18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Caritas, WOŚP i inne

Je...........ik • 2020-01-12, 10:15
Jest wielka orkiestra Owsiaka, chcialbym przypomniec drugą stronę medalu. Jezdzilem na woodstock zeby mi ktos nie zarzucił ze jestem stronniczy. Nie jestem PISowcem ani Powcem. Wydaje mi sie ze jestem obiektywny. Nie wplacilem nigdy ani zł na żadną fundację.Uwazam ze każda fundacja, stowarzyszenie itd nie sluzy głównie ludziom a interesom pewnych osób. Nie ma znaczenia czy jest to fundacja katolicka czy nie.Tam gdzie jest duza forsa tam sa defraudacje i przekrety. Na biednych, niepelnosprawnych, starszych, chorych sie dobrze zarabia. Wiem to z bezpośrednich źródeł i od osob które starały sie o takową pomoc. Dlatego Lepiej wpłacić komuś bezpośrednio na konto lub dac do ręki niz wspierać te twory.

www.money.pl/gospodarka/szemrane-interesy-w-caritas-polska-sprawe-bada-episkopat-6429989831612545a.html%3famp=1

https://www.kontrowersje.net/oszust_owsiak_i_jego_kolorowe_rozliczenia_gdzie_jest_150_milion_w_gdzie_s_faktury

supercharger

2020-01-12, 21:32
bumilka napisał/a:

bumilka



Ty wszawy konformisto...gratuluję

Oldgun

2020-01-12, 21:45
Chodzby owsiak miał polowe wsiąść dla siebie i to przejebac w burdelqch to i tak robi więcej dla chorych niż większość naszego pięknego panstwa

maderfakermen

2020-01-12, 21:49
Dlatego służba zdrowia powinna być w całości prywatna... :amused:

Bladziochreturn

2020-01-12, 21:49
bumilka napisał/a:

Nawet jak zginie 20 mln zl a sprzęt który kupią za resztę kasy i podłącza do Twojej chorej córki to pamiętaj, koniecznie i szybko wyciągnij wtyczkę z gniazdka!



Nie przesadzaj. To niech Owsiak stanie i powie wprost, że WOŚP to jego pomysł, on to organizuje, ona na to poświęca czas, jego rodzina jest ważna i ona musi pierwsza zarobić i ja to wtedy rozumiem bo sam bym tak zrobił. A koleś kręci, ściemnia i głupoty gada, a w sądach niemal wszystko przegrywa. Dlatego nie dam mu nawet złotówki. Druga sprawa to nie sądzisz, że ten sprzęt powinno zakupić to zapyziałe polskie państwo, a nie ja mam wg Ciebie bić pokłony Owsiakowi bo mi córkę "jego" sprzętem zbadali? Paranoja. Dodam jeszcze, że jest więcej organizacji, lepiej funkcjonujących i można pomagać w inny sposób, cicho i bez tej całej szopki. A i sprawdź sobie ile nas podatników kosztuje organizacja WOŚPu, bo Owsiak tego z kieszeni fundacji nie finansuje.

Je...........ik

2020-01-12, 21:56
jomjest napisał/a:

Po ch*j ludzie piszecie swoje przemyślenia. Gówno mnie to obchodzi.
Nie wiem k***a potrzebujecie akceptacji albo macie jakiś syndrom filozofa. Mógł tu być jakiś fajny wypadek lub strzelanina, a tak czytam jakieś wypociny p*zdy i tracę czas na pisanie tego komentarza



Tylko nie p*zdy k***a jak juz to ch*ja

m1t

2020-01-12, 22:02
Oldgun napisał/a:

wsiąść



wziąć

dibo1488

2020-01-12, 22:49
bumilka napisał/a:

Nawet jak zginie 20 mln zl a sprzęt który kupią za resztę kasy i podłącza do Twojej chorej córki to pamiętaj, koniecznie i szybko wyciągnij wtyczkę z gniazdka!



idz stad lewaku!!

edmund

2020-01-12, 23:31
jomjest napisał/a:

Po ch*j ludzie piszecie swoje przemyślenia. Gówno mnie to obchodzi.
Nie wiem k***a potrzebujecie akceptacji albo macie jakiś syndrom filozofa. Mógł tu być jakiś fajny wypadek lub strzelanina, a tak czytam jakieś wypociny p*zdy i tracę czas na pisanie tego komentarza



masz przecież wolną wolę, własną klawiaturę, więc co tu k***a robisz pod tym tematem

booster07

2020-01-13, 00:05
k***a Gamoniu niech nawet połowę bierze do kieszeni to i tak dzięki niemu jest sprzęt w szpitalach gdyby nie wosp to w większości przypadków operacja odbywała by się przy użyciu plastra opatrunkowego

r.a.f

2020-01-13, 00:14
PieronJasnySzlag napisał/a:

Tu się troche mylisz. Większość koncertów, imprez masowych, festynów czy pokazów (policja, straż pożarna) są fundowane przez prezydentów miast czy tam wójtów. Czyli z moich i Twoich podatków.
Tak samo prąd do tego całego sprzętu wośp jest zasilany naszym wspólnym prądem i obsługiwany przez nasz wspólny personel.
Podobnie z gażami dla celebrytów którzy na takich festynach grają za "darmo" czyli za zwroty, Miasto płaci im przejazd, kwaterunek i ekipe do rozłożenia tego bajzlu, jedynie pomijając gaże. Także do końca za darmo to nie jest.
Reasumując. Wszyscy składamy się na sukces Orkiestry chcąc czy nie chcąc.




na tej samej zasadzie wszyscy się składamy na marsze narodowców i kibiców

kenzol

2020-01-13, 01:04
bumilka napisał/a:

Nawet jak zginie 20 mln zl a sprzęt który kupią za resztę kasy i podłącza do Twojej chorej córki to pamiętaj, koniecznie i szybko wyciągnij wtyczkę z gniazdka!



A jak zginie 120 mln zł? Dlaczego nie wiemy ile dokładnie pieniędzy zostało przeznaczonych na zakup sprzętu, natomiast znamy dokładną co do grosza sumę którą Orkiestra uzbierała? Dlaczego audyt finansowy tej fundacji nie jest już tak chętnie ogłaszany, a wręcz stanowi ściśle skrywana tajemnicę? Czy naprawdę nie powinniśmy o to pytać?

djted

2020-01-13, 02:24
Ja nie wiem co mam o tym sadzić . Panstwo daje se ot tak 90 mln dla Rydzyka, a ludzie musza odpie**alac jakies szopkki dla 40 mln... Moze te pieniazki dla tej k***y przeznaczyc na szpitale ? .....