18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Incydent w rocznice Powstania Warszawskiego

Madziorrek • 2012-08-02, 11:30

Jednak jesteśmy głupim narodem, że nie potrafimy odróżnić czasów jak była komuna z drugą wojną światową. Płakać się chce.

masafahi

2012-08-02, 12:44
O proszę, ilu tu obrońców prawdziwego patriotyzmu nagle :) Żałośni są Ci, co krzyczą, ale i Ci, którzy teraz ich nazywają hołotą... Teksty typu: "Tych, co gwizdali, powinno się wsadzić do obozu", zaprzeczają same sobie i świadczą o pok***ieniu autora... Skoro broni weteranów wojny, to nie powinien zachwalać zbrodniczych metod Hitlera. Kaczyński honorował weteranów -źle, bo nie powinien rozgrzebywać historii, Tusk ucina emerytury tymże weteranom - ok, Ktoś gwiżdże podczas obchodów rocznicy, to już głupi ch*j, bo obraża coś co i tak macie w dupie... Marsz niepodległości- zły, bo się katole zbierają i robią bydło, ale rocznica powstania- ok, bo jest show, jest Tusk, jest minuta ciszy, się stoi, ogólnie fajnie, bo na 9gag-u było, więc jest szpan... Mam jeszcze jeden przykład, ile osób zarzekało się, że "j***ć ruskich" na euro i ilu mówiło, że my im pokażemy, a z drugiej strony narzeka na kiboli i narodowców? Bądźmy szczerzy, większość ma to w dupie, ale konformizm w obecnej Polsce jest tak powszechny, że ludzie nawet nie wiedzą jak bardzo są manipulowani... Jęśli ktoś jeszcze czyta, to dodam, że wielu weteranów było pod pałacem prezydenckim i modliło się za osoby, które zmarły w Smoleńsku. Wtedy się ich wygwizdywało, a dziś się ich broni... Widzicie ten paradoks? Może ktoś się opamięta, a może jeszcze bardziej mu odbije...

Na koniec, sztandarowe : Nie jestem katolem, ani pisiorem, więc mnie nie wrzucajcie do jakiegoś wora, razem z fanatykami.

Ork.Fajny

2012-08-02, 12:51
bloodwar napisał/a:

[...]skoro przez 50 lat my, jako Naród, woleliśmy u władzy komunistów od prawicowców należy to uszanować...


Ja pie**ole... Skąd ty się urwałeś idioto? Że niby my Polacy CHCIELIŚMY socjalistów u władzy?

#temat
Ten stary dziadzio nie powinien wypowiadać się na sprawy bieżące...
Jeszcze mało brakowało a chlapnął by że Kiszczak i Jaruzelski są niewinni i nie wydali rozkazów strzelania do cywili a wojska ZSRR gotowały się do ataku...




"Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę"


njus

2012-08-02, 12:52
Co to k***a ma byc ze jak klikam pokaz komentarze to za kazdym razem wyskakuje mi jakas reklama!?!?!?

kamikazepl

2012-08-02, 13:06
"Naród wspaniały tylko ludzie k***y"
~ J. Piłsucki

Pa...........an

2012-08-02, 13:12
kamikazepl napisał/a:

"Naród wspaniały tylko ludzie k***y"
~ J. Piłsucki



Józef Piłsudski

Ant1984

2012-08-02, 13:13
@kamikazepl
PiłsuDSki debilu :facepalm:

weless

2012-08-02, 13:23
Hitler robił z nas bohaterów, tusk kaczyński i komorowski robią z nas gówno.
Szkoda mi tego dziadka, który nie rozumie że walka o wolną Polskę i istnienie narodu trwa nadal, tylko innymi metodami

DiesIrae

2012-08-02, 13:26
Gardzę czerwoną zarazą ale te słowa tutaj były głęboko nie na miejscu...
Tak w ogóle co za banda pustaków się tak darła, bo ciężko mi uwierzyć że to wyszło z ust PISowców, ONR lub Legii

Roszp

2012-08-02, 13:28
Pan Mularz napisał/a:

Większość tutaj widzę nie załapała do kogo te słowa były kierowane :D



Widzisz, większość załapała. Czy jednak naprawdę uważasz, że to ich w jakikolwiek sposób usprawiedliwia?

go...........et

2012-08-02, 13:28
Wielki szacunek dla Pana Zbigniewa - mam nadzieje, ze jego slowa zgasza chociaz na chwile to pseudopolskie bydlo.

K-...........an

2012-08-02, 13:31
Haha i gdzie się teraz pochowali Ci, którzy "jebią lewaków" ? okazuje sie że hołota to właśnie te prawaki spod znaku PiSs

pa...........66

2012-08-02, 13:31
contracts napisał/a:

I co z tej niepodległości skoro teraz w tej "wolnej polsce" wszystko zostało sprzedane, a polak pracuje za grosze u francuza, niemca, itd. Miałbym walczyć za ten kraj? Za co, za tuska? za kaczyńskiego?



za wlasny dom i kraj glupia k***o jak nie wiesz za co sie walczy tylko widzisz polityke to mozesz smialo wypie**alac na zmywak do anglii albo do niemiec na szparagi

debile pie**olone

Stachu14words

2012-08-02, 13:33
Cytat:

Jednak jesteśmy głupim narodem, że nie potrafimy odróżnić czasów jak była komuna z drugą wojną światową. Płakać się chce.



Głupi to jesteś Ty, że nie potrafisz odróżnić które hasła do kogo były kierowane. Raz sierpem raz młotem było krzyczane na temat obecnej władzy i tylko gdy oni, czyli Tusk i Gronkiewicz-Waltz składali jakieś kwiaty czy ch*j wie co oni tam robili. No co za baran.

pa...........66

2012-08-02, 13:35
weless napisał/a:

Hitler robił z nas bohaterów, tusk kaczyński i komorowski robią z nas gówno.
Szkoda mi tego dziadka, który nie rozumie że walka o wolną Polskę i istnienie narodu trwa nadal, tylko innymi metodami



jestes smiesznym idiota ktory by sie posral jakby mial walczyc i zabijac w imie wlasnego kraju wiec sobie k***a znalazles pseudowrogow

Posralbys sie ""bohaterze"" gdybys mial byc na miejscu tego jak go nazywasz"dziadka"" wiec daruj sobie

j***ni krzykacze zaczadzeni glupota majacy co jesc i mogacy glosic co chca ...wiec pie**olony kretynie nie mow nic o walce o istnienie narodu jelopie osiedlowy