18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raper Krytykuję Mariusza.

Toney • 2013-08-25, 21:06



Słynny wśród gimbusów ,,raper" Gural wypowiada się na temat Mariusza Maxa Kolonko-polskiego dziennikarza,który mieszka w stanach.

,,Gimboraper" w swojej spontanicznej wypowiedzi, bardzo krytycznie ocenił aktualną działalność byłego korespondenta TVP i TVN'u, który prowadzi w serwisie Youtube swój kanał.



- Mariusz Max Kolonko jest takim typowym przykładem niewykorzystania pewnego potencjału - twierdzi ,,gimboraper" Gural, który po chwili dodaje: - Robi z siebie w tej chwili idiotę k***a i opowiada jakieś pierdoły i ma przy tym bardzo dużą popularnośc w internecie, która wynika z tego, że widzowie są idiotami i to oglądają.



Mariusz Max Kolonko na swoim kanale komentuje bieżące wydarzenia na świecie. ,,Gimboraperowi" Guralowi, który jak sam twierdzi miał okazję oglądać filmiki dziennikarza, nie odpowiadają jego teorie.

- Wygłasza płytkie i kretyńskie opinie - ocenił raper.

Jest to przykład typowego j***nego lewaka który wciska ubrania dzieciakom po monstrualnej cenie. Do tego ostatnio wypuścił jakąś kolekcję z Ernesto Guevarą.Ma czelność jeszcze obrażać jedynego dziennikarze który mówi prawdę a nie pie**oli głupoty.Lecz to moje zdanie.Proszę o wypowiadanie się na ten temat :)


źródło:http://glamrap.pl/1/16156-gural-mariusz-max-kolonko-robi-z-siebie-idiote

Darkstep

2013-08-26, 22:53
Napiszę tyle:

Poj***ło was kompletnie i przestańcie się spinać jak baranie jaja. :krejzi:

Mam nadzieje że pomogłem. :ok:

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-26, 22:55
Bronisław_Komorowski napisał/a:


Widzę że ktoś przesadził z rapem. Słuchasz rapu, ale spróbuj może samemu użyć mózgu? To że ktoś się nie urodził w patologicznej rodzinie na skraju biedy to nie znaczy że mu k***a wszystko z nieba spadło. Myślisz że tak łatwo stać się jednym z popularniejszych dziennikarzy? Wybić się? Ile masz dziennikarzy w PL a ile raperów.
Ale tak polecam dalej iść ślepo za twoim idolem, który widzów rzetelnej internetowej TV nazywa idiotami. Pomyśl, skoro widzowie MMK, gdzie dostają profesjonalny pogląd na świat (bo ten w polskiej tv na pewno taki nie jest) są idiotami, to kim są ludzie którzy oglądają głupkowate seriale internetowe w których przywitanie w stylu małpy (bo bo bo bo) występuje w każdym odcinku.



Gural akurat się nie urodził w patologicznej rodzinie.
Dwa, Ilu raperów? No prawdziwych w tym kraju może z 10-20 całkiem niewielu wbrew pozorom.
Trzy, jak się ma znajomości i pochytane (zwłaszcza w poprzednim ustroju) to bardzo łatwo. Pamiętaj że on robił dla TVP.
Przypominam kto wtedy tak sobie robił studia dziennikarskie i wyjeżdżał d USA?
Cztery, profesjonalny pogląd? Wg kogo? To jest subiektywna ocena.

Leginek

2013-08-26, 22:55
qhash napisał/a:

zauważyliście jaka jest średnia wieku fanów gurala? ;]



Taka sama jak Pana Mariusza ;) nie ma co się sprzeczać. Gural trochę racji ma, trochę nie ma. Mariusz lubi narzucać swojej publiczności własne zdanie, mówi co ma odbiorca myśleć. Mnie to poniekąd irytuję ale cenię go bo i tak jest chyba najbardziej rzetelny ze wszystkich dziennikarzy.

Br...........ki

2013-08-26, 23:07
Szczam_na_koło napisał/a:


profesjonalny pogląd? Wg kogo? To jest subiektywna ocena.



Wciąż czekam na ten argument mówiąc za tym że to gural miał jednak racje.

di...........os

2013-08-27, 01:00
marcinc53 napisał/a:

HAHAHA W ogóle jak można słuchać rapu. To nawet nie jest muzyka tylko słownik przekleństw z wstawkami anglojęzycznymi. Nie wiem w ogóle kogo coś takiego podniecia. Muzyka to jest swego rodzaju sztuka, a rap to jeden zapętlony bit i jakiś tępy tekst coś jak np.:
Wczoraj, ch*j, c**a, penis.
Poszedłem z ziomami, joł k***o!
Zaj***ć se setke o k***a joł!
I potem madafaka!
Bla Bla ch*j! W polsce blokersi kasta warszawa, Wrocław, Opole pro ! elo k4wyqp520 itd... :rzyga:

Jak widać mogę już zostać raperem i idiolem gimbusów.
Jeżeli ktoś w ogóle to przeczyta to założę się, że znowu dostanę ostrzeżenie od gimbo-admino-fana za obrażanie tego "rodzaju muzyki" jeśli można tak to nazwać albo bólem dupy. Nie no tak serio naprawdę nawet przy disco polo czy techno ludzie się napracują i stworzą coś co jeszcze można lubić. 2 uważane za "rodzaje muzyki" odpadki wg mnie nie mają racji bytu - rap i szitstep których nie trawię.




Zapomniałeś przejrzeć tekstów największych sław rocka, popu, reggae, metalu, bluesa, czy smooth (tfu!) jazzu - i tam przeważają banały i tandeta. A jednak znaleźć można pośród nich perły... Ale na tym poj***nym portalu uogólnianie jest w cenie.

p.s.

Z ciekawości przesłuchałem przed chwilą kilka songów tego Gurala - niektóre teksty mu się naprawdę udały. Choćby wcześniej reklamowane Betonowe lasy mokną - naprawdę wykazał się kunsztem, blokowisko nazywając betonowym lasem. No jest tam kilka dość banalnych sentymentalnych wstawek, kilka wersów, których nie rozumiem (to z kikutami, które ruszą niebo? Z mewami?), ogólnie jednak nie da się nie przyznać temu kawałkowi wysokiej noty za tekst - abstrah*jąc już od tego, w jakiej kto muzyce gustuje.

Br...........ki

2013-08-27, 13:11
ZeHir napisał/a:


DZIFFFKO



właśnie dlatego gural nie ma prawa nazywać kogokolwiek idiotą

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-27, 13:25
Bronisław_Komorowski napisał/a:



właśnie dlatego gural nie ma prawa nazywać kogokolwiek idiotą



Ciebie na prawdę strasznie to boli że ktoś odważył się obrazić/nie zgodzić z twoim guru :facepalm:

Ja już sobie odpuściłem bo z większością się tu nie da rozmawiać a ciebie dalej dupsko swędzi ...

Skowu

2013-08-27, 14:39
Dobrze Piotrek mówi, też tego debila Kolonki nie słucham ;)

Br...........ki

2013-08-27, 16:33
Szczam_na_koło napisał/a:



Ciebie na prawdę strasznie to boli że ktoś odważył się obrazić/nie zgodzić z twoim guru :facepalm:

Ja już sobie odpuściłem bo z większością się tu nie da rozmawiać a ciebie dalej dupsko swędzi ...



Żebyś wiedział że mnie w ch*j boli że byle spaślak powie głupotę a inni mu przyklaskują ;)

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-27, 18:12
Bronisław_Komorowski napisał/a:



Żebyś wiedział że mnie w ch*j boli że byle spaślak powie głupotę a inni mu przyklaskują ;)



A jak dla kogoś Mariusz gada głupoty? k***a on nie jest alfą i omega tego świata!
Pamiętaj że żyje w USA a tam wizja amerykańska jest święta.
Na bank jest przesiąknięty ameryką co na starcie skreśla go jako bezstronnego dziennikarza.
Dwa pracował dla TVP która go wyj***ła i może teraz się chce trochę odegrać?
Zapomniany dziennikarz wraca i niesie światu prawdę... Trochę to naciągane.
A trzy na tym polega demokracja że byle spaślak może powiedzieć co chce i ch*j ci do tego.
Amen.

Br...........ki

2013-08-27, 18:58
Szczam_na_koło napisał/a:



A jak dla kogoś Mariusz gada głupoty? k***a on nie jest alfą i omega tego świata!
Pamiętaj że żyje w USA a tam wizja amerykańska jest święta.
Na bank jest przesiąknięty ameryką co na starcie skreśla go jako bezstronnego dziennikarza.
Dwa pracował dla TVP która go wyj***ła i może teraz się chce trochę odegrać?
Zapomniany dziennikarz wraca i niesie światu prawdę... Trochę to naciągane.
A trzy na tym polega demokracja że byle spaślak może powiedzieć co chce i ch*j ci do tego.
Amen.


No tak mieszka w USA i to jest argument na to że jego materiały są wątpliwej jakości :homer: poza tym gdybyś oglądał jego filmy to wiedział byś że znowu tak tego USA nie wychwala.
A może dla odmiany napiszesz mi jakiś argument, bo widzę że z tym masz największy problem.
A co do tej twojej demokracji to pamiętaj wolność słowa =/= obrażanie kogoś.

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-27, 21:26
Bronisław_Komorowski napisał/a:


No tak mieszka w USA i to jest argument na to że jego materiały są wątpliwej jakości :homer: poza tym gdybyś oglądał jego filmy to wiedział byś że znowu tak tego USA nie wychwala.
A może dla odmiany napiszesz mi jakiś argument, bo widzę że z tym masz największy problem.
A co do tej twojej demokracji to pamiętaj wolność słowa =/= obrażanie kogoś.



k***a mało ci argumentów? :facepalm:
Zmień awatar bo chyba głupota na ciebie przechodzi.
Kończę bo z betonem się nie da gadać.

Przeleć sobie wszystkie filmiki z MMK na sadolu i poczytaj komentarze. Ale pewnie twój guru jest nieomylny i żadnego argumentu nie przyjmiesz.

Br...........ki

2013-08-27, 22:14
Szczam_na_koło napisał/a:



k***a mało ci argumentów? :facepalm:
Zmień awatar bo chyba głupota na ciebie przechodzi.
Kończę bo z betonem się nie da gadać.

Przeleć sobie wszystkie filmiki z MMK na sadolu i poczytaj komentarze. Ale pewnie twój guru jest nieomylny i żadnego argumentu nie przyjmiesz.



Żadnych argumentów mi nie przedstawiłeś, no po za tymi że żyje w usa...
Ale tak brak argumentów zamień na wyzwiska, na pewno dowiedziesz swojej racji, hahah

Br...........ki

2013-08-28, 12:42
Jesteś k***a głupszy niż myślałem, nawet własnych postów nie umiesz czytać