18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raper Krytykuję Mariusza.

Toney • 2013-08-25, 21:06



Słynny wśród gimbusów ,,raper" Gural wypowiada się na temat Mariusza Maxa Kolonko-polskiego dziennikarza,który mieszka w stanach.

,,Gimboraper" w swojej spontanicznej wypowiedzi, bardzo krytycznie ocenił aktualną działalność byłego korespondenta TVP i TVN'u, który prowadzi w serwisie Youtube swój kanał.



- Mariusz Max Kolonko jest takim typowym przykładem niewykorzystania pewnego potencjału - twierdzi ,,gimboraper" Gural, który po chwili dodaje: - Robi z siebie w tej chwili idiotę k***a i opowiada jakieś pierdoły i ma przy tym bardzo dużą popularnośc w internecie, która wynika z tego, że widzowie są idiotami i to oglądają.



Mariusz Max Kolonko na swoim kanale komentuje bieżące wydarzenia na świecie. ,,Gimboraperowi" Guralowi, który jak sam twierdzi miał okazję oglądać filmiki dziennikarza, nie odpowiadają jego teorie.

- Wygłasza płytkie i kretyńskie opinie - ocenił raper.

Jest to przykład typowego j***nego lewaka który wciska ubrania dzieciakom po monstrualnej cenie. Do tego ostatnio wypuścił jakąś kolekcję z Ernesto Guevarą.Ma czelność jeszcze obrażać jedynego dziennikarze który mówi prawdę a nie pie**oli głupoty.Lecz to moje zdanie.Proszę o wypowiadanie się na ten temat :)


źródło:http://glamrap.pl/1/16156-gural-mariusz-max-kolonko-robi-z-siebie-idiote

kaktuz

2013-08-25, 21:11
nie jestem psychofanem pana Mariusza ale ten góral to od zawsze pedalski rap miał. Zresztą taki on góral jak ze mnie kozojebca

qhash

2013-08-25, 21:11
ten gural to już za sam ryj powinien dostać 15 lat

Helvete

2013-08-25, 21:12
Kto to k***a jest "gimboraper gural" do h*ja ?! jakiś pomiot ze związku rutowicz i roztockiego ??!!

Swicheroo

2013-08-25, 21:13
ch*j z Guralem. Muflon przyznał mu rację, a to już jest dość ogarnięty człowiek.

Da...........id

2013-08-25, 21:13
Zazdrość, straszna rzecz...

kedzior23

2013-08-25, 21:14
Ja mam do was pytanie...skąd wiecie że mówi jak jest ? Twierdzi ze media oszukują (robia to zadna nowosc to nie jest) ale nie zapominajmy, że on sam jest "media" (tak internet to media). Ja się pytam jak to jest, że ludzie nie wierzą w to co jest w TV, a wierzą to co w internecie, bo w internecie powiedzą przy okazji ze TV kłamie. Co wy myślicie, ze pieniędzy z tego nie ma a ni nic?Skąd ta głupia pewność, że on też nie ściemnia odrobinę?Skąd ta wiara w jego słowo ja się pytam bo tego nie rozumiem.

longlong7

2013-08-25, 21:15
kij mu w oko przez dupe

SoLUffka

2013-08-25, 21:25
ale gowniarz

takija

2013-08-25, 21:47
Toney napisał/a:



Jest to przykład typowego j***nego lewaka który wciska ubrania dzieciakom po monstrualnej cenie. Do tego ostatnio wypuścił jakąś kolekcję z Ernesto Guevarą.Ma czelność jeszcze obrażać jedynego dziennikarze który mówi prawdę a nie pie**oli głupoty.Lecz to moje zdanie.Proszę o wypowiadanie się na ten temat :)


źródło:http://glamrap.pl/1/16156-gural-mariusz-max-kolonko-robi-z-siebie-idiote



Tak, idzie, wciska im w rękę i sam wyciąga kase z ich kieszeni. Co za pie**olenie. Gość wie jak zarobić to zarabia. A to że kosztem "kieszeni" debili....nie jego wina. To młodzi wybierają w czym chcą chodzić i to oni mu za to płacą napędzając tym samym biznes. Słucham gurala, ale nie kupuje ubrań z jego kolekcji...bo mnie nie stać :P

rockface123

2013-08-25, 22:02
typowy raper inteligencja gówna na patyku.

ale gość przy słuchaczy tego gówna jest profesorem z kurewsko wysokim wykształceniem

Toney

2013-08-25, 22:07
kmsm1990 napisał/a:



Tak, idzie, wciska im w rękę i sam wyciąga kase z ich kieszeni. Co za pie**olenie. Gość wie jak zarobić to zarabia. A to że kosztem "kieszeni" debili....nie jego wina. To młodzi wybierają w czym chcą chodzić i to oni mu za to płacą napędzając tym samym biznes. Słucham gurala, ale nie kupuje ubrań z jego kolekcji...bo mnie nie stać :P



Nie bierze się wszystkiego dosłownie,nie wiesz o tym? No właśnie chodzi o to ,że teraźniejsze dzieci zamiast kupić sobie motor,rower czy cokolwiek kupują jakieś koszulki z napisem ,,Gdzie jest hajs tu dz**ko" itp. I takim sposobem taki idiota zarabia sobie grubą kasę a co kolekcja hasła są jeszcze bardziej beznadziejne a dzieciaki i tak się podniecają,bo jest na to moda. Bardzo mnie to k***a boli jak patrzę na teraźniejszą młodzież-matołów...

Ji^HaD

2013-08-25, 22:08
widze to bol dupska pedalow chodzacych w obsranych spodniach tak mocno ze krok sp***ala im pod kolana po blokowiskach

kombbatant

2013-08-25, 22:09
kmsm1990 napisał/a:



Tak, idzie, wciska im w rękę i sam wyciąga kase z ich kieszeni. Co za pie**olenie. Gość wie jak zarobić to zarabia. A to że kosztem "kieszeni" debili....nie jego wina. To młodzi wybierają w czym chcą chodzić i to oni mu za to płacą napędzając tym samym biznes. Słucham gurala, ale nie kupuje ubrań z jego kolekcji...bo mnie nie stać :P




rozmumiem ze gimbo raper jest twoim idolem. na reszte twojego komentarza powiem wszystkomowiace k***a mac. idz do piekla k***o wsciekla!

Ezoteryk

2013-08-25, 22:19
k***a lubiłem Gurala za stare Killaz Group ale teraz to odpie**olił kaszane , przecież Mario to chyba jedyny koleś który stara się sprowadzić człowieka na drogę poprawnego myślenia o tych wszystkich głupotach jakimi jesteśmy karmieni .