18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęście w nieszczęściu

Andriu996 • 2021-07-08, 17:34
Dostałem nożem trzy razy. Przebita żyła ramienna i tylko błona brzuszna. Dłuższa rana na ręku była cięta więc pikuś. Dwie godziny wcześniej jadłem kolacje więc gdyby w brzuch nóż wszedł cały to bym nie przeżył. Długie cięcie na brzuchu zrobili lekarze żeby sprawdzić bebechy. Na szczęście całe.
Ta napastnik podziękował za pomoc i to dosłownie za ,,Pomoc".
Litość To Zbrodnia. Uwazajcie komu pomagacie.








Ciekawy_Zycia

2021-07-08, 21:29
Halman napisał/a:

dałeś się pociąć jak ostatni lamus i jeszcze się tym chwalisz...



Ku..wa Bruce Lee z klozetu co wiedział t powiedział - poziom IQ na poziomie kapucynek - przepraszam nie chciałem ich obrazić!

ander455

2021-07-08, 21:38
Piwko za materiał własny!!! Aczkolwiek obrzydliwe.

Andriu996

2021-07-08, 21:40
NiemiecWaszPan napisał/a:

Co do autora wrzuty, to bez urazy, ale wyglądasz jak pie**olony ulaniec z 15stoma kilogramami nadwagi. Ja wiem, że same mięśnie nie walczą, ale jakąś w miarę przyzwoitą sylwetkę facet powinien mieć. Poza tym każdy, kto ćwiczy jakiś sport walki (boks, mma, czy zapasy) zawodowo, robi treningi siłowe na siłce. Te bajeczki o jakiejś krav madze, karate, czy tam systemie to możesz se w dupę wsadzić. Takie rzeczy, to tylko w bajce z brusem lee i czakiem norrisem, gdzie 60 kilogramowy sychar rozpie**ala pięciu 100kilowych goryli naraz. Chcesz się dobrze napie**alać, to musisz być silny, szybki i być zawodnikiem kompletnym (boks, zapasy, kickboxking, ju-jitsu, itp), czyli w jednym skrócie: mma sk***ysyny.



Zawodnik mma może zrobić pod siebie co najwyżej jeżeli trafi na nozownika. Widzę że ty taki sam specjalista jak Halman

Jesse.Pinkman

2021-07-08, 21:50
Największą mam bekę z Najmana. Chciał zabłysnąć pierwszym komentarzem a zaorał się po mistrzowsku jak zwykle. HalMan-ZjebMan wracaj do piwnicy a za materiał piwko :)

Andriu996

2021-07-08, 21:55
NiemiecWaszPan napisał/a:

Co do autora wrzuty, to bez urazy, ale wyglądasz jak pie**olony ulaniec z 15stoma kilogramami nadwagi. Ja wiem, że same mięśnie nie walczą, ale jakąś w miarę przyzwoitą sylwetkę facet powinien mieć. Poza tym każdy, kto ćwiczy jakiś sport walki (boks, mma, czy zapasy) zawodowo, robi treningi siłowe na siłce. Te bajeczki o jakiejś krav madze, karate, czy tam systemie to możesz se w dupę wsadzić. Takie rzeczy, to tylko w bajce z brusem lee i czakiem norrisem, gdzie 60 kilogramowy sychar rozpie**ala pięciu 100kilowych goryli naraz. Chcesz się dobrze napie**alać, to musisz być silny, szybki i być zawodnikiem kompletnym (boks, zapasy, kickboxking, ju-jitsu, itp), czyli w jednym skrócie: mma sk***ysyny.



Ee Burneika. Gdzie fotki twojej sylwetki. Pokaż się.

_HeiSeNBerg

2021-07-08, 22:07
Rychłego powrotu. Bebzol cię uratował panie. Jednak picie browarów ma zalety.

Kutasiarz

2021-07-08, 22:24
Jakby nie było są cycki więc piwo się należy.
A tak swoją drogą to czego autorze się spodziewałeś po społeczności sadistica? Wiadomo że tu tylko szydera.

Andriu996

2021-07-08, 22:32
ku*asiarz napisał/a:

Jakby nie było są cycki więc piwo się należy.
A tak swoją drogą to czego autorze się spodziewałeś po społeczności sadistica? Wiadomo że tu tylko szydera.



Spokoju, każdy musi dopie**olic drugiemu żeby się dowartosciowac. Na dzidzce jeszcze gorzej dlatego już tam od dawna nie zaglądam.

_HeiSeNBerg napisał/a:

Rychłego powrotu. Bebzol cię uratował panie. Jednak picie browarów ma zalety.



Tłuszczu mam 2, 3 centymetry więc poniekąd masz rację, ale nie tylko to mnie uratowało.

dżonyłojlker

2021-07-08, 22:39
Andriu996 napisał/a:

wypie**alaj



Wyluzuj chłopie, musisz zaakceptować, że jesteś obrzydliwym grzybem i że masz ch*jowe geny. Nie ma sensu się denerwować, nikt nie jest idealny, ale ten Twój pępek to naprawdę dziwny, taki k***a wielki ;-)

Andriu996

2021-07-08, 22:45
porczmanki napisał/a:

Wyluzuj chłopie, musisz zaakceptować, że jesteś obrzydliwym grzybem i że masz ch*jowe geny. Nie ma sensu się denerwować, nikt nie jest idealny, ale ten Twój pępek to naprawdę dziwny, taki k***a wielki



Dowartosciowałes się? To idź spać. Spójrz na siebie halmanie 2.0

silwerbalk

2021-07-08, 22:49
Strielok1 napisał/a:

Co tu się odpie**ala w komentarzach



Stary k***a miłość sobie wyznają tutaj .... Ja pierodle z sadistica powoli powstaje jakieś forum dla pederastów ...

dżonyłojlker

2021-07-08, 22:54
Andriu996 napisał/a:

Dowartosciowałes się? To idź spać. Spójrz na siebie halmanie 2.0



Ty naprawdę nie masz za grosz poczucia humoru i dystansu do siebie. Nie dziwię się, że ten ukrainiec wj***ł Ci kosę 8-)

Zenonn

2021-07-08, 22:57
Andriu996 napisał/a:

Dowartosciowałes się? To idź spać. Spójrz na siebie halmanie 2.0



Ziomek, ale opowiedz co z napastnikiem ? Skrobie wieko ? Czy wrócił do swojego kraju ?

Andriu996

2021-07-08, 23:05
Zenonn napisał/a:

Ziomek, ale opowiedz co z napastnikiem ? Skrobie wieko ? Czy wrócił do swojego kraju ?



To moja sprawa

Zenonn napisał/a:

Ziomek, ale opowiedz co z napastnikiem ? Skrobie wieko ? Czy wrócił do swojego kraju ?



Ściany mają uszy

porczmanki napisał/a:

Ty na prawdę nie masz za grosz poczucia humoru i dystansu do siebie. Nie dziwię się, że ten ukrainiec wj***ł Ci kosę



Mnie takie coś nie bawi. Gardzę takimi jak ty którzy się dowartosciowują dopie**alajac innym.

Zenonn

2021-07-08, 23:05
Andriu996 napisał/a:

To moja sprawa
Ściany mają uszy



Tajemniczy Don Pedro z ciebie. Miejmy nadzieję że załatwiłeś to honorowo.