18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Caritas, WOŚP i inne

Je...........ik • 2020-01-12, 10:15
Jest wielka orkiestra Owsiaka, chcialbym przypomniec drugą stronę medalu. Jezdzilem na woodstock zeby mi ktos nie zarzucił ze jestem stronniczy. Nie jestem PISowcem ani Powcem. Wydaje mi sie ze jestem obiektywny. Nie wplacilem nigdy ani zł na żadną fundację.Uwazam ze każda fundacja, stowarzyszenie itd nie sluzy głównie ludziom a interesom pewnych osób. Nie ma znaczenia czy jest to fundacja katolicka czy nie.Tam gdzie jest duza forsa tam sa defraudacje i przekrety. Na biednych, niepelnosprawnych, starszych, chorych sie dobrze zarabia. Wiem to z bezpośrednich źródeł i od osob które starały sie o takową pomoc. Dlatego Lepiej wpłacić komuś bezpośrednio na konto lub dac do ręki niz wspierać te twory.

www.money.pl/gospodarka/szemrane-interesy-w-caritas-polska-sprawe-bada-episkopat-6429989831612545a.html%3famp=1

https://www.kontrowersje.net/oszust_owsiak_i_jego_kolorowe_rozliczenia_gdzie_jest_150_milion_w_gdzie_s_faktury

poligon6

2020-01-13, 13:28
Wiewór napisał/a:

I zapomniałeś dodać, że matka kurka ch*j głupi przegrał w sądzie. Chciałbym wiedzieć ile bierze pod stołem o Caritasu i KK za to sranie po WOŚP.



przeprosił za nazwanie go cyganem czy cos takiego. Dwa kolejne zarzuty nie dosły do skutku bo Owsik nie pokazał wydatków.

mygyry

2020-01-13, 13:29
Wiewór napisał/a:

I zapomniałeś dodać, że matka kurka ch*j głupi przegrał w sądzie. Chciałbym wiedzieć ile bierze pod stołem o Caritasu i KK za to sranie po WOŚP.
Bo taka jest k***a prawda. Tylko j***ny ciemnogród katolibański sra na Owsiaka.
A na co głosuje katolib? PiS
Jakim mianem określa się prymitywnego, niewykształconego Polaka chorego z nienawiści i frustracji - Polaczkiem.
Te wszystkie epitety nie biorą się z niczego.



Nigdy nie głosowałem na PiS i nie chodzę do kościoła co teraz? Mówisz o ciemno grodzie ale jak ktokolwiek ma inne zdanie i ocenę to umiecie tylko używać najniższych epitetów, dać wam władze to będziecie palić na stosie za herezje, znamy to już prawda? Czym się różnisz w swoich treściach od prymitywów, których wyzywasz? Zacząłeś przedstawiać stanowisko i sposób bycia jakim kierowali się naziści, co nie od nas i nie z nami to podludzie i śmierć im.

Je...........ik

2020-01-13, 15:51
Wiewór napisał/a:

Co roku to samo. Księża rwą włosy z głowy, że im taka kasa ucieka więc sączą jad, żeby buntować plebejuszy na WOŚP.
Pisowcy za poleceniem kościoła toczą zmasowany hejt na Jurka.
Wszystkim pisowskim trollom cofa się urlopy, do walki w postaci hejtu rzuca się wszystkie ręce na pokład.
A efekt tego jest taki, że im bardziej podludzie ujadają tym WOŚP zbiera więcej.
Polska służba zdrowia bez WOŚP była by w epoce kamienia łupanego. Powinniście Jurka po ch*ju wycałować za to co zrobił w tym j***nym bieda kraju.
Psy szczekają a karawana jedzie dalej.
ch*j WAM W DUPĘ I NA IMIĘ j***ne polaczki hejterzy.



Tak sie sklada ze rozmawialem z nim osobiście jakieś 15 lat temu i to byl moj ostatni woodstock... Wiec moja opinia nie jest bezpodstawna. Nie jestes z nami jestes przeciwko nam i tyle

poligon6 napisał/a:

przeprosił za nazwanie go cyganem czy cos takiego. Dwa kolejne zarzuty nie dosły do skutku bo Owsik nie pokazał wydatków.



https://m.niezalezna.pl/263098-ujawniamy-panstwo-owsiak-i-tajne-sluzby-tajemnice-malzenstwa-celebrytow?fbclid=IwAR1fl_UzjQGEhbUPIbVijZHhdpVT4bhFoXyahFl-UGjQd2tt2GrGxnEfInk

Wiewór

2020-01-13, 16:20
mygyry napisał/a:

Nigdy nie głosowałem na PiS i nie chodzę do kościoła co teraz? Mówisz o ciemno grodzie ale jak ktokolwiek ma inne zdanie i ocenę to umiecie tylko używać najniższych epitetów, dać wam władze to będziecie palić na stosie za herezje, znamy to już prawda? Czym się różnisz w swoich treściach od prymitywów, których wyzywasz? Zacząłeś przedstawiać stanowisko i sposób bycia jakim kierowali się naziści, co nie od nas i nie z nami to podludzie i śmierć im.



Dobrze co odj***lo.
Wam? Naziści? k***a gościu... :D

jazeck

2020-01-13, 18:23
Caritas później księdzu, później owsiak - hierarchia gdzie najwięcej znika... Zapomniałem nr ONE RYDZYK, później caritas, księdzu... Owsiak jest na szarym końcu - Który proboszcz zasponsorował maszynkę za nasze miliony, dla cudzego chorego bombelka?!

mygyry

2020-01-13, 18:34
jazeck napisał/a:

Caritas później księdzu, później owsiak - hierarchia gdzie najwięcej znika... Zapomniałem nr ONE RYDZYK, później caritas, księdzu... Owsiak jest na szarym końcu - Który proboszcz zasponsorował maszynkę za nasze miliony, dla cudzego chorego bombelka?!



Pokaż mi chociaż jedną rzecz jaką Owsik kupił za swoje pieniądze? a jak chcesz wiedzieć to są również szpitale prowadzone przez księży

edmund

2020-01-14, 22:21
Wiewór napisał/a:

I zapomniałeś dodać, że matka kurka ch*j głupi przegrał w sądzie. Chciałbym wiedzieć ile bierze pod stołem o Caritasu i KK za to sranie po WOŚP.
Bo taka jest k***a prawda. Tylko j***ny ciemnogród katolibański sra na Owsiaka.
A na co głosuje katolib? PiS
Jakim mianem określa się prymitywnego, niewykształconego Polaka chorego z nienawiści i frustracji - Polaczkiem.
Te wszystkie epitety nie biorą się z niczego.



nie ma to jak mącić, mieszać, pedalić się , być zjebem, sk***ielem, urbanem, robić z siebie cipę,
byle zarobić kilka złoty, za komentarze,
sory, starej daty jestem, takich kurew jednak nigdy nie zrozumiem....nie mylić z prostytutkami

Wiewór

2020-01-15, 14:45
Wiele śmierdzących trolli przed wami próbowało udowodnić Owsiakowi złodziejstwo.
Żadnemu się nie udało.
Polaki to taki zj***ny naród, że będą srać nawet na WOŚP. Jedną z niewielu rzeczy jaka łączy jeszcze chociaż raz w roku ten sp***olony kraj.

Je...........ik

2020-01-18, 10:21
Wiewór napisał/a:

Wiele śmierdzących trolli przed wami próbowało udowodnić Owsiakowi złodziejstwo.
Żadnemu się nie udało.
Polaki to taki zj***ny naród, że będą srać nawet na WOŚP. Jedną z niewielu rzeczy jaka łączy jeszcze chociaż raz w roku ten sp***olony kraj.



Niektorych nas Polaków na sadolu łączy smród o ktorym pisałeś i jest to piękne