18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka piłka

freaky • 2022-08-27, 21:19
Przybłęda z krainy U cwaniakowała, ale policjant szybko wyjaśnił sprawę.


perun14

2022-08-27, 22:00
pazuzu napisał/a:

Wszytskich tu hektujacych ukrainców muszę trochę rozczarować, w tym tygodniu gadałem ze znajomym glimiarzem w Warszawie i wlasnie pytałem jak to jest z tymi ukraincami czy dużo z nimi problemu i powiedział że nie bardzo, głównie maja interwencję że jedzie pijany albo mają przy sobie gram czy dwa zielska ogólnie nie rozrabiają. Ale za to plagą są gruzini, kradną samochody, paliwa ze stacji, ogólnie kradzieże i sporo rozbojów. Więc jeśli już to można hejtowac gruzinów





świetna historia, wzruszyłem się, a teraz klęknij do laski pana Upadlinca

:-D

cerber2306

2022-08-27, 22:03
Zostaw krainca ty k***o zostaw krainca !!! k***y j***ne zeby ich cos rozjechalo jak patrol beda mieli, ale zeby bylo jase jebac krainca ich poprostu bardziej

shtojer

2022-08-27, 22:06
Pies to charakter, nie zawód... Zachowanie patusa i oby miał dyscyplinarkę za takie zachowanie. Na służbie obowiązują go inne standardy, wiec wszyscy przyklaskiwacze dokładają cegiełkę do takiego standardu, a później płacz jaka to policja.

skywalker75

2022-08-27, 22:16
Dobra tam, znowu jakaś wrzutka ruskich trolli. Potem pod tematem się zbierają i razem sobie stawiają piwa i robią loda. j***ć ruskie onuce :evil:

barney88

2022-08-27, 22:29
j***ć ukraine i ukraińców

perun14

2022-08-27, 22:32
skywalker75 napisał/a:

Dobra tam, znowu jakaś wrzutka ruskich trolli. Potem pod tematem się zbierają i razem sobie stawiają piwa i robią loda. j***ć ruskie onuce




iii j***ć "fajnopolaczków" którzy srają na własny naród wchodząc jednocześnie w pupcie upadlińskiej k***ie

;-)

aaaaaaaaaaaaaa

2022-08-27, 22:34
Ja takie akcje na ulicy mam z sąsiadami....
Większość ukry, są też gruziny i mołdawia. k***a dzicz w h*j, a jak pały przyjadą, to oni zarzekają się, że są grzeczni.
Mieszkały ostatnio kobiety z dzieciakami to był spokój, ale znowu k***a się chłopów nazjeżdżało i zaczyna się trzoda.
A już zaczynają fikać, niedawno jeden z mołdawii zabraniał mi dzwonić na pały, tak k***a, oni chcą robić trzodę na osiedlu i zabraniają Polakowi dzwonić na Policję.
Wszyskie k***y ze wschodu WON. Oczywiście oprócz kobiet z dziećmi póki w banderlandzie wojna.

pazuzu

2022-08-27, 22:41
sajk0 napisał/a:

świetna historia, wzruszyłem się, a teraz klęknij do laski pana Upadlinca



A tu już pęto opie**oliłes putinowi smierdząca onuco?

perun14

2022-08-27, 22:46
pazuzu napisał/a:

A tu już pęto opie**oliłes putinowi smierdząca onuco?




Nie będę zabierał Ci pracy misiaczku

:->


ps. Dobrze płacą Ci z kremla! będę hańbił imię walecznego narodu ukraińskiego :D

Hauhauhauhau

2022-08-27, 22:47
Ale trzeba być niezłym pojebem - dotyczy was p*zdusie wyżej, żeby bronić tego patusa w uniformie.
Tylko Halman ma trochę rigczu.
Mam nadzieję że ktoś wam kontrolny wpie**ol spuści w tym tygodniu, zjeby.

Brocha

2022-08-27, 22:53
Polandia gdzie katabas pederasta uczy jak żyć w rodzinie i pies k***iszon który ma tyle wspólnego z prawem co k***a z dziewictwem. Ten kraj to pie**olone szambo!

Kali111

2022-08-27, 22:54
yepać was nacjole jak Was ruscy zaatakują to pierwsi u niemca bedziecie loda robić za przenocowanie

dżonyłojlker

2022-08-27, 23:04
two_fourths napisał/a:

z miejsca do zwoleniania, wstyd.



Zwolnić to mało, powinni odesłać na granicę.

Pereze87

2022-08-27, 23:14
Policjanci powinni być wyj***ni ze słuzby na zbity ryj .. do tego zakaz pracy w państowych społkach . Jak dobrze ze ja wyjechalem z tego zacofanego kraju . Jebac k***a PSY polocyjne ktore są k***ami pokroju sebiksów .tfuuu