Sweet Caroline

Angel • 4 minuty temu
1
Nie mogę już słuchać tego wycia.

Zróbmy sobie selfie

Angel • 15 minut temu
2
upsss... a taki był ładny

Zawał podczas napadu

phrontch • 16 minut temu
0
Wczoraj nad ranem niezidentyfikowany do tej pory bandyta zmarł na zawał serca chwilę po tym, gdy napadł na pacjentów przychodni o nazwie Unidade Básica de Saúde (UBS) zlokalizowanej w bairro São Francisco w południowym Manaus. Policja przypuszcza, że śmiertelny zawał serca spowodowały narkotyki, które bandyta zażył przed napadem. Ofiary zeznały, że dwóch jegomości weszło z nożem do poczekalni w przychodni ogłaszając, że to napad. W momencie wychodzenia z łupami, jeden z nich nagle padł na ziemię, i już nie wstał. Drugi uciekł z ukradzionymi torebkami i telefonami. Jest poszukiwany

Buty chyba założyli mu po śmierci, ale według źródła nie wskrzesiły napastnika. Wciąż nie żyje


źródło

Dziewczynka z zapalniczką

Sunday • 46 minut temu
4

Suka ogień tak naprawdę :>

Próba zmiany stanu cywilnego

phrontch • Dzisiaj 17:05
5
W poniedziałek 11. listopada w mieście Itacoatiara w stanie Rio de Janeiro, policja zatrzymała osobnika nazywającego się Etiemerson de Souza, ksywka Tonzinho, lat 31, który próbował zabić swoją żonę. 25 października troskliwy mąż odwiedził żonę w pracy, gdzie próbował zastrzelić małżonkę. Na szczęście dla żony, pistolet się nie sprawdził. Etiemerson wystrzelił pięć razy, cztery strzały nie dosięgły małżonki, a piąty strzał, gdy ktoś próbował go powstrzymać, także był niecelny. Kochający mąż jest już w więzieniu o nazwie Unidade Prisional de Itacoatiara


źródło

Brazylijska imprezka

phrontch • Dzisiaj 16:52
8
Impreza odbyła się w tym roku w Aracaju, stolicy stanu Sergipe, a nazwa zespołu to Hit das Novinhas :cumshot:źródło

Szybki teścik przed zakupem

Sunday • Dzisiaj 16:37
14

Jak nie sklep to dentysta zarobi :szczerbaty:
8
W Koninie około godz. 10 funkcjonariusz śmiertelnie postrzelił 21-letniego mężczyznę - poinformował Andrzej Borowiak, rzecznik poznańskiej policji. Policjanci chcieli na jednym z osiedli wylegitymować trzech młodych mężczyzn. Jeden zaczął uciekać. "Doszło do sytuacji, w której policjant zmuszony był użyć broni. Mężczyzna został postrzelony. Mimo reanimacji zmarł" - wyjaśnił mł. insp. Borowiak.

Policja poinformowała w komunikacie, że podczas interwencji i legitymowania trzech mężczyzn doszło do sytuacji, w której "policjant musiał użyć broni". Do interwencji doszło na ul. Wyszyńskiego. Funkcjonariusze podeszli do 21-latka i dwóch 15-latków. - To mieszkaniec Konina - powiedział podkomisarz Marcin Jankowski, rzecznik komendanta miejskiego policji w Koninie.

"Tuż przed 10:00 na ul Wyszyńskiego policjanci chcieli wylegitymować trójkę młodych mężczyzn. Jeden z nich zaczął uciekać w związku z czym jeden z policjantów rozpoczął pościg. Mężczyzna pomimo okrzyków »stój policja« nie reagował i uciekał dalej" - podał w komunikacie podkomisarz Marcin Jankowski.

"Doszło niestety do sytuacji że policjant musiał użyć broni. Mężczyzna pomimo reanimacji prowadzonej przez dwóch policjantów niestety zmarł. Trwają oględziny miejsca zdarzenia. Przy mężczyźnie policjanci znaleźli nożyczki i woreczek foliowy z białym proszkiem. Czekamy na przyjazd prokuratora. Na chwilę obecną to wszystkie informacje jakie możemy podać" - czytamy w oświadczeniu Komendy Miejskiej Policji w Koninie.


Źródło

k***a po co mu były nożyczki? Na nóż nie było stać? W sumie ciekawe, czy to jakiś patus ćpun, czy miał pecha.

Za mną! Gonimy tamtego typa

Sunday • Dzisiaj 16:06
10

Szczęściarz w ostatniej chwili oddał piwo do potrzymania :-D

Matki Boskiej Motocyklowej.,..

HAL9000/2 • Dzisiaj 15:43
7

obchodzi się chyba dziś w Indiach... :amused: