18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęście w nieszczęściu

Andriu996 • 2021-07-08, 17:34
Dostałem nożem trzy razy. Przebita żyła ramienna i tylko błona brzuszna. Dłuższa rana na ręku była cięta więc pikuś. Dwie godziny wcześniej jadłem kolacje więc gdyby w brzuch nóż wszedł cały to bym nie przeżył. Długie cięcie na brzuchu zrobili lekarze żeby sprawdzić bebechy. Na szczęście całe.
Ta napastnik podziękował za pomoc i to dosłownie za ,,Pomoc".
Litość To Zbrodnia. Uwazajcie komu pomagacie.








kapelan_szturmowy

2021-07-08, 23:06
a opowiesz historię tego pępka? Bo moja żona miała taki po urodzeniu dziecka. Przepuklina? I jeszcze jedno: lekarze Ci tak klatę ogolili ?

Zenonn

2021-07-08, 23:13
Ale się przyj***liscie do ulańca. Może dużo jadł w łonie matki i musiał mieć dużą przepustowość pępka. Stąd jego rozmiar. Zagadka rozwiązana i dajcie mu spokój, bo nie zaśnie, a musi dużo odpoczywać po takiej przygodzie.

Andriu996

2021-07-08, 23:23
Żal mi was, naprawdę. Jak na jeb z dzidy. Banda przegrywów, leszczy, stulejarzy i halmanow.
Oby was takie coś nie spotkało. I tak już macie zj***ne życie.

UrlichUrwich

2021-07-08, 23:24
fiattt napisał/a:

a opowiesz historię tego pępka? Bo moja żona miała taki po urodzeniu dziecka. Przepuklina? I jeszcze jedno: lekarze Ci tak klatę ogolili ?



Wygląda jak ślad po operacji laparoskopowej. Szukaj innych wcześniejszych już zagojonych blizn (jeszcze dwie) a się wyjaśni.

Kamil3l

2021-07-08, 23:24
silwerbalk napisał/a:

Stary k***a miłość sobie wyznają tutaj .... Ja pierodle z sadistica powoli powstaje jakieś forum dla pederastów ...



Co ty pie**olisz? Gość został pocięty i się z nami tym podzielił. Jaka k***a miłość zjebie. Użytkownik portalu. Zwykłe wsparcie.
Kiedyś to ludzie umieli się tu trzymać razem. Docinki były bardziej wyrafinowane, można było też cieszyć się cięta ripostą. Inteligentne dyskusje z argumentami.
Teraz to przypomina wyścig dekli w "ale mu doebałem" i odświeżę stronkę bo może mam jedno piwko więcej. Żenada w ch*j. Komentarze były niejednokrotnie lepsze od tematu. Teraz hasło pępek i hihihi.
Tylko kilku Sadoli w komentarzach pod tym tematem.
Może ciężko w to uwierzyć, ale tu Kiedyś była społeczność. Poj***na i obsmarowywana przez wszystkich, jadąca po sobie. Jednak społeczność.
Teraz to tylko tu nasrać i niech cygan na akordeonie gra.

Andriu996

2021-07-08, 23:32
Kamil3l napisał/a:

Co ty pie**olisz? Gość został pocięty i się z nami tym podzielił. Jaka k***a miłość zjebie. Użytkownik portalu. Zwykłe wsparcie.
Kiedyś to ludzie umieli się tu trzymać razem. Docinki były bardziej wyrafinowane, można było też cieszyć się cięta ripostą. Inteligentne dyskusje z argumentami.
Teraz to przypomina wyścig dekli w "ale mu doebałem" i odświeżę stronkę bo może mam jedno piwko więcej. Żenada w ch*j. Komentarze były niejednokrotnie lepsze od tematu. Teraz hasło pępek i hihihi.
Tylko kilku Sadoli w komentarzach pod tym tematem.
Może ciężko w to uwierzyć, ale tu Kiedyś była społeczność. Poj***na i obsmarowywana przez wszystkich, jadąca po sobie. Jednak społeczność.
Teraz to tylko tu nasrać i niech cygan na akordeonie gra.



Dobrze powiedziane. 4 może 5 osób napisało coś z sensem reszta to z dzidy przyszła. Ale czego się można spodziewać po zjebach. Cisną Halmana a sami nie są lepsi od niego

kapelan_szturmowy

2021-07-08, 23:44
Kamil3l napisał/a:

Użytkownik portalu. Zwykłe wsparcie.


Kamil3l napisał/a:

Gość został pocięty i się z nami tym podzielił.


To mógł napisać do Bravo Girl albo zagrać w paradokumencie "Dlaczego Ja?"...

Andriu996 napisał/a:

Dobrze powiedziane.


No, to teraz sobie obciągnijcie i ...
Kamil3l napisał/a:

i niech cygan na akordeonie gra.







Nie o takiego Sadola nic nie robilem....

:-/

NafazowanyKoleś

2021-07-08, 23:48
Kamil3l napisał/a:

...gówno...



Wyrafinowane docinki. Cięta riposta. Inteligentne dyskusje. Argumenty.

Co ty pie**olisz kacapie, naoglądałeś się rozmów w toku na kasecie i złapała cię nostalgia?

Wsparcie? wsparcie to było jak koleś założył temat ze swoją pełną historią i zdjęciami o tym jak wylądował na wózku a nie jak jakiś j***ny debil twierdzi że nie jest ulany, robi z siebie tajemniczego fajtera który abrakadabrą uniknął śmierci a w rzeczywistości mu za głupotę naj***ny ukr wyj***ł krzywo kose do obierania ziemniaków. A ulanego teraz śledzą wszystkie służby i nie może słowa napisać bo ściany mają uszy :amused:

Ja nie widzę nic dziwnego w tym że grubego pojechali. ch*j mnie to obchodzi że jest ofiarą losu, przed kosą był debilem i jak widać nadal nim jest, czego nie rozumiesz?

jajo245

2021-07-08, 23:48
spinace sie i pie**olicie smieci. typowo chłop się skaleczył w kuchni i nic nie opowiada o sytuacji jakis warchlak j***ny pol produkt pewnie z lgbt. ten serwis spada na psyy. kedyz na zywca ciete glowy teraz skaleczenia i kłotnie lgbtcow

silwerbalk

2021-07-08, 23:52
Kamil3l napisał/a:

Co ty pie**olisz? Gość został pocięty i się z nami tym podzielił. Jaka k***a miłość zjebie. Użytkownik portalu. Zwykłe wsparcie.
Kiedyś to ludzie umieli się tu trzymać razem. Docinki były bardziej wyrafinowane, można było też cieszyć się cięta ripostą. Inteligentne dyskusje z argumentami.
Teraz to przypomina wyścig dekli w "ale mu doebałem" i odświeżę stronkę bo może mam jedno piwko więcej. Żenada w ch*j. Komentarze były niejednokrotnie lepsze od tematu. Teraz hasło pępek i hihihi.
Tylko kilku Sadoli w komentarzach pod tym tematem.
Może ciężko w to uwierzyć, ale tu Kiedyś była społeczność. Poj***na i obsmarowywana przez wszystkich, jadąca po sobie. Jednak społeczność.
Teraz to tylko tu nasrać i niech cygan na akordeonie gra.



Ja pierodle k***a to jest sadistic nie kółko wzajemnej adoracji. Jak szukasz szacunku i zrozumienia to nie te forum. Polecam ci wykop albo inne wynalazki.... Typa pocioł ale typ nie chce powiedzieć czemu bo to sprawa prywatna .... A może był ch*jem co kase ukrowi wisiał od 3 miechów...i nie bronie tu ukra za jego ruch bo widać że typ ma naj***ne jak cyganka w tobołku

cedrikk

2021-07-09, 00:03
Wracaj do zdrowia Andriu i trenuj dalej.
Jak już dojdziesz do siebie powypie**alaj mu ręce ze stawów, albo staw skokowy :-D :-D

Rob3rt88

2021-07-09, 00:07
a Ty jest on czy ona ? bo mam nadzieje ze jestes Tereska - z tyłu plecy i z przodu plecy.... sory cyce masz jak Tereska :D

dżonyłojlker

2021-07-09, 00:08
NafazowanyKoleś napisał/a:

Wyrafinowane docinki. Cięta riposta. Inteligentne dyskusje. Argumenty.
Co ty pie**olisz kacapie, naoglądałeś się rozmów w toku na kasecie i złapała cię nostalgia?
Wsparcie? wsparcie to było jak koleś założył temat ze swoją pełną historią i zdjęciami o tym jak wylądował na wózku a nie jak jakiś j***ny debil twierdzi że nie jest ulany, robi z siebie tajemniczego fajtera który abrakadabrą uniknął śmierci a w rzeczywistości mu za głupotę naj***ny ukr wyj***ł krzywo kose do obierania ziemniaków. A ulanego teraz śledzą wszystkie służby i nie może słowa napisać bo ściany mają uszy
Ja nie widzę nic dziwnego w tym że grubego pojechali. ch*j mnie to obchodzi że jest ofiarą losu, przed kosą był debilem i jak widać nadal nim jest, czego nie rozumiesz?



O k***a stary, popłakałem się ze śmiechu :rofl:

rzemator

2021-07-09, 00:25
NafazowanyKoleś napisał/a:

Wyrafinowane docinki. Cięta riposta. Inteligentne dyskusje. Argumenty.
Co ty pie**olisz kacapie, naoglądałeś się rozmów w toku na kasecie i złapała cię nostalgia?
Wsparcie? wsparcie to było jak koleś założył temat ze swoją pełną historią i zdjęciami o tym jak wylądował na wózku a nie jak jakiś j***ny debil twierdzi że nie jest ulany, robi z siebie tajemniczego fajtera który abrakadabrą uniknął śmierci a w rzeczywistości mu za głupotę naj***ny ukr wyj***ł krzywo kose do obierania ziemniaków. A ulanego teraz śledzą wszystkie służby i nie może słowa napisać bo ściany mają uszy
Ja nie widzę nic dziwnego w tym że grubego pojechali. ch*j mnie to obchodzi że jest ofiarą losu, przed kosą był debilem i jak widać nadal nim jest, czego nie rozumiesz?



ale szanuję za ten komentarz ;)