18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Krótka piłka

freaky • 2022-08-27, 21:19
Przybłęda z krainy U cwaniakowała, ale policjant szybko wyjaśnił sprawę.


raqu

2022-08-27, 21:23
Brawo, i tak powinno być. Nazjeżdżało się tego tutaj pełno i w ch*ja walą ze wszystkim. Włącznie z tym że języka nie znają albo nie rozumieją. Owszem znają i rozumieją.


Sayoko

2022-08-27, 21:24
I elegancko... jeszcze parę miesięcy i będzie się ich wywozić na taczkach.

mazga50

2022-08-27, 21:29
Yyy... Ale dlaczego on nie walczy za ojczyznę?

djzib0

2022-08-27, 21:33
raqu napisał/a:

Brawo, i tak powinno być. Nazjeżdżało się tego tutaj pełno i w ch*ja walą ze wszystkim. Włącznie z tym że języka nie znają albo nie rozumieją. Owszem znają i rozumieją.



Gówno, a nie tak powinno być. Jakby do Polaka tak się odzywali to by nie było końca komentarzy typu ChWDP i tym podobnych.

Z jednym tylko mogę się zgodzić , nazjeżdżało się się ukrów i się za bardzo zaczynają panoszyć.

PabloSkills

2022-08-27, 21:35
Jak dla mnie to jest wycięte z kontekstu i śmierdzi mi to niesprawiedliwością. Czuję, że ten Ukrainiec jest poszkodowany. Policjant to zwykła pała nie nadająca się do tego zawodu.

Nagar1

2022-08-27, 21:38
a niech sp***alaja ci ukraincy bronic kraju tepe ch*je

pazuzu

2022-08-27, 21:40
Wszytskich tu hektujacych ukrainców muszę trochę rozczarować, w tym tygodniu gadałem ze znajomym glimiarzem w Warszawie i wlasnie pytałem jak to jest z tymi ukraincami czy dużo z nimi problemu i powiedział że nie bardzo, głównie maja interwencję że jedzie pijany albo mają przy sobie gram czy dwa zielska ogólnie nie rozrabiają. Ale za to plagą są gruzini, kradną samochody, paliwa ze stacji, ogólnie kradzieże i sporo rozbojów. Więc jeśli już to można hejtowac gruzinów :-)

Halman

2022-08-27, 21:41
chciałbym zobaczyć całość sytuacji bez tych cięć czy ch*ja się dowiemy jak było naprawdę i od początku?

zyciowyparkietbywasliski

2022-08-27, 21:44
W całym swoim życiu, poznałem tylko jednego w porządku psa - jamnika mojej cioci . Ale dla tego ijoijo szacunek za szczerość i prawdę. Tak samo myślę o u... Wypie**alać do siebie

jestemnikim

2022-08-27, 21:48
mazga50 napisał/a:

Yyy... Ale dlaczego on nie walczy za ojczyznę?



bo po co

opółnocyuciebie

2022-08-27, 21:56
Super Panowie, brawo k***a! Po raz pierwszy jestem z was dumny! j***ć ruskich i ukraińców! :mrgreen:

Halman napisał/a:

chciałbym zobaczyć całość sytuacji bez tych cięć czy ch*ja się dowiemy jak było naprawdę i od początku?


nie drąż i nie psuj zabawy ;-D

Singularis_

2022-08-27, 21:56
p*zda przyjechała zamiast walczyć za kraj.

MartweMurzyńskiePłody

2022-08-27, 21:57
pazuzu napisał/a:

Wszytskich tu hektujacych ukrainców muszę trochę rozczarować, w tym tygodniu gadałem ze znajomym glimiarzem w Warszawie i wlasnie pytałem jak to jest z tymi ukraincami czy dużo z nimi problemu i powiedział że nie bardzo, głównie maja interwencję że jedzie pijany albo mają przy sobie gram czy dwa zielska ogólnie nie rozrabiają. Ale za to plagą są gruzini, kradną samochody, paliwa ze stacji, ogólnie kradzieże i sporo rozbojów. Więc jeśli już to można hejtowac gruzinów



z której części ukrolandu jesteś? :)