18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęście w nieszczęściu

Andriu996 • 2021-07-08, 17:34
Dostałem nożem trzy razy. Przebita żyła ramienna i tylko błona brzuszna. Dłuższa rana na ręku była cięta więc pikuś. Dwie godziny wcześniej jadłem kolacje więc gdyby w brzuch nóż wszedł cały to bym nie przeżył. Długie cięcie na brzuchu zrobili lekarze żeby sprawdzić bebechy. Na szczęście całe.
Ta napastnik podziękował za pomoc i to dosłownie za ,,Pomoc".
Litość To Zbrodnia. Uwazajcie komu pomagacie.








Guwnojat

2021-07-08, 18:51
Zenonn napisał/a:

Chłopie, obudź się. Kto w Krakowie chodzi z nożem ? Chyba tylko ukry. Teraz to podstawowe wyposażenie duży gaz (gaśnica)+ maczeta

Jakbyś nie zauważył, to jestem z Krakowa więc nie ucz ojca dzieci robić, pajacu. Mieszkam tu od urodzenia więc doskonale wiem kto i co. To jest pierwsza sprawa. Druga sprawa, to jakbyś nie zauważył, to sobie żartuje. Po trzecie, zamknij k***a ryj jak nie jesteś z Krakowa i nie udawaj wielkiego znawcy, bo już pięcioletnie dziecko wie, że moje miasto to miasto maczet. Ameryki nie odkryłeś, stulejarzu.

swampman

2021-07-08, 18:56
Guwnojat napisał/a:

Jakbyś nie zauważył, to jestem z Krakowa więc nie ucz ojca dzieci robić, pajacu. Mieszkam tu od urodzenia więc doskonale wiem kto i co. To jest pierwsza sprawa. Druga sprawa, to jakbyś nie zauważył, to sobie żartuje do autora tego tematu. Po trzecie, zamknij k***a ryj jak nie jesteś z Krakowa.



wszystkich zna j***ny i wie co robia :lol: pewnie jestes z kurdwanowa bo tam same takie a to nawet nie krakow

Strielok1

2021-07-08, 18:57
Guwnojat napisał/a:

Jakbyś nie zauważył, to jestem z Krakowa więc nie ucz ojca dzieci robić, pajacu. Mieszkam tu od urodzenia więc doskonale wiem kto i co. To jest pierwsza sprawa. Druga sprawa, to jakbyś nie zauważył, to sobie żartuje do autora tego tematu. Po trzecie, zamknij k***a ryj jak nie jesteś z Krakowa i nie udawaj wielkiego znawcy, bo pięcioletnie dziecko wie, że moje miasto to miasto maczet. Ameryki nie odkryłeś stulejarzu.



Ty naprawdę brandzlujesz się tym że pochodzisz z miasta p*zd które muszą chodzić ze sprzętem żeby ich byle żul nie naj***ł?

Guwnojat

2021-07-08, 19:01
swampman napisał/a:

wszystkich zna j***ny i wie co robia pewnie jestes z kurdwanowa bo tam same takie a to nawet nie krakow

Akurat nie jestem z k***idołka i szczerze mówiąc od zawsze miałem wyj***ne w środowisko kibicowkie czy jak to się tam zwie.

Strielok1 napisał/a:

swampman napisał/a:

wszystkich zna j***ny i wie co robia pewnie jestes z kurdwanowa bo tam same takie a to nawet nie krakow

Akurat nie jestem z k***idołka i szczerze mówiąc zawsze miałem wyj***ne w środowisko kibicowkie :DDD

Jak mam być szczery, to się tego wstydzę. Nienawidzę kurew które są mocne w grupie albo ze sprzętem a takich pełno w Krakowie. Raz mojego brata napadło trzech sebiksów z osiedla obok. Wielkie kozaki, bo z nożem jeden czy ki ch*j z czym. Mój brat chciał iść na solo, bo się napie**ala dużo. W sensie trenuje muai thai, ale sp***olił, bo nie chciał ryzykować życia a jak później ja każdego z osobna chciałem wyłapać, to sp***oliny do potęgi.

Zenonn

2021-07-08, 19:02
Guwnojat napisał/a:

Jakbyś nie zauważył, to jestem z Krakowa więc nie ucz ojca dzieci robić, pajacu. Mieszkam tu od urodzenia więc doskonale wiem kto i co. To jest pierwsza sprawa. Druga sprawa, to jakbyś nie zauważył, to sobie żartuje. Po trzecie, zamknij k***a ryj jak nie jesteś z Krakowa i nie udawaj wielkiego znawcy, bo już pięcioletnie dziecko wie, że moje miasto to miasto maczet. Ameryki nie odkryłeś, stulejarzu.



Tepa c**o, wstyd przynosisz temu miastu. Nie pisz już nic więcej bo się tylko pograzysz. Tak, też jestem z Krakowa.

Tryper

2021-07-08, 19:03
Napisz coś więcej o tym incydencie. Jak to się stało?

Guwnojat

2021-07-08, 19:03
Zenonn napisał/a:

Tepa c**o, wstyd przynosisz temu miastu. Nie pisz już nic więcej bo się tylko pograzysz. Tak, też jestem z Krakowa.

ch*j mnie to boli, jak masz coś jeszcze do powiedzenia, to zapraszam na PW. Pobijesz mnie z kolegami? :mrgreen:

Zenonn

2021-07-08, 19:09
Guwnojat napisał/a:

ch*j mnie to boli, jak masz coś jeszcze do powiedzenia, to zapraszam na PW. Pobijesz mnie z kolegami?



Po ch*j mam cię bić zjebie ? Myślisz że każdy ma umysł ameby tak jak ty, żeby szukać dziury w dupie i robić sobie problemy za pajaca z jakiegoś forum sadistica ?

SzczeryDoBolu

2021-07-08, 19:14
Halman zgrywasz tu kozaka a zwykła miękka faja z Ciebie ... Twoje nudne życie opiera się na komentowaniu i wrzucaniu postów na sadistica

mazga50

2021-07-08, 19:15
Andriu996 napisał/a:

Dostałem nożem trzy razy. Przebita żyła ramienna i tylko błona brzuszna. Dłuższa rana na ręku była cięta więc pikuś. Dwie godziny wcześniej jadłem kolacje więc gdyby w brzuch nóż wszedł cały to bym nie przeżył. Długie cięcie na brzuchu zrobili lekarze żeby sprawdzić bebechy. Na szczęście całe.
Ta napastnik podziękował za pomoc i to dosłownie za ,,Pomoc".
Litość To Zbrodnia. Uwazajcie komu pomagacie.



No ale rozwiń temat...

Guwnojat

2021-07-08, 19:17
Zenonn napisał/a:

Po ch*j mam cię bić zjebie ? Myślisz że każdy ma umysł ameby tak jak ty, żeby szukać dziury w dupie i robić sobie problemy za pajaca z jakiegoś forum sadistica ?

Więcej dystansu stulejarzu, bo Ci żyłka pęknie :mrgreen:

kosmerf

2021-07-08, 19:18
Guwnojat napisał/a:

ch*j mnie to boli, jak masz coś jeszcze do powiedzenia, to zapraszam na PW. Pobijesz mnie z kolegami?



Halo, proszę pana, dziecko się panu do konta dorwało w wakacje. Proszę się wylogować zanim smrodu narobi

:mrgreen:

Krzywy666

2021-07-08, 19:20
Halman napisał/a:

dałeś się pociąć jak ostatni lamus i jeszcze się tym chwalisz...



Założyłem konto bo już nie daje rady z tobą idioto. Zamknij mordę, usuń konto, nic nie wrzucaj, gin, przepadnij cioto. Wracaj do swojej piwnicy

Halman

2021-07-08, 19:25
Krzywy666 napisał/a:

Założyłem konto bo już nie daje rady z tobą idioto. Zamknij mordę, usuń konto, nic nie wrzucaj, gin, przepadnij cioto. Wracaj do swojej piwnicy


spoko ale na 99,9% cię na to nie stać z tygodniówki...