18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka piłka

freaky • 2022-08-27, 21:19
Przybłęda z krainy U cwaniakowała, ale policjant szybko wyjaśnił sprawę.


JonesStachu

2022-08-28, 10:18
a wy co sadole, zamieniacie się w ruskie bezmózgi czy co tu się odpie**ala? gdzie ten ukrainiec niby się panoszy czy rzuca? poj***ło was do reszty, żeby nakręcać niepotrzebny hejt wobec ukraińców, po co nam to? czy może wy z tych co chodzą i pie**olą te swoje teksty "niedługo Ukraincy będą mieli lepiej w Polsce niż Polacy" a argumentem tego jest "bo mają 3 miesiące darmowej komunikacji"? k***a, ale jesteście żałosnymi i zawistnymi śmieciami.

policjant jeden i drugi to uprzedzone ameby, podobnie jak większość debili, która się pod tym filmem wypowiedziała. na dodatek zachowują się jak naćpani,
jak na moje to Ukrainiec zachowuje się jak normalny gościu, raczej przestraszony sytuacją i zachowaniem tych gamoni. ciekawe jakbyście reagowali, gdyby to was tak policjanci bluzgali ^^

tak się Ukraincy panoszą, że od lutego wjechało ich do Polski ponad 5 milionów a wyjechało już prawie 3 miliony z powrotem na Ukrainę.

a panowie już żegnają się z pracą, od dziś będą pisać hejt na ukrainców na sadisticu. :lol:

Nagar1 napisał/a:

a niech sp***alaja ci ukraincy bronic kraju tepe ch*je



a wy co sadole, zamieniacie się w ruskie bezmózgi czy co tu się odpie**ala? gdzie ten ukrainiec niby się panoszy czy rzuca? poj***ło was do reszty, żeby nakręcać niepotrzebny hejt wobec ukraińców, po co nam to? czy może wy z tych co chodzą i pie**olą te swoje teksty "niedługo Ukraincy będą mieli lepiej w Polsce niż Polacy" a argumentem tego jest "bo mają 3 miesiące darmowej komunikacji"? k***a, ale jesteście żałosnymi i zawistnymi śmieciami.

policjant jeden i drugi to uprzedzone ameby, podobnie jak większość debili, która się pod tym filmem wypowiedziała. na dodatek zachowują się jak naćpani,
jak na moje to Ukrainiec zachowuje się jak normalny gościu, raczej przestraszony sytuacją i zachowaniem tych gamoni. ciekawe jakbyście reagowali, gdyby to was tak policjanci bluzgali ^^

tak się Ukraincy panoszą, że od lutego wjechało ich do Polski ponad 5 milionów a wyjechało już prawie 3 miliony z powrotem na Ukrainę.

a panowie już żegnają się z pracą, od dziś będą pisać hejt na ukrainców na sadisticu. :lol:

Male_jajko

2022-08-28, 10:35
JonesStachu napisał/a:

a wy co sadole, zamieniacie się w ruskie bezmózgi czy co tu się odpie**ala? gdzie ten ukrainiec niby się panoszy czy rzuca? poj***ło was do reszty, żeby nakręcać niepotrzebny hejt wobec ukraińców, po co nam to? czy może wy z tych co chodzą i pie**olą te swoje teksty "niedługo Ukraincy będą mieli lepiej w Polsce niż Polacy" a argumentem tego jest "bo mają 3 miesiące darmowej komunikacji"? k***a, ale jesteście żałosnymi i zawistnymi śmieciami.
policjant jeden i drugi to uprzedzone ameby, podobnie jak większość debili, która się pod tym filmem wypowiedziała. na dodatek zachowują się jak naćpani,
jak na moje to Ukrainiec zachowuje się jak normalny gościu, raczej przestraszony sytuacją i zachowaniem tych gamoni. ciekawe jakbyście reagowali, gdyby to was tak policjanci bluzgali ^^
tak się Ukraincy panoszą, że od lutego wjechało ich do Polski ponad 5 milionów a wyjechało już prawie 3 miliony z powrotem na Ukrainę.
a panowie już żegnają się z pracą, od dziś będą pisać hejt na ukrainców na sadisticu.
a wy co sadole, zamieniacie się w ruskie bezmózgi czy co tu się odpie**ala? gdzie ten ukrainiec niby się panoszy czy rzuca? poj***ło was do reszty, żeby nakręcać niepotrzebny hejt wobec ukraińców, po co nam to? czy może wy z tych co chodzą i pie**olą te swoje teksty "niedługo Ukraincy będą mieli lepiej w Polsce niż Polacy" a argumentem tego jest "bo mają 3 miesiące darmowej komunikacji"? k***a, ale jesteście żałosnymi i zawistnymi śmieciami.
policjant jeden i drugi to uprzedzone ameby, podobnie jak większość debili, która się pod tym filmem wypowiedziała. na dodatek zachowują się jak naćpani,
jak na moje to Ukrainiec zachowuje się jak normalny gościu, raczej przestraszony sytuacją i zachowaniem tych gamoni. ciekawe jakbyście reagowali, gdyby to was tak policjanci bluzgali ^^
tak się Ukraincy panoszą, że od lutego wjechało ich do Polski ponad 5 milionów a wyjechało już prawie 3 miliony z powrotem na Ukrainę.
a panowie już żegnają się z pracą, od dziś będą pisać hejt na ukrainców na sadisticu.



dokladnie, wyjebac z policji jak sebixowe zapedy maja.

Sarniak17

2022-08-28, 10:36
Brawa dla Panów policjantów 8-)

brylant1412

2022-08-28, 10:44
siedzimy z kumplem na ławce koło rzeki i psiarnia podchodzi i nas spisuję że piwko pijemy.A ja do psa że tam wszyscy piją i co .A on domnie że to są ukraińcy brawo polska

programista4k

2022-08-28, 10:45
pazuzu napisał/a:

A tu już pęto opie**oliłes putinowi smierdząca onuco?



zamknij ryj ukraińska onuco

Ziebaj

2022-08-28, 10:51
Jebac ukrow tak samo jak ruską swołocz

Sztruks

2022-08-28, 11:08
Dobrze szmatę wyjaśnili

KeksimusMaximus

2022-08-28, 12:14
Polaczki sie zesraly. Zapomnieliście jaki chlew robicie w UK, DE i NL ? Jak was kochają na zachodzie za chlanie, szczanie, rzyganie pod siebie ? Ci policjanci to j***ne patusy, dyscyplinara i won. Szczyt polactwa srać na wszystkich którzy przyjeżdżają za robotą a sami sp***alali do Niemiec na ogórki jak tylko granice otworzyli, nawet wojny nie było. Tfu.

gixi

2022-08-28, 12:34
Love_is_Love napisał/a:

Ani Ty ani ja nie wiemy czy by nam pomogli czy nie. Natomiast te gesty przyjaźni pomiędzy Dudą a Zełenskim, to ile tu przyjęliśmy ich obywateli, to są podwaliny wielkiej przyjaźni na lata jakiej nasz kraj jeszcze z nikim nie doświadczył. Nie sp***olmy tego swoim popapranym nacjonalizmem. Ukraińcy mają zasoby naturalne będące dla nas cywilizacyjną szansą (choć może nie z obecnym oszołomami u władzy). Do tego nasze państwa razem mają więcej obywateli niż większość krajów Europie. Mieć przyjaciela ze wspólną granicą to skarb. Zacznijcie to rozumieć.



Od jakiegoś już czasu wmawia nam się bajki o dobrych stosunkach między naszym i ich państwem, "unii gospodarczej", ale prawda jest taka, że oni mają nas głęboko w dupie.
Blokowali pociągi jadące do i z Polski. Nasze polskie koleje, nasze firmy (w tym transportowe i przemysłowe) straciły na tym miliony. I to było ledwie kilka miesięcy przed tym jak "zły rusek" do nich zawitał. Wcześniej też blokowali produkty z Polski na rzecz skupu z rosyjskiej strony. Oni nie są państwem, które pamięta banderę, tylko go czci. Od kilku lat można znaleźć nagrania z upadliny, gdzie oni hołdują banderze za to, że mordował. Jednocześnie przypomnijmy, że zanim ruscy do nich wjechali upadlińcy dokonali niejednego mordu na cywilach pochodzenia rosyjskiego. Cywilach, nie tylko mężczyznach, ale też kobietach i dzieciach. I piszę tu o XXI wieku, o ostatnich latach.
Wjechali na nasze podwórko i na naszym podwórku został nagrany już nie jeden filmik, jak ukry w różnym wieku grożą Polakom oraz polskim dzieciom. Przyjechali tu na socjal i niczym nie różnią się od naszej rodzimej patoli. Tylko, że nasza patologia, to pojedyncze jednostki. Ich są całe grupy. Setki.
Mało który ukrainiec jest normalnym człowiekiem, ci normalni pracują i żyją w Polsce od kilku i więcej lat i sami nie chcą mieć "ze swoimi", którzy od lutego do nas wjeżdżają, nic wspólnego. Wiem to, bo z niejednym Ukraińcem i Ukrainką pracowałam i pracuję. Wśród upadlińców też są ludzie. Ale oni uciekali z kraju przez szykany, bo nie popierali nacjonalistycznego ruchu. Nasz "nazizm" to przedszkole. Oni zabijali swoich, za brak poparcia i udziału w mordach. I to też ostatnie lata.

Inną kwestią jest to, że jak to w przypowiastce: za płotem trawa bardziej zielona... Jak w Polsce ma być dobrze, skoro tacy jak ty mają prawa wyborcze i prawa głosu, a z nich nie korzystają.
Zobacz jak od lat rozkradają Polskę z bogactwa. Niszczą gospodarkę, która ledwo co powstała. Wyprzedają nasze ziemie i firmy jak bydło. A skoro jak bydło patrzysz na zieleńsze pola u sąsiada, to widocznie tym bydłem jesteś.

Trzcinek

2022-08-28, 12:42
Pracowałem z mnóstwem Ukraińców oni zawsze nie wiedzą nie zrobił nie może bbo za ciężko nie da się a na Ukrainie to ja tak robiłem. Dlatego była taka przepaść między naszymi krajami. A teraz to na prawdę się panoszą ja biorę dodatkowe fuchy w weekendy bo nie wiem czy na kredyt mi starczy a oni z urzędu 500+ dofinansowanie do mieszkania700zl z budżetu miasta czy paczki z jedzeniem w mopsie i nikt nawet nie sprawdza jaką jest ich sytuacja materialna. I na nich idą nasze grube miliardy PLN a do pracy może pójdzie może nie a to się kobitce nie podoba i nie będzie robić. Aha jak będzie ich więcej niż 20%mnuejszosci to będą mieli prawo ustanowić jako drugi język ukraiński

neo001

2022-08-28, 12:46
robsonx79 napisał/a:

Niestety, mam wrażenie że Sadol się przed nimi nie obronił. ch*j, czy piszą za kopiejki, czy z własnej głupoty, obie wersje przerażające.



Nie zesraj się. Upadlińcy nie byli, nie są i nigdy nie będą naszymi przyjaciółmi.

mit2

2022-08-28, 13:18
Love_is_Love napisał/a:

Nie szkaluj Ukraińców, nie szczuj na nich. Nic Ci nie zrobili. Musimy im pomagać, bo to wojna cywilizacji w której stoimy z Ukrainą po tej samej stronie. Ich waleczny opór wyniszcza Rosję, gwarantując nam spokój na kolejne dziesięciolecia.


Nic nie musimy jako państwo i jako naród. Moglibyśmy jak każdy inny kraj w Europie przyglądać się, jak upadlińców dopada sprawiedliwość dziejowa. Niestety debile z pisu musieli jak zwykle nadstawić dupę do r*chania. Oczywiście kosztem Polaków.
Ale w jednym przyznam ci rację - wyrzynający się upadlińcy z kacapami to dobra wiadomość dla polskiego narodu. Oby te wschodnie brudasy wybiły się co do ostatniego osobnika.

A ukrów będę szkalował i obrażał dopóty, dopóki będą wielbić tego pedała, mordercę i nazistę banderę, razem z jego zbrodniczą organizacją.

aptekarz997

2022-08-28, 13:34
ale fikołek, patusy podziwiaja pana policjanta ktory za takie gadanie do ukr jest juz ich idolem, a jakby tak gadal do jakiegos polaka to juz wtedy byłby be xD

bolego

2022-08-28, 13:51
baklazan21 napisał/a:

co jak co ale nie moze rozmawiam takim tonem i mowic wyp na ukraine etc, slychac ze ukrainiec mowi spokokojnie, jak by angielski policjant powiedzal do polaka sp***alaj do polski to pewnie polak juz by pisal na facebook i szukal odszkodowania



I dlatego zostali afrykanska kolonia z prawami szariatu ;)

Fruzon

2022-08-28, 13:53
Jak widać polaczki dalej sraja na swój naród i bronią obcych jak to powiedział jeden gość "daj polakom rządzić i sami się wybija" i miał rację.