18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Incydent w rocznice Powstania Warszawskiego

Madziorrek • 2012-08-02, 11:30

Jednak jesteśmy głupim narodem, że nie potrafimy odróżnić czasów jak była komuna z drugą wojną światową. Płakać się chce.

xqwzts88

2012-08-02, 14:55
to, że okrzyki są skierowane przeciwko PO, nie znaczy że 'bojówkarze' są za PISem, ręce opadają jak się czyta niektóre wpisy politycznych fanatyków...

Były to okrzyki kierowane w stronę rządu, konkretniej w stronę partii rządzącej, może być to PO, może być to PIS czy inne P.., ci 'bojówkarze' będą robili to samo jeśli rząd będzie działał tak a nie inaczej.

Anders Breivik

2012-08-02, 14:56
EmPeroR77 napisał/a:

(...) w dniu tak ważnym dla mnie i wielu w stolicy koncert daje jakaś prostytutka z usa(...)



Wiele jest innych świąt w sierpniu, przez które pojeby mogły by się spinać o ten koncert, kto chciał to poszedł, inna sprawa że to ch*jowa artystka grająca ch*jową muzykę. Każdy mógł o 17 uczcić pamięć powstańców a później iść na koncert i nie widzę w tym nic dziwnego.
Novik napisał/a:

LOL i Didin't read ..


Idź sobie lepiej maryhuane wstrzyknij

qubaz

2012-08-02, 14:57
Dlaczego dla wyborców tuseka jedyna opozycja to PiS?? I Dla nich nie ma nic innego;/ Tym bardziej że najprawdopodobniej była to jakaś grupa młodych ludzi,której przywódca coś kazał krzycześ, s sami nie wiedzą kto. A ja akurat TVN-owi w nic kompletnie w nic nie wierze bo przedstawiają sobie wszystko jak tylko im tusek zadryguje.

Anders Breivik

2012-08-02, 15:01
qubaz napisał/a:

Dlaczego dla wyborców tuseka jedyna opozycja to PiS?? I Dla nich nie ma nic innego;/ Tym bardziej że najprawdopodobniej była to jakaś grupa młodych ludzi,której przywódca coś kazał krzycześ, s sami nie wiedzą kto. A ja akurat TVN-owi w nic kompletnie w nic nie wierze bo przedstawiają sobie wszystko jak tylko im tusek zadryguje.



Próchno głosuje na PiS, ludzie którzy głosują na przekór swoim starym głosują na PO a debile udający oświeconych, i myślących tylko o wstrzykiwaniu marihuany na Palikota.


Inną sprawą jest to że na wyborach jest 50% frekwencji i jakby się Polska skrzyknęła to dało by radę wyj***ć te wszystkie partie z sejmu i zaprowadzić porządek w tym burdelu...


...Marzenia :mikolaj:

Diux

2012-08-02, 15:02
Oczywiście warszawiaki... im wieksze miasto tym większe dziadostwo...

go...........et

2012-08-02, 15:08
Wypraszam sobie. Wroclaw 4 najwieksze polskie miasto a dziadostwa u nas jak na lekarstwo. A jak sie juz zdarzy to najczesciej jest to malomiasteczkowe, przyjezdne studenctwo.

Ork.Fajny

2012-08-02, 15:14
McMenel napisał/a:

Sami są bardziej komunistami chcącymi zamiast czystego komunizmu wprowadzić narodowy socjalizm rodem z 3 rzeszy.


Mój ty młody, wykształcony z dużego miasta młodzieńcze... Komunizm od nazizmu różnił się tylko tym że Hitler pozwolił paru ludziom zachować fabryki, w których i tak produkowane było to czego on sobie życzył...
Skoro widzisz że my takie głupki to pokaż mi jedną jakąś istotną reformę(przeprowadzoną ofc.) PO która idzie w stronę liberalizmu. Ba. Pokaż w każdej innej partii który była u władzy jakąś reformę liberalna...

gordonviet napisał/a:

Nie do konca jest jak mowisz. Polska przez 23 lata zrobila bardzo duze postepy, szczegolnie w 8 ostatnich latach.


Jedyny postęp jaki się dokonał za krótkich rządów PiSu a potem i nadal rządów PO to zadłużanie się kraju w tempie Gierkowskim. To ten słynny ichni postęp...?

Castagiro

2012-08-02, 15:16
Najśmieszniejsze jest to, że najgłośniej przeciwko komunie krzyczą ci, którzy w 89 jeszcze nie żyli lub mieli miedzy 1 a 5 lat czyli w dupie byli, gówno widzieli.

głodny_toster

2012-08-02, 15:17
@up


Ciekawe komu pierwszemu skończą się z dupy wzięte argumenty...tak pytam, żeby wiedzieć kiedy mniej więcej świeżynki na hardzie szukać :D

jajcek555

2012-08-02, 15:21
Gimbolandia się robi na sadisticu. Gronkiewicz Waltz razem z szajką okrada Was i chara po ryju a Wy dalej swoje. Oj będzie trzeba emigrować z tego kraju bo nie widzę Polaków za 15-20 lat. Już jesteście niewolnikami.

.3lite

2012-08-02, 15:21
Jareczek wypie**alaj z polityki wreszcie!

Pi...........is

2012-08-02, 15:22
Cóż może to nie był czas i miejsce na takie sceny ale to nie źle a dobrze że urządzane są manifesty "antyrządowe"


Pan kapitan napisał/a:


Rząd mamy taki jaki mamy, ale nawet jego przedstawicielom należy się minimum szacunku. Nie mówiąc już o szacunku do wojennych kombatantów, którzy wczoraj musieli się czuć naprawdę źle ... :-|



Mówi się że szacunek należy się każdej osobie, ja akurat się z tym nie zgadzam okazuję szacunek tym którzy na niego zasługują, a przedstawiciele rządu na niego nie zasługują i wiele bardzo wiele osób się ze mną zgodzi.

Nasi dziadkowie walczyli o wolną Polskę ale do cholery my walczmy o to by tak dalej było i o to by żyło nam się lepiej.

go...........et

2012-08-02, 15:23
@Arashel
ch*ja prawda. Rzad tutaj nic do gadania nie mial. Na lata rzadow pisu czyli 2006-2007 Polsce przypadly pierwsze pokazne Fundusze Strukturalne stad ten rozwoj. W perspektywie 2007-2013 Polska otrzymala najwiecej w krajow czlonkowskich, spora czesc z tego poszla na infrastrukture techniczna pod Euro a napompowane dodatkowymi srodkami przedsiebiorstwa zwolnily nieco przez kryzys na zachodzie.
Pracuje w branzy funduszy EU i widze ile sie zmienilo w tym kraju.

Zuku1916

2012-08-02, 15:30
contracts napisał/a:

I co z tej niepodległości skoro teraz w tej "wolnej polsce" wszystko zostało sprzedane, a polak pracuje za grosze u francuza, niemca, itd. Miałbym walczyć za ten kraj? Za co, za tuska? za kaczyńskiego?



a co to ma zwiazanego z Powstaniem Warszawskim? i kogo Ty obwiniasz za to jak jest? nie obwiniaj ani Tuska ani Kaczynskiego bo to MY sami wybralismy ich by rzadzili tym krajem i tylko do samych siebie mozemy miec pretensje o to jak jest.

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM 44' ROKU!

Kaszysz

2012-08-02, 15:36
popieram okrzyki w 100%, historia mi jeść nie da, wolny rynek i owszem !

pzdr.