18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raper Krytykuję Mariusza.

Toney • 2013-08-25, 21:06



Słynny wśród gimbusów ,,raper" Gural wypowiada się na temat Mariusza Maxa Kolonko-polskiego dziennikarza,który mieszka w stanach.

,,Gimboraper" w swojej spontanicznej wypowiedzi, bardzo krytycznie ocenił aktualną działalność byłego korespondenta TVP i TVN'u, który prowadzi w serwisie Youtube swój kanał.



- Mariusz Max Kolonko jest takim typowym przykładem niewykorzystania pewnego potencjału - twierdzi ,,gimboraper" Gural, który po chwili dodaje: - Robi z siebie w tej chwili idiotę k***a i opowiada jakieś pierdoły i ma przy tym bardzo dużą popularnośc w internecie, która wynika z tego, że widzowie są idiotami i to oglądają.



Mariusz Max Kolonko na swoim kanale komentuje bieżące wydarzenia na świecie. ,,Gimboraperowi" Guralowi, który jak sam twierdzi miał okazję oglądać filmiki dziennikarza, nie odpowiadają jego teorie.

- Wygłasza płytkie i kretyńskie opinie - ocenił raper.

Jest to przykład typowego j***nego lewaka który wciska ubrania dzieciakom po monstrualnej cenie. Do tego ostatnio wypuścił jakąś kolekcję z Ernesto Guevarą.Ma czelność jeszcze obrażać jedynego dziennikarze który mówi prawdę a nie pie**oli głupoty.Lecz to moje zdanie.Proszę o wypowiadanie się na ten temat :)


źródło:http://glamrap.pl/1/16156-gural-mariusz-max-kolonko-robi-z-siebie-idiote

Ceembe

2013-08-26, 14:05
Szczam_na_koło napisał/a:

Buahaha ależ spinka zjebów spod znaku rocka/metalu i innych wielkich "znafcufff" muzyki :facepalm:
Zazdrość zżera widzę i to mocno :rofl:

Ale spoko, boli was Gural? To dobrze! Ma boleć :ok:

A co do autora, sam gówniarzu ledwo wyszedłeś z gimnazjum i co już taki oświecony jesteś? Wiesz że Kolonko zawsze mówi prawdę i jest twoim mentorem tak?
To że czegoś nie rozumiesz nie znaczy że jest to ch*jowe.
Z resztą do kogo ja to piszę ... :facepalm:
I napisz jeszcze czego ty słuchasz ćwoku.


Odezwał się koneser rapu, broniący kolesia który za konstruktywną krytykę uważa co dwie sekundy wtrącanie słowa "k***a".

newschoolrider

2013-08-26, 14:18
szkoda tylko, ze czytajac post bylem pewien ze pisal go człek wlasnie na poziomie dzieciaka ktory nie wie co jest 5.

gural to wyksztalcony czlowiek, a wy, ktorzy oczerniacie go rozumiecie maksymalnie 1/8 z tego co przekazuje w swoich kawalkach. nie wspomne juz o innych rzeczach ktore tworzy.

pie**ole was gimbozaury, mam dosyc staruchow z niskim poziomem intelektualnym wyrazajacych w necie swoje zdanie


(zwazcie na ironie w ostatnim zdaniu, brudasy)

Br...........ki

2013-08-26, 14:20
newschoolrider napisał/a:

szkoda tylko, ze czytajac post bylem pewien ze pisal go człek wlasnie na poziomie dzieciaka ktory nie wie co jest 5.

gural to wyksztalcony czlowiek, a wy, ktorzy oczerniacie go rozumiecie maksymalnie 1/8 z tego co przekazuje w swoich kawalkach. nie wspomne juz o innych rzeczach ktore tworzy.

pie**ole was gimbozaury, mam dosyc staruchow z niskim poziomem intelektualnym wyrazajacych w necie swoje zdanie



Szczam_na_koło napisał/a:

Buahaha ależ spinka zjebów spod znaku rocka/metalu i innych wielkich "znafcufff" muzyki :facepalm:
Zazdrość zżera widzę i to mocno :rofl:

Ale spoko, boli was Gural? To dobrze! Ma boleć :ok:

A co do autora, sam gówniarzu ledwo wyszedłeś z gimnazjum i co już taki oświecony jesteś? Wiesz że Kolonko zawsze mówi prawdę i jest twoim mentorem tak?
To że czegoś nie rozumiesz nie znaczy że jest to ch*jowe.
Z resztą do kogo ja to piszę ... :facepalm:
I napisz jeszcze czego ty słuchasz ćwoku.



A odpie**olcie się od autora. On przynajmniej w swoim poście przedstawił konkretnie argumenty w przeciwieństwie do gurala w wywiadzie...

newschoolrider

2013-08-26, 14:24
gdybym przedstawil swoje argumenty polowa by ich nie zrozumiala, nie mam sil i checi na uzeranie sie z debilami ;)

kaktuz

2013-08-26, 14:55
up to najłatwiejszy sposób usprawiedliwienia braku argumentów imbecylu genetyczny

rozkurwioinator

2013-08-26, 14:56
k***a Gimboraper , on k***a więcej przeczytał niż ty k***a cioto j***na przej***łeś chusteczek od walenia konia , zastanów sie kogo hejtujesz pajacu .ch*j ci w ryj pozerze pie**olony . :evil:

jestem fanem ,nie jestem gimbem :)

Br...........ki

2013-08-26, 14:58
newschoolrider napisał/a:

gdybym przedstawil swoje argumenty polowa by ich nie zrozumiala, nie mam sil i checi na uzeranie sie z debilami ;)


nie masz argumentów jak ich nie ma gural więc idz słuchaj swojego idola. Dla mnie jak ktoś obraża 200tysięcy widzów bez żadnego powodu czy argumentu tu jest przygłupi. Ciekawy jestem ile w tych 200 tysiącach było jego fanów..

Loaloa

2013-08-26, 15:05
Cytat:

nie jestem psychofanem pana Mariusza ale ten góral to od zawsze pedalski rap miał. Zresztą taki on góral jak ze mnie kozojebca



To ile tych kóz wydupczyłeś?

Severitus

2013-08-26, 15:05
Toney napisał/a:


Robi z siebie w tej chwili idiotę k***a i opowiada jakieś pierdoły i ma przy tym bardzo dużą popularnośc w internecie, która wynika z tego, że widzowie są idiotami i to oglądają.



O k***a! No to już mnie zniszczyło.

"Planeta Ziemia się zmienia
Nadchodzi czas przebudzenia (ooiii)
Wielka zmiana, od wieków przepowiadana
Dostrzeżesz ją w błysku jak pod drzewem Gautama
W mgnieniu oka pnąc po stokach Syjonu
Tkwiąc na blokach, termitierach Babilonu."

Ojciec gUral wygłasza kazanie k***a jego mać... :homer:

kombbatant

2013-08-26, 15:10
kmsm1990 napisał/a:


No to widocznie gówno rozumiesz :) Żaden artysta nigdy nie był i nie będzie moim idolem. No ale Ty znasz mnie lepiej bo przeczytaniu jednego posta :) Idź się pie**ol :)



ohohoho widze ze trafilem w czuly punkt... i do tego niechcacy urazilem..oj jak mi zle i smutno.. ale zeby sie az tak unosic-no prosze gimbusie-masc na bolek pupki zapodales? pozdrawiam :mrgreen:

_arci

2013-08-26, 15:18
kombbatant napisał/a:



ohohoho widze ze trafilem w czuly punkt... i do tego niechcacy urazilem..oj jak mi zle i smutno.. ale zeby sie az tak unosic-no prosze gimbusie-masc na bolek pupki zapodales? pozdrawiam :mrgreen:



k***a takie pie**olenie jest żałosne. Gdzie on się spina? Normalnie gada chop i ma racje, ale nie, bo jo musza mieć ostatnie słowo to pocisnę, że się spina ;-) no k***a.

PS. k***a działa pok***ienie. Ból dupy znik :mrgreen:

kalosz90

2013-08-26, 15:46
Cytat:

- Wygłasza płytkie i kretyńskie opinie - ocenił raper.



Tym tekstem sam sobie zaprzeczył, udowadniając, że jego wypowiedź jest ch*ja warta i płytka zarazem.

rozk***ioinator napisał/a:

k***a Gimboraper , on k***a więcej przeczytał niż ty k***a cioto j***na przej***łeś chusteczek od walenia konia , zastanów sie kogo hejtujesz pajacu .ch*j ci w ryj pozerze pie**olony . :evil:

jestem fanem ,nie jestem gimbem :)



Każdemu rzuci się czasem k***ą lub ch*jem, ale ty elokwencją nie grzeszysz. A i ostatnie zdanie jest bardzo wiarygodne :samoboj:

Mom and Death

2013-08-26, 16:43
Cytat:

k***a Gimboraper , on k***a więcej przeczytał niż ty k***a cioto j***na przej***łeś chusteczek od walenia konia , zastanów sie kogo hejtujesz pajacu .ch*j ci w ryj pozerze pie**olony . :evil:

jestem fanem ,nie jestem gimbem :)





KebabRemover

2013-08-26, 16:50
kmsm1990 napisał/a:



Tak, idzie, wciska im w rękę i sam wyciąga kase z ich kieszeni. Co za pie**olenie. Gość wie jak zarobić to zarabia. A to że kosztem "kieszeni" debili....nie jego wina. To młodzi wybierają w czym chcą chodzić i to oni mu za to płacą napędzając tym samym biznes. Słucham gurala, ale nie kupuje ubrań z jego kolekcji...bo mnie nie stać :P



Raper powinien zajmować się rapem, nie odzieżą k***a, jak chce sprzedawać koszulki to niech odzieżowy założy.pedegie pediegie !!!!!!! ch*j ci w dupę.

Pozatym jego "najlepszy" kawałek jaki zrobił
(www.youtube.com/watch?v=lkJPIPm0sP8)
jest zaj***ny od Method Mana, i ch*jowo przekształcony
(www.youtube.com/watch?v=VNSI4YZ2dg8)

umcumcpolowka

2013-08-26, 16:54
No k***a, bo nie uwierzę. Sadistic staję w kogoś obronie? Może trzeba patrona strony załatwić? MMK będzie wniebowzięty.
P.S Gural rozpie**ala od lat PDG!