18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Incydent w rocznice Powstania Warszawskiego

Madziorrek • 2012-08-02, 11:30

Jednak jesteśmy głupim narodem, że nie potrafimy odróżnić czasów jak była komuna z drugą wojną światową. Płakać się chce.

go...........et

2012-08-02, 13:37
I to wlasnie swiadczy o waszym chamstwie, obojetnie do kogo by te slowa byly kierowane. Podczas takiej uroczystosci nalezy zachowywac sie z godnoscia i honorem o ktorym tyle mowicie 'patrioci'. Swoja droga dam sobie reke uciac, ze zaraz jakis lysy gejniusz zwali cala wine na prowokacje lewakow. To dokladnie ich styl.

pa...........66

2012-08-02, 13:37
Stachu14words napisał/a:



Głupi to jesteś Ty, że nie potrafisz odróżnić które hasła do kogo były kierowane. Raz sierpem raz młotem było krzyczane na temat obecnej władzy i tylko gdy oni, czyli Tusk i Gronkiewicz-Waltz składali jakieś kwiaty czy ch*j wie co oni tam robili. No co za baran.



Glupi zjebie krzykaczu nie wiesz nic o czerwonej zarazie ani wladzy sierpa i mlota tacy jak ty maja mozg tylko po to by drzec morde.

Albo uszanujesz obchody legalnie zorganizowane pezez demokratyczna wladze albo sp***alaj na stadion wsrod tobie podobnych malp poczujesz sie lepiej.

RumAndCola

2012-08-02, 13:40
@up o jakiej demokracji w Polsce Ty mowisz ? ;)

Zl...........ny

2012-08-02, 13:41
Już gimbusy z sadola spięci do granic możliwości, zrozumcie bydło, że oni to kierowali do Gronkowiec-Walz i partii ryżego, jak ktoś napisał wyżej. Co ten dziadzio pie**oli, że nie ma komuny? Oczywiście, że jest, tylko zakamuflowana, żeby zwierzęta się nie połapały o co chodzi. Ahh kiedy to polactwo się nauczy...

pa...........66

2012-08-02, 13:43
RumAndCola napisał/a:

@up o jakiej demokracji w Polsce Ty mowisz ? ;)



o takiej o ktorej ty nie masz pojecia bo jestes malym glupim zjebkiem nie znajacym historii

Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Już gimbusy z sadola spięci do granic możliwości, zrozumcie bydło, że oni to kierowali do Gronkowiec-Walz i partii ryżego, jak ktoś napisał wyżej. Co ten dziadzio pie**oli, że nie ma komuny? Oczywiście, że jest, tylko zakamuflowana, żeby zwierzęta się nie połapały o co chodzi. Ahh kiedy to polactwo się nauczy...



Jesli lysy dres nie moze tego krzyczec pod rada ministrow tylko wpie**ala sie z podobnymi przyglupami jak ty na taka uroczystosc to kazdy ma w dupie przeciw komu za brak szacunku do poleglych powinni zapie**alac w kamienilomach bo do zwierzat ludzkie normy sie nie nadaja.


a za zwrot "co ten dziadzio pie**oli" powinienes miec wybite z geby te krzywe zabki

deniZ

2012-08-02, 13:47
@pavel666:
no to ci sie nazbiera warnow ;) bedziesz mial czas, zeby ochlnac ;)

go...........et

2012-08-02, 13:48
Pavel, przeciez w Polsce nie ma demokracji. Skoro w glosowaniu 'jedyna, sluszna, prawicowa' partyja przegrala, to musi byc spusek, mistyfikacja i totalitaryzm. Skoro Korwin ma pare dobrych pomyslow, ale za cholere zmyslu marketingowego i przegrywa wszystko to tez nie moze byc demokracja.

blendziooh

2012-08-02, 13:48
k***a mać jebne. "Wolna Polska" "Nie ma komuny". Jeszcze dziadzio mógł powiedzieć, że mamy "demokracje". W Polsce mamy patriokracje a nie demokracje, nie mamy wolnego kraju, bo kraj wolny to taki, w którym każdy może pracować jak chce, robić to co chce i wydać sprzeciw jak coś nie pasuje. Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku, a nie od razu zabijanie i kradzieże. Wolna Polska podpie**ala obywatelom połowe wypłaty i na co to k***a idzie? Na drogi? Hahaha. Na leczenie i szpitale? Hahaha. To może na emerytury? Hahaha x10.
Wolny kraj to kraj bez podatków i bez państwowej służby zdrowia, bez nadmiernej opiekuńczości państwa.

Niech będzie tak jak w USA to wtedy może mówić o wolnym kraju. O kraju, w którym mogę się obronić przed bandytą, który będzie próbował zabić mnie i okraśc w moim własnym domu, o kraju, w którym mogę sam sobie odkładać na emeryturę i o kraju, w którym za służbę zdrowia płacę wtedy, kiedy tego potrzebuje.

Polską rządzą komuniści i tyle, nic się nie zmieniło, te same mordy od tylu lat. Wpajają każdemu, że jest dobrze, ch*j jest, nie dobrze.

Żałosny kraj. Zamiast świętować same sukcesy to świętujemy "powstanie warszawskie" czyli największą porażkę ever.

Na ch*j nam taka pseudo niepodległość? Po co walczyli nasi przodkowie? Byłbym teraz Niemcem, zapie**alałbym nowym Mercedesem i miałbym w ch*j kasy z dobrze płatnej pracy, moja rodzina też.

pie**olony kraj absurdów, a srają się o jakiś występek na smiesznej rocznicy. Teraz mnie zjadą piehdolnięci pseudopatrioci, którzy planują przyszłość za granicą, ale i tak nazywają się patriotami, bo mają flagę Polską w szafie, wywieszali flagi na samochodach na euro i poszli wczoraj świętować szopkowatą minutę ciszy. Bo jebne.

McMenel

2012-08-02, 13:49
Pan Mularz napisał/a:

Mi się wydaje, że po prostu krzyczący zostali źle zrozumiani. Większość tutaj widzę nie załapała do kogo te słowa były kierowane :D
Dziadek też gada głupoty.
Piszę to jako osoba postronna. Możecie się wyładować pisząc w moim kierunku swoje nędzne komentarze. Słowa hołoty nie robią na mnie wrażenia. Myślę jednak, że ta nieliczna, inteligentna część tego forum mnie zrozumie.
Pozdrawiam.



Przekaz był jasny i czytelny nawet dla idioty. Skoro uważają PO za komunę to cóż... Gratuluje inteligencji. Sami są bardziej komunistami chcącymi zamiast czystego komunizmu wprowadzić narodowy socjalizm rodem z 3 rzeszy. Bo cóż proponuje ich idol pan Kaczyński ?? Takie bojówki i akcje przypominają mi sytuacje gdzie 4 letni dzieciak krzyczy na środku sklepu że chcę zabawkę do swojej matki. "Chcem i koniedz". pie**oleni inteligenci.

@UP nie podoba ci się ?? To głosuj na swojego Mikkego. Nikt ci nie zabrania. To iż tylko niewielkiej garstce fanatyków podoba się system proponowany przez tego oszołoma to wasz problem. A tak zapomniałem wam demokracja potrzebna jest tylko do zdobycia władzy a potem dyktatura albo monarchia. Wszak tak ciepło o tych systemach się pan Mikke wypowiada.

go...........et

2012-08-02, 13:53
Nie do konca jest jak mowisz. Polska przez 23 lata zrobila bardzo duze postepy, szczegolnie w 8 ostatnich latach. Owszem, jest bieda i dlugo jeszcze bedzie, ale powoli wychodzimy na ludzi. Osratnio zdalem sobie sprawe, ze nie bardzo kalkuluje mi sie siedziec za granica bo mimo pozornie lepszych zarobkow o wiele wtabilniej zylo mi sie we Wroclawiu.

MorbidGod

2012-08-02, 13:55
Faszyści, precz z komuną wołali! Musimy szybko zadzwonić po kolegów z Berlina żeby tym nazistom pokazać gdzie ich miejsce!!

Pleso93

2012-08-02, 13:58
soban2100 słusznie podsumował.

głodny_toster

2012-08-02, 14:01
@up do wszystkich, którzy popierają tych wieśniaków buczących.

Nigdy nie byłem i nie jestem za którąkolwiek partią polityczną. Uważam, że wszystkich liderów pp i członków pp powinno się spalić i ich prochy wyj***ć do kibla, zaś sejm zburzyć,spalić i zaorać plac po sejmie. Postawić od nowa i wybrać nową ekipę.


Swoje poglądy polityczne, swoją dezaprobatę wynikającą z tego, że rządzą Ci a nie inni politycy, to powinni wygłaszać pod sejmem, w protestach na ulicy, nie wiem...naj***ć politykom...wszędzie tylko nie w takim miejscu i nie w takim czasie. Zachowali się jak zwykłe bydło, nie umieli być cicho, nie umieli uszanować zmarłych. Jebie mnie to jakiej partii k***a kibicują. Trochę kultury ludzie k***a...W takim dniu, wszyscy jesteśmy tacy sami...o Polskę walczyli różni ludzie, o jej wolność, z różnymi poglądami, z różnym podejściem i skutkiem późniejszym ich działań. Różnie było w Polsce. Przeważnie zawsze źle, bo albo nas jako naród dymano za zgodą innych albo my sami siebie dymamy przez wybory do sejmu. I właśnie dla tych ludzi, którym jest poświęcony ten pomnik i to święto wszyscy powinniśmy zamknąć ryj, zwiesić głowę, odmówić sobie pod nosem modlitwę do Boga,jakieś dyrdymały, inne ch*je muje dzikie węże, zaśpiewać hymn Polski, złożyć kwiaty i wypie**olić do domu na obiad a nie jeszcze robić groteskę polityczną k***a:|



Jebie mnie to która grupa i co na mój temat po tym co napisałem jebnie. Wszystkim krzykaczom i uprawiającym jarmark polityczny w takie święta...ch*j w dupe i kawałek szkła ;) AVE!

Ma...........so

2012-08-02, 14:05
Dobrze, widzę że jest tu wielu wspaniałych znawców historii, którzy z dziką ochotą wytłumaczą mi na jakiej podstawie twierdzą iż w naszym kraju mamy w 2012 roku komunizm i dlaczego czują się tak bardzo stłamszeni i przez kogo. Kto i z czego was okradł, kto i jak wam odbiera waszą wolność o którą, wychodzi na to że chyba nie potrzebnie, walczyli dzielni młodzi ludzie podczas Powstania Warszawskiego... no czekam internetowi mądrale, oświećcie mnie.


sadyk

2012-08-02, 14:11
Ministerstwo kultury jest chyba niedofinansowane skoro takie rzeczy się już dzieją. Naprawdę mi jest przykro z tego co widzę. A co muszą czuć ci starsi panowie i panie :( ?