18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raper Krytykuję Mariusza.

Toney • 2013-08-25, 21:06



Słynny wśród gimbusów ,,raper" Gural wypowiada się na temat Mariusza Maxa Kolonko-polskiego dziennikarza,który mieszka w stanach.

,,Gimboraper" w swojej spontanicznej wypowiedzi, bardzo krytycznie ocenił aktualną działalność byłego korespondenta TVP i TVN'u, który prowadzi w serwisie Youtube swój kanał.



- Mariusz Max Kolonko jest takim typowym przykładem niewykorzystania pewnego potencjału - twierdzi ,,gimboraper" Gural, który po chwili dodaje: - Robi z siebie w tej chwili idiotę k***a i opowiada jakieś pierdoły i ma przy tym bardzo dużą popularnośc w internecie, która wynika z tego, że widzowie są idiotami i to oglądają.



Mariusz Max Kolonko na swoim kanale komentuje bieżące wydarzenia na świecie. ,,Gimboraperowi" Guralowi, który jak sam twierdzi miał okazję oglądać filmiki dziennikarza, nie odpowiadają jego teorie.

- Wygłasza płytkie i kretyńskie opinie - ocenił raper.

Jest to przykład typowego j***nego lewaka który wciska ubrania dzieciakom po monstrualnej cenie. Do tego ostatnio wypuścił jakąś kolekcję z Ernesto Guevarą.Ma czelność jeszcze obrażać jedynego dziennikarze który mówi prawdę a nie pie**oli głupoty.Lecz to moje zdanie.Proszę o wypowiadanie się na ten temat :)


źródło:http://glamrap.pl/1/16156-gural-mariusz-max-kolonko-robi-z-siebie-idiote

Schabik

2013-08-26, 11:54
ludzie nie są idiotami, bo jakby byli idiotami to by oglądali tego gimborapera zamiast dobrych filmików informacyjnych.

Cytat:

- Wygłasza płytkie i kretyńskie opinie - ocenił raper.



za to jego opinia k***a kwiecista i ubrana w epitety.

Bartolex

2013-08-26, 12:07
Powiem krótko ten gural czy jak mu tam ma przej**ane

Camaxtle

2013-08-26, 12:16
Ja uznaję tylko jednego Goorala :)

cenius

2013-08-26, 12:21
To ten pajac co zakłada sobie srebrne zeby i nie odrywa metek od ubrań?


Nie dziękuje.

chłop_małorolny

2013-08-26, 12:30
Góral to zwykły pedał i zasługuje tylko na anal od Grodzkie.
Jest za głupi żeby pojąć co Mariusz przekazuje

di...........os

2013-08-26, 12:36
chłop_małorolny napisał/a:

Góral to zwykły pedał i zasługuje tylko na anal od Grodzkie.
Jest za głupi żeby pojąć co Mariusz przekazuje




Zdajecie sobie sprawę z tego, że to już podchodzi pod zorganizowaną psychopatię? Wy wyzywacie od najgorszych każdego, kto nie zgadza się z waszymi mentorami...

pi...........ja

2013-08-26, 12:44
Nie wiem co za raper i nie obchodzi mnie jego gadanie, ale napiszę teraz coś za co zostanę zjechany.Od dawna miałem na to ochotę.
Dla mnie kolanko to zwykły demagog-populista a takich z zasady nie ma co słuchać. Do tego cyniczny. Gdyby go nie wywalili ze stołka korespondenta Wiadomości z USA, to nadal byłby gwiazdą zwiększającą oglądalność objeżdżanych przez siebie mediów. A na oglądalności tylko mu zależy. Zaatakował już nawet konkurencję tvp Polonia.
Tak samo twierdzę o drugim cynicznym populiście. Tym co boso łaził w programie, transmitowanym również na kanale z grupy TVN, podobno złej i diabelskiej.
Zostaje więc tylko Korwin. On był,jest i będzie. Gwiazdorka z siebie nie robi, swoje pewne parę procent poparcia ma i jego można być pewnym. Fajnie też się go słucha, o ile nie "wymsknie mu się" coś głupiego, gdy grozi mu przekroczenie progu wyborczego.
Uprzedzając ataki łowców lewicy- niech żyje Pierwszy Sekretarz Państwa, gen. Francisco Franco i czerwona rewolucja.

Taumantis

2013-08-26, 12:47
dawać linki yt do jego klipów na yt i robimy łapki w dół i trollowe komentarze ! :p

MarioNetKa88

2013-08-26, 12:50
Cicho o Góralu, a to prosty sposób na reklamę. Stara zasada brzmi: "Nie ważne co mówią, ważne że mówią"
Ot cały sekret ;)

przechvj

2013-08-26, 12:58
glamrap - w ch*j rzetelne źródło. Bardziej rzetelnym źródłem jest kałuża przed moim blokiem

mi...........12

2013-08-26, 13:01
Idiotami, to są ludzie którzy słuchają tego ku*asa i kupują koszulki za 200zł z ch)jowym nadrukiem

kdow

2013-08-26, 13:20
"On rapuje tylko o tym że jest zajebisty jak samolot i w ogóle ma w ch*j hajsu, czyli rapuje o niczym"

A o czym ma rapować, skoro jest zajebisty i ma w ch*j hajsu i na dodatek rapuje o tym dobrze?
k***a, polaczki nigdy nie skumają rapu.

rew123321

2013-08-26, 13:29
Toney napisał/a:

który mówi prawdę a nie pie**oli głupoty.


:homer: mówi to co chcesz usłyszeć, co zbiera poklask i zwiększa oglądalność a wraz z tym jego przychody...

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-26, 13:34
Buahaha ależ spinka zjebów spod znaku rocka/metalu i innych wielkich "znafcufff" muzyki :facepalm:
Zazdrość zżera widzę i to mocno :rofl:

Ale spoko, boli was Gural? To dobrze! Ma boleć :ok:

A co do autora, sam gówniarzu ledwo wyszedłeś z gimnazjum i co już taki oświecony jesteś? Wiesz że Kolonko zawsze mówi prawdę i jest twoim mentorem tak?
To że czegoś nie rozumiesz nie znaczy że jest to ch*jowe.
Z resztą do kogo ja to piszę ... :facepalm:
I napisz jeszcze czego ty słuchasz ćwoku.

Anders Breivik

2013-08-26, 13:44
O ty j***na lewacka k***o, od pierwszych killazów cię słuchałem, a ty takie coś? Pierw koszulka z cze zjebaro a teraz to? ch*j ci w dupę.