Tajemniczy wirus przed 2030

Wilk0r • Wczoraj 23:34
3
Filmik wrzucony około 8 lat temu, i końcówka (od 3 min dla niecierpliwych) w kontekście aktualnej sytuacji w Chinach nie jest optymistyczna.

Samosąd

barni123pl • Wczoraj 23:10
8
Samosąd w celi. Zabił dwóch pedofilów laską inwalidzkąfoto: California Department of Corrections and Rehabilitation / .
Do brutalnego linczu doszło w zakładzie karnych w Corcoran w Kalifornii. Mężczyzna odbywający karę więzienia za zabójstwo pobił na śmierć dwójkę pedofilów skazanych za napaść seksualną na 14-latka. Mężczyźni zostali zaatakowani laską inwalidzką - informuje New York Post.

62-letni Graham De Luis-Conti i 48-letni David Bobb zostali skazani w 2005 roku na karę dożywotniego pozbawienia wolności za wykorzystywanie seksualne dziecka poniżej 14. roku życia. W 2010 roku za morderstwo pierwszego stopnia do więzienia trafił Jonathan Watson. Mężczyźni wspólnie przebywali w kalifornijskim zakładzie leczenia uzależnień i więzieniu stanowym w Corcoran.

Do morderstwa w więzieniu doszło 16 stycznia. Nie wiadomo, co było motywem ataku na tę dwójkę. Śledczy jednak podejrzewają, że mogła to być zemsta za krzywdy wyrządzone małoletniemu. Według raportu sporządzonego przez władze placówki, mężczyźni zostali zaatakowani laską inwalidzką. Sekcja zwłok wykazała liczne obrażenia głowy. Bobb zmarł na miejscu. Z kolei Luis-Conti po ataku został przewieziony do szpitala. Zmarł 3 dni po tym incydencie.


To kolejne zabójstwo Watsona. W grudniu 2008 roku został skazany na dożywocie za zamordowanie plantatora marihuany Garreta Bensona w jego domu w hrabstwie Humboldt

A to ten poczciwy Pan

Plaga pakistańska.

T3RMINATOR • Wczoraj 17:40
7
Pan był niewierny, to go dosięgła plaga szarańczy w gniewie Allaha.

Palenie kapcia

Jerzy_Owsik • Wczoraj 17:02
12
Skąd jest to auto? Z Łodzi jak pali kapcia to nic nie szkodzi


18,01,2020 Renmark, Australia

Dwie motop*zdeczki

phrontch • Wczoraj 16:53
10
Stłuczka niczym w zwolnionym tempie



Wywrotka na krzaczkach

Jerzy_Owsik • Wczoraj 16:36
12
Chłop narobił ambarasu bo sp***olił się z tarasu, żarcie niósł dla swego brata bo tak mu nakazał tata. Sasiad strzelał dla zabawy Logan zbiera żarcie z trawy.


Perkinstom, Missisipi,USA

Stranger of the night

T3RMINATOR • Wczoraj 15:56
18
Wyrwał nową łaskę, bo jest coś w jego oczach magnetycznego.