18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slava ukrainie, Sadolom slava!!!

swampman • 2023-01-02, 02:40
1 stycznia - dzień urodzin bohatera narodowego ukrainy i częsci sadoli poliniaków, chronionego przez ukraińską konstytucje.

Może po wojnie zaproszą was do wspólnego świetowania nad kacapskim ścierwem na Stadion Miejski im. Romana Szuchewycza przy ul. Bandery 15 w Tarnopolu.
Słuchajcie dalej majaczenia i mokrych snów bartosiaka i nudzisza o nędzymorzu i wspólnej przyszłosci z ukraińcami.
Dwojcie się i trojcie, prześcigajcie się w ukraińskim włazidupstwie, dalej i dalej, nic nie wymagajcie w zamian.

Macie największy "absurd dnia codziennego" który trwa od dekad.
Mało? Proszę, żyd odznacza upowca morderce żydów i Polaków:

"Myrosław Symczycz, były członek OUN-UPA o pseudonimie „Krzywonos”, który miał wydać rozkaz wymordowania ludności polskiej we wsi Pistyń w województwie stanisławowskim, otrzymał od prezydenta Wołodymyra Zełenskiego tytuł Bohatera Ukrainy. 99-letni Symczycz na Ukrainie cieszy się sławą „bohatera” walki narodowowyzwoleńczej. W jednym z miast ma nawet swój pomnik."

Polecam też artykuł w Rzeczpospolitej odnośnie wzrostu pozytywnej oceny upa z 20prc na 40prc, przez okres wojenny.

Tak, tak... wiem. Jestem dla was ruską onucą, która wciąż nie doczekała się przeprosin za rakiete i śmierć 2 obywateli RP na naszym terytorium.


(ciekawe który admin znowu zesra się o sianie ruskiej propagandy)

najlepszego w nowym roku sadole i poliniaki!




xv89

2023-01-02, 09:54
Kowalski892 napisał/a:

Tylko debile wspierają Ukraińców i myślą ze są lepsi od Ruskich. Obyczaje, religie i język ten sam, bo to ta sama nacja. Powinnismy ich zostawić samych sobie a już na pewno nie wysłać broni Ukraicom.



Debile zamiennie można stosować z Polaczkami. Ten naród to taka bezwolna mentalna kloaka, której najwyższym majestatem jest się nażreć taniego wyrobu kiełbasopodobnego, zachlać to wyrobem piwopodobnym i lec na łóżkopodobnym barłogu.
Można tej miałkiej zbieraninie upodlonych lumpów w ryj pluć, a ci się cieszyć będą że ktoś dba o ich dobre nawodnienie. Z roku na rok gardzę coraz bardziej.

KubekKawy2

2023-01-02, 09:56
Xddd

ruskie to k***y i śmiecie i j***ł was wszystkich pies z tryplem. Dopóki Ukraińcy was zabijają to niech na czołach sobie bandere namalują.

A to, że macie mikrofiuty to nie powód, żeby zaśmiecać internet, wystarczy, że się wyhuśtacie. Wszystkiego najgorszego dla ruskich w nowym roku i w każdym następnym.

freaky

2023-01-02, 10:07
Rozkaz Bandery brzmiał: zabić każdego Polaka w wieku od 16 do 60 lat. Rozkaz wykonano z nawiązką, bo noworodki i niemowlęta ukraińcy mordowali już hobbystycznie. Swoją drogą ciekawe, że domorośli apologeci Hitlera w Polsce świętowali jego urodziny pochowani w lasach, a ich happening skończył się prawomocnymi wyrokami pozbawienia wolności do lat trzech przy akompaniamencie medialnej i politycznej krytyce podobnych zachowań, zaś nasi "przyjaciele" co to niby walczą w obronie wartości zachodnich i "by nam Polakom bomby na głowę nie spadały" mogą sobie transparentnie przy wsparciu lokalnych władz urządzać obchody kata Polaków i żadne media telewizyjne w Polsce nawet się na ten temat nie zająkną.

alahu1

2023-01-02, 10:09
I po ch*j ta kolejna dyskusja jak to jest oczywiste jak powinno się postąpić. Krótka piłka, wspierać i wysyłać ukrom broń, a po wojnie niech wypie**alają do siebie, szczególnie nieroby, ich już mamy wystarczająco dużo u siebie.

Policeman

2023-01-02, 10:16
KubekKawy2 napisał/a:

Xddd
ruskie to k***y i śmiecie i j***ł was wszystkich pies z tryplem. Dopóki Ukraińcy was zabijają to niech na czołach sobie bandere namalują.
A to, że macie mikrofiuty to nie powód, żeby zaśmiecać internet, wystarczy, że się wyhuśtacie. Wszystkiego najgorszego dla ruskich w nowym roku i w każdym następnym.



ch*j nas bolą wynurzenia jakieś starej patusiary, którą jedynie ostatni odważny dima-budowlaniec z niemytą-pytą jeszcze odkorkowuje ze złogów ropo-kleistych. Wiadomo, że my mamy za małe fiuty na taką zaropiałą dziurę jak ty, mój to nawet obrzydzenia by się zagłębił, zamiast wystawać.

Majles

2023-01-02, 10:17
Jak matka pracuje na ulicy to rodzi sie wyborca prawicy.

Siriuz

2023-01-02, 10:28
Poza lizaniem dupy Amerykanom to po ch*j wspierać Ukraine? Ruscy nas nie zaatakują. Ruscy potrzebują jedynie gwarancji, że NATO nie wejdzie na Ukraine. Europa potrzebuje strefy buforowej między NATO i Rosją, bo to jest gwarant bezpieczeństwa. Komu przeszkadzał Poroszenko? Źle było?

opółnocyuciebie

2023-01-02, 10:33
swampman napisał/a:

ok... nie dissuj mnie tak gieroju



Halman napisał/a:

dziwnym trafem na wklejenie całego PW zabrakło komuś odwagi; typ wszedł ze mną w układ "coś za coś" zrobiłem mu przysługę i wybrałem sobie wynagrodzenie. Prosty, uczciwy układ tyle ze typ okazał sie marnym ch*jkiem i się wypruł pod publikę. czegoś jeszcze nie rozumiesz?



afera piwowarska jak ch*j :lol: powołać komisję z modów i adminów, koniecznie :!: :mrgreen:

trytodie

2023-01-02, 10:36
Kowalski892 napisał/a:

Tylko debile wspierają Ukraińców i myślą ze są lepsi od Ruskich. Obyczaje, religie i język ten sam, bo to ta sama nacja. Powinnismy ich zostawić samych sobie a już na pewno nie wysłać broni Ukraicom.



Trochę się poedukujmy. Jeśli miałeś na myśli przynależnośc etniczno-kulturową w kontekście historycznym, to współcześni Ukraińcy i Rosjanie, to taka sama „nacja” jak Polacy, Czesi i Słowacy. Mam duże wątpliwości czy czuje się Czechem. Chociaż z kolei Baba na targu w Turcji była wielce zdziwiona ze nie mówię po Rosyjsku. O ile baba na pchlim targu w Turcji, może nie widzieć różnicy między Polakami i Rosjanami, to Polak zasadniczo, nawet bez większej wiedzy antropologicznej nie czuje się Ruskiem. Jako Polak ignorant, o skromnej wiedzy dotyczącej roznic kulturowych i prawdopodobnie nie znający takich regionów historycznych jak Ruś Czerwona - możesz nie mieć pojęcia (podobnie jak baba z targu) ze współczesny Ukrainiec nie czuje się Ruskiem, tak jak ja nie czuje się Czechem, Słowakiem a tym bardziej Ruskiem (w wielu krajach jesteśmy postrzegani jako jedna „nacja”). Tylko wypisywanie glupot celowo lub nie, szerzy dezinformacje i szkodzi wszystkim.

motorcycleman

2023-01-02, 10:38
fuse_beyond napisał/a:

powołać komisję z modów i adminów, koniecznie



Mnie to żebranie o piwka wprowadziło w dobry nastrój. Jakim to trzeba być przegrywem, żeby załatwiać sobie lajki. Mogę się założyć, że stawia też je sobie z dodatkowych kont. ;D

phamzap

2023-01-02, 10:44
Kowalski892 napisał/a:

Tylko debile wspierają Ukraińców i myślą ze są lepsi od Ruskich. Obyczaje, religie i język ten sam, bo to ta sama nacja. Powinnismy ich zostawić samych sobie a już na pewno nie wysłać broni Ukraicom.



Debilem jesteś ty, skoro nie widzisz, że wybijają się wzajemnie. Polska i usa dolewają oliwy do ognia, aż nie zostanie tam kamień na kamieniu i żywy duch.

Flodzia

2023-01-02, 10:48
motorcycleman napisał/a:

Mnie to żebranie o piwka wprowadziło w dobry nastrój. Jakim to trzeba być przegrywem, żeby załatwiać sobie lajki. Mogę się założyć, że stawia też je sobie z dodatkowych kont. ;D



Przecież gwiazdor już to robił :lol:


Ha...........ki

2023-01-02, 10:56
Wari napisał/a:

Ukraińcy pomordowali kilkadziesiąt tysięcy Polaków ze szczególnym okrucieństwem. Rosjanie jeszcze więcej bestialsko i metodycznie. Wszystkich, bez wyjątku: cywili, żołnierzy, mężczyzn, kobiety, dzieci. Ci co wydawali rozkazy oraz ci co własnoręcznie zabijali są u jednych i drugich czczeni aktualnie jako bohaterowie narodowi. Więc wybieranie między Ukrainą a Rosją to z moralnej perspektywy Polaka jak wybór między rozwolnieniem a sraczką.



Dokładnie jak żołnierze wyklęci których dokładnie tak samo uwielbiacie a byli zwykłymi zbrodniarzami