18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raper Krytykuję Mariusza.

Toney • 2013-08-25, 21:06



Słynny wśród gimbusów ,,raper" Gural wypowiada się na temat Mariusza Maxa Kolonko-polskiego dziennikarza,który mieszka w stanach.

,,Gimboraper" w swojej spontanicznej wypowiedzi, bardzo krytycznie ocenił aktualną działalność byłego korespondenta TVP i TVN'u, który prowadzi w serwisie Youtube swój kanał.



- Mariusz Max Kolonko jest takim typowym przykładem niewykorzystania pewnego potencjału - twierdzi ,,gimboraper" Gural, który po chwili dodaje: - Robi z siebie w tej chwili idiotę k***a i opowiada jakieś pierdoły i ma przy tym bardzo dużą popularnośc w internecie, która wynika z tego, że widzowie są idiotami i to oglądają.



Mariusz Max Kolonko na swoim kanale komentuje bieżące wydarzenia na świecie. ,,Gimboraperowi" Guralowi, który jak sam twierdzi miał okazję oglądać filmiki dziennikarza, nie odpowiadają jego teorie.

- Wygłasza płytkie i kretyńskie opinie - ocenił raper.

Jest to przykład typowego j***nego lewaka który wciska ubrania dzieciakom po monstrualnej cenie. Do tego ostatnio wypuścił jakąś kolekcję z Ernesto Guevarą.Ma czelność jeszcze obrażać jedynego dziennikarze który mówi prawdę a nie pie**oli głupoty.Lecz to moje zdanie.Proszę o wypowiadanie się na ten temat :)


źródło:http://glamrap.pl/1/16156-gural-mariusz-max-kolonko-robi-z-siebie-idiote

27Pablo

2013-08-26, 10:29
k***a jak zwykle jednego nie łapiecie. To jak wygląda i o czym nawija to jest jego styl.

MMK k***a jak zawsze będziecie traktować jak wyrocznie. Jak te ślepe i głupie owce będziecie go słuchać,to On kreuje wasz światopogląd.

+Mój ulubiony temat czyli cena ciuchów.

100% Bawełna,Wyprodukowane w Polsce=80zł koszulka. Jak dla Mnie jest to normalna cena.Wystarczy tylko ruszyć dupe z fotela i zacząć zarabiać.

Voytash

2013-08-26, 10:30
Tak dziekujemy ci ze uswiadomiles nam czyjes lewactwo o wielki prawicowcu....

a tak na serio kogo to gowno obchodzi :idzwch*j:

Suguru

2013-08-26, 10:32
Jakis k***a zj***ny "wielki rapier" sie nagle zaczal wypowiadac o dziennikarzu zza wielkiej wody... Co, skonczyly sie pomysly na zj***ne pioseneczki, to sie trzeba czepiac czegos, co jest na topie i to osmieszac? :lol: zalosny czleczek.

RUFCIO

2013-08-26, 10:33
Serio człowieku? "Gimboraper"? Powtarzasz to non stop, czyżby wspomnienia z dzieciństwa?? A może to jakiś fetysz?? Albo sam jesteś w gimbazie i powtarzasz to aby wyjść na starszego. Ogarnij dupe zanim pójdziesz do szkoły dzieciaczku ;)

bigosamigos77

2013-08-26, 10:34
Gość jest moim zdaniem bystry, zarabianie na głupocie ludzkiej to nieskończone źródło dochodów, a jak wiadomo głupota jest nieskończona :D On zarabia sobie na głupocie gimbusów :) Co do tego, że jedzie Maxa to cóż ma swoje zdanie, które ch*j mnie obchodzi :D Może również robić to specjalnie chcąc narobić woku siebie szumu :)

Synter

2013-08-26, 10:38
Tak to już jest, że za inteligentnych uważamy zazwyczaj tylko ludzi o tych samych poglądach.

defcon1

2013-08-26, 10:39
Bo to jest j***ny pseudofilozof wypisujący najmądrzejsze wersety w swoich tekstach, typu:
Cytat:


Pod wozem kanał, na wozie banał rządzi
Rząd rzęzi, szarpie zwierz na uwięzi się
Szumi las, płynie czas, słowa płyną
Są miną i pchną w obłoki płyną
Pod peleryną prawdy nie całkiem zmokną
Choć na początku i końcu jest samotność
Żeby dotknąć i poczuć, że sens
Doprawdy jest, liczy się gest po sam kres
Rwie rwetes, mój flow płynie jak Ganges
Wczoraj Rzym i Sokrates, dzisiaj Jankes
Od konkwisty, do Visty i giełd
Mknie balisty bełt, zajebisty zgiełk burzy,
Sztorm w kałuży, czemu to służy ludzie?


Czyli specjalista od pisania pierdół które nie znaczą k***a dosłownie nic, a przeczytał pół jakiejś mądrej książki, to się wypowiada. Też nie jestem psychofanem pana Mariusza, ale z tego co mówi ten gościu to wynika, że nie widział nawet jednego nagrania z MMK. Zresztą większość raperów uważa się za omnibusów, co to posiedli tak ogromną wiedzę poprzez nabazgranie paru zwrotek nietrzymających się kupy rymujących się wypocin.

Toney

2013-08-26, 10:40
RUFCIO napisał/a:

Serio człowieku? "Gimboraper"? Powtarzasz to non stop, czyżby wspomnienia z dzieciństwa?? A może to jakiś fetysz?? Albo sam jesteś w gimbazie i powtarzasz to aby wyjść na starszego. Ogarnij dupe zanim pójdziesz do szkoły dzieciaczku ;)



Klawisz77

2013-08-26, 10:41
Mariusz zjechał ich od białych murzynów i nam się nizina ewolucyjna obraziła. Nie wiem jak można wzorować się na typowych nigga(tak są czarni których szanuję np. Hendirx)

Takie oto gówno możecie kupić już za 79,99zł!!! k***a nawet gdyby przez mój dom przeszła powódź to bym tego nie wziął za darmo, ale głupie gimbusy i starsi, ale na podobnym poziomie intelektualnym to kupią. k***a ci wszyscy raperzy śpiewają o biedzie i takich innych gównach, a ich fani ubierają się za taki hajs, wzięty od rodziców oczywiście.

Na koniec pozostaje mi dodać to

artistic

2013-08-26, 10:44
Elokwentny komentarz kolesia z pampersem na głowie. Widać nakrycie głowy odzwierciedla zawartość czaszki.

27Pablo

2013-08-26, 10:44
BTW: "I w Wasze konflikty wbijam ch*jA.Robie rap który buja!"

Tyle na temat.

Poczekajcie niech maks kolanko powie jak jest... Bo bez tego większość z Was gimboprawicy nie umie się wypowiedzieć.

kedzior23

2013-08-26, 10:47
NieWiemZeWiem napisał/a:



Twoja matka płacze, że nie zrobiła aborcji
A teraz na poważnie. Mariusz Max kolanko zawsze ale to k***a jego mac zawsze! pokazuje jak media polskie pokazuja a potem on pokazuje ze swoich źródeł inny przykład mówi jak nam media przekazują informacje a potem mówi jak on to widzi z innych źródeł plus k***a jego mać! dodaje głośnym zdaniem "a moim zdaniem.." czyli jego zdaniem k***a ktorym nie trzeba sie zgadzac. Ludzie myślący widzą kilka przykładów media polskie, media zagraniczne, oczy kolonko i k***a ludzie sami wyciagaja wnioski! A tak w ogóle to k***a jego mać wiekszość filimków jest o tym co sie dzieje na świecie a nie o tym że pie**oli "media milczo i was okłomojo", w większości jego filimków porpsotu mówi co się dzieje i koniec a ludzie sami pisza w komentarzach "łee k***a zoabczcie a w mediach mówili inaczej",albo "oj tego media nie dopowiedziały", "media zmieniły,skróciły filmik o islamistach ktorzy zabili żołnierza żeby nie było zrzucanje winny na muzłumanów". Więc k***a jego mać wiekszosć osobó sama widzi wiadomości Maxa a wiadomości polskie. A wogóle Pan Max mówi że polska co chwilę przeprasza gdyż nie powinna tak robić. No ale jesteś słabym lewakiem na jednego liścia



Na liścia to masz mózg, a ojciec powinien sobie za wczasu podwiązać to i owo. I tak twój "pan max kolonko" zrobił właśnie sobie takich idiotów fanów. Moim zdaniem...ślepy jesteś k***a czy jak? czytać nie potrafisz? Czy ja napisałem, że więcej ściemnia? Napisałem jak to jest, że on powie, że ziemia jest płaska to ludzie debilu uwierzą...(sorry za wulgaryzmy ale jak poziom debila to się trzeba zniżyć),Jest ktoś na kogo jeszcze mówisz "Pan"? Bo z twojej wypowiedzi wydać, że k***a nie. Ogólnie to bym cię wrzucił teraz razem z worem fanów bibiera i innego gówna do pieca :roll:

Up Pablo27... ja tam nawet nie wiem co lewica co prawica ale jedno widzę...Fakt faktem muszą co niektórzy poczekać na "moim zdaniem" bo "swojego zdania" to k***a nie mają już...Wcześniej ich zdaniem była telewizja teraz za ich zdanie robią "VLOGERZY" co czytają to co jest w internecie... a nie zaraz przecież "pan" max kolonko jeździ robi wywiady, research jego nie skupia się tylko na zagranicznej TELEWIZJI i gazetach ?

johjohnson

2013-08-26, 10:56
Co do Gurala to ludzie będą się zawsze kłócić. Jedni nie potrafią się pogodzić z tym, że gość pie**oli wszystko i wszystkich (patrz: występ Gurala na Top Trendy) i zarabia na tym pieniądze a drudzy go słuchają. Ja osobiście jestem fanem muzyki gitarowej, ale zawsze znajdzie się trochę miejsca na rap. Gurala słucham, ale nie uważam go za mentora. Co do określenia "gimboraper" - myślę, że jest tutaj ono nie na miejscu bo typowy gimb nie załapałby sensu części jego utworów (chociażby "Betonowe Lasy Mokną" - moim zdaniem ten utwór lirycznie stoi na zajebistym poziomie). Rzeczywiście denerwujące jest to, że gość nawija o hajsie ale co jak co - na tym, że pie**oli system zarobił dużo. I dobrze. To jest lepsze niż zarabianie z pracy w mediach. Poza tym określanie kogoś jako lewaka dlatego, że nie zgodził się z tym co mówi MMK jest jakimś obłędem. Ja uważam się za patriotę a mimo to też nie podzielam działalności MMK do końca. Jest to niespełniony do końca reporter, który musiał narobić w okół siebie szumu, żeby coś wpadło mu do kieszeni. Jego opinie są słabo zbudowane, gość uogólnia i powtarza rzeczy, które kilka lat temu czytałem już w różnorakich książkach chociażby. Generalnie nie uważam go za złego człowieka, ale nie do końca mi odpowiada to co robi. Poza tym skoro z Gurala taki lewak to patrzcie na to (jeśli jesteś fanem Tedego to nie patrz bo może to u Ciebie wywołać ból dupy):
/watch?feature=player_embedded&v=wvyPInOGT90

nazwazarezerwowana

2013-08-26, 10:58
tzw "polski rap":
Czasami słyszę to na jakimś kanale muzycznym.
Muzyka robiona przez debili dla debili.
A potem widzę jakiegoś głupiego gnoja z komórką jak idzie dumnie ulica słuchając na głos tego gówna.
Wystarczy wsłuchać się w słowa żeby zrozumieć z jakim gównem mamy do czynienia.

Kolonko:
Cwaniak który mówi idiotyzmy które trafiają wyłącznie do idiotów.
Wystarczy mieć trochę mózgu żeby zauważyć z jakim gównem mamy do czynienia.

A idiocie który założył temat chciałbym tylko powiedzieć, że ch*ja wiesz o lewakach, prawakach, systemach politycznych i otaczającej nas rzeczywistości. Tak, ja wiem, że jak wyzwiesz kogos od lewaka to jakis j***ny debil twojego pokroju da piwko a ty się będziesz mógł brendzlować tym faktem.
Jeden raper wypowiedział się na temat jednego dziennikarza a ty od razu obrażasz go. Co, boli że ktoś ma swoje zdanie? ch*j ci do tego. CO to k***a za sekta obrońców "pana mariusza"?
Czym się różnicie j***ne k***y od kozojebców którzy zabijają wszystkich którzy nie podzielają ich religii?
Tylko tym że nnie macie jaj żeby wyjść na ulicę i komuś powiedzieć to w twarz, że o zaj***niu kogokolwiek nie wspomnę.

k***a, olśnienie. Dlaczego prawiczki tak bardzo nienawidzą Muzułman? Bo tak samo jak oni chcieli by narzucić wszystkim swoje chore poglądy tylko w przeciwieństwie do nich nie mają jaj żeby fizycznie o to walczyć więc napie**alają w internetach.

H88tman

2013-08-26, 11:10
Czego się spodziewać po typie małpującym murzynów