18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęście w nieszczęściu

Andriu996 • 2021-07-08, 17:34
Dostałem nożem trzy razy. Przebita żyła ramienna i tylko błona brzuszna. Dłuższa rana na ręku była cięta więc pikuś. Dwie godziny wcześniej jadłem kolacje więc gdyby w brzuch nóż wszedł cały to bym nie przeżył. Długie cięcie na brzuchu zrobili lekarze żeby sprawdzić bebechy. Na szczęście całe.
Ta napastnik podziękował za pomoc i to dosłownie za ,,Pomoc".
Litość To Zbrodnia. Uwazajcie komu pomagacie.








swampman

2021-07-09, 01:15
k***a robicie z nim wywiady jak z jakims bohaterem a on sie tak czuje...

k***a mac ale gwiazda fighter umoralniacz i coach zyciowy :roll:

bron > sztuki walki
i to tez dziala w profilaktyce zapobiegawczo

PryszczatyJeż

2021-07-09, 02:02
Widzę tu każdy specjalista i każdy ma plan na każdą sytuację z chorym na łeb nożownikiem. Autorowi życzę aby szybko się zagoił a sprawcy, czyszczenia rury za murem więziennym.

CoJaTamKurwaWiem

2021-07-09, 02:16
k***a.. gościu jest po przeszczepie pępka, a wy sie przypie**alacie....

Zasysacz

2021-07-09, 03:10
Spokój suczki.

karolo_m

2021-07-09, 08:17
Już wiecie czemu się tak wk***ia na swój pępek :D

Edit:


grzesio1712

2021-07-09, 08:40
Szybkiego powrotu do zdrowia. Żadna Krav Maga, czy inne MMA nie będzie w 100% skuteczna gdy po przeciwnej stronie stoi gość machający nożem na oślep albo co gorsza znienacka. Widzisz nóż, a nie masz przynajmniej gazu to spieprzasz, tak samo jak na strzelaninę nie idzie się z nożem :)

Penton

2021-07-09, 08:51
Halman napisał/a:

dałeś się pociąć jak ostatni lamus i jeszcze się tym chwalisz...



Zamkniesz ten ryj w końcu?

Andriu996

2021-07-09, 09:25
karolo_m napisał/a:

Już wiecie czemu się tak wk***ia na swój pępek
Edit:



Kolejny kryptopedał

GangTrap

2021-07-09, 10:02
Halman napisał/a:

dałeś się pociąć jak ostatni lamus i jeszcze się tym chwalisz...



I mówi to taka lajza jak ty halman. Siedzisz całymi dniami w swej norze jak szczur. I wiesz co? Nawet ci nie współczuję że jesteś zj***nym przegrywem

mazdus88

2021-07-09, 11:15
4 lata temu. Ja dostałem w sumie 6 razy. Tylko p*zdy używają noży, sprzętu


dziadzia12

2021-07-09, 11:16
Ćwiczyłem krav mage przez pare lat, raz mi się nawet przydała i nie dałem sobie wpie**olic :-D w każdym razie szacun dla ciebie i szybkiego powrotu do zdrowia
, Kida :roll:

Andriu996

2021-07-09, 11:25
dziadzia12 napisał/a:

Ćwiczyłem krav mage przez pare lat, raz mi się nawet przydała i nie dałem sobie wpie**olic w każdym razie szacun dla ciebie i szybkiego powrotu do zdrowia
, Kida



Dzięki

mazdus88 napisał/a:

4 lata temu. Ja dostałem w sumie 6 razy. Tylko p*zdy używają noży, sprzętu



Gorzej niż u mnie

Dawajmnieto

2021-07-09, 12:12
Andriu996 napisał/a:

Mój bebzon tylko się wydaje duży. Częściowo zablokowalem cios w brzuch bo rana powierzchowna. Z ręki krew lała sie jak z fontanny. Byłem trochę zesrany bo byłem dwie godziny po posiłku i śmierć zajrzała mi w oczy( nie ściemniam) miałem w ch*j szczęścia i jeszcze trochę. Ale gdy lekarz powiedział że wszystko będzie dobrze to się uspokoiłem( do tego morfina i już spokojnie czekałem na operacje). Dlatego trzeba trenować sporty walki. Nie boks, zapasy i inne mma tylko krav maga lub systema.( typowo na ulice)
Twoja stara go lizała



Nie no k***a trzymajcie mnie

:mrgreen:

Bebech jak piłka ale spoko, on tylko wydaje się gruby

:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

Od dziś wszystkie grubasy tylko wydają się grubi

Gandalf-Szary

2021-07-09, 12:41
mazdus88 napisał/a:

4 lata temu. Ja dostałem w sumie 6 razy. Tylko p*zdy używają noży, sprzętu




Walka na śmierć i życie vs walka na zęby. Zdecydowanie większe jaja mają ci co walczą na noże. Zresztą oba warianty są w Polsce nielegalne wiec umoralnianie jednych a ganienie drugich wydaje sie absurdalne.

Ciebie wkurza to że lata treningu sztuk walki idą w łeb w ułamku sekundy gdy przeciwnik wyciąga kose i to on kontroluje sytuacje, poczytaj Sun Tzu i wyciągnij wnioski :]

Andriu996

2021-07-09, 12:52
[quote="Gandalf-Szary"]Walka na śmierć i życie vs walka na zęby. Zdecydowanie większe jaja mają ci co walczą na noże. Zresztą oba warianty są w Polsce nielegalne wiec umoralnianie jednych a ganienie drugich wydaje sie absurdalne.
Ciebie wkurza to że lata treningu sztuk walki idą w łeb w ułamku sekundy gdy przeciwnik wyciąga kose i to on kontroluje sytuacje, poczytaj Sun Tzu i wyciągnij wnioski :][/quot
Walka na noże, a atak nożem na nieuzbrojonego przeciwnika to dwie różne rzeczy. Chyba nie ogarniasz oczym tu się pisało.

Gandalf-Szary napisał/a:

Walka na śmierć i życie vs walka na zęby. Zdecydowanie większe jaja mają ci co walczą na noże. Zresztą oba warianty są w Polsce nielegalne wiec umoralnianie jednych a ganienie drugich wydaje sie absurdalne.
Ciebie wkurza to że lata treningu sztuk walki idą w łeb w ułamku sekundy gdy przeciwnik wyciąga kose i to on kontroluje sytuacje, poczytaj Sun Tzu i wyciągnij wnioski :]



Walka na noże, a atak nożem na nieuzbrojonego przeciwnika to dwie różne rzeczy. Chyba nie ogarniasz oczym tu się pisało.