18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka piłka

freaky • 2022-08-27, 21:19
Przybłęda z krainy U cwaniakowała, ale policjant szybko wyjaśnił sprawę.


bolego

2022-08-28, 13:57
Love_is_Love napisał/a:

Ani Ty ani ja nie wiemy czy by nam pomogli czy nie. Natomiast te gesty przyjaźni pomiędzy Dudą a Zełenskim, to ile tu przyjęliśmy ich obywateli, to są podwaliny wielkiej przyjaźni na lata jakiej nasz kraj jeszcze z nikim nie doświadczył. Nie sp***olmy tego swoim popapranym nacjonalizmem. Ukraińcy mają zasoby naturalne będące dla nas cywilizacyjną szansą (choć może nie z obecnym oszołomami u władzy). Do tego nasze państwa razem mają więcej obywateli niż większość krajów Europie. Mieć przyjaciela ze wspólną granicą to skarb. Zacznijcie to rozumieć.



Komik posadzony na stanowisku przez usa przytula sie z Juda - polskojezczynym zarzadca burdelu nazywanym polin a ty to kupiles jako wzor przyjazni? xD k***a nic dziwnego ze PiS wygrywa wybory w tym ciemnogrodzie. To sa zadaniowcy i ich misja jest maxymalnie oslabic Rosje na polecenie wuja Sama. A ze przy okazji wywolaja konflikty przy ktorych zginie miliony ludzi maja w dupie. Ani ich ani ich rodzin przy tym nie bedzie :)

dżonyłojlker

2022-08-28, 13:59
KeksimusMaximus napisał/a:

Polaczki sie zesraly. Zapomnieliście jaki chlew robicie w UK, DE i NL ? Jak was kochają na zachodzie za chlanie, szczanie, rzyganie pod siebie ? Ci policjanci to j***ne patusy, dyscyplinara i won. Szczyt polactwa srać na wszystkich którzy przyjeżdżają za robotą a sami sp***alali do Niemiec na ogórki jak tylko granice otworzyli, nawet wojny nie było. Tfu.



ty, a ta grafika, którą masz w profilu, to nie jest czasem jakiś banderowski symbol... Kolory czerwony i czarny się zgadzają, i jeszcze te widły w środku :-> Przynajmniej jesteś szczery co do swoich przekonań, nie to co inne sadolowe ukraińce, co pie**olą trzy po trzy i wklejają gotowe teksty z centrali.

bolego

2022-08-28, 14:02
Halman napisał/a:

widzę że nie tylko ja widzę plusy w minusach wojny, to co kacapy chcą mieć siła w zamian za gospodarczy upadek my możemy mieć formalnie za pół darmo, kwestia dyplomatycznego rozegrania a nie debilnego darcia ryja; ukry na ukrainę..



Ty w to k***a wierzysz? To gorzej z toba niz myslalem. Jesli jakiekolwiek zasoby sie ostana to podziela sie nimi Amerykanie, Niemcy i Brytyjczycy - jak zawsze. Polacy dostana pare milionow ludzi na utrzymanie, moze kilka bombek na kraj i tyle - to bedzie zaplata.

freaky

2022-08-28, 14:05
Love_is_Love napisał/a:

Nie szkaluj Ukraińców, nie szczuj na nich. Nic Ci nie zrobili. Musimy im pomagać, bo to wojna cywilizacji w której stoimy z Ukrainą po tej samej stronie.


Akurat Feliks Koneczny przyporządkował Rosjan i Ukraińców do cywilizacji Turańskiej, nie Łacińskiej, do której należy choćby Polska. Prawosławni niech się napie**alają skoro dyplomacja przerasta stepowych dzikusów.

bolego

2022-08-28, 14:07
mit2 napisał/a:

Nic nie musimy jako państwo i jako naród. Moglibyśmy jak każdy inny kraj w Europie przyglądać się, jak upadlińców dopada sprawiedliwość dziejowa. Niestety debile z pisu musieli jak zwykle nadstawić dupę do r*chania. Oczywiście kosztem Polaków.
Ale w jednym przyznam ci rację - wyrzynający się upadlińcy z kacapami to dobra wiadomość dla polskiego narodu. Oby te wschodnie brudasy wybiły się co do ostatniego osobnika.
A ukrów będę szkalował i obrażał dopóty, dopóki będą wielbić tego pedała, mordercę i nazistę banderę, razem z jego zbrodniczą organizacją.



k***a sa jeszcze myslacy ludzie w tym narodzie. Niestety telewizor + onet zaprogramowal juz wiekszosc idiotow w tryb "mieso armatnie" za Ukraine, spalic Rosje za Wuja Sama ect

maveric666

2022-08-28, 14:11
Brawa dla Policjanta te przybłędy za bardzo się rozpanoszyły !

smiechychichy

2022-08-28, 14:29
Nie nadają się do zawodu. Wszystkie wycieczki nacjonalistyczne robią potem nam złą opinie . Dziwicie się potem że jakiś Norweg czy Holender nas obrażają, a sami nie potrafimy się zachować...

Johanesbs

2022-08-28, 14:37
loginu poszukałem ,żeby sie zalogować ,żeby dać browara.

alison

2022-08-28, 15:41
Ciekawe czym ich tak wk***ił XDD

PhantomMask

2022-08-28, 15:53
PabloSkills napisał/a:

Jak dla mnie to jest wycięte z kontekstu i śmierdzi mi to niesprawiedliwością. Czuję, że ten Ukrainiec jest poszkodowany. Policjant to zwykła pała nie nadająca się do tego zawodu.



Możesz w ramach rekompensaty obrobić banderowcowi pałę

;-)

murhaf

2022-08-28, 16:02
raqu napisał/a:

Brawo, i tak powinno być. Nazjeżdżało się tego tutaj pełno i w ch*ja walą ze wszystkim. Włącznie z tym że języka nie znają albo nie rozumieją. Owszem znają i rozumieją.



Najwazniesze ze polaczkostwa z perfekcynym angielskim nie najechala sie do UK

cormax19000

2022-08-28, 16:35
Pracowałem na jednym serwisie samochodowym co miał podpisaną umowe z pewna znaną firmą taxi w PL sami ukraince ruscy z białorusi i mołdawi kierowcy. Te j***ne k***y nie wiedza kiedy się zmienia olej, nie wiedzą i nie słyszą o tym że zaj***li kołem o krawężnik i felga pogięta jak pusta puszka po imprezie ale ch*j to jest nasza wina bo za mało powietrza do pompowane i to nasza wina że musza zmieniac olej co 10tys km a nie co 35tys, to jest nasza wina ze te k***y rozpie**alają te taxi każda taxi byla rozj***na wizualnie i pod podwoziem miski zrywane były z bloku silnika o kamień czy coś i mowią napraw ale nie dzwoń do bossa bo mnie wyjebie z pracy !! Co to k***a ma być ? Na ch*j tu przyjechał i jeszcze swoje warunki stawia ! Miałem za kolege ukrainca znaliśmy się pare lat, kiedyś pożyczylem jemu 120zl po roku dla sprawdzenia spytalem się czy pożyczy mi 100zl on nie ma bo kupił auto bo piesek za 3 tys jest chory a to nie może wypłacic kasy bo konto premium. Jechać te k***y ! Oni nawet jak wypie**alają śmieci do mojego śmietnika w nocy to nawet nie segregóją

BundyR

2022-08-28, 16:40
raqu napisał/a:

Brawo, i tak powinno być. Nazjeżdżało się tego tutaj pełno i w ch*ja walą ze wszystkim. Włącznie z tym że języka nie znają albo nie rozumieją. Owszem znają i rozumieją.



Ale za co brawo, przecież niewiadomo o co chodzi

Kidl3r

2022-08-28, 16:47
Halman napisał/a:

chciałbym zobaczyć całość sytuacji bez tych cięć czy ch*ja się dowiemy jak było naprawdę i od początku?



Wygląda jak wiadomości w TVP...

BlackFacePL

2022-08-28, 17:19
krótka piłka z ukraińcami, nie byłem za tym żeby ich tu przyjmować