18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slava ukrainie, Sadolom slava!!!

swampman • 2023-01-02, 02:40
1 stycznia - dzień urodzin bohatera narodowego ukrainy i częsci sadoli poliniaków, chronionego przez ukraińską konstytucje.

Może po wojnie zaproszą was do wspólnego świetowania nad kacapskim ścierwem na Stadion Miejski im. Romana Szuchewycza przy ul. Bandery 15 w Tarnopolu.
Słuchajcie dalej majaczenia i mokrych snów bartosiaka i nudzisza o nędzymorzu i wspólnej przyszłosci z ukraińcami.
Dwojcie się i trojcie, prześcigajcie się w ukraińskim włazidupstwie, dalej i dalej, nic nie wymagajcie w zamian.

Macie największy "absurd dnia codziennego" który trwa od dekad.
Mało? Proszę, żyd odznacza upowca morderce żydów i Polaków:

"Myrosław Symczycz, były członek OUN-UPA o pseudonimie „Krzywonos”, który miał wydać rozkaz wymordowania ludności polskiej we wsi Pistyń w województwie stanisławowskim, otrzymał od prezydenta Wołodymyra Zełenskiego tytuł Bohatera Ukrainy. 99-letni Symczycz na Ukrainie cieszy się sławą „bohatera” walki narodowowyzwoleńczej. W jednym z miast ma nawet swój pomnik."

Polecam też artykuł w Rzeczpospolitej odnośnie wzrostu pozytywnej oceny upa z 20prc na 40prc, przez okres wojenny.

Tak, tak... wiem. Jestem dla was ruską onucą, która wciąż nie doczekała się przeprosin za rakiete i śmierć 2 obywateli RP na naszym terytorium.


(ciekawe który admin znowu zesra się o sianie ruskiej propagandy)

najlepszego w nowym roku sadole i poliniaki!




Halman

2023-01-02, 07:29
swampman napisał/a:

edytuj więcej swoje wysrywy
nie wiem co mu zrobiłeś i jaki miałeś układ. nie dissuj mnie bo nie zasne.
a tak poważnie, nie pogrążaj się i:



trzeba było się nie zesrać jak ostania onuca, łap, niech dupsko piecze


swampman

2023-01-02, 07:43
Halman napisał/a:

trzeba było się nie zesrać jak ostania onuca, łap, niech dupsko piecze



medal masz wyżej, weź sobie.
łap dildopocisk z kraba chorobliwy ukrofilu :lol: sam zelenski poślinił żeby łatwiej weszło






Bill60

2023-01-02, 08:34
Kriski napisał/a:

Stosować 2 x dziennie



ch*j ci na matule, banderowski oczywiście, twój ulubiony ^^

Zulu-Gula

2023-01-02, 08:45
Niezła gównoburza, która jak zawsze kończy się wojną polsko-polską.
Brawo.


Golemski

2023-01-02, 08:46
Brawo swampman! Bardzo dobrze że to dodałeś. Trzeba czasem zetrzeć łuski z oczu.

bleblebator1

2023-01-02, 08:59
Wielkie mi k***a halo. Jedni czczą banderę, inni karola marksa którego żydowskie socjalistyczne brednie przyczyniły się do śmierci milionów polaków.

Golemski

2023-01-02, 09:26
trytodie napisał/a:

Brawo, zarobiłeś 5 rubli. Nie wiem jak tam u Was inflacja, ale pewnie jeszcze ze 100 i bedzie na cheesburgera w sieci „ Wkusno - i toczka” bo o Mcdonaldzie to możesz już tylko sobie śnić



Strach nigdy nie jest dobrym doradcą. Również strach przed Rosją nie powinien nam odbierać rozumu. Twierdzenie że ktoś jest ruskim trollem tylko dlatego że nie ma uwielbienia do Ukrainy jest prymitywnym myśleniem zastraszonego człowieka zgodnie z zasadą "kto nie z nami ten przeciw nam". Bo tak nam to sprzedano w TV. Tyle tylko że tak Ukraina nie jest "nami" i tak jak Rosja, Ukraina to przyjaciele Polski nie są i nigdy nie były a obecne wzajemne poklepywanie się po plecach to szopka dla nas. W końcu Polska już im dała setki czołgów itp. I teraz pytanie. Kto będzie utrzymywał Ukrainę po wojnie? Masz już kandydata?

Misiek_KRK napisał/a:

Głupi jesteś.
My wspomagamy Ukraińców dla własnej ochrony. Ukry nas nie zaatakowali i nie zaatakują. Jak onuce wygrają z ruskimi to następni będą Polacy.
Trzeba pomagać, ale tak żeby jak najwięcej ukrów i onuc się wybiło. Nam to tylko na rękę.



Nie zaatakują dopóki będą słabi. To że tam jest wizja Wielkiej Ukrainy w TVP ci nie powiedzą. Naszym śni się jakiś sojusz, może nawet unia z Ukrainą. A co na to Ukraińcy? W ogóle ktoś sobie z naszych filozofów zadał takie pytanie? Ukraina jako państwo buforowe, słabe i w konflikcie z Rosją może być dla Polski korzystne. Ukraina jako zmartwychwstała Ruś Kijowska to dla Polski zamiana Moskwy na Kijów.

Policeman

2023-01-02, 09:29
Najlepiej jakby kacapskie ścierwo i upa-ounowskie ścierwo wyrżnęło się wzajemnie, młode-ładne ukrainki na rozród do Polski, ukraińcy do ciężkich prac na polskich kontraktach w odbudowie swojego kraju i mogą tam sobie pod spoconym, czerwonym nochalem zakrzykiwać "slava ukrainu, gierojom slava", ale nie za głośno, by nie wk***ić pana Sławka majstra z Januszbudex.

Każdy Polak, który przechodzi do porządku dziennego już z tym "oj daj spokój k***a z Wołyniem ile to lat temu było", to dosłownie takie samo podejście jakby niemiec wyciągnął swastykę i krzyczał "Heil hitler, heil himler" etc. a Polacy mieliby się nie oburzać. Ludzie w naszym wieku są tam uczeni by czcić nazistowskich zbrodniarzy i polskich ludobójców, a ludzie w tym samym wieku w Polsce mówią, że to ok i nie można tego krytykować, bo bla bla bla blop blop blop.
Każdy ukrainiec, który pała sympatią do ścierwa z oun-upa, to zwykłe nieludzkie bydło i powinno się go wypie**olić z Polski na kopach. Nie wiem jak ta nasza k......a klasa polityczna może w ogóle tolerować takie obchody i czczenie szuchewycza, bandery i innych na poziomie państwowym, zełeński, żydowski komediant będzie z jednej strony dziękował Poljakom, że oddają swoje miliardy dla nich, a z drugiej dziękuje i czczi morderców Poljaków.

vankmn

2023-01-02, 09:29
trytodie napisał/a:

Brawo, zarobiłeś 5 rubli. Nie wiem jak tam u Was inflacja, ale pewnie jeszcze ze 100 i bedzie na cheesburgera w sieci „ Wkusno - i toczka” bo o Mcdonaldzie to możesz już tylko sobie śnić



faktycznie bo ludzie snia o zarciu w mcdonaldzie. Bo ty sie nawpie**alasz gówna a Rosjanie nie mają takej możliwości oznacza ze jestes znacznie lepszy od nich i w znacznie lepszej sytuacji

Golemski

2023-01-02, 09:32
taylorswift napisał/a:

chwała UKRAINIE!!! polacy do pieca!



Jęśli Ruscy chcą scalić wszystkie ziemie Ruskie to Ruś powinna powrócić do swoich granic. Resztę terenu poza tym obszarem powinny stanowić różne państwa takie jak przykładowo Tatarstan czy Baszkieria lub Jakucja.




trytkowski3

2023-01-02, 09:32
Oczywiście że powinniśmy wysyłać broń na Ukrainę, i pomagać wszystkim którzy to robią.

Jeśli lubisz Ukrainę to wiadomo, pomagamy.

Jeśli natomiast nie lubisz, to pomyśl. Wysyłanie im broni, powoduje że się nie poddają i walczą.
Walczą i giną.
Walczą i zabijają ruskich.

Jak na to nie patrzeć, jest ok. Niezależnie od sympatii.

A przy okazji trochę dłużej to potrwa zanim putin sobie do nas zacznie rościć prawa, że kiedyś byliśmy częścią wielkiego imperium itp.

Więc jak widać, przeciwko wysyłaniu na Ukrainę broni, mogą być tylko rusie trole. Nikt więcej.

Golemski

2023-01-02, 09:35
bleblebator1 napisał/a:

Wielkie mi k***a halo. Jedni czczą banderę, inni karola marksa którego żydowskie socjalistyczne brednie przyczyniły się do śmierci milionów polaków.



Nigdy nie wolno akceptować gów.a bo inaczej nas ono pochłonie.

Wari

2023-01-02, 09:35
Ukraińcy pomordowali kilkadziesiąt tysięcy Polaków ze szczególnym okrucieństwem. Rosjanie jeszcze więcej bestialsko i metodycznie. Wszystkich, bez wyjątku: cywili, żołnierzy, mężczyzn, kobiety, dzieci. Ci co wydawali rozkazy oraz ci co własnoręcznie zabijali są u jednych i drugich czczeni aktualnie jako bohaterowie narodowi. Więc wybieranie między Ukrainą a Rosją to z moralnej perspektywy Polaka jak wybór między rozwolnieniem a sraczką.

motorcycleman

2023-01-02, 09:42
Halman napisał/a:

typ wszedł ze mną w układ "coś za coś" zrobiłem mu przysługę i wybrałem sobie wynagrodzenie.



Zawsze tak prosisz kolegów o lizanie się po jajach? ;]