18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slava ukrainie, Sadolom slava!!!

swampman • 2023-01-02, 02:40
1 stycznia - dzień urodzin bohatera narodowego ukrainy i częsci sadoli poliniaków, chronionego przez ukraińską konstytucje.

Może po wojnie zaproszą was do wspólnego świetowania nad kacapskim ścierwem na Stadion Miejski im. Romana Szuchewycza przy ul. Bandery 15 w Tarnopolu.
Słuchajcie dalej majaczenia i mokrych snów bartosiaka i nudzisza o nędzymorzu i wspólnej przyszłosci z ukraińcami.
Dwojcie się i trojcie, prześcigajcie się w ukraińskim włazidupstwie, dalej i dalej, nic nie wymagajcie w zamian.

Macie największy "absurd dnia codziennego" który trwa od dekad.
Mało? Proszę, żyd odznacza upowca morderce żydów i Polaków:

"Myrosław Symczycz, były członek OUN-UPA o pseudonimie „Krzywonos”, który miał wydać rozkaz wymordowania ludności polskiej we wsi Pistyń w województwie stanisławowskim, otrzymał od prezydenta Wołodymyra Zełenskiego tytuł Bohatera Ukrainy. 99-letni Symczycz na Ukrainie cieszy się sławą „bohatera” walki narodowowyzwoleńczej. W jednym z miast ma nawet swój pomnik."

Polecam też artykuł w Rzeczpospolitej odnośnie wzrostu pozytywnej oceny upa z 20prc na 40prc, przez okres wojenny.

Tak, tak... wiem. Jestem dla was ruską onucą, która wciąż nie doczekała się przeprosin za rakiete i śmierć 2 obywateli RP na naszym terytorium.


(ciekawe który admin znowu zesra się o sianie ruskiej propagandy)

najlepszego w nowym roku sadole i poliniaki!




kinio7777

2023-01-02, 12:50
Jest w tym niestety dużo prawdy..

mystery0987

2023-01-02, 13:01
Kowalski892 napisał/a:

Tylko debile wspierają Ukraińców i myślą ze są lepsi od Ruskich. Obyczaje, religie i język ten sam, bo to ta sama nacja. Powinnismy ich zostawić samych sobie a już na pewno nie wysłać broni Ukraicom.



niech się leją po pustych łbach naszą bronią u siebie.

swampman

2023-01-02, 13:57
dobrze widzieć taki odzew od sadoli.

mimo panującej tu halmanozy i tych co namietnie kasują wszystko co choć troche "anty" ukrainskie, dobrze wiedzieć ze nie odj***ło wam wszystkim.
ja od dluższego juz czasu wchodzę tu tylko zobaczyć rozj***ne truchło obydwu, jak widać przjaznych nam nacji. udzielać mi sie nie chce.
milosnikiem cenzury i tez nie jestem.

dbajcie o swoje i o Polskę a dopiero pózniej o innych. mamy własne problemy i własne interesy. jak ktoś wam pluje w pyski to nie mówcie że deszcz pada.

Z Krakiva pozdrawiam fundament tej strony... bo Krakowem to już ciężko nazwać na dzien dzisiejszy.

LICH0 napisał/a:

Az tak trudno Wam pojąć, że Ukry nie mają innego człowieka, który może być podstawą budowania ich tożsamości narodowej, tożsamości antyrosyjskiej?



ehhh ja pie**ole :facepalm:




Bromek

2023-01-02, 14:38
Miliony Ukraińców w Polsce już od paru lat. Spokój w kraju, bezrobocie i tak niskie itp.

Ruskie onuce napadają na ich kraj i przypominają raz na dwa dni o Wołyniach, także ch*j wam w te obSSrane dupska putlerowskie.

Dla debili ktorzy nie odbierają rubli co miesiąc, ale chcą mieć oryginalne poglądy - od roku w roSSji trwają gorące porykiwania, że Polska powinna być kolejnym celem. Putler ma w dupie, że jesteśmy w jakimś NATO czy UE. Jakby zachód nie reagował na to co się dzieje w Ukranie, to już byliby w Polsce z czołgami, a wy z przywiązani w piwnicy r*chani przez bezzębnych ssmanów z rosji walących zgniłą cebulą. Jakby już skończyli to robić z waszymi psami i dziećmi oczywiście.

nebelwerfer

2023-01-02, 15:07
Kowalski892 napisał/a:

Tylko debile wspierają Ukraińców



dla nas bandera to tylko ch*j. Dla nich to bohater bo dał im wolną ukrainę. Tu nic nie jest białe albo czarne. Jest w k***ę kolorów pomiędzy. Nie gloryfikować ukraińców, pomagać w odj***niu ruskich i punktować antypolskei zachowania, a potem zarabiać na odnawianiu im kraju. Tak powinniśmy działać. Krzyczenie "ale oni kochają banderę" nic nam nie da.


Szary_Jeleń

2023-01-02, 15:08
Prawda jest smutna, ale taka, że najlepiej by było gdyby Ukraina padła w lutym (ubiegłego roku). Ruskie by sobie tam siedziały jakiś czas, później by im się znudziło. Nie zginęłoby tyle ludzi, nie było tyle rannych i świat nie byłby w kryzysie, a my im pomagamy i przez to cały świat ma lipę, przez jeden kraj trzeciego świata.

SlimShady

2023-01-02, 15:14
Kowalski892 napisał/a:

Tylko debile wspierają Ukraińców i myślą ze są lepsi od Ruskich. Obyczaje, religie i język ten sam, bo to ta sama nacja. Powinnismy ich zostawić samych sobie a już na pewno nie wysłać broni Ukraicom.



Aktualnie Ukraińcy są neutralni względem nas, a w Rosyjskiej telewizji mówi się, że Polacy Mordowali Rosjan, a Katyń to kłamstwo. Mówią, że Polska to są ich ziemię i nie powinniśmy istnieć. Wiec zastanów się kogo mamy aktualnie wspierać skoro mamy być następni.

Adriano9

2023-01-02, 15:36
Zawsze człowiek myślał, że Sadol to namiastka jakiejś normalności, obiektywizmu, zdrowego rozsądku. Ostatnie dwa lata pokazały wysyp ludzi wierzących w teorie spiskowe i inne niestworzone rzeczy. Antycovid, antyukraina. Jeszcze zacznijcie wszystkim w koło tłumaczyć, że Ziemia jest płaska to będzie klasyczny hattrick.

kokoko1x

2023-01-02, 15:40
PiotrusCinek88 napisał/a:

Mam nadzieje że te oba popie**olene narody się wystrzelą nawazajem.



To bedzie trudne, bo Rosja i USA leza na roznych kontynentach

Starger

2023-01-02, 15:48
i ruskie i ukraincy niech sie wykonczą

Siriuz

2023-01-02, 16:10
Adriano9 napisał/a:

Zawsze człowiek myślał, że Sadol to namiastka jakiejś normalności, obiektywizmu, zdrowego rozsądku. Ostatnie dwa lata pokazały wysyp ludzi wierzących w teorie spiskowe i inne niestworzone rzeczy. Antycovid, antyukraina. Jeszcze zacznijcie wszystkim w koło tłumaczyć, że Ziemia jest płaska to będzie klasyczny hattrick.



No patrz, a ja myślałem, że na Sadisticu siedzą antysystemowcy, antyglobaliści, przeciwnicy wielkich korporacji, farmacorpu i papki medialnej :) Taka niespodzianka

sadistic_user1

2023-01-02, 16:16
swampman napisał/a:

[...]ble ble ble, nie nada tada tada [...]
(ciekawe który admin znowu zesra się o sianie ruskiej propagandy)



Moje pytanie:
Po co gówno gównem przykrywać. Niech wszyscy czują jak śmierdzisz.
Swoją drogą, czego to odmóżdżone proruskie trolle się dla pieniędzy nie zrobią.


:lol:

BanujNasNieMichalka

2023-01-02, 16:37
wyj***ne co kogo boli. Nie wiem tylko jakim trzeba być debilem żeby łaczyć bandere z pomocą czy braniem strony ukrów. Tak samo nie rozumiem jak moźna popierać Rosje w tej wojnie, jeszcze się cieszyć z tego. Za to rozumiem po co są takie wstawki, dla gówno burzy bo jak pisałem wcześniej nie wiem jakim trzeba być debilem ~ Przykład swampman. Gosciu wyzywasz nas od banderowców i że włazimy w dupę UA bo nie popieramy Rosji? przyj***ny jesteś czy z letargu jeszcze się nie wybudziłeś? Jeszcze napisane to w tonie jak by na sadolu czy w Polsce już pomniki banderze stawiali. Używasz troszkę mózgu czy tak dla Ciebie wszystko 0-1? czarny złodziej,polak alkoholik, niemiec nazista. Patrz że można j***ć bandere i zgadzać się z tym że jest zbrodniarzem ale być po stronie Ukrainców. To się nazywa trzeźwe spojrzenie na otaczającą Cię rzeczywistość. Bo jeżeli chcesz mieć moskali za sąsadów to jesteś bardziej pie**olniety niż Polacy co czczą bandere (o ile jakis taki jest) poza tym musicie k***a zrozumieć że my też krystalioczni nie jestesmy i jak chcecie to znajdziecie bardzo dokładne opisy mordowania dzieci kobiet i starców przez wojsko polskie. Podczas wojen zawsze są były i będą takie sytacje a wasze pie**olenie że bandera blah blah i jak możemy im pomagać ch*ja dadzą. ciuss

eMCeONe

2023-01-02, 16:39
Kowalski892 napisał/a:

Tylko debile wspierają Ukraińców i myślą ze są lepsi od Ruskich. Obyczaje, religie i język ten sam, bo to ta sama nacja. Powinnismy ich zostawić samych sobie a już na pewno nie wysłać broni Ukraicom.



"Lepsze polskie gówno w polu niż fiołki w Neapolu".. Faktycznie. jak ja k***a kocham tych naszych j***nych polskich patusów, socialobiorców, neonazistów, polityków i debili. Jak trzeba mieć głęboko głowę we własnej dupie, by być przekonanym o wyjątkowości własnego kraju a na każdy inny pluć. Gdyby Unia nam nie pomagała to byśmy byli drugą Ukrainą.. ale nie.. na wszystkich trzeba pluć i zamiast oceniać ludzi indywidualnie, to od razu każdy ukrainiec to banderowiec, każdy rusek to putin, kazdy niemiec to hitler, każdy polak to Piłsudzki..

tomeekcze

2023-01-02, 16:41
Kowalski892 napisał/a:

Tylko debile wspierają Ukraińców i myślą ze są lepsi od Ruskich. Obyczaje, religie i język ten sam, bo to ta sama nacja. Powinnismy ich zostawić samych sobie a już na pewno nie wysłać broni Ukraicom.



wtedy ta wojna by się skończyłą dawno temu, a tak mogą do siebie strzelać latami