18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka piłka

freaky • 2022-08-27, 21:19
Przybłęda z krainy U cwaniakowała, ale policjant szybko wyjaśnił sprawę.


kretol1304

2022-08-28, 00:21
aż się zalogowałem żeby piwko dać.

baklazan21

2022-08-28, 00:22
djzib0 napisał/a:

Gówno, a nie tak powinno być. Jakby do Polaka tak się odzywali to by nie było końca komentarzy typu ChWDP i tym podobnych.
Z jednym tylko mogę się zgodzić , nazjeżdżało się się ukrów i się za bardzo zaczynają panoszyć.



co jak co ale nie moze rozmawiam takim tonem i mowic wyp na ukraine etc, slychac ze ukrainiec mowi spokokojnie, jak by angielski policjant powiedzal do polaka sp***alaj do polski to pewnie polak juz by pisal na facebook i szukal odszkodowania

mit2

2022-08-28, 00:36
Love_is_Love napisał/a:

W imieniu Polaków - przepraszam Ukraińcy za policjantów

Przepraszam, za pomyłkę - pisałem w emocjach - na szczęście kolega @mit2 to wychwycił


Nie jesteśmy kolegami, brudny upadlińcu.
I nie waż się pisać w imieniu Polaków.

Love_is_Love napisał/a:

A "kmiocie" to czasem nie zwykł mawiać Jaś Kapela? Masz tu konto Jasiu?


"Kmiot" to bardzo stare słowo. Żadna lewacka p*zda nie jest w stanie go sobie przypisać.

A teraz wracaj do siebie walczyć z kacapami :arrow:

swiderEK1

2022-08-28, 00:46
nie znacie sprawy a strasznie komentujecie

prezio87

2022-08-28, 00:46
a tam, dopie**ala się policjant ch*j wie o co. Ukrainiec niczego nie zawinił.

Januszek222

2022-08-28, 00:48
raqu napisał/a:

Brawo, i tak powinno być. Nazjeżdżało się tego tutaj pełno i w ch*ja walą ze wszystkim. Włącznie z tym że języka nie znają albo nie rozumieją. Owszem znają i rozumieją.



To takie polaczki w Anglii.

Mobydick

2022-08-28, 00:55
Jak nienawidzę psów w ostatnim czasie tak ten filmik powinien być puszczany wśród normalnych ludzi aby ocieplić ich wizerunek. :mrgreen: bardzo dobre zachowanie tych Panów. j***ć to ukraińskie dziadostwo. Vipy j***ne się nazjezdzaly i zatruwają życie Polakom.

robsonx79

2022-08-28, 01:02
skywalker75 napisał/a:

Dobra tam, znowu jakaś wrzutka ruskich trolli. Potem pod tematem się zbierają i razem sobie stawiają piwa i robią loda. j***ć ruskie onuce



Niestety, mam wrażenie że Sadol się przed nimi nie obronił. ch*j, czy piszą za kopiejki, czy z własnej głupoty, obie wersje przerażające.

Love_is_Love

2022-08-28, 01:05
mit2 napisał/a:

Nie jesteśmy kolegami, brudny upadlińcu.
I nie waż się pisać w imieniu Polaków.
"Kmiot" to bardzo stare słowo. Żadna lewacka p*zda nie jest w stanie go sobie przypisać.
A teraz wracaj do siebie walczyć z kacapami



Oj Ty zadziorny wojowniczy śmieszku :-P Jesteś taki groźny po tym kablu, że aż mógłbym pomyśleć że pod tym wypranym przez nacjonalizm beretem jest coś innego niż dobry chłopak ;-)

Nie szkaluj Ukraińców, nie szczuj na nich. Nic Ci nie zrobili. Musimy im pomagać, bo to wojna cywilizacji w której stoimy z Ukrainą po tej samej stronie. Ich waleczny opór wyniszcza Rosję, gwarantując nam spokój na kolejne dziesięciolecia.

CrookerS

2022-08-28, 01:11
mazga50 napisał/a:

Yyy... Ale dlaczego on nie walczy za ojczyznę?



Bo woli swietowac niepodleglosc swojej UPAdliny w warszawce.

Ogolnie jak uslyszalem o swietowaniu ich niepodleglosci to popuscilem z gruzem w gacie ze smiechu :krejzi:

Mobydick napisał/a:

Jak nienawidzę psów w ostatnim czasie tak ten filmik powinien być puszczany wśród normalnych ludzi aby ocieplić ich wizerunek. bardzo dobre zachowanie tych Panów. j***ć to ukraińskie dziadostwo. Vipy j***ne się nazjezdzaly i zatruwają życie Polakom.



Dokladnie. Bieda zostala i walczy bo nie ma wyboru a ci co mieli hajsy uciekli

:roll:

gen1r2

2022-08-28, 01:11
Love_is_Love napisał/a:

Oj Ty zadziorny wojowniczy śmieszku Jesteś taki groźny po tym kablu, że aż mógłbym pomyśleć że pod tym wypranym przez nacjonalizm beretem jest coś innego niż dobry chłopak
Nie szkaluj Ukraińców, nie szczuj na nich. Nic Ci nie zrobili. Musimy im pomagać, bo to wojna cywilizacji w której stoimy z Ukrainą po tej samej stronie. Ich waleczny opór wyniszcza Rosję, gwarantując nam spokój na kolejne dziesięciolecia.



Jeżeli czujesz, że stoisz z tymi brudasami i oszustami po jednej stronie to gratuluje, ale nie mieszaj w to Polaków. ukraincy nigdy by nam nie pomogli, w przypadku gdybyśmy my byli najechani, ukraińcy jedyne co by potrafili to siedzieć cicho i udawać że nic się nie dzieje. Serdeczny ch*j ci w dupe, za pisanie takich rzeczy lewicowy klaunie.

Love_is_Love

2022-08-28, 01:17
gen1r2 napisał/a:

Jeżeli czujesz, że stoisz z tymi brudasami i oszustami po jednej stronie to gratuluje, ale nie mieszaj w to Polaków. ukraincy nigdy by nam nie pomogli, w przypadku gdybyśmy my byli najechani, ukraińcy jedyne co by potrafili to siedzieć cicho i udawać że nic się nie dzieje. Serdeczny ch*j ci w dupe, za pisanie takich rzeczy lewicowy klaunie.



Ani Ty ani ja nie wiemy czy by nam pomogli czy nie. Natomiast te gesty przyjaźni pomiędzy Dudą a Zełenskim, to ile tu przyjęliśmy ich obywateli, to są podwaliny wielkiej przyjaźni na lata jakiej nasz kraj jeszcze z nikim nie doświadczył. Nie sp***olmy tego swoim popapranym nacjonalizmem. Ukraińcy mają zasoby naturalne będące dla nas cywilizacyjną szansą (choć może nie z obecnym oszołomami u władzy). Do tego nasze państwa razem mają więcej obywateli niż większość krajów Europie. Mieć przyjaciela ze wspólną granicą to skarb. Zacznijcie to rozumieć.

Buddaa09

2022-08-28, 01:24
brawo policja

Mobydick

2022-08-28, 01:42
Love_is_Love napisał/a:

Ani Ty ani ja nie wiemy czy by nam pomogli czy nie. Natomiast te gesty przyjaźni pomiędzy Dudą a Zełenskim, to ile tu przyjęliśmy ich obywateli, to są podwaliny wielkiej przyjaźni na lata jakiej nasz kraj jeszcze z nikim nie doświadczył. Nie sp***olmy tego swoim popapranym nacjonalizmem. Ukraińcy mają zasoby naturalne będące dla nas cywilizacyjną szansą (choć może nie z obecnym oszołomami u władzy). Do tego nasze państwa razem mają więcej obywateli niż większość krajów Europie. Mieć przyjaciela ze wspólną granicą to skarb. Zacznijcie to rozumieć.




Ja pie**ole jaki odklejony jesteś... Żeleński i Duda robią podwaliny hahahaha no debil. Chłopie jakby Polska nie rządzili Żydzi to już dawno byłaby mocarstwem ale żadna korporacja na to nie pozwoli i dalej będziemy niewolnikami... A Ty pie**olisz o marionetkach, które robią podwaliny wielkiej przyjaźni. Wierzysz w to co chcą abyś wierzył. Takich jak Ty już mi nie szkoda. Poczekam aż Cię ukry dojadą. Zobaczysz wtedy wielką przyjaźń między dwoma narodami, której nigdy nie będzie. Jak słyszę ten język to mnie skręca. A co dopiero się przyjaźnić z tymi brudasami. Wpie**olili Ci w łeb, że oni walczą o cywilizacje, która z góry jest narażona na porażkę. Bo właśnie takie ameby jak Ty wierzą w wojnę na Ukrainie. A gdyby w mediach Ci nie powiedzieli to byś żył dalej jak żyłes.