18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka piłka

freaky • 2022-08-27, 21:19
Przybłęda z krainy U cwaniakowała, ale policjant szybko wyjaśnił sprawę.


Robajson

2022-08-27, 23:23
Oni mi nigdy nie przeszkadzali. Byli dla mnie neutralni ale po ostatnich wojażach mam ich dosyć i napewno im nie pomogę. pie**olę ich i niech sobie k***a radzą sami...

mit2

2022-08-27, 23:26
djzib0 napisał/a:

Gówno, a nie tak powinno być. Jakby do Polaka tak się odzywali to by nie było końca komentarzy typu ChWDP i tym podobnych.


Różnica jest taka, że policjant nie odzywa się tak do Polaka, a do upadlińca. Jako gość tutaj, wschodni dzikus albo ma się dostosować do panujących praw i zwyczajów, albo niech wypie**ala do siebie ruskie rakiety w czapkę łapać.

Loker887

2022-08-27, 23:26
Odtwarzacz sie sypie...

człowiek_zły

2022-08-27, 23:30
j***ne kundle. Zero profesjonalizmu i osobiste podjazdy. Wypie**olić ze służby i odebrać psiarskie emerytury.

gixi

2022-08-27, 23:37
Część tutaj się rzuca, że policja be... ale co wycięte jak upadliniec na nich się rzuca - już nikogo nie interesuje.
Niech wygina do siebie. Naj***li na swoim podwórku, to niech teraz się w tym szambie bawią.

dupekzoledny

2022-08-27, 23:40
Na filmie Ukrainiec jest grzeczny i nie widać by był agresywny - w przeciwieństwie do tych dwóch.

Love_is_Love

2022-08-27, 23:43
k***a jakie patusy policyjne... Wstyd k***a za tych downów... Ale nic dziwnego, tylko takich przyciąga władza i potrzeba wykonywania cudzych rozkazów.
Niestety wszędzie znajdą się jakieś czarne owce.

---

Miało być:

W imieniu Polaków - przepraszam Ukraińcy za policjantów ;-)

Przepraszam, za pomyłkę - pisałem w emocjach - na szczęście kolega @mit2 to wychwycił ;-)

Szangti

2022-08-27, 23:51
Jest przyciete nagranie specjalnie ze UPAdliniec niby dobry i grzeczny....

mit2

2022-08-27, 23:52
Love_is_Love napisał/a:

W imieniu policjantów - jako Polak - przepraszam Ukraińcy.


Kto ci dał prawo pisać w imieniu polskich policjantów, kmiocie?

nek

2022-08-27, 23:52
Jak czytam wysrywy o tym ze policjanci dobrzy bo wyjasnili ukrainca to az mam was zjeby przed oczami. j***ne polaczki, przegrywy zyciowe ktorzy ukrainca widzieli moze w autobusie czy tamwaju. Nie mowie o rozmowie z nimi bo p*zdy jak wy boja sie rozmawiac, ch*j wam w wasze pryszczate dupy. Za tym ormowcow jest mi wstyd, mam nadzieje ze maja za to przej***ne. Byli na tyle uposledzeni ze nie zauwazyli ze ziomek to nagrywa.

hardowski

2022-08-27, 23:55
Policjant słownictwo mało profesjonalne... Ogólnie nie wiem, co było przed, może ich czymś wk***ił faktycznie, ale gliniarz powinien zawsze zachować pewien poziom... Z tym, że teraz biorą praktycznie byle kogo do policji, to tak niestety bywa...

Ajot

2022-08-27, 23:59
Przez ani chwilę nie widać policjanta wypowiadającego słyszane na filmie słowa. Mi to wygląda na nagranie jakiejś interwencji i podkładkę głosu. Ogólnie nie chcę bronić psów, bo to nieraz hołota jak kibole i do tego mafia wzajemnej adoracji, ale jednak są opanowani i jakoś mi się nie wydaje żeby się tak podłożyli na filmie.

Love_is_Love

2022-08-28, 00:05
mit2 napisał/a:

Kto ci dał prawo pisać w imieniu polskich policjantów, kmiocie?



A "kmiocie" to czasem nie zwykł mawiać Jaś Kapela? Masz tu konto Jasiu? :-D

Pitok

2022-08-28, 00:08
Niech wraca na ukrainę walczyć za swój kraj.

dżonyłojlker

2022-08-28, 00:12
nek napisał/a:

Nie mowie o rozmowie z nimi



To chyba tylko dr Dolittle posiadał takie zdolności :mrgreen: