18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Caritas, WOŚP i inne

Je...........ik • 2020-01-12, 10:15
Jest wielka orkiestra Owsiaka, chcialbym przypomniec drugą stronę medalu. Jezdzilem na woodstock zeby mi ktos nie zarzucił ze jestem stronniczy. Nie jestem PISowcem ani Powcem. Wydaje mi sie ze jestem obiektywny. Nie wplacilem nigdy ani zł na żadną fundację.Uwazam ze każda fundacja, stowarzyszenie itd nie sluzy głównie ludziom a interesom pewnych osób. Nie ma znaczenia czy jest to fundacja katolicka czy nie.Tam gdzie jest duza forsa tam sa defraudacje i przekrety. Na biednych, niepelnosprawnych, starszych, chorych sie dobrze zarabia. Wiem to z bezpośrednich źródeł i od osob które starały sie o takową pomoc. Dlatego Lepiej wpłacić komuś bezpośrednio na konto lub dac do ręki niz wspierać te twory.

www.money.pl/gospodarka/szemrane-interesy-w-caritas-polska-sprawe-bada-episkopat-6429989831612545a.html%3famp=1

https://www.kontrowersje.net/oszust_owsiak_i_jego_kolorowe_rozliczenia_gdzie_jest_150_milion_w_gdzie_s_faktury

Arathnmor

2020-01-12, 10:25
Te polskie przekręty, w USA oficjalnie się przyznają że ok 10% zebranych środków trafia do celu.

klasz

2020-01-12, 10:32
Widzę że autor po kolędzie ma bóle okrężnicy po wizycie proboszcza i musi dać upust swojej złości.

sirapacz

2020-01-12, 10:37
kontrowersje.net: faktycznie portal o uznanej opinii, wiarygodny itd.
Co za zestawienie:)

bumilka

2020-01-12, 10:42
Nawet jak zginie 20 mln zl a sprzęt który kupią za resztę kasy i podłącza do Twojej chorej córki to pamiętaj, koniecznie i szybko wyciągnij wtyczkę z gniazdka!

mygyry

2020-01-12, 10:42
Trochę krzywdzisz stowarzyszenia, które nie mają takiego luzu w przepie**alaniu środków jakie zbiorą jak fundacje, które mogą wydać promil na pomoc a resztę na swoje potrzeby

Je...........ik

2020-01-12, 10:44
Arathnmor napisał/a:

Te polskie przekręty, w USA oficjalnie się przyznają że ok 10% zebranych środków trafia do celu.



Co mnie obchodzi usa? To ze w usa jest multi kulti w Polsce tez ma byc?

mygyry

2020-01-12, 10:45
A i przypominam, że Owsik nadal sądowego wyroku nie wykonał w przedstawieniu dokumentów

saves

2020-01-12, 10:46
Arathnmor napisał/a:

Te polskie przekręty, w USA oficjalnie się przyznają że ok 10% zebranych środków trafia do celu.



Dokładnie. Tamtejsi pracownicy takich instytucji w głowy się pukają, patrząc na to, ile pieniędzy "traci" fundacja na statutową działalność.

robsonx79

2020-01-12, 10:46
A teraz porównaj wiarygodność obu źródeł...

Je...........ik

2020-01-12, 10:48
bumilka napisał/a:

Nawet jak zginie 20 mln zl a sprzęt który kupią za resztę kasy i podłącza do Twojej chorej córki to pamiętaj, koniecznie i szybko wyciągnij wtyczkę z gniazdka!



Hehe najlepsze jest granie na uczuciach :) nie rusza mnie to bedzie co ma byc,. To panstwo powinno sie opiekowac obywatelem.Daj mu dupy jak jest takim mistrzem swiata w pomaganiu jego fanatycy niczym nie ustępują moherom ojca rydzyka sa tacy sami.

Bro

2020-01-12, 10:53
Kij ci w dupe

mygyry

2020-01-12, 10:59
bumilka napisał/a:

Nawet jak zginie 20 mln zl a sprzęt który kupią za resztę kasy i podłącza do Twojej chorej córki to pamiętaj, koniecznie i szybko wyciągnij wtyczkę z gniazdka!



Budżet służby zdrowia około 90MLD, zbiórka WOŚP 180MLN (z czego część przepie**olą, część przekulają po rodzinnych fundacjach), więc pamiętaj, że sprzęt jest wpięty w sali szpitalnej, z personelem szpitalnym itd, zakup sprzętu to najmniejszy problem, największy problem naszej służby zdrowia jest pokrycie obsługi i infrastruktury, bo od ch*ja kasy przepie**alają bez sensu i kontroli.
Długo zdania nie miałem i zawsze jakiś grosz wrzuciłem jak dzisiaj ich spotkam to pewno też wrzucę ze 2 zł, podoba mi się mobilizacja jaka im się udała w tym skłóconym kraju, ale pie**olenie polityczne Owsika od kilku lat zarówno na wośp jak i woodstocku, do tego utworzenie satelitarnych fundacji rodzinnych ssących z kasy wośp itd spowodowało, że nie mam już do jego osoby szacunku.

Je...........ik

2020-01-12, 11:00
Bro napisał/a:

Kij ci w dupe



Jego Ojciec został pułkownikiem i pracował w Komendzie Głównej Milicji Obywatelskiej. Owsiak byl hipisem za komuny. Jest lewakiem i to go dla mnie skreśla na samym. Starcie. Nie ma zadnego tlumaczenia i dyskusji lewak tfu.