Drużynówka

271
Daj piwo
joszkoB @ Wczoraj 14:34 [skopiuj link]
Nie minęło 10 minut od oficjalnej informacji o śmierci Tomasza, a w internecie już można znaleźć czarne kawały dot. jego postaci.


serczynski @ Wczoraj 14:44  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (132 piw)
nowynick napisał/a:
kto to w ogóle k***a był?
nikt

9 żyć

182
Daj piwo
TT4 @ 2018-03-15, 07:30 [skopiuj link]
Londyn. Jeżeli to pierwsza taka gruba akcja to zostało jeszcze 8. Sukinkota znaleźli przechodnie. Wezwali pomoc.
Dochodzi do zdrowia.spoiler
pazuzu @ 2018-03-15, 09:19  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (53 piw)
Twardy sierściuch, oby szybko wyzdrowiał :piwo:

Dziadek, okazja się trafiła...

110
Daj piwo
krzyks @ 2018-03-14, 20:00 [skopiuj link]
... :amused:

Dziadek (73 lata) prowadzący Daewoo Matiza holował nowo zakupiony samochód wnuczka (23 lata). Problem w tym, że zestaw był połączony zwykłym sznurkiem, jechał po drodze ekspresowej, a ciągnięte Seicento było mocno zdezelowane i nie miało tylnej opony. Mężczyźni mimo tego zdołali przejechać 140 km, zanim zatrzymała ich policja.Policjanci gorzowskiej drogówki zatrzymali na drodze ekspresowej kierowcę Daewoo Matiza, który holował Fiata Seicento. Pojazdy były niewłaściwie oznakowane, lecz to nie był jedyny powód kontroli. Osobowy Fiat nie miał opony w jednym z tylnych kół i holowany był za pomocą zwykłego sznurka.

Okazało się, że za kierownicą Matiza siedział 73-letni mężczyzna, natomiast Fiatem kierował jego 23-letni wnuk, który nie posiadał prawa jazdy. Mężczyźni tłumaczyli, że kupili uszkodzone auto w Szczecinie za „korzystną cenę” i chcąc uniknąć kosztownego transportu lawetą, zdecydowali się na hol zakupionego auta do województwa wielkopolskiego. Mężczyźni mieli do przejechania ponad 300 km. Policja zatrzymała ich dopiero po 140 km od miejsca zakupu samochodu.

Obaj mężczyźni zostali ukarani mandatami w wysokości 1000 zł – 73-latek za nieprzepisowe holowanie oraz udostępnienie pojazdu osobie nieposiadającej uprawnień do kierowania, natomiast 23-latek także za nieprzepisowe holowanie oraz za jazdę bez uprawnień. To jednak nie koniec kosztów, jakie będą musieli ponieść mężczyźni. Uszkodzone Seicento został zabezpieczony na policyjnym parkingu, co wiąże się z dodatkowymi wydatkami. Prawdopodobnie łączne koszty kar przekroczą wielokrotnie wartość „okazyjnie” zakupionego Fiata.

Więcej zdjęć super okazji.
spoiler


:homer:
mygyry @ 2018-03-14, 20:05  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (35 piw)
Powinni dziadowi prawko zabrać, taki idiota nie powinien się legitymować tym dokumentem i prowadzić pojazdów.
   Popularne tagi
srym  ockham  włoska liga  pożarem  123%  swidnica  gejowski faszyzm  nynigga  defilady  armia polski  hahaha jakie śmieszne  tom cruise  polski dezerter  debile nie potrafią jeździć  krwawe wzgórze  wprowadzanie  zadowalaj go  gordąku kochamy cię xd  żyjemy
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X