18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raper Krytykuję Mariusza.

Toney • 2013-08-25, 21:06



Słynny wśród gimbusów ,,raper" Gural wypowiada się na temat Mariusza Maxa Kolonko-polskiego dziennikarza,który mieszka w stanach.

,,Gimboraper" w swojej spontanicznej wypowiedzi, bardzo krytycznie ocenił aktualną działalność byłego korespondenta TVP i TVN'u, który prowadzi w serwisie Youtube swój kanał.



- Mariusz Max Kolonko jest takim typowym przykładem niewykorzystania pewnego potencjału - twierdzi ,,gimboraper" Gural, który po chwili dodaje: - Robi z siebie w tej chwili idiotę k***a i opowiada jakieś pierdoły i ma przy tym bardzo dużą popularnośc w internecie, która wynika z tego, że widzowie są idiotami i to oglądają.



Mariusz Max Kolonko na swoim kanale komentuje bieżące wydarzenia na świecie. ,,Gimboraperowi" Guralowi, który jak sam twierdzi miał okazję oglądać filmiki dziennikarza, nie odpowiadają jego teorie.

- Wygłasza płytkie i kretyńskie opinie - ocenił raper.

Jest to przykład typowego j***nego lewaka który wciska ubrania dzieciakom po monstrualnej cenie. Do tego ostatnio wypuścił jakąś kolekcję z Ernesto Guevarą.Ma czelność jeszcze obrażać jedynego dziennikarze który mówi prawdę a nie pie**oli głupoty.Lecz to moje zdanie.Proszę o wypowiadanie się na ten temat :)


źródło:http://glamrap.pl/1/16156-gural-mariusz-max-kolonko-robi-z-siebie-idiote

takija

2013-08-25, 22:24
Toney napisał/a:



Nie bierze się wszystkiego dosłownie,nie wiesz o tym? No właśnie chodzi o to ,że teraźniejsze dzieci zamiast kupić sobie motor,rower czy cokolwiek kupują jakieś koszulki z napisem ,,Gdzie jest hajs tu dz**ko" itp. I takim sposobem taki idiota zarabia sobie grubą kasę a co kolekcja hasła są jeszcze bardziej beznadziejne a dzieciaki i tak się podniecają,bo jest na to moda. Bardzo mnie to k***a boli jak patrzę na teraźniejszą młodzież-matołów...



gdybyś od razu napisał to w kontekście problemów wychowawczych i psychicznych młodych pokoleń to nie byłoby tematu :) Tak, podzielam Twoje zdanie. Pokolenie jest coraz bardziej zdegenerowane mediami w tym muzyką. Ale juz my tego nie zmienimy, a osoba która na tym zarabia....cóż, wykorzystuje tylko głupotę ;) Sam słucham gurala bo wpada w ucho. Ciuchów nie kupuje bo mnie nie stać, a nie stac mnie dlatego że właśnie mam mase innych hobby na które wole ją wydawać.

kombbatant napisał/a:




rozmumiem ze gimbo raper jest twoim idolem. na reszte twojego komentarza powiem wszystkomowiace k***a mac. idz do piekla k***o wsciekla!



No to widocznie gówno rozumiesz :) Żaden artysta nigdy nie był i nie będzie moim idolem. No ale Ty znasz mnie lepiej bo przeczytaniu jednego posta :) Idź się pie**ol :)

Varyz

2013-08-25, 22:40
Cytat:

- Wygłasza płytkie i kretyńskie opinie - ocenił raper.



To mi wystarczyło. Uogólnij i ciesz się, że dowaliłeś komuś ;-|

GhostScarface

2013-08-25, 22:52
Kolonko to wypalony dziennikarz,mówi o 12:00 że jest 12:00 no k***a też mi wiadomość !!!Gural pie**olnie cos na jego temat i kręci sie DYM ! bo Gural to bo Gural tamto i jest k***a Hałas ,tak sie robi Byznes k***y.

ca...........th

2013-08-25, 23:14
Ja nawet nie wiem kto to jest Gural,nie słucham rapu. Nie wiem też czy Kolonko pierniczy głupoty czy nie, ale przynajmniej opowiada w ciekawy sposób i dobrze się go słucha, a nie tak jak tvp gówno, albo inne tvny.

JH...........DS

2013-08-25, 23:37
oglądam Mariusza i słucham czasem tego gimborapera jak go nazwałeś i ch*j mnie obchodzi co jeden o drugim myśli...

Ciastek2

2013-08-26, 00:31
Nestety przez takich ludzi jak Gural rap jest powszechnie uważany za pierdzenie pod bit. On, Chada, RPK, Paluch i inne ch*jowizny niszczą tą muzyke a młodzi zaczynają tego słuchać bo modne... Że też tak mało odbiorców ma np. Medium (pomimo wielkiej wiary u mnie na 1. miejscu), Bisz, Łona, Trzeci Wymiar (tu w sumie nie wiem czy mają mało odbiorców), Szad i niewielu innych... Jeśli mają słuchać takiego ścierwa (mówie o np. Guralu) to lepiej nie słuchają zajebistego rocka, muzyki klasycznej (mówie poważnie), reggae. W zasadzie wszystko poza popem oraz disco polo, jeśli metal to ten starszy (nie wiem z których lat).
Może i niewiele wnosze do tematu ale musiałem to napisać bo mam straszny ból dupy jak zobaczyłem Gurala podczas jakiegoś koncertu (nie wiem czy nawet nie w komercyjnym Polsacie) niestety już nie pamiętam co to był za koncert.
A teraz hejty na mnie za nazwanie ch*jowizną rapowego ścierwa i podniecanie się katolickim raperem Medium.
Wybaczcie błędy ortograficzne i językowe ale spanie mnie męczy.

NieWiemZeWiem

2013-08-26, 00:35
kedzior23 napisał/a:

Ja mam do was pytanie...skąd wiecie że mówi jak jest ? Twierdzi ze media oszukują (robia to zadna nowosc to nie jest) ale nie zapominajmy, że on sam jest "media" (tak internet to media). Ja się pytam jak to jest, że ludzie nie wierzą w to co jest w TV, a wierzą to co w internecie, bo w internecie powiedzą przy okazji ze TV kłamie. Co wy myślicie, ze pieniędzy z tego nie ma a ni nic?Skąd ta głupia pewność, że on też nie ściemnia odrobinę?Skąd ta wiara w jego słowo ja się pytam bo tego nie rozumiem.



Twoja matka płacze, że nie zrobiła aborcji
A teraz na poważnie. Mariusz Max kolanko zawsze ale to k***a jego mac zawsze! pokazuje jak media polskie pokazuja a potem on pokazuje ze swoich źródeł inny przykład mówi jak nam media przekazują informacje a potem mówi jak on to widzi z innych źródeł plus k***a jego mać! dodaje głośnym zdaniem "a moim zdaniem.." czyli jego zdaniem k***a ktorym nie trzeba sie zgadzac. Ludzie myślący widzą kilka przykładów media polskie, media zagraniczne, oczy kolonko i k***a ludzie sami wyciagaja wnioski! A tak w ogóle to k***a jego mać wiekszość filimków jest o tym co sie dzieje na świecie a nie o tym że pie**oli "media milczo i was okłomojo", w większości jego filimków porpsotu mówi co się dzieje i koniec a ludzie sami pisza w komentarzach "łee k***a zoabczcie a w mediach mówili inaczej",albo "oj tego media nie dopowiedziały", "media zmieniły,skróciły filmik o islamistach ktorzy zabili żołnierza żeby nie było zrzucanje winny na muzłumanów". Więc k***a jego mać wiekszosć osobó sama widzi wiadomości Maxa a wiadomości polskie. A wogóle Pan Max mówi że polska co chwilę przeprasza gdyż nie powinna tak robić. No ale jesteś słabym lewakiem na jednego liścia

methos23

2013-08-26, 03:04
Uwaga dzieci, nie ma takiego czegoś jak polski rap.
Za tydzień do szkoły won :)

gieras51

2013-08-26, 10:01
Typowa treść przekazu gównala, on rapuje o niczym.

Matikens

2013-08-26, 10:11
Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak wygląda brodata osoba z zespołem downa to ponownie przypatrzcie się osobie która jest obok Pana Mariusza.

ku...........87

2013-08-26, 10:14

rigsuit

2013-08-26, 10:17
Don guralowi chyba hajs się kończy i idzie w ślady celebrytów

jonek00

2013-08-26, 10:22
o muj borze, kolonke obrażajo!!!11 co to będzie... :roll:


zresztą, co kogo obchodzi opinia jakiegoś pajaca, który melorecytuje sobie piosenki o grubych jointach i tuleniu hajsu. nie wydaje mi się żeby budził autorytet na tyle, żeby jego opiniami o rządzie, dziennikarzach, papieżu, origami, kucykach czy rzeźbieniu lutownicą w maśle zajmować miejsce na głównej.

(poza tym ten cały temat, który sprowadza się do "ojej! a gimboraper gural powiedział że kolonko jest głupi i nie myje zębów, zhejtujmy go!!" to trochę dziecinada)

rubbinho

2013-08-26, 10:27
gural skonczyl sie na Kill 'Em All

kaiel

2013-08-26, 10:28
kto to do ch*ja jest?