18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Incydent w rocznice Powstania Warszawskiego

Madziorrek • 2012-08-02, 11:30

Jednak jesteśmy głupim narodem, że nie potrafimy odróżnić czasów jak była komuna z drugą wojną światową. Płakać się chce.

Pa...........an

2012-08-02, 21:37
Libertinus napisał/a:

Pamięć pamięcią ale nie można nam ona przyćmić obecnych zbrodniarzy, którzy śa tej samej narodowości co my....



Za mocne słowa. Obecna klasa polityczna to przekupni, małostkowi, krótkowzroczni i nieudolni patrioci malowani i lichwiarze, ale żaden z nich nie jest zbrodniarzem.

wudun

2012-08-02, 22:03
Dziwi mnie czemu czołowi "patrioci" tego portalu się jeszcze nie wypowiedzieli;) Zastanawiacie się czemu służyły te wyzwiska? Służyły temu aby gimboza oraz idioci zaczęli popierać ONR i młodzież. Te ugrupowania w dupie mają patriotów z AK czy Piłsudskiego. Im zależy tylko na władzy a patriotyzm jest tylko celem do jej osiągnięcia. Teraz pytanie do tych co uważają że za JKM będzie lepiej. Skoro jebie was w dupę ten ustrój to co będzie robił następny? Podpowiedź: nikt nie potrzebuje nieudaczników(wybory się nie liczą).


genesisnemesis

2012-08-02, 22:17
Pan kapitan napisał/a:

Obecna klasa polityczna to przekupni, małostkowi, krótkowzroczni i nieudolni patrioci malowani i lichwiarze, ale żaden z nich nie jest zbrodniarzem.



Mała polemika - Oni jeszcze nie są zbrodniarzami. Jeżeli zaczną tracić władzę, to nimi się staną.


Niektóre hasła winny być zarezerwowane na specjalne okazje, a inne specjalne okazje winny być opatrzone ciszą. W tłum łatwo wpuścić podjudzacza, który doskonale orientuje się, że niektóre hasła nie pasują i zacznie je wykrzykiwać. Widać, że ludzie więcej czują niż myślą i dają się wciągnąć w tą grę tak samo jak to było na Marszu. Efekt tego jest prosty - tłum można skompromitować, jak to teraz "krzyczy" TVN, dalej zabijając świętą ciszę. Niestety, ale bez wyklarowanych liderów i przywódców narodowcy sobie nie poradzą. Każdy podjudzacz, czy prowokator może na chwilę stać się liderem, który w myśl wrogów Polski zadziała na niekorzyść jej zwolenników.

szereg0wy

2012-08-02, 22:25
Przecież to ONRowcy...

Thor14

2012-08-02, 22:36
Do wszystkich bałwanów którzy krytykują kibiców za ich zachowanie podczas tegorocznych uroczystości, mam małe pytanie. Dlaczego, do k***y nie chwaliliście ich za zachowanie rok temu ? Dla tych którzy nie wiedzą, dla przypomnienia filmik z wystąpieniem gen. Ścibor-Rylskiego



Rok temu w mediach była kompletna cisza, teraz jak kibice, patrioci wyśmiali rząd który przez rok robił im wielką krzywdę to od razu TVN i podobne media zaczęły nagonkę, i od razu stado błaznów którzy nie ruszają się sprzed komputera podchwyciło temat i chce wyżyć swoje kompleksy na ludziach którzy chcą uczcić takie własnie patriotyczne rocznice, bo sami nie mają to w dupie i wolą bić konia przed monitorem, niż raz do roku przejść się chociażby właśnie na manifestację z takiej właśnie okazji.

Pozdro dla kumatych (wiem, że jest kilku takich na tym forum) i bez odbioru.

pa...........66

2012-08-02, 22:46
yhy

Dusz

2012-08-02, 23:03
k***a wy to sp***oleni na rozum jesteście, jaki k***a pis?

Rządowe sprzedawczyki, k***y które niszczą nasz kraj lansują się w miejscach w których nie powinni nawet śmieć się pokazać a wy ty wyjeżdżacie z waszym nic nie znaczącym pie**oleniem? Kombatanci nie chcą się mieszać i mówią co im wypada powiedzieć ale wiele osób nie będzie się pie**oliło z ludźmi którzy niszczą nasz kraj.

Bez odbioru lewacki sadolu.

blendziooh

2012-08-02, 23:06
A kto ma do k***y nędzy walczyć o naszą przyszłość jak nie młodzi ludzie? Co z tego, że mają małą wiedzę odnośnie przeszłości? No kto z was by coś zrobił? Prawda jest taka, że większość w tym temacie to niestety ale gównażeria. Tak, wiek 25 lat również jest gównażerią. Ja mam 18 i również mam się za gównażerię.
Ale do rzeczy: spytajcie się swoich rodziców, czy wyszliby na ulice skandować jakieś hasła, czy robić jakieś powstanie przeciwko rządowi. Dostaniecie jedną, smutną odpowiedź: Nie chce mi sie, ty idź to zrobić, ja jestem stary/stara i muszę pracować, abyś miał co żryć, nie mam na to czasu.
Przyszłością narodu są młodzi ludzie i wy, ograniczeni debile, powinniście się wstawiać za młodymi partiami. Jedynie młodzi mogą coś zmienić. Nie można nie dawać im szans, bo bez szansy będą rządzić złodzieje z obecnych pp.
Myślicie, że ludziom w średnim wieku zależy na tym, co się dzieje w kraju? Całe życie państwo ich przyzwyczaja do tego, że nawet do najgorszego syfu się można przyzwyczaić. Benzyna była kiedyś 2 razy tańsza. Przyzwyczaili się Polacy? Owszem.
Starych ludzi to nie obchodzi, oni mają emerytury albo za niedługą będą mieli i mają w dupie waszą i moją przyszłość, oni już mieli swoją przeszłość.
Jeszcze bardziej bawią mnie komentarze "niech robią burdy, ale nie w taki ważny dzień". k***a mać! Czysta psychologia tu działa, a jak ktoś tego nie rozumie to jest debilem.
Kiedy najlepiej zrobić zamieszanie? W najzwyklejszy dzień, w który nikt nie ogląda telewizji, zapie**ala w pracy, czy w święto państwowe, w które dziesiątki kamer skierowane są w stronę ludu, który słucha kilku starych powstańców?

Tkwijcie w swoich wyimaginowanych poglądach, jesteście manipulowani z każdej strony, bo nie używacie mózgów. Po co w polskich szkołach uczy się wielu niepotrzebnych pierdół? Żeby ogłupić społeczeństwo, głupim bydłem lepiej się steruje, niż inteligentnymi ludźmi o konkretnych poglądach.

Zamiast tak pie**olić zróbmy coś, tak niewiele, ale zróbmy. Co zróbmy? Zagłosujmy na jakąś inną partie niż PO i PIS. Tylko tyle. Czy mamy coś do stracenia? Może być jeszcze gorzej? Nie może. Może być tylko lepiej.

Daj szanse np. korwinowi, nie buduj sobie o nim opini opierając się na mediach, które mają na celu ośmieszenie go i ukazaniu z najgorszej strony. Wejdź na jego bloga, posłuchaj materiałów, wejdź na yt i pooglądaj programy, jak rozmawia z głupimi małolatami zmanipulowanymi przez media i miesza ich z błotem.

Czekam na komentarze hejtujące moje poglądy. Jeżeli masz zamiar komentować to co napisałem, to napisz co według ciebie można zrobić, aby było lepiej w tym kraju złodziejskim. Nie pie**ol już o tej jednej z wielu afer, powiedz coś co ma sens.

pa...........66

2012-08-02, 23:22
Kelt napisał/a:

k***a wy to sp***oleni na rozum jesteście, jaki k***a pis?

Rządowe sprzedawczyki, k***y które niszczą nasz kraj lansują się w miejscach w których nie powinni nawet śmieć się pokazać a wy ty wyjeżdżacie z waszym nic nie znaczącym pie**oleniem? Kombatanci nie chcą się mieszać i mówią co im wypada powiedzieć ale wiele osób nie będzie się pie**oliło z ludźmi którzy niszczą nasz kraj.

Bez odbioru lewacki sadolu.



przestan sie spuszczac matole bys odkurzyl kiedys mozg bo jak ci zle to zmien kraj debilu. szkoda ze sie kretynie nie urodziles w innym 10leciu bo za dobrze jak jest to i w dupie sie przewraca i mozg zarasta.
Niszcza kraj takie niestety niepelnosprytne mongoly jak ty buraczku. Dalej wazniaku nie patyczkuj sie pokaz przed urzedem miasta w ktorym mieszkasz jaki jestes kozak---baranie


tak przyszloscia sa mlodzi ale nie mlodzi debile bez rozumienia czym sa rocznice i gowno wiedzacy o historii tego kraju. zmanipulowane barany moga zostac co najwyzej kibolem albo nacjonalistyczna bojowka --nikim normalnym

wudun

2012-08-02, 23:29
, soban2100, Masz 18 czy 21 lat ?
Tak czy tak jak ja byłem na pierwszych wyborach to ty na gówno papu mówiłeś więc proszę ciebie. Przestań.

Ja pamiętam jeszcze PC(JKM, Kaczorki,Tusk w jednym sojuszu;) potem kłótnia o stołki i mamy to co mamy;) i wiesz co ci powiem. Mimo że nie jestem zwolennikiem tego rządu, to za Tuska moja stopa życiowa się podniosła. Za PiSu pamiętam że mimo światowego wzrostu nasze kochane kaczorki zamiast korzystać z okazji i podnosić stopy życiowe polaków woleli latać po sejmie z gwoździami.

Thor14 puść sobie najpierw filmik który dodałeś a potem filmik z tematu i wyciągnij wnioski. W ciągu roku "kibice" przeszli drogę od bohatera do zera.

MrRzepa

2012-08-02, 23:49
A tak BTW.
PiS i PO to partie lewicowe (mniej lub bardziej, niezależnie od tego co mówią), a jedyną różnicą między nimi jest stosunek do Kościoła.

Partia prawicowa mówi:
-Bóg jest ważny
-nauka kościoła jest ważna
-obywatel ma radzić sobie sam, a państwo zajmuje się polityką zagraniczną i armią
Partia lewicowa mówi:
-rozdzielność Kościoła od państwa (co nie odbiega zbytnio od tego co mówi Kościół)
-państwo troszczy się o obywatela, np.: buduje mieszkania

PO i PiS mają w programach lewicowe podejście do obywatela. Podejście do Kościoła PO ma lewicowe, a PiS prawicowe. To jest cała różnica i dlatego czasem mówi się, że w Polsce jest lewica kościelna i niekościelna.

Nie wiem czy ktoś to już pisał. Jeżeli się mylę poprawcie.

Tak piszę słowo Kościół (w określeniu do grupy ludzi) wielką literą. Tak jestem katolikiem (nie fanatycznym). Moim zdaniem Kościół nie niszczy Polski i nie każdy ksiądz posuwa ministrantów w zakrystii (podejrzewam, że można się znaleźć pedofilów będących ateistami).
I na koniec pytanko: Czy psioczenie na kościół jest teraz modne?
Teraz możecie mnie zniszczyć i zhejtować.

fifus92

2012-08-03, 00:35
niszcze i hejtuje:

zamknijcie mordy..

gura87

2012-08-03, 01:32
chciałem coś napisać, ale zobaczyłem ,że temat niżej są dwie dupy:P

Sz...........or

2012-08-03, 02:18
zachowania oparte na najniższych instyktach wywołuja tyle zamieszania?

Dusz

2012-08-03, 02:39
pavel666 już? ego podbudowane?

Jest dobrze? JEST ZAJEBIŚCIE! Może dla ludzi których jedyną ambicją życiową jest "żreć i żyć" sytuacja jest dobra, ale są ludzie którzy chcą czegoś więcej niż bycie pomiatanym w rozkradzionym kraju. Nie zrozumiesz tego bo wolisz nie wychylać ryja od korytka z odpadkami...

Zgiń, bo chyba tylko po to się urodziłeś robaczku.