18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raper Krytykuję Mariusza.

Toney • 2013-08-25, 21:06



Słynny wśród gimbusów ,,raper" Gural wypowiada się na temat Mariusza Maxa Kolonko-polskiego dziennikarza,który mieszka w stanach.

,,Gimboraper" w swojej spontanicznej wypowiedzi, bardzo krytycznie ocenił aktualną działalność byłego korespondenta TVP i TVN'u, który prowadzi w serwisie Youtube swój kanał.



- Mariusz Max Kolonko jest takim typowym przykładem niewykorzystania pewnego potencjału - twierdzi ,,gimboraper" Gural, który po chwili dodaje: - Robi z siebie w tej chwili idiotę k***a i opowiada jakieś pierdoły i ma przy tym bardzo dużą popularnośc w internecie, która wynika z tego, że widzowie są idiotami i to oglądają.



Mariusz Max Kolonko na swoim kanale komentuje bieżące wydarzenia na świecie. ,,Gimboraperowi" Guralowi, który jak sam twierdzi miał okazję oglądać filmiki dziennikarza, nie odpowiadają jego teorie.

- Wygłasza płytkie i kretyńskie opinie - ocenił raper.

Jest to przykład typowego j***nego lewaka który wciska ubrania dzieciakom po monstrualnej cenie. Do tego ostatnio wypuścił jakąś kolekcję z Ernesto Guevarą.Ma czelność jeszcze obrażać jedynego dziennikarze który mówi prawdę a nie pie**oli głupoty.Lecz to moje zdanie.Proszę o wypowiadanie się na ten temat :)


źródło:http://glamrap.pl/1/16156-gural-mariusz-max-kolonko-robi-z-siebie-idiote

kombbatant

2013-08-26, 20:05
CzarliBronson napisał/a:



k***a takie pie**olenie jest żałosne. Gdzie on się spina? Normalnie gada chop i ma racje, ale nie, bo jo musza mieć ostatnie słowo to pocisnę, że się spina ;-) no k***a.

PS. k***a działa pok***ienie. Ból dupy znik :mrgreen:



tam sie spina gdzie nie doczytales gimbokarzelku :P
"No to widocznie gówno rozumiesz :) Żaden artysta nigdy nie był i nie będzie moim idolem. No ale Ty znasz mnie lepiej bo przeczytaniu jednego posta :) Idź się pie**ol :) "

faktycznie nie zesral sie w portki... tylko troche zdenerwowal-.

i zaraz zepniesz poslady co ze niby ja gimbo? nie k***a wcale- nie chodziles do gimnazjum. i to nie chodzi samo w sobie ze gimnazjum tylko o to ze z gimnazjum jakies polmozgi zaczely wychodzic-czesciej niz z podstawowki.

Pozdrawiam serdecznie :)

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-26, 20:05
Bronisław_Komorowski napisał/a:



A Kolonko skąd wiesz że od zera nie zaczął? Wiesz jak trudno wypromować się w takim natłoku dziennikarzy? Kiedyś nie było internetu, być może Kolonko włożył w to więcej pracy niżeli gural, ale to nie są rzeczy do porównywania. To ty jesteś osobą której żal dupę ściska, tak naprawdę to nie masz argumentów, bo wszystko co mówisz to "on może bo jest raperem, więc wyraża swoją opinie, a ty nie masz prawa do opinii".
Ja mu nie bronie, niech sobie kroi hajs na kim chce, jak znajdują się ludzie którzy kupią to gówno z napisem "donguralesko" za 200zł (sam napis) to proszę bardzo, tylko nie zabraniaj komuś tego krytykować skoro twój idol zachowuje się jak klasyczny hejter, po prostu obraża czyjąś prace bez żadnego argumentu



Odpowiem tylko na to bo na resztę nie ma sensu.

Tak, za pewne zwykły chłopek z ulicy kończył wtedy dziennikarstwo na UW i tak o sobie do stanów wyjechał... Pomyśl.

Dwa, jakie 200zł?! Łykasz to co ktoś wcześniej napisał nawet nie sprawdzając.
A tak btw. Owszem ciuchy tanie nie są, ale jakościowo są zajebiste
do tego produkowane u nas i nie w wielkich nakładach co też podnosi cenę. Idź do pierwszego lepszego sklepu Nike/Adidas/Levis/Big Star etc. i znajdź coś taniego. A u nich wszystko robione w Chinach/Wietnamie itd. tylko metki doszywają. Od razu dodam, nie ubieram się u niego mam raptem 2 koszulki i jedną bluzę ale przynajmniej mogę powiedzieć że nie rozłazi się w praniu, kolorów nie traci i nie trzeba wypie**alać tego po miesiącu do kosza bo coś tam.
A pod palcami czujesz żę jest to konkretny materiał a nie cienizna z Chin.
Najpierw sprawdź potem pisz.

takija

2013-08-26, 20:22
kombbatant napisał/a:



ohohoho widze ze trafilem w czuly punkt... i do tego niechcacy urazilem..oj jak mi zle i smutno.. ale zeby sie az tak unosic-no prosze gimbusie-masc na bolek pupki zapodales? pozdrawiam :mrgreen:



Jesteś zwykłym kretynem, co tu więcej pisać ;)

KebabRemover napisał/a:



Raper powinien zajmować się rapem, nie odzieżą k***a, jak chce sprzedawać koszulki to niech odzieżowy założy.pedegie pediegie !!!!!!! ch*j ci w dupę.

Pozatym jego "najlepszy" kawałek jaki zrobił
(www.youtube.com/watch?v=lkJPIPm0sP8)
jest zaj***ny od Method Mana, i ch*jowo przekształcony
(www.youtube.com/watch?v=VNSI4YZ2dg8)



...a Ty jeszcze większym....

Mom and Death

2013-08-26, 20:36
2@up może już zejdź łaskawie z ch*ja grubasa bo to już trochę jebie jakimś pedalstwem albo idź na forum o gimboraperach i tam wpie**alaj swoje teorie. Stan j***ny się znalazł k***a :ks_homer:

marcinc53

2013-08-26, 20:39
HAHAHA W ogóle jak można słuchać rapu. To nawet nie jest muzyka tylko słownik przekleństw z wstawkami anglojęzycznymi. Nie wiem w ogóle kogo coś takiego podniecia. Muzyka to jest swego rodzaju sztuka, a rap to jeden zapętlony bit i jakiś tępy tekst coś jak np.:
Wczoraj, ch*j, c**a, penis.
Poszedłem z ziomami, joł k***o!
Zaj***ć se setke o k***a joł!
I potem madafaka!
Bla Bla ch*j! W polsce blokersi kasta warszawa, Wrocław, Opole pro ! elo k4wyqp520 itd... :rzyga:

Jak widać mogę już zostać raperem i idiolem gimbusów.
Jeżeli ktoś w ogóle to przeczyta to założę się, że znowu dostanę ostrzeżenie od gimbo-admino-fana za obrażanie tego "rodzaju muzyki" jeśli można tak to nazwać albo bólem dupy. Nie no tak serio naprawdę nawet przy disco polo czy techno ludzie się napracują i stworzą coś co jeszcze można lubić. 2 uważane za "rodzaje muzyki" odpadki wg mnie nie mają racji bytu - rap i szitstep których nie trawię.

menelreoot

2013-08-26, 20:56
Hehe, więcej, więcej!!

Uwielbiam shit stormy i nie mówie że się znam na temacie, ale czytanie takiej kłótni sprawia mi radość.

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-26, 21:27
Mom and Death napisał/a:

2@up może już zejdź łaskawie z ch*ja grubasa bo to już trochę jebie jakimś pedalstwem albo idź na forum o gimboraperach i tam wpie**alaj swoje teorie. Stan j***ny się znalazł k***a :ks_homer:



tobie nawet nie warto odpowiadać.
Wracaj skąd przypełzłeś szumowino.

marcinc53 napisał/a:

HAHAHA W ogóle jak można słuchać rapu. To nawet nie jest muzyka tylko słownik przekleństw z wstawkami anglojęzycznymi. Nie wiem w ogóle kogo coś takiego podniecia. Muzyka to jest swego rodzaju sztuka, a rap to jeden zapętlony bit i jakiś tępy tekst coś jak np.:
Wczoraj, ch*j, c**a, penis.
Poszedłem z ziomami, joł k***o!
Zaj***ć se setke o k***a joł!
I potem madafaka!
Bla Bla ch*j! W polsce blokersi kasta warszawa, Wrocław, Opole pro ! elo k4wyqp520 itd... :rzyga:

Jak widać mogę już zostać raperem i idiolem gimbusów.
Jeżeli ktoś w ogóle to przeczyta to założę się, że znowu dostanę ostrzeżenie od gimbo-admino-fana za obrażanie tego "rodzaju muzyki" jeśli można tak to nazwać albo bólem dupy. Nie no tak serio naprawdę nawet przy disco polo czy techno ludzie się napracują i stworzą coś co jeszcze można lubić. 2 uważane za "rodzaje muzyki" odpadki wg mnie nie mają racji bytu - rap i szitstep których nie trawię.



Skonsultuj się z lekarzem bądź farmaceutom.

_arci

2013-08-26, 21:34
kombbatant napisał/a:



tam sie spina gdzie nie doczytales gimbokarzelku :P
"No to widocznie gówno rozumiesz :) Żaden artysta nigdy nie był i nie będzie moim idolem. No ale Ty znasz mnie lepiej bo przeczytaniu jednego posta :) Idź się pie**ol :) "

faktycznie nie zesral sie w portki... tylko troche zdenerwowal-.

i zaraz zepniesz poslady co ze niby ja gimbo? nie k***a wcale- nie chodziles do gimnazjum. i to nie chodzi samo w sobie ze gimnazjum tylko o to ze z gimnazjum jakies polmozgi zaczely wychodzic-czesciej niz z podstawowki.

Pozdrawiam serdecznie :)



Ty no i gdzie on się spina? No co jak co, ale racje ma, że Ty nie możesz wiedzieć o nim więcej po jednym poście niż on sam.
A tak w ogóle to co każdy ma Ci na pan pisać w internetach? Ja tam nie widzę, że się spinał normalnie popie**olił i pok***ował jak ktoś inny pie**oli głupoty aż głowa boli.

A to dalej to jakiś potok słów dziwny. Mi się to zdarza k***a czasami i sam siebie nie rozumiem :idzwch*j: ale teraz Ty walisz jakaś gwarą kosmiczną. Domyślam się, ale takie k***a gdybanie. Także Ci na to nie odpowiem.

Lenart

2013-08-26, 21:47
kaktuz napisał/a:

nie jestem psychofanem pana Mariusza ale ten góral to od zawsze pedalski rap miał. Zresztą taki on góral jak ze mnie kozojebca



tak się k***a skłąda pedale, że h*ja wiesz o rapie. Gural pie**oli co pie**oli ale nazywanie go gimboraperem przez p*zdę która się urodziła w 1993 to jakiś k***a żart. Obciągnijcie sobie obaj przy hitach Libera k***a j***ne.

kombbatant

2013-08-26, 22:18
CzarliBronson napisał/a:



Ty no i gdzie on się spina? No co jak co, ale racje ma, że Ty nie możesz wiedzieć o nim więcej po jednym poście niż on sam.
A tak w ogóle to co każdy ma Ci na pan pisać w internetach? Ja tam nie widzę, że się spinał normalnie popie**olił i pok***ował jak ktoś inny pie**oli głupoty aż głowa boli.

A to dalej to jakiś potok słów dziwny. Mi się to zdarza k***a czasami i sam siebie nie rozumiem :idzwch*j: ale teraz Ty walisz jakaś gwarą kosmiczną. Domyślam się, ale takie k***a gdybanie. Także Ci na to nie odpowiem.



a jednak... poslady poszly w ruch.. nie uzylem obrazliwych wyrazow a sie nabuzowalo gimboraperstwo. mogles olac moj post-mogles ale tego nie zrobiles. walczysz jak suka z cieczka... nadal pozdrawiam :)

"tak się k***a skłąda pedale, że h*ja wiesz o rapie. Gural pie**oli co pie**oli ale nazywanie go gimboraperem przez p*zdę która się urodziła w 1993 to jakiś k***a żart. Obciągnijcie sobie obaj przy hitach Libera k***a j***ne. "

dla tego pana to wiadro zimnej wody-dla ochlody

kmsm1990 napisał/a:



Jesteś zwykłym kretynem, co tu więcej pisać ;)



...a Ty jeszcze większym....



Chyba sie za bardzo unosisz chlopcze, stul pysk i paszla do taty

takija

2013-08-26, 22:19
kombbatant napisał/a:



a jednak... poslady poszly w ruch.. nie uzylem obrazliwych wyrazow a sie nabuzowalo gimboraperstwo. mogles olac moj post-mogles ale tego nie zrobiles. walczysz jak suka z cieczka... nadal pozdrawiam :)

"tak się k***a skłąda pedale, że h*ja wiesz o rapie. Gural pie**oli co pie**oli ale nazywanie go gimboraperem przez p*zdę która się urodziła w 1993 to jakiś k***a żart. Obciągnijcie sobie obaj przy hitach Libera k***a j***ne. "

dla tego pana to wiadro zimnej wody-dla ochlody



Chyba sie za bardzo unosisz chlopcze, stul pysk i paszla do taty



O, ktoś tu dupe spina ;) Wyluzuj, coś się dzieje?

Mom and Death

2013-08-26, 22:34
Cytat:

tobie nawet nie warto odpowiadać.
Wracaj skąd przypełzłeś szumowino.



nie warto odpowiadać a jednak odpowiedziałeś ? przeczysz sam sobie, kretynie ale skoro dla ciebie teksty gurala są wysoce intelektualne to nie ma się co dziwić. mało tego jesteś na tyle tępy i poj***ny, że mimo tego iż widzisz że prawie nikt go tutaj nie popiera (a to o czymś świadczy bo jednak średnia wieku i intelektu na sadolu jest o niebo wyższa niż na przykład na jakimś forum o rapie) to i tak dalej spinasz dupę po każdym poście obrażającym twojego bożka. co ty chcesz udowodnić. gruby nie miał racji i tyle.

Br...........ki

2013-08-26, 22:43
Szczam_na_koło napisał/a:



Odpowiem tylko na to bo na resztę nie ma sensu.

Tak, za pewne zwykły chłopek z ulicy kończył wtedy dziennikarstwo na UW i tak o sobie do stanów wyjechał... Pomyśl.


Widzę że ktoś przesadził z rapem. Słuchasz rapu, ale spróbuj może samemu użyć mózgu? To że ktoś się nie urodził w patologicznej rodzinie na skraju biedy to nie znaczy że mu k***a wszystko z nieba spadło. Myślisz że tak łatwo stać się jednym z popularniejszych dziennikarzy? Wybić się? Ile masz dziennikarzy w PL a ile raperów.
Ale tak polecam dalej iść ślepo za twoim idolem, który widzów rzetelnej internetowej TV nazywa idiotami. Pomyśl, skoro widzowie MMK, gdzie dostają profesjonalny pogląd na świat (bo ten w polskiej tv na pewno taki nie jest) są idiotami, to kim są ludzie którzy oglądają głupkowate seriale internetowe w których przywitanie w stylu małpy (bo bo bo bo) występuje w każdym odcinku.

kombbatant

2013-08-26, 22:43
/*-
kmsm1990 napisał/a:



O, ktoś tu dupe spina ;) Wyluzuj, coś się dzieje?



chcialobysie hyh ja tylko komentuje... ale widze ze tak latwo nie zbastujesz chlopcze. a ch*j z toba-gadaj zdrow :lodowka:

takija

2013-08-26, 22:46
kombbatant napisał/a:

/*-


chcialobysie hyh ja tylko komentuje... ale widze ze tak latwo nie zbastujesz chlopcze. a ch*j z toba-gadaj zdrow :lodowka:



No typowy kretyn :) Jak ja odpisałem to było, że spinam dupe, teraz jak ja Ci to zarzucam to piszesz, że tylko komentujesz... Idealny przykład gamonia. Bądź zdrów...przynajmniej fizycznie :)