18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Incydent w rocznice Powstania Warszawskiego

Madziorrek • 2012-08-02, 11:30

Jednak jesteśmy głupim narodem, że nie potrafimy odróżnić czasów jak była komuna z drugą wojną światową. Płakać się chce.

go...........et

2012-08-02, 15:39
Wolny rynek gowno ci da o ile sam na to nie zarobisz i zeby sie najesc do syta nie rozepchasz sie lokciami.
Dobry polityk to nie taki ktory duzo daje, tylkontaki, ktory malo zabiera.

Krzysztof_Jarzyna

2012-08-02, 15:57
Nie powinni tak się zachowywać. Jeśli już to przecież mogą w każdy inny dzień iść pod ratusz albo pod sejm i krzyczeć. Banda debili, nic poza tym.
Co do przegranych wyborów przez Korwina. Gościu powinien zacząć kłamać (jak dotychczas rządząca reszta) to go ludzie wybiorą i wtedy zrobić swoje. Myślę, że nic gorszego jak ostatnie 23 lata rządów złodziei i cwaniaków nam nie grozi.

Cavaleria

2012-08-02, 16:10
soban2100 daruj ale pleciesz głupoty... Twoja wizja wolnego państwa to takie szklane domy i trąci Marksem(wszyscy mają wszystko, wolność itd) Przy tylu milionach Polaków nie wprowadzisz demokracji bez
przedstawicieli społeczeństwa czy. polityków(inna sprawa ze w tym kraju politycy nie sprawdzają się totalnie)

Mówicie że dalej jest komunizm/ socjalizm? pogadajcie sobie może z rodzicami czy dziatkami jak to wyglądało bo chyba macie gówniane pojęcie...

Tusk rządzi bo go wybrała większość, nie będzie rządził jak większość wybierze innego. Rzygać mi się już chce od nagonki na tego Tuska, jest coś takiego że obywatele państwa mogą ingerować w politykę(nie pomne jak to się nazywa) nie gdakać na forach tylko ruszyć cztery litery jak się nie podoba i zmieniać Polskę...

Co do filmu, wstyd... Nie chce myśleć co sobie pomyśleli weterani w tedy...

dN...........N!

2012-08-02, 16:15

pa...........66

2012-08-02, 16:16
RumAndCola napisał/a:

@pavel666 widocznie nie znasz pojecia demokracji, skoro demokratycznym krajem nazywasz ten który NAKAZUJE oddawać kilkadziesiąt procent swojej pensji na emeryture którą będziesz się mógł cieszyć przez kilka lat jeśli dożyjesz. a zapie**alać na nią będziesz musiał całe życie. Dodam jeszcze ze ta emerytura nie będzie równa temu co zarobiłeś bo ZUS musi się z czegoś utrzymywać.
Co do Twoich obraz - nie ruszają mnie, bo nie masz pojęcia o czym mówisz i widze masz też problem z panowaniem nad nerwami.
Zwal sobie, może troche ochłoniesz



widocznie ty nie masz kompletnie pojecia o niczym i pomieszaly ci sie ustroje --ja chce Dawac i bede a ty mozesz w imie swoich pokreconych idei odmwic jej przyjmowania i zasuwac do smierci az padniesz na ideowy ryj


zalatuje mi od ciebie szambem korwina i jego mlodocianych przydupasow

Fear18

2012-08-02, 16:18
Pan kapitan napisał/a:

Patriotyzm polega przede wszystkim na miłości do własnej ojczyzny, znajomości jej historii i szacunku wobec bohaterów, którzy walczyli o to byśmy dzisiaj mówili po polsku, a nie "szprechali" po szwabskiemu.
I tego wszystkiego zabrakło...

A zabrakło dlatego, że ta j***na hołota pie**olonych debili urządziła sobie bojówkę antyrządową (najpewniej także - proPISowską) w tak ważnym dla WSZYSTKICH Polaków dniu... :-|

Odchodzą ostatni bohaterowie II WŚ i zamiast jakoś w tych ostatnich latach ich życia pokazać, że walczyli o ideały, które się ziściły, te kibolstwo zaj***ne pokazuje, że ma wszystko w dupie...

Nie liczy się święto, tragedia sprzed lat, poświęcenie i heroizm zwykłych przecież ludzi, śmierć za własny kraj i pielęgnowanie tradycji.
Dla tego dresiarskiego bydła przychlastów zaj***nych ważna jest walka z rządem (który nawiasem mówiąc został wybrany w demokratycznym głosowaniu...) :roll:


Rząd mamy taki jaki mamy, ale nawet jego przedstawicielom należy się minimum szacunku. Nie mówiąc już o szacunku do wojennych kombatantów, którzy wczoraj musieli się czuć naprawdę źle ... :-|


Ta k***a przecież mają "Polacy wyjść w końcu na ulicę i coś zrobić z tym Rządem".No to k***a wyszli : ]

Cavaleria

2012-08-02, 16:22
Fear18 nie na tym ma polegać to wyjście przecież...

Polonia

2012-08-02, 16:23
Nie chce mi sie wypowiadac na temat okrzyków, ale jedno mnie wk***ia. Że przeciwników PO wykreowano na bojówke pisu, przudapasów jarka czy inne ch*jstwa (jak zwał tak zwał) i widać to wyraźnie w komentarzach podobno ludzi 'myślących samodzielnie'. Czemu po każdej wypowiedzi anty PO trzeba dopisywać, że nie jest sie pisiorem, katolem, fanatykiem?!

pa...........66

2012-08-02, 16:23
Fear18 napisał/a:


Ta k***a przecież mają "Polacy wyjść w końcu na ulicę i coś zrobić z tym Rządem".No to k***a wyszli : ]



wyszli? banda kibolkow? na uroczystosciach historychnych ku czesci poleglych?? byli pod sejmem rada ministrow??


grupka krzykliwych matolow latwo dajaca sie zmanipulowac wyszla ityle

Zl...........ny

2012-08-02, 16:31
pavel666 napisał/a:


wyszli? banda kibolkow? na uroczystosciach historychnych ku czesci poleglych?? byli pod sejmem rada ministrow??

grupka krzykliwych matolow latwo dajaca sie zmanipulowac wyszla ityle



A kto ma wyjść na ulicę jeśli dzieje się źle, może takie ogórki jak ty, j***na bananowa młodzież? Rób to co wychodzi ci najlepiej i przymknij jadaczkę :orgazm:

RumAndCola

2012-08-02, 16:36
pavel666 napisał/a:



widocznie ty nie masz kompletnie pojecia o niczym i pomieszaly ci sie ustroje --ja chce Dawac i bede a ty mozesz w imie swoich pokreconych idei odmwic jej przyjmowania i zasuwac do smierci az padniesz na ideowy ryj


zalatuje mi od ciebie szambem korwina i jego mlodocianych przydupasow



Mi za to zalatuje napinaczem i prowokatorem zza plastikowego ekranu monitora.
Jak sam napisales moge tylko odmowic przyjmowania, a odmowic oddawania juz nie moge, więc gdzie tu masz swoja demokracje gdzie podstawą jest rzekoma wolność ?
Proszę Cię, widze że w co drugim poście obrażasz narodowościowców co wyraźnie jest znakiem że masz jakieś niemiłe wspomnienia. Może dostałeś kiedyś wpie**ol na tęczowym marszu hm ? Panie Legierski, niepotrzbnie wyładowujesz pan złość w internecie. wracaj pan do afryki

.:...........:.

2012-08-02, 16:38
RumAndCola napisał/a:

Mi za to zalatuje napinaczem zza plastikowego ekranu monitora.



Eee, myślisz, że już nikt nie używa monitorów crt? :wtf:

RumAndCola

2012-08-02, 16:50
@up
wybacz. sam używam szklanego w telefonie ale generalnie szklanych ekranów używają starsi którzy mają starsze komputery bo młodzi mają młode laptopy i młodsze podejscie to hejtingu na sadolu. taka analogia z dupy ale trzyma sie kupy

Ja1948

2012-08-02, 16:53
Hahaha Bufetowa po raz kolejny została wygwizdana :mrgreen:

mrowczas666

2012-08-02, 17:21
Ten Jarosław tajny gej musi być dumny ze swoich chłopców . Bo jedna data jest ważna 10 kwietnia bo wtedy zgineli najprawdziwsi Polacy . A ci są tylko trochę prawdziwi