18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raper Krytykuję Mariusza.

Toney • 2013-08-25, 21:06



Słynny wśród gimbusów ,,raper" Gural wypowiada się na temat Mariusza Maxa Kolonko-polskiego dziennikarza,który mieszka w stanach.

,,Gimboraper" w swojej spontanicznej wypowiedzi, bardzo krytycznie ocenił aktualną działalność byłego korespondenta TVP i TVN'u, który prowadzi w serwisie Youtube swój kanał.



- Mariusz Max Kolonko jest takim typowym przykładem niewykorzystania pewnego potencjału - twierdzi ,,gimboraper" Gural, który po chwili dodaje: - Robi z siebie w tej chwili idiotę k***a i opowiada jakieś pierdoły i ma przy tym bardzo dużą popularnośc w internecie, która wynika z tego, że widzowie są idiotami i to oglądają.



Mariusz Max Kolonko na swoim kanale komentuje bieżące wydarzenia na świecie. ,,Gimboraperowi" Guralowi, który jak sam twierdzi miał okazję oglądać filmiki dziennikarza, nie odpowiadają jego teorie.

- Wygłasza płytkie i kretyńskie opinie - ocenił raper.

Jest to przykład typowego j***nego lewaka który wciska ubrania dzieciakom po monstrualnej cenie. Do tego ostatnio wypuścił jakąś kolekcję z Ernesto Guevarą.Ma czelność jeszcze obrażać jedynego dziennikarze który mówi prawdę a nie pie**oli głupoty.Lecz to moje zdanie.Proszę o wypowiadanie się na ten temat :)


źródło:http://glamrap.pl/1/16156-gural-mariusz-max-kolonko-robi-z-siebie-idiote

Leginek

2013-08-26, 11:11
rockface123 napisał/a:

typowy raper inteligencja gówna na patyku.

ale gość przy słuchaczy tego gówna jest profesorem z kurewsko wysokim wykształceniem



hahaah k***a kolego, pięknie się określiłeś bo inaczej nie mogę tego nazwać. Gural ma ojca pisarza, wywodzi się z rodziny gdzie ludzie są inteligentni i on podtrzymuje tą opinie. Czyta bardzo dużo i to wszystkiego. Najprawdopodobniej przeczytał więcej książek niż Ty kiedykolwiek użyjesz segmentów papieru toaletowego. W poważnych utworach stosuje alegorie, porównania homeryckie i jest jednym z lepszych raperów, który nie pie**oli prostych tekstów dla plebsu ,który nie jest w stanie tego rozumieć.

Z wyrazami braku szacunku :idzwch*j:

27Pablo

2013-08-26, 11:11
Prawiczkowa wolność słowa: Możesz wygłaszać swoje poglądy jeśli nie są sprzeczne z moimi.

kulpiotr

2013-08-26, 11:13
Gural robi dobry rap. Niestety, on to nie Max, że powie wam wszystko wprost. Chyba dlateo go tak lubicie. OO, ja lubie Maksa, bo mam wtedy szacun na sadolu. Super! Tak trzymaj. Rap jest jak poezja. Trzeba znaleźć metafory, żeby zrozumieć co ma do przekaznia autor tekstu. Ale niestety, do tego potrzebna jest inteligencja. Dla tych co nie wiedzą co to - http://pl.wikipedia.org/wiki/Inteligencja

Doomik

2013-08-26, 11:16
kaktuz napisał/a:

nie jestem psychofanem pana Mariusza ale ten góral to od zawsze pedalski rap miał. Zresztą taki on góral jak ze mnie kozojebca



głąbie, po pierwsze "gural" a nie "góral", a po drugie to w sumie nie chce mi się pisać, ale za "pedalski rap" powinieneś zawisnąć na siusiaku. Nienawidzę ciemnoty i życia zgodnie z teorią "nie znam się to się wypowiem" w naszym całym narodzie.

3m

2013-08-26, 11:18
Nie sądzę aby mu to na dobre wyszło pod względem pozyskania nowych fanów, chciał być mądry a sypie bluzgami. Chciał pokazać wyższość - nie ma argumentów. Chciał zwrócić uwagę na siebie - udało mu się. Teraz będzie miał więcej odsłon na YT, stronie i fb przez kilka godzin, może dni. Brawo.

Mom and Death

2013-08-26, 11:19
Gural niech skończy jarać marihułanłę bo ma psychozę i pie**oli głupoty.

qhash

2013-08-26, 11:20
zauważyliście jaka jest średnia wieku fanów gurala? ;]

zarpion

2013-08-26, 11:22
rly? dziwicie się raperowi, który wszczykuje sobie manihuanen, że nie zgadza się z dość konserwatywnymi poglądami Pana Mariusza?

Poza tym jeśli nie umie się ktoś wypowiadać składnie, bez wulgaryzmów w tematach gdzie może zostać po prostu zjedzony żywcem przez przeciętnego człowieka podzielającego zdanie p. Kolonko to nie powinien się w ogóle wypowiadać bo robi z siebie przedmiot drwin, tworzy obraz ułomnego na umyśle rapera i w dodatku niszczy wizerunek fanów podzielających jego zdanie. - przykład: gdyby na przeciwko siebie w debacie stanęli; Pan Mariusz w garniturze, ze swoim bystrym spojrzeniem i argumentami, które potrafi przedstawić w sposób taki, że zakrawa to czasem o manipulację i Gural, który sypie k***ami i wygląda jak bej to raczej już na starcie wiadomo byłoby kto tą debatę wygrał.

go...........11

2013-08-26, 11:26
O, on (gural) za to nie jest płytki. Nawet nie potrafi złożyć zdania bez "k***a".

kdow

2013-08-26, 11:42
Gural to akurat dość łebski i oczytany człowiek, polecam wywiady z nim. No i propsy że się nie pie**oli i jebie konserwatywną modę, chociaż większość jego fanów to gimbusy.

I beka z pieprzenia jakichś kretynów o zazdrości: Czego Gural, człowiek-przedsiębiorstwo, jeden z najpopularniejszych muzyków w Polsce, zarabiający masę siana, do tego spełniony prywatnie ma zazdrościć wypalonemu dziennikarzynie smęcącemu teorie spiskowe w filmikach na YT pod spuszczające się na to dzieci?

ddobry10

2013-08-26, 11:45
all up@
hehe nie spinajcie się wszyscy bo wam żyłki w dupach popękają . ;)

KolorowyChlopiec

2013-08-26, 11:46
Wierzycie w info z glamrapu? To tak jakby powiedzieć że chipsy są zdrowe ;x

skandal89

2013-08-26, 11:51
On rapuje tylko o tym że jest zajebisty jak samolot i w ogóle ma w ch*j hajsu, czyli rapuje o niczym, nie wiem jak tego gówna można słuchać, może jedynie dla bitów.

A sama wypowiedź to cóż... odczucia takie samo jak po wysłuchaniu jego tekstów.

quilk

2013-08-26, 11:52
Uważam, że ta wypowiedz Gurala była wysoce nie na miejscu. Nic nie wniosła a tym bardziej skrytykował osobę w żaden sposób nie powiązaną z nim lub jego branżą... nie widze sensu w tym co zrobił chyba, że chodziło mu o uzyskanie rozgłosu. Po za tym widziałem parę materiałów Mariusza i jemu to lewackich poglądów dość daleko. Przez co przypuszczam, ze Gural po prostu szuka więcej rozgłosu albo coś mu się poj***ło w główce i nie potrafi interpretować treści jaką zobaczył. xD I ch*j wam w dupala jak coś wam się nie podoba. Bo takich słowach z chęcią bym j***ł Gurala chociażby za niemożność wypowiedzi bez pominięcia tej słodkiej "k***y"... Jak sie idzie do ludzie to sie nie k***i na prawo i lewo, jakieś minimum kultury by wypadało mieć jeśli się udziela wywiadu.


k***a ale sie rozpisałem, normalnie aż mnie ch*j rozbolał o tłuczenia w klawiaturę. xD

di...........os

2013-08-26, 11:53
Ezoteryk napisał/a:

k***a lubiłem Gurala za stare Killaz Group ale teraz to odpie**olił kaszane , przecież Mario to chyba jedyny koleś który stara się sprowadzić człowieka na drogę poprawnego myślenia o tych wszystkich głupotach jakimi jesteśmy karmieni .




Hehehehehe... "Poprawne myślenie": To ci zrobił Kolonko z mózgu :) .