18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Incydent w rocznice Powstania Warszawskiego

Madziorrek • 2012-08-02, 11:30

Jednak jesteśmy głupim narodem, że nie potrafimy odróżnić czasów jak była komuna z drugą wojną światową. Płakać się chce.

głodny_toster

2012-08-02, 11:38
"Czy to zrozumieliście"-wątpię ;) Oni się słuchają tylko Jarka K.;/ k***a zero szacunku do poległych...zero k***a:| Poglądy w dniu takiego święta powinno się schować w kieszeń.

qhash

2012-08-02, 11:44
i pomyśleć, że ludzie walczyli za wolność tych matołów

Pa...........an

2012-08-02, 11:49
Patriotyzm polega przede wszystkim na miłości do własnej ojczyzny, znajomości jej historii i szacunku wobec bohaterów, którzy walczyli o to byśmy dzisiaj mówili po polsku, a nie "szprechali" po szwabskiemu.
I tego wszystkiego zabrakło...

A zabrakło dlatego, że ta j***na hołota pie**olonych debili urządziła sobie bojówkę antyrządową (najpewniej także - proPISowską) w tak ważnym dla WSZYSTKICH Polaków dniu... :-|

Odchodzą ostatni bohaterowie II WŚ i zamiast jakoś w tych ostatnich latach ich życia pokazać, że walczyli o ideały, które się ziściły, te kibolstwo zaj***ne pokazuje, że ma wszystko w dupie...

Nie liczy się święto, tragedia sprzed lat, poświęcenie i heroizm zwykłych przecież ludzi, śmierć za własny kraj i pielęgnowanie tradycji.
Dla tego dresiarskiego bydła przychlastów zaj***nych ważna jest walka z rządem (który nawiasem mówiąc został wybrany w demokratycznym głosowaniu...) :roll:


Rząd mamy taki jaki mamy, ale nawet jego przedstawicielom należy się minimum szacunku. Nie mówiąc już o szacunku do wojennych kombatantów, którzy wczoraj musieli się czuć naprawdę źle ... :-|

bloodwar

2012-08-02, 11:54
Żołnierze II WŚ walczyli o wolność - także o wolność wyboru partii, rządu, wolność wyboru orientacji politycznej i wyrażania swoich poglądów politycznych, skoro przez 50 lat my, jako Naród, woleliśmy u władzy komunistów od prawicowców należy to uszanować... A dla debili - "prawdziwych Polaków" - gwiżdżących na obchodach oficjalnych uroczystości państwowych powinno się otworzyć jeszcze raz Oświęcim i w trybie natychmiastowym posłać do Bozi

Dzoyo

2012-08-02, 11:55
Każdy ma ich w dupie to krzyczą gdzie popadnie i czekają aż ktoś usłyszy.

Tylko, co oni krzyczą ?

Radysh

2012-08-02, 11:59
W naszym kraju nie było komuny tylko socjalizm, do jasnej k***y!

BongMan

2012-08-02, 12:00
Przydałoby się takie prawo, że w rocznicę powstania każdy Polak może legalnie odj***ć fryca.

Surkan

2012-08-02, 12:02
nie chce mi się wypisywać ale powiem wprost ŻENUŁA .....

6Dark6Bartek6

2012-08-02, 12:03
@Dzoyo "Raz sierpem, raz młotem, czerwoną chołotę"

Mr.Drwalu

2012-08-02, 12:09
6Dark6Bartek6 napisał/a:

@Dzoyo "Raz sierpem, raz młotem, czerwoną chołotę"



Tak k***a :roll: "chołotę"... ja pie**ole :-/

Roszp

2012-08-02, 12:13
fantomasik napisał/a:

"Czy to zrozumieliście"-wątpię ;) Oni się słuchają tylko Jarka K.


Posłuchaj jeszcze raz tego co on mówił, i zastanów się czy abyh napewno Ty to zrozumiałeś.

A co do tej hołoty, niestety sporo jej na sadisticu, co widać po ilości piw które dostają jakieś skrajnie prawicowe, propagandowe filmy (hejt i wyzywanie od lewactwa proszę zacząć :kawa: )

contracts

2012-08-02, 12:14
I co z tej niepodległości skoro teraz w tej "wolnej polsce" wszystko zostało sprzedane, a polak pracuje za grosze u francuza, niemca, itd. Miałbym walczyć za ten kraj? Za co, za tuska? za kaczyńskiego?

Pa...........an

2012-08-02, 12:24
contracts,
Tusk nie będzie wiecznie wygrywał wyborów, a Unia Europejska może rozpaść się w ciągu 50-100 lat.

Polska przetrwa. ;-)

Pan Mularz

2012-08-02, 12:44
Mi się wydaje, że po prostu krzyczący zostali źle zrozumiani. Większość tutaj widzę nie załapała do kogo te słowa były kierowane :D
Dziadek też gada głupoty.
Piszę to jako osoba postronna. Możecie się wyładować pisząc w moim kierunku swoje nędzne komentarze. Słowa hołoty nie robią na mnie wrażenia. Myślę jednak, że ta nieliczna, inteligentna część tego forum mnie zrozumie.
Pozdrawiam.