18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka piłka

freaky • 2022-08-27, 21:19
Przybłęda z krainy U cwaniakowała, ale policjant szybko wyjaśnił sprawę.


dabrowskp

2022-08-28, 20:15
CHWDP ,JP 100% i 500 zł na bachora mi dej , jak by to spejson powiedział . Polak czy Ukrainiec powinien nagrać ryje tych niebieskich pedałów i upublicznić ich wizerunki , co jest dozwolone i powinno być obowiązkiem,
Powinni nosić kamery przy każdej kontroli , interwencji nie umyte smerfy

K1Rules

2022-08-28, 20:23
rocaa napisał/a:

W usa za taki tekst pies by zostal wyj***ny natychmiast a poszkodowany by dostal pare baniek odszkodowania dobrze ze wyjechalem z trgo kraju wy co sie czujecie lepsi wyzsi od ukraincow wcale lepsi nie jestescie ideally przykladem sa te psy na filmie tak pamietam wolyn I ich ludobojstwo I mam nadzieje ze w koncu to zostanie wyjasnione mam doczynienka z ukraincami na codzien w usa I jest miedzy nami dobrze popatrzcie tylko ile Polakow za granice za chlebem wyjechalo, grube miliony I to bez wojny I gdyby ktos tak sie do nich odezwql za granica to byscie tu pierwsi plakali I nikt Polakow nie przegania chociaz tez robia nieraz chlew I burdy wiec zamknijcie mordy parchy JEBAC RUSKIE k***Y



A kto z reguły wyjeżdża za granice ? Ludzie którzy sobie nie radzą. Nie potrafią robić hajsu we własnym kraju i wolą latać z miotłą dla Niemca czy tam innego farmazona.

BrainOsw

2022-08-28, 20:34
Czy was do końca poj***ło w tych komentarzach?? Pislicjanci, dwie osoby które powinny chociażby znać prawo i potrafić się wyrażac kultularnie oraz bez przekleństw, a tutaj sami łamią prawo i oczekują tego od innych? j***ne chamy. Tylko czekać, aż będziecie w złym miejscu i złym czasie, potraktują was jak szmatę, a na koniec obrócą sytuacje przeciwko wam, między innymi ustalając wersję miedzy sobą, czy fabrykując dowody czy tego typu rzeczy, Każdy kto pochwala takie zachowanie dwóch niebieskich śmieci jest zwykłą k***ą która powinna dostać w p*zdę dla zasady. j***ne śmiecie po takiej akcji powinni dostać zakaz wykonywania zawodu + pierdel. j***ć niebieskich i wszystkich pajaców co stoją za nimi tpfu wam w mordy.

Hvsarz

2022-08-28, 21:23
Tak widząc komentarze ciekawi mnie na ile to trole, a na ile naprawdę tak upośledzeni ludzie ciesza się, że mamy dresiarzy w mundurach.

Cipczan

2022-08-28, 21:24
k***a wpada do nowego burdelu. Czuje się jak w domu, bo język ten sam. Pamiętaj gościu(, że (gość w dom, Bóg w dom) ma też swoje granice.

AlbertoNihilo

2022-08-28, 21:42
kretol1304 napisał/a:

aż się zalogowałem żeby piwko dać.



No to jest poświęcenie. Zalogować się, kliknąć przycisk a zazwyczaj logowanie jest automatyczne.. Ale żeś mi zaimponował..

freaky

2022-08-28, 21:44
murhaf napisał/a:

Najwazniesze ze polaczkostwa z perfekcynym angielskim nie najechala sie do UK



Polka: Nie rozumiem po ukraińsku
Ukrainka: To masz problem



Wiewór

2022-08-28, 23:35
mit2 napisał/a:

Nic nie musimy jako państwo i jako naród. Moglibyśmy jak każdy inny kraj w Europie przyglądać się, jak upadlińców dopada sprawiedliwość dziejowa. Niestety debile z pisu musieli jak zwykle nadstawić dupę do r*chania. Oczywiście kosztem Polaków.
Ale w jednym przyznam ci rację - wyrzynający się upadlińcy z kacapami to dobra wiadomość dla polskiego narodu. Oby te wschodnie brudasy wybiły się co do ostatniego osobnika.
A ukrów będę szkalował i obrażał dopóty, dopóki będą wielbić tego pedała, mordercę i nazistę banderę, razem z jego zbrodniczą organizacją.



Ty jesteś debil jak korwin. Napiszesz coś mądrego. Polajkuje. A za chwile wygrywasz coś takiego.

dżonyłojlker

2022-08-28, 23:38
Wiewór napisał/a:

Ty jesteś debil jak korwin. Napiszesz coś mądrego. Polajkuje. A za chwile wygrywasz coś takiego.



Ale masz zajebistą liczbę postów - nie zepsuj tego ;-)

Mobydick

2022-08-29, 00:25
freaky napisał/a:

Polka: Nie rozumiem po ukraińsku
Ukrainka: To masz problem




k***ie bym nastał do ryja na nic więcej nie zasługuje. Zazdroszczę obsłudze spokoju. Gdyby na mnie trafiła ta upadlinka dostałaby ciepłym stolcem po mordzie. j***ć to ukraińskie ścierwo.

aaaaaaaaaaaaaa

2022-08-29, 00:31
freaky napisał/a:

Polka: Nie rozumiem po ukraińsku
Ukrainka: To masz problem



Tylko ta k***a nie mówiła po ukraińsku, tylko po kacapsku... Tfuuuuu k***a szmacie w ryj.

lesku73

2022-08-29, 00:42
Gorsze gówno pół ciapate przyjechało do Nas z Gruzji i Czeczenii, te ch*jce łażą z nożami.

mit2

2022-08-29, 01:00
Wiewór napisał/a:

Ty jesteś debil jak korwin. Napiszesz coś mądrego. Polajkuje. A za chwile wygrywasz coś takiego.


No popatrz - ja mam z tobą dokładnie tak samo. Raz zaczynasz pisać jak człowiek, a zaraz wyłazi z ciebie pie**olony lewak :-)

Może z łaski swojej wskażesz, co w moim poście robi ze mnie debila?
Pogarda dla stepowej dziczy, dla oun-upa?
A może nieprawdą jest to, że pis kosztem Polaków opie**ala gałę ukrom? Może nie oddali ponad 200 czołgów, zostawiając na obronę naszego kraju mniej więcej tyle samo? Przed wojną nie dawali upadlińcom wielomiliardowe pożyczki wiedząc, że tych pieniędzy nie odzyskają?

Pewnie ubódł cię fragment o patrzeniu się bezczynnie na upadek ukrainy. Być może się trochę zapędziłem - z dwojga złego, myślę że wolałbym aby Polska graniczyła jednak z upadliną - zawsze to biedny, zacofany kraj z szalejącą korupcją i jakiś tam bufor oddzielający od sowietów...
Powinieneś jednak zrozumieć jedno - ukry i ruskie to ta sama mentalność i gdyby to ukraina była na miejscu rosji, wojna również by wybuchła.

Wypaczony90

2022-08-29, 02:28
To ja dodam coś z mojego punktu widzenia. Policjanci to też ludzie, nie zarabiają kokosów, mają rodziny, żony i dzieci które nic nie dostają od państwa jak te pie**olone w dupę ukry. Też mają dosyć tego panoszenia się i bezczelności dlatego zareagowali jak ludzie, jak my wszyscy byśmy zareagowali bo już nas te szmaty banderowskie wk***iają do potęgi, też mają dosyć wykorzystywania nas i Jeszcze sk***iel ma tupet żeby nagrywać naszych policjantów. Gdyby Polak zrobił tak na ich terenie to by go przecież zaj***li na komisariacie. No ale pewnie ci co bronią ukrów to macie IQ na poziomie tostera

aaaaaaaaaaaaaa

2022-08-29, 08:36
mit2 napisał/a:

....oddali ponad 200 czołgów, zostawiając na obronę naszego kraju mniej więcej tyle samo? ....



Ponad 200 to oddali samych T-72. Drugie tyle oddali PT-91. To jest k***a zdrada stanu.
I niech mi żadna k***a nie mówi, że lepiej niech walczą na ukrainie, a nie w Polsce. Lepiej, pod warunkiem, że mielibyśmy sami czym się bronić. Czyli najpierw trafiają do nas czołgi z zachodu, potem my wysyłamy na UA T-72 i PT-91.
Swoją drogą prawdopodobnie MiGi29 też oddaliśmy. k***a to jest tak poj***ne...