18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Caritas, WOŚP i inne

Je...........ik • 2020-01-12, 10:15
Jest wielka orkiestra Owsiaka, chcialbym przypomniec drugą stronę medalu. Jezdzilem na woodstock zeby mi ktos nie zarzucił ze jestem stronniczy. Nie jestem PISowcem ani Powcem. Wydaje mi sie ze jestem obiektywny. Nie wplacilem nigdy ani zł na żadną fundację.Uwazam ze każda fundacja, stowarzyszenie itd nie sluzy głównie ludziom a interesom pewnych osób. Nie ma znaczenia czy jest to fundacja katolicka czy nie.Tam gdzie jest duza forsa tam sa defraudacje i przekrety. Na biednych, niepelnosprawnych, starszych, chorych sie dobrze zarabia. Wiem to z bezpośrednich źródeł i od osob które starały sie o takową pomoc. Dlatego Lepiej wpłacić komuś bezpośrednio na konto lub dac do ręki niz wspierać te twory.

www.money.pl/gospodarka/szemrane-interesy-w-caritas-polska-sprawe-bada-episkopat-6429989831612545a.html%3famp=1

https://www.kontrowersje.net/oszust_owsiak_i_jego_kolorowe_rozliczenia_gdzie_jest_150_milion_w_gdzie_s_faktury

PapierowyUmysł

2020-01-12, 12:29
muflonpl napisał/a:

Bontu chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze reszta to otoczka którą maja widzieć darczyńcy.
Widze że Twój nick pokrywa sie ze stanem faktycznym Twojego mózgu. Pozdrawiam



Nędzny pojazd na miarę poligona6... Pojęcia nie masz o służbie zdrowia, sprzęcie medycznym i wielu innych rzeczach, naprawdę mam w dupie ile Owsiak bierze do kabzy... Póki jest ratowane w minimalny sposób, ludzkie życie, nie interesuje mnie to... Wiem natomiast jedno, ile sprzętu stoi na oddziałach w placówce w ktorej pracuje. Nie od państwa, nie od kościoła, tylko właśnie od WOŚP.

Tr...........ty

2020-01-12, 12:30
muflonpl napisał/a:

Co mnie obchodzi usa? To ze w usa jest multi kulti w Polsce tez ma byc?



W Polsce jest powszechna opinia, że w USA przeciętny obywatel to tępak. Ale jak widać te "tępaki" na tyle rozumują, żeby wiedzieć, że każda fundacja ponosi całoroczne koszta własnego utrzymania. Począwszy od promocji, skończywszy na pensjach i kosztach zatrudniania fachowych firm zewnętrznych do obsługi różnych inwestycji.


muflonpl napisał/a:

Jego Ojciec został pułkownikiem i pracował w Komendzie Głównej Milicji Obywatelskiej. Owsiak byl hipisem za komuny. Jest lewakiem i to go dla mnie skreśla na samym. Starcie. Nie ma zadnego tlumaczenia i dyskusji lewak tfu.



Patrząc na twoją chorobliwą zawiść można łatwo opisać twoją przeszłość. Stary wchodził ci do wanny i był bezrobotnym, nie byłeś hippisem, bo byłeś odrzucony od społeczeństwa i siedziałeś w domu, jesteś prawicową kukłą wykorzystywaną przez sprytnych polityków, Podziwiam, jak można być tak głupim, że słuchając nagrań z ustalania lewych interesów, czytając co chwilę o nowej aferze, można wierzyć jeszcze w uczciwość "prawicy".

laser81

2020-01-12, 12:31
jak byście sie dzis urodzili. kazdy ciagnie do siebie, z tego aferę robicie widocznie ciemna masa jestecie, jedane zydowski pojeby.

ko...........or

2020-01-12, 12:37
Zgadzam sie w miom przypadku pomocy od WOSP dostalem regulamin gdzie wogole moje pytanie bylo o pomoc w konsultacji od lekarzy a nie zadne dofinansowanie

KrólikBugs

2020-01-12, 12:40
muflonpl napisał/a:

Hehe najlepsze jest granie na uczuciach nie rusza mnie to bedzie co ma byc,. To panstwo powinno sie opiekowac obywatelem.Daj mu dupy jak jest takim mistrzem swiata w pomaganiu jego fanatycy niczym nie ustępują moherom ojca rydzyka sa tacy sami.



Może jeszcze to państwo ma ci dupę podcierać?

sirapacz

2020-01-12, 12:50
LOL ale tępawych i zawistnych pisioków zawiało tutaj:D tylko się nie zesrajcie jeden z drugim:) Ciemniaki. Moje dzieciaki miały wykonane badania sprzętem WOŚP. Badania, których by nie zrobiono normalnie. W szpitalach był sprzęt WOŚP. Te 200mln jednak robi różnicę. Poza tym lwia część kwoty podanej jako budżet NFZ stanowi opłacenie LEKÓW! Szpitale wiecznie zadłużone i niedofinansowane nie mają kasy na swobodne uzupełnianie sprzętu. WOŚP był niezbędny w latach dziewięćdziesiątych ale dalej, po prawie trzech dekadach istnienie WOŚP jest niezwykle cenne.

Co do organizowania finałów z kasy miast:
Finały są organizowane przez miasta i ich ośrodki kultury (które i tak organizują koncerty, a tu mają jeszcze większą widownie dzięki finałowi) oraz sponsorów.

Sponsorzy załatwią a to scenę, a to światełko do nieba, a to poligrafię. Ściepę robią na to ludzie dobrej woli i przedsiębiorcy - od tych maluczkich do lokalne molochy. Kłamstwem jest stwierdzenie, że finały są organizowane tylko za nasze pieniądze z podatków.

Swinkwizytor

2020-01-12, 12:54
Dodam swoje pińć groszy bo uwielbiam wk***iac prawicowych zjebbuf. Życzę waszym rodziną wszystkiego najgorszego w dzień święta lewicy. Mam pieniądze to się nimi dzielę i jestem od was lepszy i szczęśliwy. Wasze komentarze mam głęboko w d, mam tylko nadzieje że kogoś dzisiejszy dzień wkurzy.

Cryo

2020-01-12, 12:58
Co roku to samo pie**olenie internetowych krzykaczy. W piździe mam jaki bierze z tego procent. Nie jestem chciwym sk***ysynem i nie zbiednieję od tej złotówki. Ważne, że sprzęt rzeczywiście trafia do szpitali.

WolvX

2020-01-12, 13:16
Wszystko fajnie i dobrze, że takie artykuły się pojawiają. A nuż coś jest na rzeczy. Ale proponuję samemu sprawdzać te rewelacje na podstawie dokumentów. W podanym linku o WOŚP w pierwszym rozliczeniu autor "nie zauważył" 32 mln zł, które są wskazane w sekcji dodatkowych informacji. Co daje kwotę 67 mln zł (policzyłem), zamiast 35 mln. Zrzut ekranu jest tak wykadrowany, żeby ich nie było widać. W połączeniu z kolejnymi 22 mln wykazanymi na zrzucie ekranu autora daje to ok. 90 mln, ze 100 mln zebranych. Dalej się nie doszukiwałem. Prześledziłem któregoś roku dokumenty fundacji na podstawie artykułów Matki Kurka i też "nie zauważał" kilkudziesięciu mln zł, które pomijał w swoich wypocinach.

Je...........ik

2020-01-12, 13:19
TranzystorWyklęty napisał/a:

W Polsce jest powszechna opinia, że w USA przeciętny obywatel to tępak. Ale jak widać te "tępaki" na tyle rozumują, żeby wiedzieć, że każda fundacja ponosi całoroczne koszta własnego utrzymania. Począwszy od promocji, skończywszy na pensjach i kosztach zatrudniania fachowych firm zewnętrznych do obsługi różnych inwestycji.
Patrząc na twoją chorobliwą zawiść można łatwo opisać twoją przeszłość. Stary wchodził ci do wanny i był bezrobotnym, nie byłeś hippisem, bo byłeś odrzucony od społeczeństwa i siedziałeś w domu, jesteś prawicową kukłą wykorzystywaną przez sprytnych polityków, Podziwiam, jak można być tak głupim, że słuchając nagrań z ustalania lewych interesów, czytając co chwilę o nowej aferze, można wierzyć jeszcze w uczciwość "prawicy".



Gdzie napisalem ze jestem za prawicą? Haha tranzystor sp***oliles z ukladu scalonego ruskiego telewizora.

fieryangel

2020-01-12, 13:19
bumilka napisał/a:

Nawet jak zginie 20 mln zl a sprzęt który kupią za resztę kasy i podłącza do Twojej chorej córki to pamiętaj, koniecznie i szybko wyciągnij wtyczkę z gniazdka!



Typowe myślenie bezmózgich idiotów z IQ poniżej murzyna. Jak lubisz gdy cię okradają, to fajnie, ale to nie znaczy że należy im na to pozwalać, bo jakas część oddają na cele dobroczynne. Mafia tak działa.

longfly

2020-01-12, 13:19
typowy bol dupska tych polskich cebulako wiesniakow , bol dupy do prywatnych osob ktore urosly za bardzo

tak jak ty wyzej -- typowy debil nie wiem ale sie wypowiem. jak bedzie ustawowo zadanie wplat na fundacje to sie mozesz odzywac a na razie to mozesz glowa wyczyscic kibel


cieszy ten bol dupy mozna od razu zauwazyc typowego idiote

NataliaW

2020-01-12, 13:20
Ale tu są dzbany , które nie potrafią przyjąć faktów że Owsiak defrauduje kasę. Płacicie podatki i narzekacie że wysokie, a wystarczy podnieść składkę zdrowotną o 5 zł i zbierze się 3 razy tyle co Owsiak zbiera, bez tej całej szopki i upychania kasy w jego prywatne biznesy i rodzinkę. Za same reklamy w mediach co pokazują tego psycholka(leczył się w psychiatryku) można by było scisnac więcej kasy.
"Nie dajesz na owsiaka, nie kochasz dzieci"
"Nie dajesz na owsiaka, nie lecz się jego sprzetem" tak samo z 500plus, też nei korzystajcie
Dzbany głupsze od staruszek dających na Rydzyka

PapierowyUmysł

2020-01-12, 13:26
NataliaW napisał/a:

Ale tu są dzbany , które nie potrafią przyjąć faktów że Owsiak defrauduje kasę. Płacicie podatki i narzekacie że wysokie, a wystarczy podnieść składkę zdrowotną o 5 zł i zbierze się 3 razy tyle co Owsiak zbiera, bez tej całej szopki i upychania kasy w jego prywatne biznesy i rodzinkę. Za same reklamy w mediach co pokazują tego psycholka(leczył się w psychiatryku) można by było scisnac więcej kasy.
"Nie dajesz na owsiaka, nie kochasz dzieci"
"Nie dajesz na owsiaka, nie lecz się jego sprzetem" tak samo z 500plus, też nei korzystajcie
Dzbany głupsze od staruszek dających na Rydzyka


Ja pie**ole odezwała się typowa tępa Karyna, pij tam dalej swoją Kapuczinę, i kupuj Chesterki za hajs który doisz ze swoim herosem z osiedla z socjalu. Głupia blać bez pojęcia.

Je...........ik

2020-01-12, 13:28
Hehe wiedzialem ze nosny temat i bede na glownej. Shitstorm level hard :D pozdrawiam wszystkich ktorzy sraja po gaciach i rzucaja bluzgami dookola. Hehe ciekawe jest to gdy uwazacie yo za wspaniale ze pomaganie czyli placenie obcym ludziom zeby w waszym imieniu pomagali komus haha. j***ne lenie dupy nie chce sie wam ruszyc zeby samemu cos zrobic w tym temacie. Dasz 2 zl i twierdzisz ze zbawiasz swiat.