18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęście w nieszczęściu

Andriu996 • 2021-07-08, 17:34
Dostałem nożem trzy razy. Przebita żyła ramienna i tylko błona brzuszna. Dłuższa rana na ręku była cięta więc pikuś. Dwie godziny wcześniej jadłem kolacje więc gdyby w brzuch nóż wszedł cały to bym nie przeżył. Długie cięcie na brzuchu zrobili lekarze żeby sprawdzić bebechy. Na szczęście całe.
Ta napastnik podziękował za pomoc i to dosłownie za ,,Pomoc".
Litość To Zbrodnia. Uwazajcie komu pomagacie.








Gandalf-Szary

2021-07-09, 13:07
[quote="Andriu996"]
Gandalf-Szary napisał/a:

Walka na śmierć i życie vs walka na zęby. Zdecydowanie większe jaja mają ci co walczą na noże. Zresztą oba warianty są w Polsce nielegalne wiec umoralnianie jednych a ganienie drugich wydaje sie absurdalne.
Ciebie wkurza to że lata treningu sztuk walki idą w łeb w ułamku sekundy gdy przeciwnik wyciąga kose i to on kontroluje sytuacje, poczytaj Sun Tzu i wyciągnij wnioski :][/quot
Walka na noże, a atak nożem na nieuzbrojonego przeciwnika to dwie różne rzeczy. Chyba nie ogarniasz oczym tu się pisało.
Walka na noże, a atak nożem na nieuzbrojonego przeciwnika to dwie różne rzeczy. Chyba nie ogarniasz oczym tu się pisało.



Odnoszę sie do zdania które zacytowałem, nie do całej dyskusji, to chyba jasne.

Andriu996

2021-07-09, 13:28
[quote="Gandalf-Szary"]
Andriu996 napisał/a:


Odnoszę sie do zdania które zacytowałem, nie do całej dyskusji, to chyba jasne.



Jemu raczej chodziło o to że tylko p*zdy atakują nożem nieuzrojonych przeciwników. Może źle to wyraził. A co do twojej wypowiedzi ,,zdecydowanie większe jaja mają ci co walczą na noże" to się zgadzam pod warunkiem że obaj są wyszkoleni, bo jeśli trafią się dwa zjeby, to żadne jaja tylko sieczka w głowie.

scout667

2021-07-09, 13:42
"Dwie godziny wcześniej jadłem kolacje więc gdyby w brzuch nóż wszedł cały to bym nie przeżył"

A co to za różnica skoro trawimy z 8/12h i bebechy w sumie ciągle mamy pełne?

patgaw

2021-07-09, 14:15
poki nie napiszesz normalnego opisu co tam sie stalo i dlaczego to ch*j ci w dupe (albo miedzy szwy) i niech sie nie goi :D

Zywezwłoki

2021-07-09, 14:40
Współczuję że się tak ludzie na Ciebie uczepili same pewnie maczo w tych komach xddddd niech oni pokażą swoje bebechy najlepiej od środka takie krwiście czerwone :]

Andriu996

2021-07-09, 14:46
scout667 napisał/a:

"Dwie godziny wcześniej jadłem kolacje więc gdyby w brzuch nóż wszedł cały to bym nie przeżył"
A co to za różnica skoro trawimy z 8/12h i bebechy w sumie ciągle mamy pełne?



Duża. Jeżeli jesteś po sytym posiłku brzuch jest większy i trudniej go zaszyć. Już podczas II wojny światowej niemccy sanitariusze mówili żołnierzom by nie jedli na 6 godzin przed walką bo gdy oberwą w brzuch będą mieli wieksze szanse na przeżycie.

Zywezwłoki napisał/a:

Współczuję że się tak ludzie na Ciebie uczepili same pewnie maczo w tych komach xddddd niech oni pokażą swoje bebechy najlepiej od środka takie krwiście czerwone :]



Próbują się dowartosciowac. Nie rusza mnie to. Wręcz przeciwnie. Podbudowali mnie i moje przekonania. Większość z nich jest pokroju halmana wiem że jestem lepszy. Dojdę do siebie i wrócę do treningów z jeszcze większą motywacją a oni dalej będą w tym samym miejscu.

patgaw napisał/a:

poki nie napiszesz normalnego opisu co tam sie stalo i dlaczego to ch*j ci w dupe (albo miedzy szwy) i niech sie nie goi



Napisałem tak jak napisałem bo mi się tak podobało. To nie spowiedź albo przesłuchanie. Mam gdzieś wasze wersje i docinki. Tobie ch*j w oko, bo w dupę to przyjemność

Strielok1

2021-07-09, 16:04
Gandalf-Szary napisał/a:

Walka na śmierć i życie vs walka na zęby. Zdecydowanie większe jaja mają ci co walczą na noże. Zresztą oba warianty są w Polsce nielegalne wiec umoralnianie jednych a ganienie drugich wydaje sie absurdalne.
Ciebie wkurza to że lata treningu sztuk walki idą w łeb w ułamku sekundy gdy przeciwnik wyciąga kose i to on kontroluje sytuacje, poczytaj Sun Tzu i wyciągnij wnioski :]



k***a ale ty tępy jesteś, jak się tak ugadasz to możesz się nawet na kilofy napie**alać. Ale z nożem na kogoś z gołymi rękoma to tylko p*zda życiowa wyskakuje i nie ważne jak to sobie tłumaczysz żeby się nie przyznać przed samym sobą do bycia p*zdą.

Andriu996

2021-07-09, 16:31
Franki0001 napisał/a:

Fajne cycki



Lubisz męskie cycki?
To na paradę równości idź.

Franki0001

2021-07-09, 16:34
Andriu996 napisał/a:

Lubisz męskie cycki?
To na paradę równości idź.



Przypominają mi kobiece bystrzaku.

Andriu996

2021-07-09, 16:43
Franki0001 napisał/a:

Przypominają mi kobiece bystrzaku.



To pewnie jeszcze nie r*chales

Gandalf-Szary

2021-07-09, 16:49
Strielok1 napisał/a:

k***a ale ty tępy jesteś, jak się tak ugadasz to możesz się nawet na kilofy napie**alać. Ale z nożem na kogoś z gołymi rękoma to tylko p*zda życiowa wyskakuje i nie ważne jak to sobie tłumaczysz żeby się nie przyznać przed samym sobą do bycia p*zdą.



To musi być troling bo tacy głupi ludzie nie istnieją, z tym poziomem IQ miał byś problem z oddychaniem. Czytałeś osle j***ny tekst który zacytowałeś?? Chyba nie. Żegnam.

Strielok1

2021-07-09, 17:30
Gandalf-Szary napisał/a:

To musi być troling bo tacy głupi ludzie nie istnieją, z tym poziomem IQ miał byś problem z oddychaniem. Czytałeś osle j***ny tekst który zacytowałeś?? Chyba nie. Żegnam.



Osła to możesz w lustrze poszukać a to co miałeś na myśli to już twój problem. Zresztą wydźwięk tego co napisałeś jest jasny , szczególnie tekst o tym że ch*j go strzela że lata treningu idą w p*zdu gdy ktoś wyciąga nóż i kontroluje sytuację, ja tu nic nie widzę o nożownikach tylko o szmacie która potrzebuje sprzętu bo w rękach jest za słaba więc skoro już się ośmieszyłeś to skończ odwracać kota ogonem.

grzesio1712

2021-07-09, 17:33
A jeszcze tak dodam od siebie, że jedyna śmierć jakiej się boję to być zadźganym. Na hardzie nie dam rady ogladac filmów jak ktoś wbija nóż w ciało. A tak w ogóle co się czuje w czasie wbijania noża? Gorący przeszywający ból czy nie jest się świadomym aż się nie zauważy?

TytanowyRosomak

2021-07-09, 17:34
[Magik] napisał/a:

Halman, ty juz jestes tak zj***ny ze ludziom szkoda litosci na ciebie.



Halman to taka typowa parówa.