18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęście w nieszczęściu

Andriu996 • 2021-07-08, 17:34
Dostałem nożem trzy razy. Przebita żyła ramienna i tylko błona brzuszna. Dłuższa rana na ręku była cięta więc pikuś. Dwie godziny wcześniej jadłem kolacje więc gdyby w brzuch nóż wszedł cały to bym nie przeżył. Długie cięcie na brzuchu zrobili lekarze żeby sprawdzić bebechy. Na szczęście całe.
Ta napastnik podziękował za pomoc i to dosłownie za ,,Pomoc".
Litość To Zbrodnia. Uwazajcie komu pomagacie.








Andriu996

2021-07-08, 20:27
Odpie**olcie się od mojego pępka.

Strielok1

2021-07-08, 20:29
Andriu996 napisał/a:

Odpie**olcie się od mojego pępka.



A co masz taki dziwny pępek?

Andriu996

2021-07-08, 20:29
Raflik napisał/a:

Dostałeś czy DOSTAŁAŚ ??? bo cycki jak u laski.



Masz rozdwojenie jaźni? Laska by w staniku robiła fotkę.
Może poprostu jeszcze nie r*chales i wszędzie widzisz cyce.

Bonifacy69

2021-07-08, 20:29
Andriu996 napisał/a:

Mój stary załatwił mu robotę, a on tak się odwdzięczył.
Reszta to nie wasza sprawa. Myślcie co chcecie.
Litość to naprawdę zbrodnia.



Ja o tym wiem, sam uczyłem swoją kobiete aby nad patologia się nie litować akurat w pracy mam z takimi styczność i znieczulice musiałem w sobie wypracować.

Andriu996

2021-07-08, 20:31
Bonifacy69 napisał/a:

Ja o tym wiem, sam uczyłem swoją kobiete aby nad patologia się nie litować akurat w pracy mam z takimi styczność i znieczulice musiałem w sobie wypracować.



I tak trzymaj do końca swoich dni. I to nie tylko do patoli.

Gandalf-Szary

2021-07-08, 20:35
Andriu996 napisał/a:

Odpie**olcie się od mojego pępka.



"Wszyscy ci się gapia na bebech bo jest gigantyczny..."

zdrówka

plastic

2021-07-08, 20:36
Andriu996 napisał/a:

Mój stary załatwił mu robotę, a on tak się odwdzięczył.
Reszta to nie wasza sprawa. Myślcie co chcecie.
Litość to naprawdę zbrodnia.



acha, stary załatwił robotę, a ty pewnie z tego tytułu chciałeś pojeździć sobie na nim jak na swojej suce.

powiem ci co jest w tej historii śmieszne:
- "napastnik podziękował za pomoc i to dosłownie za ,,Pomoc"." - czyli stary pomógł, a ty chciałeś spijać soki wdzięczności i się zachłysnąłeś.
- ulaniec z ciebie bez formy, a pie**olisz o sztukach walki jak jakiś szczyl.
- twój pępek

odrzuciłeś przyjaźń, to teraz nie oczekuj litości.

Strielok1

2021-07-08, 20:40
Co tu się odpie**ala w komentarzach :shock:

Andriu996

2021-07-08, 20:50
plastic napisał/a:

acha, stary załatwił robotę, a ty pewnie z tego tytułu chciałeś pojeździć sobie na nim jak na swojej suce.
powiem ci co jest w tej historii śmieszne:
- "napastnik podziękował za pomoc i to dosłownie za ,,Pomoc"." - czyli stary pomógł, a ty chciałeś spijać soki wdzięczności i się zachłysnąłeś.
- ulaniec z ciebie bez formy, a pie**olisz o sztukach walki jak jakiś szczyl.
- twój pępek
odrzuciłeś przyjaźń, to teraz nie oczekuj litości.



Nie będę Cię przekonywał że się mylisz. Nie jestem pijawka.
Myśl sobie co chcesz. I nie trzeba mieć kaloryfera na brzuchy. Wygląd nie walczy. A nóż to nie zabawka.


Nie jest gigantyczny.

Strielok1 napisał/a:

Co tu się odpie**ala w komentarzach



Powiem Ci.
Ta społeczność jest jak na ,,Jeb z dzidy".
95% to specjaliści od wszystkiego. Einsteiny, fighterzy, casanovy, a prawda jest taka że są pokroju Halmana.
Jebac was. I tak napisalem za dużo o tej sytuacji. A wy co dopowiadacie swoje wersje. ch*j wam w dupe i na imię.
Dopie**alacie innym żeby się dowartosciowac. Tak robią tylko tchórze i nieudacznicy.

plastic

2021-07-08, 20:53
Andriu996 napisał/a:

Nie będę Cię przekonywał że się mylisz. Nie jestem pijawka.
Myśl sobie co chcesz. I nie trzeba mieć kaloryfera na brzuchy. Wygląd nie walczy. A nóż to nie zabawka.
Nie jest gigantyczny.



no nie, ale ulany tak i ponabijać się zawsze można. :pejcz:

SlothMcLazy

2021-07-08, 21:14
Andriu996 napisał/a:

Szczegóły zostawię dla siebie.
Myślisz się. Życie uratowała mi krav maga z refleksem połączona ze szczęściem. Na treningach jest spoko, ale jak przychodzi co do czego to już nie jest hop siup. Jeden błąd i koniec.



Bardzo dobrze powiedziane. Za cholerę nie mogę znaleźć pewnego filmiku w którym szkoleniowiec samoobrony dał nastolatkowi bez jakiegokolwiek doświadczenia w sztuce walki nóż treningowy, który po dźgnięciach i cięciach zostawiał znaki na ciele jako czerowne zadrapania. Zadaniem było rozbrojenie zawodnika. Mimo tego że udało mu się go rozbroić względnie szybki, pokazał rany które mogły go potencjalnie zabić przez wykrwawienie. Byłby martwy w przeciągu kilku kilkunastu minut.

Mam pytanie. Nie próbowałeś uciekać? Czy po prostu stało się tak że nie miałeś czasu na reakcję i ucieczkę?

andrzejrobert75

2021-07-08, 21:15
Pewnie robotę chciał zacząć od urlopu,rozczarował się że nie można i nerwy mu skoczyły.

Maras0803

2021-07-08, 21:18
Możesz tym pępkiem robić jakieś sztuczki ?

Andriu996

2021-07-08, 21:24
SlothMcLazy napisał/a:

Bardzo dobrze powiedziane. Za cholerę nie mogę znaleźć pewnego filmiku w którym szkoleniowiec samoobrony dał nastolatkowi bez jakiegokolwiek doświadczenia w sztuce walki nóż treningowy, który po dźgnięciach i cięciach zostawiał znaki na ciele jako czerowne zadrapania. Zadaniem było rozbrojenie zawodnika. Mimo tego że udało mu się go rozbroić względnie szybki, pokazał rany które mogły go potencjalnie zabić przez wykrwawienie. Byłby martwy w przeciągu kilku kilkunastu minut.
Mam pytanie. Nie próbowałeś uciekać? Czy po prostu stało się tak że nie miałeś czasu na reakcję i ucieczkę?



Miałem ułamek sekundy na reakcję, po probie obrony i trzech ciasach osoba trzecia go złapała i obezwladnila. Poczym zobaczyłem fontannę krwi z żyły ramiennej. Potem jazda do szpitala. Napastnik ma niepokolei w głowie i coś mu odwalilo. Dopiero potem zobaczyłem ranę na brzuchu.

NiemiecWaszPan

2021-07-08, 21:27
Co do autora wrzuty, to bez urazy, ale wyglądasz jak pie**olony ulaniec z 15stoma kilogramami nadwagi. Ja wiem, że same mięśnie nie walczą, ale jakąś w miarę przyzwoitą sylwetkę facet powinien mieć. Poza tym każdy, kto ćwiczy jakiś sport walki (boks, mma, czy zapasy) zawodowo, robi treningi siłowe na siłce. Te bajeczki o jakiejś krav madze, karate, czy tam systemie to możesz se w dupę wsadzić. Takie rzeczy, to tylko w bajce z brusem lee i czakiem norrisem, gdzie 60 kilogramowy sychar rozpie**ala pięciu 100kilowych goryli naraz. Chcesz się dobrze napie**alać, to musisz być silny, szybki i być zawodnikiem kompletnym (boks, zapasy, kickboxking, ju-jitsu, itp), czyli w jednym skrócie: mma sk***ysyny.