18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Caritas, WOŚP i inne

Je...........ik • 2020-01-12, 10:15
Jest wielka orkiestra Owsiaka, chcialbym przypomniec drugą stronę medalu. Jezdzilem na woodstock zeby mi ktos nie zarzucił ze jestem stronniczy. Nie jestem PISowcem ani Powcem. Wydaje mi sie ze jestem obiektywny. Nie wplacilem nigdy ani zł na żadną fundację.Uwazam ze każda fundacja, stowarzyszenie itd nie sluzy głównie ludziom a interesom pewnych osób. Nie ma znaczenia czy jest to fundacja katolicka czy nie.Tam gdzie jest duza forsa tam sa defraudacje i przekrety. Na biednych, niepelnosprawnych, starszych, chorych sie dobrze zarabia. Wiem to z bezpośrednich źródeł i od osob które starały sie o takową pomoc. Dlatego Lepiej wpłacić komuś bezpośrednio na konto lub dac do ręki niz wspierać te twory.

www.money.pl/gospodarka/szemrane-interesy-w-caritas-polska-sprawe-bada-episkopat-6429989831612545a.html%3famp=1

https://www.kontrowersje.net/oszust_owsiak_i_jego_kolorowe_rozliczenia_gdzie_jest_150_milion_w_gdzie_s_faktury

Maciejus16

2020-01-13, 04:10
Dziw bierze, że powstała taka gównoburza. Rozumiem, że zdania są podzielone. Nie sztuka wpłacać na prywatne konta osób poszkodowanych hajsu, nigdy nie ma pewności, że pójdzie on na chore dzieci czy kogoś w rodzinie. Ważna jest idea. Nie znam osobiście owsiaka i szczerze jebie mnie czy jest fajny, czy kradnie, czy myje zęby po śniadaniu. Stworzył akcje, dzięki której polska służba zdrowia w różnych miastach otrzymuje sprzęt na który ich nie stać, a który niejednokrotnie ratuje ludzkie życie. Ogólnie rzecz biorąc, jebcie sie hejterzy. Nie chcesz, nie dorzucaj się, wtedy owsiak będzie okradał całą resztę a nie Ciebie. Ale nigdy nie wiesz, czy i kiedy Ty sam nie będziesz musiał skorzystać ze sprzętu zakupionego przez wośp.

Wiewór

2020-01-13, 07:47
Co roku to samo. Księża rwą włosy z głowy, że im taka kasa ucieka więc sączą jad, żeby buntować plebejuszy na WOŚP.
Pisowcy za poleceniem kościoła toczą zmasowany hejt na Jurka.
Wszystkim pisowskim trollom cofa się urlopy, do walki w postaci hejtu rzuca się wszystkie ręce na pokład.
A efekt tego jest taki, że im bardziej podludzie ujadają tym WOŚP zbiera więcej.
Polska służba zdrowia bez WOŚP była by w epoce kamienia łupanego. Powinniście Jurka po ch*ju wycałować za to co zrobił w tym j***nym bieda kraju.


Psy szczekają a karawana jedzie dalej.

ch*j WAM W DUPĘ I NA IMIĘ j***ne polaczki hejterzy.

edmund

2020-01-13, 08:08
up
,,ch*j WAM W DUPĘ ,,

WZAJEMNIE
trollu

mygyry

2020-01-13, 08:43
Wiewór napisał/a:

ch*j WAM W DUPĘ I NA IMIĘ j***ne polaczki hejterzy.


Już dopisuję do listy
Cytat:


Skrytykuj Owsiaka a dowiesz się że:
- CHora curka ci umrze
- Pisowiec!
- Katol
- Ojciec cię gwałcił
- ch*ja się znasz!
- Prawicowiec!
- Polaczki
- Hejtery
-...


klasz

2020-01-13, 08:47
Jak nie lubię kaszanki to jej nie jem a nie pie**ole przez 5 stron o tym że jej nie lubię. Czy naprawdę jesteście aż tak wielkimi życiowymi przegrywami, że jedyne co wam zostało to rzucanie gównem jak szympansy.

To pokazuje ilu Patokatoli mamy w Polsce, którzy uważają się katolików, choć nie znają nauk kościoła a pismo święte dla nich jest obce. Dobre określenie polskiego katolika kiedyś słyszałem w "kościele się modli, wielbi bliźniego, ale jak wyjdzie poza mury świątyni to już obrabia mu dupę".

poligon6

2020-01-13, 09:03
Dobre. Dobre.

Już sie lewackie knury zleciały i pokwikuja. Owsiak goli na kase frajerów tak jak papcio Rydzyk. I tyle w temacie, frajerzy jak chcą niech płacą.

Ay...........ya

2020-01-13, 09:25
Biorąc pod uwagę ilość komentarzy o bólu dupy księży (jakieś niespełnione marzenia seksualne autorów?) mogę stwierdzić, że jeszcze większy ból dupy od księży mają właśnie Owsiakowicze. Nie dociera do zakutych łbów, że inni ludzie mogą mieć inne zdanie na temat tej pseudofundacji oraz na temat zachowania Owsiaka, którego NIE POWINNO SIĘ usprawiedliwiać tym, że daje (NIE ON DAJE, tylko MY DAJEMY) kasę na sprzęt dla dzieci. Koleś zarabia na dobroczynności INNYCH ludzi (to nie od sprawia prezenty szpitalom, tylko społeczeństwo) chore pieniądze i każdego, kto mu o tym przypomina, atakuje jak dzika świnia.
Dorzucam się do puszek, bo te kilka złotych mnie nie zbawią, ale pieniaczy gardłujących, jaki to wspaniały człowiek nienawidzę. Jakby nie rodzinka komunistów to h*ja by miał, a nie fundację (kto ogarnięty prześledził jego karierę, ten wie ile typ ma za uszami), całe WOŚP nie nakręca on, tylko wolontariusze, którzy w przeciwieństwie do Owsiaka złamanego grosza nie dostają.
pie**olenie o odłączeniu dziecka od sprzętu to gówniana półka argumentów - czy wszystkie nieroby i zapie**alający na czarno pojebańcy też się będą odłączać od sprzętu szpitalnego, który fundują ze swoich zarobków właściciele firm i legalnie zarejestrowani pracownicy? Jebnijcie się z takimi argumentami, jak nie macie lepszych, to mordy w kubeł.

exsimius

2020-01-13, 11:03
Sekta owsika ma nawet sporą grupę wyznawców na sadistic :)

romozomo

2020-01-13, 12:01
Autor tego materiału napisał że nie jest PISowcem ani POwcem. Wydaje Mu się że jest obiektywny. Od razu uwierzyłem bo przecież napisał że ani PIS ani PO. Następnie w komentarzu pisze że Owsiak to lewak i na samym starcie jest dla Niego skreślony. To utwierdziło mnie jeszcze bardziej w Jego obiektywizm.
Prześlij dzieciaku swoje CV do TVP lub do TVN i nie zapomnij podkreślić że główną cechą u Ciebie to obiektywizm. Tam takich potrzebują.
Natłukli wam do tych pustych makówek lewak - prawak, czarny-biały itd. a wy bez zastanowienia powtarzacie. Pozdrawiam i szczerze współczuję.

poligon6

2020-01-13, 12:18
romozomo napisał/a:

Autor tego materiału napisał że nie jest PISowcem ani POwcem. Wydaje Mu się że jest obiektywny. Od razu uwierzyłem bo przecież napisał że ani PIS ani PO. Następnie w komentarzu pisze że Owsiak to lewak i na samym starcie jest dla Niego skreślony. To utwierdziło mnie jeszcze bardziej w Jego obiektywizm.
Prześlij dzieciaku swoje CV do TVP lub do TVN i nie zapomnij podkreślić że główną cechą u Ciebie to obiektywizm. Tam takich potrzebują.
Natłukli wam do tych pustych makówek lewak - prawak, czarny-biały itd. a wy bez zastanowienia powtarzacie. Pozdrawiam i szczerze współczuję.



Może popierać konfederacje, RN, Gwiazdowskiego, byc neopoganinem, oNR, młodzierz Wszechpolska, Konserwatysta gospodarczy, jest naprawde wiele opcji, nie tylko POPiS. Wszyscy oni wyżej wymienieni zwalczaja lewactwo a Owsik to lewak nie jest to tajemnicą.

burnpiro

2020-01-13, 12:28
Jak tak czytam jaki ludzie mają ból dupy to jeszcze lepiej mi się robi dając na Orkiestrę :)

A tak na serio to nawet bym się zgadał z wpisem (chociaż dobór źródła jest beznadziejny) ale... Jeżeli dasz komuś 50zł to on sobie za to co najwyżej może kupić kilka opakowań aspiryny. Aby kupić jedną sztukę sprzętu trzeba kilkaset tys zł (jak nie kilka mln) więc musisz mieć większą zrzutkę (a mała szansa że jeszcze 10tys ludzi da dokładnie tej samej osobie.

Wiem że Orkiestra nie ma 100% wydajności ale ma lepszą wydajność niż NFZ i sporo mniej biurokracji niż Caritas (co za tym idzie mniejsze koszty).

mygyry

2020-01-13, 12:53
burnpiro napisał/a:


Wiem że Orkiestra nie ma 100% wydajności ale ma lepszą wydajność niż NFZ i sporo mniej biurokracji niż Caritas (co za tym idzie mniejsze koszty).



Problem w tym że wydajność o której mówisz jest w przypadku WOŚP liczona na "gębę" przez Owsiaka i o to cała heca.

Jeszcze mamy opóźnienie z drugą częścią festiwalu owsika pod tytułem "ja rezygnuje" po czym będzie wylew celebrytów calujacych go po dupie że nie może odejść i z łaską powie że ok, jeszcze za rok ogarnę

No-idea

2020-01-13, 13:00
Nie wierzę że niektórzy się tu podpierają wypocinami Matki Kurki, tego zj***nego degenerata który jedyne co potrafi dobrze robić to tak preparować informacje żeby ludziom o ilorazie inteligencji słoniny namieszać we łbach. Każdy normalny człowiek jak podejdzie do jego "rewelacji" prześledzi je i krytycznie rozłoży na czynniki pierwsze to zaraz się zorientuje że to manipulacja niskich lotów.

mygyry

2020-01-13, 13:01
No-idea napisał/a:

Nie wierzę że niektórzy się tu podpierają wypocinami Matki Kurki, tego zj***nego degenerata który jedyne co potrafi dobrze robić to tak preparować informacje żeby ludziom o ilorazie inteligencji słoniny namieszać we łbach. Każdy normalny człowiek jak podejdzie do jego "rewelacji" prześledzi je i krytycznie rozłoży na czynniki pierwsze to zaraz się zorientuje że to manipulacja niskich lotów.



No popatrz a te zj***ne sądy nie umiał tego przeanalizować i kazały owsikowi udostępnić dokumenty

Wiewór

2020-01-13, 13:08
mygyry napisał/a:

No popatrz a te zj***ne sądy nie umiał tego przeanalizować i kazały owsikowi udostępnić dokumenty



I zapomniałeś dodać, że matka kurka ch*j głupi przegrał w sądzie. Chciałbym wiedzieć ile bierze pod stołem o Caritasu i KK za to sranie po WOŚP.

mygyry napisał/a:

Już dopisuję do listy



Bo taka jest k***a prawda. Tylko j***ny ciemnogród katolibański sra na Owsiaka.
A na co głosuje katolib? PiS
Jakim mianem określa się prymitywnego, niewykształconego Polaka chorego z nienawiści i frustracji - Polaczkiem.
Te wszystkie epitety nie biorą się z niczego.