18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krótka piłka

freaky • 2022-08-27, 21:19
Przybłęda z krainy U cwaniakowała, ale policjant szybko wyjaśnił sprawę.


Wiewór

2022-08-28, 01:47
Ja pie**ole jak policjant urzędnik państwowy może sie tak do kogos odezwać. Ci policjanci sa do zwolnienia dyscyplinarnie.

wojtekpwse

2022-08-28, 02:50
I zaraz się rozejdzie po ukrach i zaczną bojówki zakładać cwe*e i gangi. zobaczycie.

Pitok

2022-08-28, 03:00
Dobrze mu powiedzieli. Przyjeżdża sobie taki spoza kraju, łamie przepisy, a potem narzeka, ze coś w Polsce jest nie tak. Na Ukrainie po prostu policja brała łapówy.
Imo nagranie celowo zrobione tak aby ukrainiec wyglądał jak najlepiej.

~Velture

2022-08-28, 03:28
Całe szczęście, że zdążyłem na komentarze :amused:

rocaa

2022-08-28, 04:18
W usa za taki tekst pies by zostal wyj***ny natychmiast a poszkodowany by dostal pare baniek odszkodowania dobrze ze wyjechalem z trgo kraju wy co sie czujecie lepsi wyzsi od ukraincow wcale lepsi nie jestescie ideally przykladem sa te psy na filmie tak pamietam wolyn I ich ludobojstwo I mam nadzieje ze w koncu to zostanie wyjasnione mam doczynienka z ukraincami na codzien w usa I jest miedzy nami dobrze popatrzcie tylko ile Polakow za granice za chlebem wyjechalo, grube miliony I to bez wojny I gdyby ktos tak sie do nich odezwql za granica to byscie tu pierwsi plakali I nikt Polakow nie przegania chociaz tez robia nieraz chlew I burdy wiec zamknijcie mordy parchy JEBAC RUSKIE k***Y

lakeroll

2022-08-28, 06:05
Przekleństwa ze strony policji niepotrzebne ale materiał bardzo dobry zaraz podchwyci to ściek i zrobią gówno burzę.

ja...........15

2022-08-28, 06:17
brawo gonić to ukraińskie ścierwo

radek225

2022-08-28, 06:35
rocaa napisał/a:

W usa za taki tekst pies by zostal wyj***ny natychmiast a poszkodowany by dostal pare baniek odszkodowania dobrze ze wyjechalem z trgo kraju wy co sie czujecie lepsi wyzsi od ukraincow wcale lepsi nie jestescie ideally przykladem sa te psy na filmie tak pamietam wolyn I ich ludobojstwo I mam nadzieje ze w koncu to zostanie wyjasnione mam doczynienka z ukraincami na codzien w usa I jest miedzy nami dobrze popatrzcie tylko ile Polakow za granice za chlebem wyjechalo, grube miliony I to bez wojny I gdyby ktos tak sie do nich odezwql za granica to byscie tu pierwsi plakali I nikt Polakow nie przegania chociaz tez robia nieraz chlew I burdy wiec zamknijcie mordy parchy JEBAC RUSKIE k***Y



W USA za taki tekst pies by został wyj***ny natychmiast, a poszkodowany by dostał parę baniek odszkodowania. Dobrze, że wyjechałem z tego kraju. Wy, co się czujecie lepsi, wyżsi od Ukraińców wcale lepsi nie jesteście. Idealnym przykładem są te psy na filmie. Tak, pamiętam Wołyń i ich ludobójstwo. I mam nadzieje, że w końcu to zostanie wyjaśnione. Mam do czynienia z Ukraińcami na co dzień w USA, i jest miedzy nami dobrze. Popatrzcie tylko ile Polaków za granicę za chlebem wyjechało - grube milion, i to bez wojny. I gdyby ktoś tak się do nich odezwał za granica to byście tu pierwsi płakali. I nikt Polaków nie przegania, chociaż tez robią nieraz chlew i burdy. Więc zamknijcie mordy parchy, JEBAĆ RUSKIE k***Y!

Nie dziękuj. Jak widzę taki potok tekstu z miliardem błędów i bez kropek, czy przecinków to mi się nóż otwiera. Tak, wiem, zaraz nam sprzedasz jakąś ckliwą bajkę, że wyjechałeś do USA w wieku kilkunastu lat i już wielki imigrant zapomniał języka w gębie, oraz jak się pisze poprawnie. Polański w wieku 35 lat wyjechał do USA, nie wracając już do Polski (a facet ma 89 lat), a w wywiadach mówi tak płynnie, jak nie jedna osoba zaczepiona na ulicy. Z kolei jak system masz po amerykańsku, to siedząc w polskojęzycznej części internetu, jaką jest Sadistic, możesz kilkoma r*chami myszki zmienić klawiaturę na polską. Ja wyjeżdżać nie zamierzam, mimo, że wiele razy się zastanawiałem, czy stąd nie sp***olić. Dla mnie Polak na obczyźnie, co ledwie duka w obcym języku i wykonuje proste, nie wymagające kwalifikacji prace za niską pensję to śmieć. Tak ta osoba jest na zachodzie traktowana. Wykonujesz pracę, jakiej szanujący się Niemiec, Francuz, Brytol, czy Amerykanin by się nigdy nie podjął. Jesteś kimś na zachodzie, jak jesteś dwujęzycznym synem imigrantów z Polski, co ma równe szanse z innymi, jak decydujesz się na wyjazd będąc wykwalifikowanym specjalistą (lekarz, informatyk po polibudzie, inżynier), lub jak po prostu masz farta i zostaniesz np wziętym aktorem. Ale to równie dobrze możesz zostać w kraju i grać w lotka. Tak więc wolę zostać w Polsce i robić to, co robię, niż za te same lub nieco większe pieniądze być na zachodzie czyjąś k***ą i podnóżkiem. Jeżdżę bardzo dużo po Europie Zachodniej i spotykam te miliony, co wyjechały za chlebem na zachód. W 80% to k***a i złodziej, dla których jedyna rozrywka po pracy to wciągnąć krechę, naj***ć się, dać dupy murzynowi. Więc niech sobie tam już zostaną. Do Ukraińców nic nie mam prócz tego, że swoją tożsamość narodową zbudowali na Banderze, który był nikim innym, jak ludobójcą współpracującym z nazistami. Nawet dla ruskich był śmieciem, przez co odj***li go po wojnie. A takich masakr jak Wołyń to w czasie II w.ś na świecie było setki na najprzeróżniejszych narodowościach.

ifheowna

2022-08-28, 06:40
Nie to żebym broni Ukra ale psa trochę poj***ło.

freaky

2022-08-28, 06:42
Was poj***ło. Material nagrany z perspektywy ukroidalnego z wyciętym początkiem, bo widocznie nie pasował mu do narracji. A tak wrzucił filmik z policją, którą już najwyraźniej zdążył nieźle wk***ić i trochę zmienił ton, by wyjść na ofiarę. Te banderowskie ścierwa do perfekcji opanowały sztukę zgrywania osób wymagającej specjalnej troski i niestety wielu debili (szczególnie wśród ukropoliniackiej biomasy) to łyka.

pawianek85

2022-08-28, 07:48
Legancko, tylko szkoda, że juz przez tego ukra nie popracuja za długo.

Halman

2022-08-28, 07:55
Love_is_Love napisał/a:

Ukraińcy mają zasoby naturalne będące dla nas cywilizacyjną szansą



widzę że nie tylko ja widzę plusy w minusach wojny, to co kacapy chcą mieć siła w zamian za gospodarczy upadek my możemy mieć formalnie za pół darmo, kwestia dyplomatycznego rozegrania a nie debilnego darcia ryja; ukry na ukrainę..

aaaaaaaaaaaaaa

2022-08-28, 09:00
UP
Tam już łapa na wszystkim położona, Polska nic nie zyska....

Immortality9

2022-08-28, 09:33
Singularis_ napisał/a:

p*zda przyjechała zamiast walczyć za kraj.



zebys ty p*zdo nie musial walczyc za swoj kraj. Chociaz pewnie w razie W przebierzesz sie za babe i wyjebiesz do dojczlandu pucowac tureckie berla

barkon111

2022-08-28, 10:02
szkoda ze mu w ryj nie wypoierdolił