18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczęście w nieszczęściu

Andriu996 • 2021-07-08, 17:34
Dostałem nożem trzy razy. Przebita żyła ramienna i tylko błona brzuszna. Dłuższa rana na ręku była cięta więc pikuś. Dwie godziny wcześniej jadłem kolacje więc gdyby w brzuch nóż wszedł cały to bym nie przeżył. Długie cięcie na brzuchu zrobili lekarze żeby sprawdzić bebechy. Na szczęście całe.
Ta napastnik podziękował za pomoc i to dosłownie za ,,Pomoc".
Litość To Zbrodnia. Uwazajcie komu pomagacie.








Andriu996

2021-07-09, 17:45
grzesio1712 napisał/a:

A jeszcze tak dodam od siebie, że jedyna śmierć jakiej się boję to być zadźganym. Na hardzie nie dam rady ogladac filmów jak ktoś wbija nóż w ciało. A tak w ogóle co się czuje w czasie wbijania noża? Gorący przeszywający ból czy nie jest się świadomym aż się nie zauważy?



Szczerze to dopiero po chwili poczułem ostry ból w tricepsie( przebita żyła ramienna). Brzuch po paru minutach zobaczyłem. Dopóki działa adrenalina nic praktycznie nie czuć. Dopiero jak spada to ogarniasz sytuacje. Takie jest moje odczucie. Nie wiem jak inni.

Duhfyy

2021-07-09, 19:49
na ch*j zaczynasz te temat jak nie chcesz dokończyć albo piszesz wszystko ze szczegółami, albo p*zda jesteś

Ko...........ah

2021-07-09, 20:53
Czemu nie nosisz przy sobie broni?? Nawet miej batona, albo gaz. Ja używam i mam wyj***ne :P

Andriu996

2021-07-09, 21:16
Duhfyy napisał/a:

na ch*j zaczynasz te temat jak nie chcesz dokończyć albo piszesz wszystko ze szczegółami, albo p*zda jesteś



Żebyś miał zagadkę. Mam swoje powody. Poskarż się mamusi.

PieronJasnySzlag

2021-07-09, 22:10
Andriu996 napisał/a:


Próbują się dowartosciowac. Nie rusza mnie to. Wręcz przeciwnie.


Nie pie**ol że cie to nie rusza skoro każdemu z osobna odpisujesz samemu obrażając od ciot z jzdz, kryptogejów, halmanów...
Udajesz że nie masz brzucha i pie**olisz jak to cie krav maga uratowała by pare postów dalej przyznać że zanim zareagowałeś to napastnika obezwładnili inni.

Jesteś na Sadisticu więc wyjmij tego kija z dupy i naucz sie śmiać z siebie!!
Niedawno był temat założony przez kolesia który całe życie spędzi na wózku i on mimo przej***nej sytuacji miał tysiąc razy większy dystans do siebie.

Andriu996

2021-07-09, 22:46
PieronJasnySzlag napisał/a:

Nie pie**ol że cie to nie rusza skoro każdemu z osobna odpisujesz samemu obrażając od ciot z jzdz, kryptogejów, halmanów...
Udajesz że nie masz brzucha i pie**olisz jak to cie krav maga uratowała by pare postów dalej przyznać że zanim zareagowałeś to napastnika obezwładnili inni.
Jesteś na Sadisticu więc wyjmij tego kija z dupy i naucz sie śmiać z siebie!!
Niedawno był temat założony przez kolesia który całe życie spędzi na wózku i on mimo przej***nej sytuacji miał tysiąc razy większy dystans do siebie.



Nie zesraj się. Czytaj ze zeozumieniem co piszę, a nie wyciągasz kawałki z kontekstu. Napisałem że mój brzuch nie jest taki wielki. Chyba grubasa na oczy nie widziałeś. Przeczytałeś piąte przez dziesiąte, reszte sobie odpowiedziałeś jak reszta i pie**olisz.

kryminal666

2021-07-09, 23:51
Widzę, że nie raz byłeś już cięty :D ale piwko za to , że żyjesz ;)

Kelmans

2021-07-10, 02:20
Trzeba było się nie wtrącać to byś z noża nie dostał.
A tak to omal nie zginąłeś, w dodatku wrzuciłeś swoje zdjęcia na sadistic, gdzie nie raczysz zdradzić szczegółów swojej przygody.
Teraz masz pretensje, że sadole skrytykowali twój bebech, weź się ogarnij i nie zachowuj się jak baba.

SocialMedia

2021-07-10, 02:51
Teleskopowa na nóż to możesz coś jeszcze ugrać. Z zaskoczenia czy tam na gole ręce, to kończy się tak jak na zdj.


Zdrowia chłopie

Andriu996

2021-07-10, 03:17
Kelmans napisał/a:

Trzeba było się nie wtrącać to byś z noża nie dostał.
A tak to omal nie zginąłeś, w dodatku wrzuciłeś swoje zdjęcia na sadistic, gdzie nie raczysz zdradzić szczegółów swojej przygody.
Teraz masz pretensje, że sadole skrytykowali twój bebech, weź się ogarnij i nie zachowuj się jak baba.



Następny. Dodałem ten post żeby pokazać sznyty a nie się wam zwierzać, szukać atencji, wsparcia emocjonalnego czy inne ch*je muje. Nie chodzi o brak dystansu tylko o was. Wygląda to tak: ktoś się przewrócił, to go kopnę będzie śmiesznie. Tak robią tylko życiowe nieudaczniki które czerpią przyjemność z krzywdy innych. To był mój pierwszy i ostatni post w tym k***idole.

Dupaapud

2021-07-10, 08:39
Andriu996 napisał/a:

Szczegóły zostawię dla siebie.
Kwintesencja tego zdarzenia to:
Napastnik którego dobrze znam dostał pomocną dłoń i podziękował mi w ten sposób.



Boże, co za kretyn. Halman ma rację. Pipa i atencjusz z Ciebie. Szczegóły zostawiasz dla siebie, bo nie ma szczegółów.

oskiboski7890

2021-07-10, 09:42
Co tam się odj***lo opowiadaj?

karolo_m

2021-07-10, 11:24
Andriu996 napisał/a:

Kolejny kryptopedał



Po prostu masz ch*jowy pępek i to dosłownie! trochę dystansu leszczu, tu jest sadistic, wszyscy z wszystkich cisną bekę, ale jeden "ksionże" sra się jak gimbaza.
Masz ch*jOWY pępek i się z tym pogódź :D

Prof._Kot_Budd

2021-07-10, 13:21
Nie wiem, czy ktoś to zauważył, ale masz ch*jowy pępek i chyba nie używałeś calgonu, bo wyj***ło ci bęben.

Kelmans

2021-07-10, 14:24
Andriu996 napisał/a:

Następny. Dodałem ten post żeby pokazać sznyty a nie się wam zwierzać, szukać atencji, wsparcia emocjonalnego czy inne ch*je muje. Nie chodzi o brak dystansu tylko o was. Wygląda to tak: ktoś się przewrócił, to go kopnę będzie śmiesznie. Tak robią tylko życiowe nieudaczniki które czerpią przyjemność z krzywdy innych. To był mój pierwszy i ostatni post w tym k***idole.



Jedynie co pokazałeś to swoją arogancję i nic więcej.