18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęście w nieszczęściu

Andriu996 • 2021-07-08, 17:34
Dostałem nożem trzy razy. Przebita żyła ramienna i tylko błona brzuszna. Dłuższa rana na ręku była cięta więc pikuś. Dwie godziny wcześniej jadłem kolacje więc gdyby w brzuch nóż wszedł cały to bym nie przeżył. Długie cięcie na brzuchu zrobili lekarze żeby sprawdzić bebechy. Na szczęście całe.
Ta napastnik podziękował za pomoc i to dosłownie za ,,Pomoc".
Litość To Zbrodnia. Uwazajcie komu pomagacie.








Guwnojat

2021-07-08, 19:29
kosmerf napisał/a:

Halo, proszę pana, dziecko się panu do konta dorwało w wakacje. Proszę się wylogować zanim smrodu narobi

ŁEHE, ale śmieszne :->

kosmerf

2021-07-08, 19:31
Krzywy666 napisał/a:

Założyłem konto bo już nie daje rady z tobą idioto. Zamknij mordę, usuń konto, nic nie wrzucaj, gin, przepadnij cioto. Wracaj do swojej piwnicy



Założyłeś konto to wrzuć materiał ciekawy a nie pie**ol na Halama w komentarzach.

Guwnojat napisał/a:

ŁEHE, ale śmieszne



Nie zesraj się. Wrócić ojciec z roboty to wpie**ol dostaniesz za przeklinanie w internecie.

Guwnojat

2021-07-08, 19:36
kosmerf napisał/a:


Nie zesraj się. Wrócić ojciec z roboty to wpie**ol dostaniesz za przeklinanie w internecie.

Mam się śmiać czy coś?

BanujNasNieMichalka

2021-07-08, 19:44
Joł k***a zajebisty temat o Krakowie, maczetach, halmanie i dzielnicach. Na początku mi się przewidziało że to wrzuta jak kogoś pocięli hhaha

Halman

2021-07-08, 19:46
Rannhide napisał/a:

Joł k***a zajebisty temat o Krakowie, maczetach, halmanie i dzielnicach. Na początku mi się przewidziało że to wrzuta jak kogoś pocięli hhaha



kupuję cie...

Andriu996

2021-07-08, 19:46
Halman napisał/a:

dałeś się pociąć jak ostatni lamus i jeszcze się tym chwalisz...



Stań oko w oko z nozownikiem i daj znać jak ci poszło

BanujNasNieMichalka

2021-07-08, 19:47
Halman napisał/a:

kupuję cie...



Nie no wyluzuj, biały jestem.

Andriu996

2021-07-08, 19:54
mazga50 napisał/a:

No ale rozwiń temat...



Szczegóły zostawię dla siebie.
Kwintesencja tego zdarzenia to:
Napastnik którego dobrze znam dostał pomocną dłoń i podziękował mi w ten sposób. Czyli?
Litość To Zbrodnia.

Rannhide napisał/a:

Joł k***a zajebisty temat o Krakowie, maczetach, halmanie i dzielnicach. Na początku mi się przewidziało że to wrzuta jak kogoś pocięli hhaha



To nie było w Krakowie.

Znawca_Cipek napisał/a:

Ja wiem kto to. Chodził ze mną do klasy. Zawsze się wkurzał,że nikt w grudniu nie chce przyjść na jego urodziny. Taki lamus. Pewnie sam się pociął, atencjusz j***ny



Jak nazywa się twój świat?

zwierzak30 napisał/a:

Grubość tkanki tłuszczowej uratowała ci życie.
Nim gruby zsechnie,tym chudy zdechnie.
Opis zdarzenia porfawor.



Myślisz się. Życie uratowała mi krav maga z refleksem połączona ze szczęściem. Na treningach jest spoko, ale jak przychodzi co do czego to już nie jest hop siup. Jeden błąd i koniec.

Mokebe

2021-07-08, 19:56
Niezłe sznyty mordo, mam nadzieje, że zachowałeś się jak porządny obywatel i zgłosiłeś sprawę na policje. Also
czy to możliwe, że uratował cię gruby bebzon?

Jak to jest dostać nożem, zesrałeś się od razu czy dopiero po czasie zauważyłeś, że coś jest nie tak?

Andriu996

2021-07-08, 20:00
remi1982 napisał/a:

Rychłego powrotu do zdrowia i jakimś szczegółem pie**olnij, bo mi to spokoju nie da. A do wszystkich "gladiatorów" sadistica - przed napastnikiem z nożem kurewsko trudno sie obronic. Tym bardziej jeśli atakuje z zaskoczenia.



To prawda miałem dosłownie ułamek sekundy na reakcję bo niespodziewalem sie ataku z jego strony. Znam napastnika bardzo dobrze.

plastic napisał/a:

czemu tak mało info? przyjaciołom nie opowiesz?



Masz wysokie mniemanie o sobie

@Halman

Powiesić się. Choć i to może ci nie wyjść.
Jak wszystko w twoim życiu.

@Halman

Powiesić się. Choć i to może ci nie wyjść.
Jak wszystko w twoim życiu.

plastic

2021-07-08, 20:00
Andriu996 napisał/a:

plastic napisał/a:
czemu tak mało info? przyjaciołom nie opowiesz?


Masz wysokie mniemanie o sobie.



ej, to wiesz co. zachowaj szczegóły dla siebie. to koniec naszej przyjaźni.

Andriu996

2021-07-08, 20:16
Mokebe napisał/a:

Niezłe sznyty mordo, mam nadzieje, że zachowałeś się jak porządny obywatel i zgłosiłeś sprawę na policje. Also
czy to możliwe, że uratował cię gruby bebzon?
Jak to jest dostać nożem, zesrałeś się od razu czy dopiero po czasie zauważyłeś, że coś jest nie tak?



Mój bebzon tylko się wydaje duży. Częściowo zablokowalem cios w brzuch bo rana powierzchowna. Z ręki krew lała sie jak z fontanny. Byłem trochę zesrany bo byłem dwie godziny po posiłku i śmierć zajrzała mi w oczy( nie ściemniam) miałem w ch*j szczęścia i jeszcze trochę. Ale gdy lekarz powiedział że wszystko będzie dobrze to się uspokoiłem( do tego morfina i już spokojnie czekałem na operacje). Dlatego trzeba trenować sporty walki. Nie boks, zapasy i inne mma tylko krav maga lub systema.( typowo na ulice)

swampman napisał/a:

a w ten pepek co ci sie stalo ?



Twoja stara go lizała

Bonifacy69

2021-07-08, 20:21
Co ty masz taki dziwny pępek?
Dokończ to co zacząłeś, w czym mu pomagałeś że cię tak załatwił? W przeprowadzce na tamten świat?

Andriu996

2021-07-08, 20:25
Bonifacy69 napisał/a:

Co ty masz taki dziwny pępek?
Dokończ to co zacząłeś, w czym mu pomagałeś że cię tak załatwił? W przeprowadzce na tamten świat?



Mój stary załatwił mu robotę, a on tak się odwdzięczył.
Reszta to nie wasza sprawa. Myślcie co chcecie.
Litość to naprawdę zbrodnia.

Raflik

2021-07-08, 20:25
Dostałeś czy DOSTAŁAŚ ??? bo cycki jak u laski.