18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka piłka

freaky • 2022-08-27, 21:19
Przybłęda z krainy U cwaniakowała, ale policjant szybko wyjaśnił sprawę.


Karboksylator

2022-08-29, 09:46
trzy spostrzeżenia :
1. policjanci niepotrzebnie się wdawali z nim w dyskusję
2. policjanci będąc na służbie nie powinni wyrażać swoich prywatnych opinii.
3. zgadzam się z tym co mówili policjanci

mit2

2022-08-29, 12:25
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ponad 200 to oddali samych T-72. Drugie tyle oddali PT-91. To jest k***a zdrada stanu.
I niech mi żadna k***a nie mówi, że lepiej niech walczą na ukrainie, a nie w Polsce. Lepiej, pod warunkiem, że mielibyśmy sami czym się bronić. Czyli najpierw trafiają do nas czołgi z zachodu, potem my wysyłamy na UA T-72 i PT-91.
Swoją drogą prawdopodobnie MiGi29 też oddaliśmy. k***a to jest tak poj***ne...


O PT-91 akurat nie wiedziałem. Popie**olone to jest, tak jak napisałeś :-x
I żeby jeszcze k***a ten sprzęt sprzedawali. A te j***ne cioty socjalistyczne oddają większość za free...

discoteq

2022-08-29, 13:05
nek napisał/a:

Jak czytam wysrywy o tym ze policjanci dobrzy bo wyjasnili ukrainca to az mam was zjeby przed oczami. j***ne polaczki, przegrywy zyciowe ktorzy ukrainca widzieli moze w autobusie czy tamwaju...


Wielu z Nas znało wielu Ukraińców i dlatego zdanie mamy takie a nie inne. Wiem jedno, żaden z nich (czy też żadna) nie jest moim bratem (siostrą). Jest to tępe do potęgi, i bardzo bardzo fałszywe, im nie zależy na Nas, tylko na tym co mamy (jeszcze). Jak już Nas "wydoją" do cna, to będziemy im "zwisać i powiewać" (już tak jest).

----------

Love_is_Love napisał/a:

Nie szkaluj Ukraińców, nie szczuj na nich. Nic Ci nie zrobili. Musimy im pomagać, bo to wojna cywilizacji w której stoimy z Ukrainą po tej samej stronie. Ich waleczny opór wyniszcza Rosję, gwarantując nam spokój na kolejne dziesięciolecia.


Gwarantuje Nam też długi na te Twoje kolejne dziesięciolecia, i to wielkie. Ich waleczny opór? Takie coś nie istnieje, jedna strona coś tam wystrzeli, druga to samo, ot cała wojenka, która to przypomnijmy, nie wzięła się z niczego. Przegranymi jesteśmy z mojego punktu widzenia My, lub też kolejne pokolenia (zależne od tego kto jest w jakim wieku).

----------

Love_is_Love napisał/a:

Ani Ty ani ja nie wiemy czy by nam pomogli czy nie. Natomiast te gesty przyjaźni pomiędzy Dudą a Zełenskim, to ile tu przyjęliśmy ich obywateli, to są podwaliny wielkiej przyjaźni na lata jakiej nasz kraj jeszcze z nikim nie doświadczył.


Te gesty są tak fałszywe jak "wiadomości tefałpe", i o żadnej przyjaźni nie ma Tu mowy, bo takowa miedzy państwami nie istnieje. Może być miedzy pojedynczymi ludźmi z różnych Państw, ale nie miedzy Państwami.

----------

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Tylko ta k***a nie mówiła po ukraińsku, tylko po kacapsku... Tfuuuuu k***a szmacie w ryj.


Mówiła w większości po Ukraińsku, ale co do reszty to trudno się nie zgodzić... ;)

----------

mit2 napisał/a:

Powinieneś jednak zrozumieć jedno - ukry i ruskie to ta sama mentalność i gdyby to ukraina była na miejscu rosji, wojna również by wybuchła.


Oczywista oczywistość. Oni na pieńku mają zbyt długo, i jeśli ta wojenka nic nie wyjaśni to będzie kolejna, i kolejna...
Powinni się powybijać bez udziału innych, bo to ich spina, a jak narazie największy udział w tej wojnie oprócz samych zainteresowanych mamy chyba My (czyli Polska).
Jedno jedyne, co pociesza, to fakt, że ludzie zaczęli przeglądać na oczy. W sobotę byłem świadkiem jak na jakiejś tam imprezie Ukrainka poprosiła o piosenkę, no i puścili po kilku minutach "czerwona kalina", efekt był taki, że sprzęt rozj***ny, i koniec imprezy.
Nawet "milicji" nie wezwali... :lol:

muchozol89

2022-08-29, 15:58
Przecież ten co mówi wypie... Na Ukrainę to Polski aktor Adam Woronowicz

saintv

2022-08-29, 17:37
Suka zachowanie żenujące, ukrainiec sam się naraził na ripostę waląc tekstem "polska policja".
Wiem jaka policja była na ukrainie przed 2014, jak masa cwaniaczków jeździła robić prawo jazdy na ukrainie "przegrywy".
Co do materiału, mało go.
Pyskówka, ukr rozpoczął potyczkę słowną która nie wygra a polska policja to nie amerykańska i naszych jak obrazisz masz przej***ne.
W sądzie pały zawsze mają przewagę, z prokuraturą się znają i musisz mieć papugę lub się zabezpieczyć własnym materiałem dowodowym.
Pała powinna dostać po łapach, ma pracować a nie dyskutować.
Sporo elementu zjechało do polski z ukrainy, na 5 ukr 2 jest pracowitych i normalnych.
Reszta to tchórze i sp***alacze przed poborem i obroną własnego domu przed rosyjskim gruzem.
Jak zwykle szczury zawsze uciekają jak się źle dzieje, a jak im w nowym domu nie pasuje to narzekają i mówią że u nich lepiej było.
Robią z siebie ofiary, nie ofiarami są ci którzy zostali domu bronić.
Przydało by się by polski rząd zaczął współpracować z ukr i zaczął sprawdzać zatrzymanych ukr czy nie mają go na liscie poborowej na ukrainie. Widać było nagrania jak ukraincy którzy zostali na ukrainie są wk***ieni na swoich młodych rodaków którzy sp***olili przed służbą wojskową.
Powiem tak, za kaczora i pislandie 500+ nie poszedłbym na wojnę, ale bronić domu i rodzinę będę.
Pozdrawiam pracujących.

Clairvoyant

2022-08-29, 19:55
pazuzu napisał/a:

Wszytskich tu hektujacych ukrainców muszę trochę rozczarować, w tym tygodniu gadałem ze znajomym glimiarzem w Warszawie i wlasnie pytałem jak to jest z tymi ukraincami czy dużo z nimi problemu i powiedział że nie bardzo, głównie maja interwencję że jedzie pijany albo mają przy sobie gram czy dwa zielska ogólnie nie rozrabiają. Ale za to plagą są gruzini, kradną samochody, paliwa ze stacji, ogólnie kradzieże i sporo rozbojów. Więc jeśli już to można hejtowac gruzinów


A ja mam siostrę w 112 i wyobraź sobie, że ma masę telefonów o burdach z Ukraińcami w roli głównej.

Sosna84

2022-08-30, 01:12
PabloSkills napisał/a:

Jak dla mnie to jest wycięte z kontekstu i śmierdzi mi to niesprawiedliwością. Czuję, że ten Ukrainiec jest poszkodowany. Policjant to zwykła pała nie nadająca się do tego zawodu.


"Poszkodowany" w ch*j.
- jego baba ma 500+ na upaińskie gówniaki
- dopłata na leki do 500zł miesięcznie
- wszystkie świadczenia socjalne
- dopłaty do mieszkań
- dopłaty dla pracodawców za zatrudnianie ukrów.

No k***a ciemiężeni!

Tu gdzie mieszkam, Czesi mają zasadę - pracujesz, asymilujesz się, uczysz języka i rozmawiasz po naszemu.
Nie?! To wypie**alaj! I to w podskokach!

Jestem w mieście aktualnie jedynym Polakiem, a ukrów jest ze setka. Do mnie przyłazili, czy może pomogę im wynając mieszkanie, bo nikt z nimi nie chce gadać... No jak z ciulami gadać, jak oni nawet w sklepie palcem pokazują, nie potrafiąc wypowiedzieć kilku słów, a są tutaj niektórzy nawet pół roku.

Nie... żadnemu z nich nie pomogłem. I nie zamierzam.

skywalker75 napisał/a:

Dobra tam, znowu jakaś wrzutka ruskich trolli. Potem pod tematem się zbierają i razem sobie stawiają piwa i robią loda. j***ć ruskie onuce



Loda to Ty robisz upaińcom.

squach

2022-08-30, 13:56
shtojer napisał/a:

Pies to charakter, nie zawód... Zachowanie patusa i oby miał dyscyplinarkę za takie zachowanie. Na służbie obowiązują go inne standardy, wiec wszyscy przyklaskiwacze dokładają cegiełkę do takiego standardu, a później płacz jaka to policja.



Co parówo? Jak Ci się nie podoba to wypie**alaj na ukrainę onuco j***na.
PS. Brawo Policja. Zachowanie godny medalu.

kampton

2022-08-30, 15:24
Sprawa została nagłośniona przez media i pieski będą się gęsto tłumaczyć. Mało to profesjonalne zachowanie z ich strony. Jakie ma poglądy prywatnie to jego sprawa, a w pracy powinien się zachowywać jak profesjonalista a jak nie potrafi, to zawsze może zmienić pracę.

discoteq

2022-08-30, 16:13
W tym "fakt" nie jest wszystko napisane jak brak:
"Jestem dostawcą pizzy. Tego dnia ruch w okolicy był bardzo duży, a ja musiałem odebrać zamówienie. Przyznaję, że zostawiłem auto z włączonym silnikiem na ulicy, bo mam też słaby akumulator."- (opowiada Pavel)

Oni podjęli słuszną interwencję. Zbytnio z nimi dyskutował i tyle, zdanie "taka Policja z Polski" podziałało jak płachta na byka, i po kolejne, ten Ukr skleił nagranie z dwóch części, nie wiemy co było przed nagrywaniem jak i po środku... zresztą, j***ł go pies...