18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raper Krytykuję Mariusza.

Toney • 2013-08-25, 21:06



Słynny wśród gimbusów ,,raper" Gural wypowiada się na temat Mariusza Maxa Kolonko-polskiego dziennikarza,który mieszka w stanach.

,,Gimboraper" w swojej spontanicznej wypowiedzi, bardzo krytycznie ocenił aktualną działalność byłego korespondenta TVP i TVN'u, który prowadzi w serwisie Youtube swój kanał.



- Mariusz Max Kolonko jest takim typowym przykładem niewykorzystania pewnego potencjału - twierdzi ,,gimboraper" Gural, który po chwili dodaje: - Robi z siebie w tej chwili idiotę k***a i opowiada jakieś pierdoły i ma przy tym bardzo dużą popularnośc w internecie, która wynika z tego, że widzowie są idiotami i to oglądają.



Mariusz Max Kolonko na swoim kanale komentuje bieżące wydarzenia na świecie. ,,Gimboraperowi" Guralowi, który jak sam twierdzi miał okazję oglądać filmiki dziennikarza, nie odpowiadają jego teorie.

- Wygłasza płytkie i kretyńskie opinie - ocenił raper.

Jest to przykład typowego j***nego lewaka który wciska ubrania dzieciakom po monstrualnej cenie. Do tego ostatnio wypuścił jakąś kolekcję z Ernesto Guevarą.Ma czelność jeszcze obrażać jedynego dziennikarze który mówi prawdę a nie pie**oli głupoty.Lecz to moje zdanie.Proszę o wypowiadanie się na ten temat :)


źródło:http://glamrap.pl/1/16156-gural-mariusz-max-kolonko-robi-z-siebie-idiote

Mom and Death

2013-08-26, 16:55
ogólnie ludzie co regularnie wstrzykują marihułałełealane robią się poj***ni i zaczynają się wywyższać nad wszystkimi + magiczne myślenie, urojenia i inne jazdy. doskonale to widać np po tede czy guralu, chociaz rap mają w miarę jak na polskę ale i tak nie słucham i ich pie**olę jak cały polski rap, wolę zagraniczne podziemie - necro, vinnie paz, ill bill, twiztid, icp itp a polaki co robią cały czas to samo przez 20 lat mogą ssać ch*ja.

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-26, 17:14
Bronisław_Komorowski napisał/a:





A odpie**olcie się od autora. On przynajmniej w swoim poście przedstawił konkretnie argumenty w przeciwieństwie do gurala w wywiadzie...



A nie odpie**olę się bo napisał posta typowo aby podk***ić jakąś cześć użytkowników.
Gość który nie ma pojęcia co Gural stworzył ani za pewne nie słyszał więcej niż trzech jego kawałków z których i tak nic nie zrozumiał nagle staje się obrońcą MMK. 20 latek który pozjadał wszystkie rozumy. Niech sobie k***a kościół Maxa otworzy. Nie raz Max gościł na sadolu i nie raz ewidentnie pie**olił bzdury co też zauważyła liczna grupa sadoli. Gural ma prawo do własnego zdania i je wypowiedział. Nie zgadzam sięz nim do końca ale po części ma racje. Co do obrażania 200 tysiecy "fanów" Kolonki, autor tego tematu obraził jakiś milion fanów Gurala. Więc raczej niewspółmiernie.

Co do ciuchów... k***a do czego się jeszcze jeden z drugim debil przyczepi? Boli was to życiowi nieudacznicy że gość robi kase?! To niech boli ale wsadzcie swoje polskie podejście i zawiść sobie w dupe...


KebabRemover napisał/a:



Raper powinien zajmować się rapem, nie odzieżą k***a, jak chce sprzedawać koszulki to niech odzieżowy założy.pedegie pediegie !!!!!!! ch*j ci w dupę.

Pozatym jego "najlepszy" kawałek jaki zrobił
(www.youtube.com/watch?v=lkJPIPm0sP8)
jest zaj***ny od Method Mana, i ch*jowo przekształcony
(www.youtube.com/watch?v=VNSI4YZ2dg8)



Większego idiotyzmu dawno nie słyszałęm :facepalm:

Czyli pan konduktor może tylko sprawdzać bilety w PKP i za ch*ja nie ma prawa sobie nic na boku dorobić tak? Brawo Jasiu :facepalm:
Zwłaszcza zę koszulki produkuje w polskich firmach z polskich materiałów dając zarobić swoim a nie jak twój pewnie ukochany producent dresów z trzema paskami chińczykom!

Na całym świecie raperzy, aktorzy i inni znani ludzie mają kolekcje ciuchów, perfum itp. i jakoś nikt nie ma o to bólu dupska poza poj***nymi polskimi dzieciakami...

Ps. To nie jest jego najlepszy kawałek, ale no tak leciał w tv i tylko to kojarzysz.
I gdzie ty widzisz powiązanie z How High 2? :wtf:
Przestań ćpać albo bierz pół.

Severitus napisał/a:



O k***a! No to już mnie zniszczyło.

"Planeta Ziemia się zmienia
Nadchodzi czas przebudzenia (ooiii)
Wielka zmiana, od wieków przepowiadana
Dostrzeżesz ją w błysku jak pod drzewem Gautama
W mgnieniu oka pnąc po stokach Syjonu
Tkwiąc na blokach, termitierach Babilonu."

Ojciec gUral wygłasza kazanie k***a jego mać... :homer:



Przyznaj dzieciaku że nie zrozumiałeś.
Ciekawe dlaczego wszyscy hejtujący mają 20 lat albo mniej :ubawdolez: odpowiedź jest oczywista.

Ale spoko gimbaza, wrzesień sie zbliża wrócicie do szkoły a mamusia da na bułkę.

MrBednar

2013-08-26, 17:27
kaktuz - zmartwię Cię lub spróbuję uświadomić: musisz być naprawdę niezłym kozojebcą.

gieras51 - gdybyś choć trochę czasu poświęcił na zbadanie jego twórczości, zrozumiałbyś co nieco, ale nie, Ty zapchałeś sobie głowę jakimś gównem, pieprzonym stereotypem rapera, która nawija o niczym i dal w tym przekonaniu żyjesz; smutna Twoja egzystencja, skoro masz tak ograniczone pole manewru jeżeli chodzi o myślenie. Pozdrawiam tych normalnych, Ciebie też, może pomoc jeszcze nadejdzie.

Mom and Death

2013-08-26, 17:27
weźcie już przestańcie pie**olić, że ktoś nie rozumie jego kawalków :ks_homer:
co to jest, k***a, autorem księgi zohar czy innego tekstu kabalistycznego ?
majaczenie, przechwalanie się i trochę z dupy wysranej debilnej filozofii opartej na 5 książkach które przeczytał.

alkofather

2013-08-26, 17:45
Ten gural to lewacka ciota

Br...........ki

2013-08-26, 17:52
Szczam_na_koło napisał/a:



A nie odpie**olę się bo napisał posta typowo aby podk***ić jakąś cześć użytkowników.
Gość który nie ma pojęcia co Gural stworzył ani za pewne nie słyszał więcej niż trzech jego kawałków z których i tak nic nie zrozumiał nagle staje się obrońcą MMK. 20 latek który pozjadał wszystkie rozumy. Niech sobie k***a kościół Maxa otworzy. Nie raz Max gościł na sadolu i nie raz ewidentnie pie**olił bzdury co też zauważyła liczna grupa sadoli. Gural ma prawo do własnego zdania i je wypowiedział. Nie zgadzam sięz nim do końca ale po części ma racje. Co do obrażania 200 tysiecy "fanów" Kolonki, autor tego tematu obraził jakiś milion fanów Gurala. Więc raczej niewspółmiernie.

Co do ciuchów... k***a do czego się jeszcze jeden z drugim debil przyczepi? Boli was to życiowi nieudacznicy że gość robi kase?! To niech boli ale wsadzcie swoje polskie podejście i zawiść sobie w dupe...


A co ma do rzeczy jego muzyka? To że tworzy muzykę jest jakimś artystą to znaczy że jest kimś lepszym? To w takim razie równie dobrze można porównać np. poziom wykształcenia kolonki i gurala...
Pewnie że ma prawo do opini, ale to nie była opinia, tylko jak on sam by to określił gdyby usłyszał takie coś o sobie "hejterstwo". Od gościa który na codzień spotyka się z hejterstwem raczej wymagał bym więcej niżeli bezpodstawne obrażanie ludzi.
Napisał tego posta i jestem mu za to wdzięczny, gdybym się o tym nie dowiedział to pewnie dalej zaliczał bym gurala do inteligentnych raperów.

No i tak bronisz tego gurala że wyraża tylko swoją opinie a sam najeżdżasz na innych jak krytykują sprzedasz jego ciuchów - powiedz gdzie tu logika?
Obaj wiemy jak jest, jesteś fanem gurala i stąd twoja przychylność do wszystkiego co powie. Dla mnie zachował się jak burak, bo skrytykował telewizje Kolonki i obraził jego widzów bez jakiegokolwiek argumentu, podczas gdy sam robi ten "follow the rabbit" a jakie to gówno jest to chyba nie trzeba wyjaśniać.

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-26, 18:31
Masz jeden z drugim oglądnijcie a potem mówcie jaki z niego debil.






Bronisław_Komorowski napisał/a:


A co ma do rzeczy jego muzyka? To że tworzy muzykę jest jakimś artystą to znaczy że jest kimś lepszym? To w takim razie równie dobrze można porównać np. poziom wykształcenia kolonki i gurala...



Skoro autor nazywa go "gimboraperem" i jednoznacznie twierdzi że robi ch*jową muzykę to chyba jednak jakoś ma.

Bronisław_Komorowski napisał/a:

Pewnie że ma prawo do opini, ale to nie była opinia, tylko jak on sam by to określił gdyby usłyszał takie coś o sobie "hejterstwo". Od gościa który na codzień spotyka się z hejterstwem raczej wymagał bym więcej niżeli bezpodstawne obrażanie ludzi.



Dlaczego bezpodstawne?

Bronisław_Komorowski napisał/a:

Napisał tego posta i jestem mu za to wdzięczny, gdybym się o tym nie dowiedział to pewnie dalej zaliczał bym gurala do inteligentnych raperów.



Aha czyli jeden post potrafi zmnienić twój cały światopogląd :roll: Fajną masz psychikę :facepalm:

Bronisław_Komorowski napisał/a:

No i tak bronisz tego gurala że wyraża tylko swoją opinie a sam najeżdżasz na innych jak krytykują sprzedasz jego ciuchów - powiedz gdzie tu logika?



A gdzie ortografia?
Chyba już wiem z kim mam do czynienia.
A co do ciuchów to k***a weź mnie nie rozśmieszaj.
Gość stworzył od zera swoją markę, nikogo nie zmusza do chodzenia w tym, reklam tych ciuchów w TV nie uświadczysz (czytaj nie wpie**ala ci tego do gardła na siłę) Ma pomysł na biznes, to do czego się k***a tu dopie**alać?
To nie jest wypowiadanie się a zwyczajne dopie**alanie się idioty jak już nie ma argumentów bądź żal dupsko ściska bo "on zarabia a ja nie".

Bronisław_Komorowski napisał/a:

Obaj wiemy jak jest, jesteś fanem gurala i stąd twoja przychylność do wszystkiego co powie. Dla mnie zachował się jak burak, bo skrytykował telewizje Kolonki i obraził jego widzów bez jakiegokolwiek argumentu, podczas gdy sam robi ten "follow the rabbit" a jakie to gówno jest to chyba nie trzeba wyjaśniać.



Tak jestem jego fanem, na koncertach robi zajebisty rozpie**ol.
Na HH kemp była taka miazga że przyćmili gości z USA.
I za to go zajebiscie lubię.

Co do jego wypowiedzi jak pisałem wcześniej z wieloma się nie zgadzam i nie łykam jak młody pelikan wszystkiego co powie ani nie uważam go za kogoś kto powinien umoralniać społeczeństwo.

A "follow rhe rabbit" ma być kiczowe i ma być dla beki czego sam nie ukrywa więc chyba bez sensu porównanie.

kdow

2013-08-26, 18:41
"wolę zagraniczne podziemie - necro, vinnie paz, ill bill, twiztid"

Hahha, podziemie to jest Pep Love a nie Necro, ziomeczku.

To w sumie trochę śmieszne, śmiejecie się z bólu dupy Arabusów jak ktoś nasra na Koran, a sami wpadacie w taką samą furię jak ktoś obrazi waszego internetowego bożka, to jakbyście r*chali owce i śmiali się z muslimów, bo jebią kozy.

Szkoda że to nie o TDF'a chodzi, bo coś by z tym zrobił żeby wk***ić was jeszcze bardziej i toczyć beczkę z polaczkowego bólu dupska, a Gural was po prostu osra :(

Toney

2013-08-26, 19:14
@Szczam_Na_Koło po co tak spinasz dupę? Wszyscy wiedza co mają wiedzieć i swoim głupkowatym pisaniem niczego niestety nie udowodnisz bo ten twój idol jest zwykłym cepem. Fakt,też daawno temu go słuchałem za czasów killaz group lecz do tego czasu uświadomiłem sobie ,że jest pajacem i tyle. I większość ludzi przesiadujących tutaj jak podejrzewam też sobie po jego komentarzu to uświadomiła.... Więc zachowaj te wypociny dla siebie i krzyżyk na drogę.

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-26, 19:17
Toney napisał/a:

@Szczam_Na_Koło po co tak spinasz dupę? Wszyscy wiedza co mają wiedzieć i swoim głupkowatym pisaniem niczego niestety nie udowodnisz bo ten twój idol jest zwykłym cepem. Fakt,też daawno temu go słuchałem za czasów killaz group lecz do tego czasu uświadomiłem sobie ,że jest pajacem i tyle. I większość ludzi przesiadujących tutaj jak podejrzewam też o tym wie. Więc zachowaj te wypociny dla siebie i krzyżyk na drogę.



Jacy wszyscy? :wtf:
Tobie podobni idioci i gimnazjalisci? :ubawdolez:
W sumie jesteś i jednym i drugim.
I nawet lepiej że tacy go nie słuchają :ok:

Aha, powiedz mi jakim cudem go słuchałeś za czasów Killazów jak wtedy jeszcze oglądałeś dobranockę?

1998 rok "Prawdziwość dla gry" miałeś 5 lat

2002 rok "Nokaut" miałeś 9 lat

2007 rok "Operacja kocia karma" miałeś 14 lat.

Twój rok urodzenia 1993 :smiechzula:

Jesteś zwykłym marnym trollem i nic więcej.
A teraz idź sobie.

Toney

2013-08-26, 19:27
Szczam_na_koło napisał/a:



Jacy wszyscy? :wtf:
Tobie podobni idioci i gimnazjalisci? :ubawdolez:
W sumie jesteś i jednym i drugim.
I nawet lepiej że tacy go nie słuchają :ok:

Aha, powiedz mi jakim cudem go słuchałeś za czasów Killazów jak wtedy jeszcze oglądałeś dobranockę? (Przypomnę 1998 rok)
Twój rok urodzenia 1993 :smiechzula:
Jesteś zwykłym marnym trollem i nic więcej.
A teraz idź sobie.




Boże,nie bede wdawał się w żadne dyskusję bo jak to mówią:Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sproadzi Cię do swojego poziomu a póżniej pokona doświadczeniem.

Ps. Taka sytuacja ,że nie mam 20 lat tylko powyżej.Z tego powodu iż wolę zostać anonimowy dla takich idiotów. I tego się trzymam :P Oraz napisałem większość a nie wszyscy matole. Naucz się czytać potem bierz się za internet :)

Pozdrawiam.

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-26, 19:28
Toney napisał/a:




Boże,nie bede wdawał się w żadne dyskusję bo jak to mówią:Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sproadzi Cię do swojego poziomu a póżniej pokona doświadczeniem.

Ps. Taka sytuacja ,że nie mam 20 lat tylko powyżej.Z tego powodu iż wolę zostać anonimowy dla takich idiotów. I tego się trzymam :P

Pozdrawiam.



Buahahahha
Przykro mi dzieciaku ale ch*jowo się bronisz.
Tak akurat sobie wymyśliłeś 1993 rok :ubawdolez:
Aha i moje posty są merytoryczne więc kogo jak kogo ale mnie debilem nazwać nie możesz.
PS.
Tak wiek cię zdradzi w internecie :ubawdolez:

:rofl:

Br...........ki

2013-08-26, 19:53
Szczam_na_koło napisał/a:


Skoro autor nazywa go "gimboraperem" i jednoznacznie twierdzi że robi ch*jową muzykę to chyba jednak jakoś ma.


A może ma na myśli właśnie upośledzony program "follow the rabbit" albo ogólny poziom jak pokazuje wywiadzie, nikt nie napisał że o muzykę mu chodzi

Szczam_na_koło napisał/a:


Dlaczego bezpodstawne?


Bo nie przedstawia żadnych argumentów, zarzucasz mi problem z ortografią ale ja przynajmniej umiem czytać.

Szczam_na_koło napisał/a:


Aha czyli jeden post potrafi zmnienić twój cały światopogląd :roll: Fajną masz psychikę :facepalm:


Zmienienie opinii o jednej osobie jest zmianą światopoglądową? Idź dalej oglądaj "follow the rabbit"...


Szczam_na_koło napisał/a:


A gdzie ortografia?
Chyba już wiem z kim mam do czynienia.
A co do ciuchów to k***a weź mnie nie rozśmieszaj.
Gość stworzył od zera swoją markę, nikogo nie zmusza do chodzenia w tym, reklam tych ciuchów w TV nie uświadczysz (czytaj nie wpie**ala ci tego do gardła na siłę) Ma pomysł na biznes, to do czego się k***a tu dopie**alać?
To nie jest wypowiadanie się a zwyczajne dopie**alanie się idioty jak już nie ma argumentów bądź żal dupsko ściska bo "on zarabia a ja nie".


A Kolonko skąd wiesz że od zera nie zaczął? Wiesz jak trudno wypromować się w takim natłoku dziennikarzy? Kiedyś nie było internetu, być może Kolonko włożył w to więcej pracy niżeli gural, ale to nie są rzeczy do porównywania. To ty jesteś osobą której żal dupę ściska, tak naprawdę to nie masz argumentów, bo wszystko co mówisz to "on może bo jest raperem, więc wyraża swoją opinie, a ty nie masz prawa do opinii".
Ja mu nie bronie, niech sobie kroi hajs na kim chce, jak znajdują się ludzie którzy kupią to gówno z napisem "donguralesko" za 200zł (sam napis) to proszę bardzo, tylko nie zabraniaj komuś tego krytykować skoro twój idol zachowuje się jak klasyczny hejter, po prostu obraża czyjąś prace bez żadnego argumentu

Szczam_na_koło napisał/a:


Tak jestem jego fanem, na koncertach robi zajebisty rozpie**ol.
Na HH kemp była taka miazga że przyćmili gości z USA.
I za to go zajebiscie lubię.


No i wszystko jasne skąd taka "obiektywna" opinia...

BuBu251

2013-08-26, 19:58
Hmmm co do kolekcji ubrań z "Guevarą", to postać na tych koszulkach i bluzach to był sam Gural, stylizowany na tego "głeware". Dziękuję i do usłyszenia.