18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Incydent w rocznice Powstania Warszawskiego

Madziorrek • 2012-08-02, 11:30

Jednak jesteśmy głupim narodem, że nie potrafimy odróżnić czasów jak była komuna z drugą wojną światową. Płakać się chce.

go...........et

2012-08-02, 14:13
@Macionso, wiele osib myli zly system podatkowy z komuna. Zeby te dwie rzeczy odroznic trzeba miec IQ wieksze glowonogaa to w przypadku 'prawdziwych polakow' nie zdarza sie czesto.

McMenel

2012-08-02, 14:14
gordonviet napisał/a:

@Macionso, wiele osib myli zly system podatkowy z komuna. Zeby te dwie rzeczy odroznic trzeba miec IQ wieksze glowonogaa to w przypadku 'prawdziwych polakow' nie zdarza sie czesto.


Nie obrażaj k***a głowonogów..

anonymousm

2012-08-02, 14:22
Kto gwiżdże w czasie, kiedy kwiaty składa premier Polski czy prezydent Polski, zaprzecza sensowi walki powstanców, którzy o Polskę walczyli.
Trzeba odróżnić osobę od funkcji. Jeżeli nie podoba ci się ten albo inny człowiek, który pełni funkcję premiera, wybierz nowego. Żeby on składał wieniec - w imienu całej wolnej Polski.
Osobiście uważam Komorowskiego za głupka, Tuska za słabeusza, Gronkiewicz-Walc nigdy nie wybaczę kilku spraw, ale ona tam składała wieniec jako reprezentantka bohaterskiego miasta, a nie pańcia, która sypnie 300 złotych na koncert disco-polo z okazji otwarcia mostu, bo debile sami nie znajdą, a zaraz potem zlikwiduje Operę Kameralną.
Istotą demokracji jest reprezentacja, a nie żeby nasi byli u koryta. Amen

MaczetE

2012-08-02, 14:23
Pełen szacunek dla ludzi którzy przelewali krew w imię ojczyzny którą kochają ale widać, że dziadek nie czuję tego co tu się dzieje teraz. Teraz to my musimy walczyć za naszą ojczyznę, a im oddajmy należyty hołd.
Jedni mówią o szacunku do władzy, pytam się gdzie był szacunek do tragicznie zmarłego prezydenta zanim zginął. Nawet w sejmie śmiano się, że trzeba rozpocząć sezon na kaczki i odstrzelać towarzystwo, w mediach również ciągle huczało i wyśmiewano się z ówczesnej władzy, nie mówiąc o tym jak mówiono na ulicy. Zaś z drugiej strony pamiętacie akcję typa który zrobił śmieszną stronkę o Tusku? Dwa dni i rano miał pół garnizonu policji w domu. Kolejne, kiedy mamy się zbierać i głośno protestować przeciwko ustrojowi jaki panuje w Polsce? To jest kpina a nie demokracja, a nawet nie zaprotestuje, jeśli ktoś to określi wyzyskiem. W dodatku widzę upadek kultury i tradycji, tym bardziej jak zapraszają jakiegoś małolata to TVN-u i wypowiada się, że to powstanie niczemu się nie przysłużyło a nawet nie widzi sensu wszczynania jakiejkolwiek akcji zbrojnej przeciwko nazistowskiemu okupantowi,bo przyniosło to tylko straty w ludziach. No tak lepiej iść jak to bydło, kisić się w wagonach, gdzie na koniec by Cię zagazowali, zakopali z kulą w głowie, czy spalili.
A skoro zebrani widzą te same gęby co ponad 20 lat temu zasiadało z ruskimi emisariuszami przy okrągłym stole, to tylko cieszyć się że nie wjechali i nie rozjechali tego postkomunistycznego towarzystwa.
A czy ty byłeś i oddałeś hołd, że się wypowiadasz?

Nie jestem za żadną partia, bo nie ufam żadnej władzy czy politykowi, który miał styczność z tamtym ustrojem. Tak jak policji, wojsku, prokuratorze, sądownictwie, to są w większości Ci sami ludzie !!!

go...........et

2012-08-02, 14:32
A pamietasz akcje z bezdomnym, ktory obrazil Jasnie Swiatobliwego Leszka 'Awiatora' Kaczynskiego? A pamietasz jak ten sam Leszek z braciszkiem smiertelnie obrazili sie na niemiecka gazete z humorem bo nazwano ich tam kartoflami?
A zamiast walczyc, trzeba zebrac sie razem i budowac. Ciagle jojczenie i darcie mordy nic nie zbuduje, przeszkadza tylko tym, ktorzy maja na tyle jaj, zeby budowac wolna i wielka Polske.

RumAndCola

2012-08-02, 14:38
@pavel666 widocznie nie znasz pojecia demokracji, skoro demokratycznym krajem nazywasz ten który NAKAZUJE oddawać kilkadziesiąt procent swojej pensji na emeryture którą będziesz się mógł cieszyć przez kilka lat jeśli dożyjesz. a zapie**alać na nią będziesz musiał całe życie. Dodam jeszcze ze ta emerytura nie będzie równa temu co zarobiłeś bo ZUS musi się z czegoś utrzymywać.
Co do Twoich obraz - nie ruszają mnie, bo nie masz pojęcia o czym mówisz i widze masz też problem z panowaniem nad nerwami.
Zwal sobie, może troche ochłoniesz

Pan Mularz

2012-08-02, 14:41
McMenel napisał/a:



Przekaz był jasny i czytelny nawet dla idioty. Skoro uważają PO za komunę to cóż... Gratuluje inteligencji. Sami są bardziej komunistami chcącymi zamiast czystego komunizmu wprowadzić narodowy socjalizm rodem z 3 rzeszy. Bo cóż proponuje ich idol pan Kaczyński ?? Takie bojówki i akcje przypominają mi sytuacje gdzie 4 letni dzieciak krzyczy na środku sklepu że chcę zabawkę do swojej matki. "Chcem i koniedz". pie**oleni inteligenci.

@UP nie podoba ci się ?? To głosuj na swojego Mikkego. Nikt ci nie zabrania. To iż tylko niewielkiej garstce fanatyków podoba się system proponowany przez tego oszołoma to wasz problem. A tak zapomniałem wam demokracja potrzebna jest tylko do zdobycia władzy a potem dyktatura albo monarchia. Wszak tak ciepło o tych systemach się pan Mikke wypowiada.



Ewidentnie starsi i mądrzejsi naładowali ci do głowy starannie wyselekcjonowane gówno, które jest nawozem dla takich głupot, które tutaj siejesz.
Nie wiem skąd wziąłeś, że ich idolem jest Kaczyński, PO uważają za partię komunistyczną i są nazistami. To są tylko i wyłącznie twoje konfabulacje.

Anders Breivik

2012-08-02, 14:43
za komuny by ich wyłapali i do gazu albo pod mur, i by był spokój ze starymi pojebami. just sayin.

Pan Mularz napisał/a:



Ewidentnie starsi i mądrzejsi naładowali ci do głowy starannie wyselekcjonowane gówno, które jest nawozem dla takich głupot, które tutaj siejesz.
Nie wiem skąd wziąłeś, że ich idolem jest Kaczyński, PO uważają za partię komunistyczną i są nazistami. To są tylko i wyłącznie twoje konfabulacje.



Te same debile na tej samej uroczystości wygwizdały rudego ch*ja i oklaskiwały macierewicza.

EmPeroR77

2012-08-02, 14:45
Zobaczcie film Nocna Zmiana , to zrozumiecie dlaczego tak krzyczą , dlaczego tak nienawidzi sie donka waltzowej i innych namaszczonych przez PZPR. Kibicom Legii Warszawa zabroniono wnieść oprawy na stadion na cześc powstańców, a w dniu tak ważnym dla mnie i wielu w stolicy koncert daje jakaś prostytutka z usa. I co z tego że sie drą na tych pedałów , tylko to nam pozostało krzyczeć i płakać że mamy tak sk***iały rząd władze i życie w tym kraju , oni chociaż widzą co się dzieje i dają temu sprzeciw obrażając katów narodu .

głodny_toster

2012-08-02, 14:47
@up


Ja jebie...sadola odkryły bojówki PO i PiS!? :shock:

Gabranth

2012-08-02, 14:51
EmPeroR77 napisał/a:

(...)Kibicom Legii Warszawa zabroniono wnieść oprawy na stadion na cześc powstańców, a w dniu tak ważnym dla mnie i wielu w stolicy koncert daje jakaś prostytutka z usa.



Akurat kibice Legii solidnie zapracowali na ten zakaz przez poprzednie sezony. Za każdym razem jak wnosili jakieś transparenty to był jakiś skandal. A to żydów obrazili albo race lądowały na murawie, więc akurat Legionistów bym nie podawał za przykład.

EDIT: A autor niech się zdecyduje czy "hołota" czy "chołota"

Hippo

2012-08-02, 14:51
i tak pewnie większość ludzi ma to w dupie :lol:

Novik

2012-08-02, 14:55
LOL i Didin't read .. pomyślcie czy nie był tam jakiś 1 fagasek albo 2 którzy tylko podburzyli tłum