18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Incydent w rocznice Powstania Warszawskiego

Madziorrek • 2012-08-02, 11:30

Jednak jesteśmy głupim narodem, że nie potrafimy odróżnić czasów jak była komuna z drugą wojną światową. Płakać się chce.

Ork.Fajny

2012-08-02, 17:24
gordonviet napisał/a:

ch*ja prawda. Rzad tutaj nic do gadania nie mial. Na lata rzadow pisu czyli 2006-2007 Polsce przypadly pierwsze pokazne Fundusze Strukturalne stad ten rozwoj. W perspektywie 2007-2013 Polska otrzymala najwiecej w krajow czlonkowskich, spora czesc z tego poszla na infrastrukture techniczna pod Euro a napompowane dodatkowymi srodkami przedsiebiorstwa zwolnily nieco przez kryzys na zachodzie.
Pracuje w branzy funduszy EU i widze ile sie zmienilo w tym kraju.



A prócz forsy która idzie Z Unii masz szansę zobaczyć tabelkę gdzie jest pokazane ile forsy idzie DO Unii?
Poza tym jeśli uważasz że polityka UE której efektem było(i jest) stworzenie tysiąca firm które bez dotacji nie są realnie i faktycznie (bo na papierze dla fiskusa to inne bajka) wypłacalne to masz niezłe aspiracje i pojęcie o ekonomii.
I jeśli nie wiesz to każdy ekonom i każdy kraj spoza Europy śmieje się w twarz każdemu eurofilowi który próbuje powiedzieć że to wina krajów spoza europy i ich gier rynkowych. Dobrze działający system nie załamuje się z powodu takiego pierdu w dalekim kraju...
Nie wspomnę o obu bailout'ach dla Grecji i szykującym się dla Hiszpanii, który wyczerpie forsę kompletnie. To też kosztuje nas mimo tej całej otoczki propagandowej o "tylko strefie euro".

I już tak na końcu. To w ogóle jaka ch*ja prawda? Przecież oficjalnie rząd mówi o zadłużeniu. Przecież UE ostatnio także krzyczy że przekraczamy poziom 50-iluś % rocznego PKB. A ten bandyta Rostowski chowa co może pod dywan i zmienia nazwę dla niektórych części zadłużenia.

Lisu13131

2012-08-02, 18:10
Jak to nie ma komuny?? W polsce istnieje pod nazwą demokracja, jesteśmy pseudo wolni, nie ma szacunku dla ludzi ktorzy nas okradaja, okłamuja widocznie gen. jest słabo poinformowany o sytuacji w polsce i to pewnie nie jego wina, tylko mediów.

go...........et

2012-08-02, 18:11
Tak, mam. Stosunek pieniedzy otrzymanych do wplacanych to 4:1.
A dzieki dotacjom wiele firm zarowno mlychjak i wiekszych ma o wiele wiecej pieniedzy na inwestycje i spokojnie konkuruje z zachodem.
A to, ze system zle dziala, nie oznacza za caly ona jest do dupy. pie**olenie o upadku euro to nic innego jak manipulacja informacja wywolujaca niepotrzebna panike.
Po burdelu w Grecji nie ma mozliwosci 'zamiatac' pod dywan. pie**olisz farmazony napisane przez jakiegos ogarnietego mania przesladowcza tumana. Unia teraz dobitnie kontroluje kazdy kraj.
Poza tym synku, nie poczuaj mnie, bo wiedza ktora odnajdujesz w internecie ma sie nijak do tego co sie dzieje w rzeczywistosci. I tu jest ta roznica, ze ja w tym gownie siedze na bierzaco a ty jestes w najlepszym wypadku studencina na drugim roku.

MrCylinder

2012-08-02, 18:49
Gen. Zbigniew Ścibor - Rylski, może ze względu na wiek, nie zauważa tego co się z Polską dzieje. Ile mamy zadłużenia i jak się kombinuje żeby je ukryć, ile kradnie władza i jak bezczelnie, ilu zbrodniarzy PRL żyje z dobrymi emeryturami. Że 80 prawa w Polsce to dyrektywy unijne, że polskie sądy otwarcie przyznają, że w przypadku sprzeczności prawa polskiego z unijnym orzekają zgodnie z prawem unijnym a nie polskim. Nikt się z nami nie liczy chyba, że potrzebuje naszych żołnierzy, którzy potem używają pożyczonych helikopterów bo nas nie stać na własne...

Gdyby powstańcy warszawscy żyli obecnie, dawno wyszliby z karabinami na ulice. I zobaczycie, jak tak dalej pójdzie to ci co teraz krzyczą (na władzę oczywiście a nie na poległych i generała) i są ciągle opluwani kiedyś pękną, wyjdą wszyscy i jak zobaczą ile ich jest zaczną wieszać posłów, senatorów i innych urzędników na warszawskich latarniach. Ciekawe czy wtedy też będziecie prowadzić gorące internetowe dyskusje na tematy: czym jest patriotyzm i czy była u nas komuna czy nie.

Nie jestem za żadną partią ani JKM

majsterPn

2012-08-02, 18:56
Bardzo dobrze . SAM BYM TO KRZYCZAŁ pie**olONE LEWUSY!

McMenel

2012-08-02, 19:16
Rozpie**alają mnie idioci którzy powołują się na wielką krucjatę Balcerowicza na dług publiczny. Neoliberalne imbecyle. Do książek i czytać choćby Smitha. Bez dobrze opłacanej klasy średniej i niskiej każdy j***ny system ekonomiczny padnie. A w Polsce nawet Lewica zachwyca się Friedmanowskim poglądem ekonomicznym i ciągłym pompowaniem funduszy w cholerny sektor finansowy. Zamiast ograniczać wydatki w czasie kryzysu państwo powinno je zwiększać , prowadzić więcej inwestycji ustanawiać więcej miejsc pracy. Jeżeli ludzie będą zarabiać będą i kupować a jeżeli będą kupować to i więcej pieniędzy wpadnie do budżetu. Ale nie trzeba walczyć z długiem publicznym aby banki nie traciły pieniążków tak lekko zarobionych.
Tyle do debili spod znaku JKM czy PO.
Dla debili z PiS radzę nie ściągać za bardzo z Hitlera bo w dzisiejszych czasach wolności informacji gówno zrobicie stosując przemoc zarówno werbalną jak i fizyczną.

anonymousm

2012-08-02, 19:20
To buczenie zostało polskim nazistom sprzed wojny, jak chodziły bojówki na uniwersytet i zakłócały wykłady.
Taka jest siła waszych argumentów: "uuuuuu" albo "zamknij mordę, lewaku". Pan Patafian z Monty Pythona.
Modne jest pie**olenie farmazonów, że kibole byliby pierwszymi, którzy chwyciliby broń w obronie kraju. Chłopaki, nie ma co czekać, teraz jest wasz czas. Chwytajcie, cwaniacy. Z przyjemnością będę patrzeć, jak was rozpierodlą. (To nie jest lewacka prowokacja!)

McMenel

2012-08-02, 19:26
Acha dla chętnych do chwytania za broń mam radę w sieci TOR jest nielegalny sklep z bronią. Proszę bardzo zakupcie ( o ile gimbaze będzie stać ) i wyjdźcie na ulicę. Poszpanujecie z gnatem przyjedzie policja i w najlepszym razie dla społeczeństwa strzeli wam w łby.

Wolf3D

2012-08-02, 20:10
co to za demokracja jak są jedyne właściwe media ?

Pa...........an

2012-08-02, 20:28
majsterPn napisał/a:

Bardzo dobrze . SAM BYM TO KRZYCZAŁ pie**olONE LEWUSY!



:xalpalm:

pa...........66

2012-08-02, 21:07
Wolf3D napisał/a:

co to za demokracja jak są jedyne właściwe media ?


a po co ci mozg jak i tak nie rozrozniasz i na wszystko sie lapiesz

pi73rmaster

2012-08-02, 21:16
Cytat:

Ja pie**ole... Skąd ty się urwałeś idioto? Że niby my Polacy CHCIELIŚMY socjalistów u władzy?


No, w ostatnich wyborach większość zagłosowała za tymi samymi ludźmi, więc chyba tak.

pa...........66

2012-08-02, 21:18
wszyscy troglodyci wycierajacy sobie ludzmi ktorzy oddawali zycie i krew za ten kraj twarz , zmanierowani spolitykowani debile mocni tylko w grupie nie majacy pojecia o czym mowia bo wiedze zdobywa sie z wielu ksiazek i rozmow z naocznymi swiadkami. Oni nie zasluguja by takimi slowami jak honor i ojczyzna wwycierac twarz.

Mozecie krzyczec bo ci krzykliwi w grupie sa najwiekszymi glupkami , mozecie obrzucac od lewakow bo zawsze jest jakis wrog dla nieuka.

Ale historia zapamieta tych co walczyli a nie tych ktorzy udawali patriotow skaczac i szczekajac jak kundle

Madziorrek

2012-08-02, 21:29
A mi chodziło tylko o to zeby nie łączyć własnie partii politycznych z tym wydarzeniem,bądz wydarzeniom

LICH0

2012-08-02, 21:30
Pamięć pamięcią ale nie można nam ona przyćmić obecnych zbrodniarzy, którzy śa tej samej narodowości co my....