18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slava ukrainie, Sadolom slava!!!

swampman • 2023-01-02, 02:40
1 stycznia - dzień urodzin bohatera narodowego ukrainy i częsci sadoli poliniaków, chronionego przez ukraińską konstytucje.

Może po wojnie zaproszą was do wspólnego świetowania nad kacapskim ścierwem na Stadion Miejski im. Romana Szuchewycza przy ul. Bandery 15 w Tarnopolu.
Słuchajcie dalej majaczenia i mokrych snów bartosiaka i nudzisza o nędzymorzu i wspólnej przyszłosci z ukraińcami.
Dwojcie się i trojcie, prześcigajcie się w ukraińskim włazidupstwie, dalej i dalej, nic nie wymagajcie w zamian.

Macie największy "absurd dnia codziennego" który trwa od dekad.
Mało? Proszę, żyd odznacza upowca morderce żydów i Polaków:

"Myrosław Symczycz, były członek OUN-UPA o pseudonimie „Krzywonos”, który miał wydać rozkaz wymordowania ludności polskiej we wsi Pistyń w województwie stanisławowskim, otrzymał od prezydenta Wołodymyra Zełenskiego tytuł Bohatera Ukrainy. 99-letni Symczycz na Ukrainie cieszy się sławą „bohatera” walki narodowowyzwoleńczej. W jednym z miast ma nawet swój pomnik."

Polecam też artykuł w Rzeczpospolitej odnośnie wzrostu pozytywnej oceny upa z 20prc na 40prc, przez okres wojenny.

Tak, tak... wiem. Jestem dla was ruską onucą, która wciąż nie doczekała się przeprosin za rakiete i śmierć 2 obywateli RP na naszym terytorium.


(ciekawe który admin znowu zesra się o sianie ruskiej propagandy)

najlepszego w nowym roku sadole i poliniaki!
Siriuz

2023-01-05, 02:21
Saw napisał/a:

G*wno Polaków obchodzi, kto jest twoim wrogiem...Odpie**ol się od Polaków! Mów za siebie.

Saw napisał/a:

Czekający na ruski mir to zazwyczaj nieudaczniki życiowe,Ruscy i Amerykanie są siebie warci. Aczkolwiek z dwojga złego, to Amerykanie gotowi są spalić świat w razie przegranej. To oni siłą narzucili petrodolara i pasożytują na reszcie świata, siejąc swoją "demokrację" bombowcami, a teraz jeszcze ta ich antykultura "woke", która niszczy fundamenty nauki i cywilizacji. Sprowadzą na nas większe gówno niż Kościół Katolicki w średniowieczu.

Saw napisał/a:

Po pierwsze to po co im ta wojna z Rosją?Odpowiem. Ich sposób życia jest zagrożony, bo petrodolar jest zagrożony. Oni żyją na kredyt reszty świata i właśnie kończy im się linia kredytowa. Dolarem będzie można sobie dupe podcierać. Świat pójdzie do przodu, a oni zostaną. Będą mieli swój własny PRL. To jest główny powód. Poza tym określenie "imperium kłamstw" doskonale oddaje sposób działania ich rządu. Nie mogą realizować radykalnych przemian ekonomicznych bez wsparcia reszty świata, bo ich kłamstwa wyjdą na jaw, a to oni są przodownikami globalizmu. Będą dążyć do tego aby zniszczyć każde państwo, które nie chce grać według ich zasad. Chiny akurat w tym wypadku mają częściowo zbieżną wizję - pełną inwigilację obywateli i kontrolę przepływu informacji, a do tego są izolacjonistami. Amerykanie mogą się z nimi dogadać w przeciwieństwie do Rosji.

Saw

2023-01-05, 07:55
Siriuz napisał/a:

Odpie**ol się od Polaków! Mów za siebie.
Ruscy i Amerykanie są siebie warci. Aczkolwiek z dwojga złego, to Amerykanie gotowi są spalić świat w razie przegranej. To oni siłą narzucili petrodolara i pasożytują na reszcie świata, siejąc swoją "demokrację" bombowcami, a teraz jeszcze ta ich antykultura "woke", która niszczy fundamenty nauki i cywilizacji. Sprowadzą na nas większe gówno niż Kościół Katolicki w średniowieczu.
Odpowiem. Ich sposób życia jest zagrożony, bo petrodolar jest zagrożony. Oni żyją na kredyt reszty świata i właśnie kończy im się linia kredytowa. Dolarem będzie można sobie dupe podcierać. Świat pójdzie do przodu, a oni zostaną. Będą mieli swój własny PRL. To jest główny powód. Poza tym określenie "imperium kłamstw" doskonale oddaje sposób działania ich rządu. Nie mogą realizować radykalnych przemian ekonomicznych bez wsparcia reszty świata, bo ich kłamstwa wyjdą na jaw, a to oni są przodownikami globalizmu. Będą dążyć do tego aby zniszczyć każde państwo, które nie chce grać według ich zasad. Chiny akurat w tym wypadku mają częściowo zbieżną wizję - pełną inwigilację obywateli i kontrolę przepływu informacji, a do tego są izolacjonistami. Amerykanie mogą się z nimi dogadać w przeciwieństwie do Rosji.Ok, to teraz powtórz to lekarzowi i poproś o:


Bromek

2023-01-05, 19:32
habiTEK napisał/a:

SZANOWNI SADOLE !
widac ruskow tutaj przybywa - a bedzie cos wiecej.
sluchajcie : SRAL ICH PIES.
j=


Taa. Czyli Polakom wolno rozdawać bany na prawo i lewo, a zablokować kilku ruskaczy w miesiącu już przekracza zdolności.

Dlatego właśnie Ukraińcy muszą wygrać. Oni się teraz nie pie**olą, smażą kacapów i mam w dupie, czy nie torturują.
U w Europie zidiociałe gadanie, czy nie za mocno te sankcje, a może by ich pokonać siłą miłości i spokoju.
Ruskie marzą o wyrżnięciu waszych całych rodzin, zgwałcą wam żonę, psa, was też. Ukradną kibel i włożą sobie w dupy golarki elektryczne, bo będą myśleli, że to wibratory. To są zwierzęta.

No ale może właśnie to jest czas, żeby zrewidować parę rzeczy. Wyj***ć ruską prawicę na szczaw, przestać się martwić o głodne dzieci w Afryce i to, czy im tam nie za ciepło, nie za zimno. Przestać sprowadzać tych kozojebców i innych lekarzy, którzy zajmują się jedynie sprzedażą koralików i kos w żebra. Chętni do życia po europejsku się znajdą. To do EU walą drzwiami i oknami wbrew temu co mówią nasi rządzący.


Jakby te prawackie wartości się tak doskonale broniły, to putler z chińczykami nie ładowałyby miliardów na social media, majstrowanie w wyborach i przekupywanie polityków na taką skalę.

neo001

2023-01-06, 08:15
Bromek napisał/a:

Taa. Czyli Polakom wolno rozdawać bany na prawo i lewo, a zablokować kilku ruskaczy w miesiącu już przekracza zdolności.
Dlatego właśnie Ukraińcy muszą wygrać. Oni się teraz nie pie**olą, smażą kacapów i mam w dupie, czy nie torturują.
U w Europie zidiociałe gadanie, czy nie za mocno te sankcje, a może by ich pokonać siłą miłości i spokoju.
Ruskie marzą o wyrżnięciu waszych całych rodzin, zgwałcą wam żonę, psa, was też. Ukradną kibel i włożą sobie w dupy golarki elektryczne, bo będą myśleli, że to wibratory. To są zwierzęta.
No ale może właśnie to jest czas, żeby zrewidować parę rzeczy. Wyj***ć ruską prawicę na szczaw, przestać się martwić o głodne dzieci w Afryce i to, czy im tam nie za ciepło, nie za zimno. Przestać sprowadzać tych kozojebców i innych lekarzy, którzy zajmują się jedynie sprzedażą koralików i kos w żebra. Chętni do życia po europejsku się znajdą. To do EU walą drzwiami i oknami wbrew temu co mówią nasi rządzący.
Jakby te prawackie wartości się tak doskonale broniły, to putler z chińczykami nie ładowałyby miliardów na social media, majstrowanie w wyborach i przekupywanie polityków na taką skalę.Pierwsza część wypowiedzi to totalny stek bzdur, nawet nie skomentuje.
Co do sprowadzania bydła z Afryki i bliskiego wschodu to ty kompletnie nie masz pojęcia kto najgłośniej krzyczy żeby ich wpuścić i im pomagać. j***na lewica, a nie prawica. W Unii rządzą lewaki i to oni wolą malować kredkami niż zacząć konkretnie działać.

anubis90

2023-01-06, 11:30
Najbardziej denerwuje mnie proukraiński ton w telewizji, i w Internecie. Co tylko powiedzą Ukraińcy, to jest zawsze naj;
Wszystko co piszą, jest w tonie anty rosyjskim, a Ukraina jest zawsze naj: największa, najlepsza, najwspanialsza.
Na dodatek w naszych mediach podają tylko straty Rosji, ale nigdy nie podadzą strat Ukrainy w wojnie, a jak już podadzą, to niezgodnie z prawdą.
Widać, że nasza telewizja i media są sprzedane, a podają tylko to, na co zezwala rząd, aby tylko nie urazić USA.
I to ma być wolny kraj, nasza Polska??

BigLebovsky

2023-01-10, 02:44
RudolfTrzeciWielki napisał/a:

Co dostaliśmy w zamian za pomoc Ukrainie?
* Dwa tytuły Miast-Ratowników. Wymierne korzyści? Żadne.
* Specjalny status Polaka na Ukrainie. Lustrzane odbicie naszych ustaw w stosunku do Ukraińców. Udogodnienia trwają 18 miesięcy (licząc od września 2022). Dopóki trwa wojna niespecjalnie sobie skorzystamy z ułatwień w pobieraniu zasiłków, zakładaniu firmy czy szukaniu pracy na Ukrainie. A gdybyśmy nawet dostali tam pracę, to maksymalnie na trzy lata. Jak ktoś jest przedsiębiorczy i ma do opylenia czegoś dużo i na szybko to może zrobić interes. Generalnie to zyskują na tym dwie grupy: ci, którzy chcą pójść do lekarza i nasze dzieci lekarzy, które nie dostały się na medycynę w Polsce i bulą ciężkie dolary na studiach we Lwowie, Tarnopolu itd., bo przez najbliższe dwa semestry będą mogli starać się o stypendium albo umorzenie czesnego.
* Odsłonięcie pomnika na Cmentarzu Orląt. Bardzo ważny gest, choć nadal tylko symboliczny.
* Zezwolenie na ekshumację ofiar UPA w Puźnikach. Ciekawi mnie, jak sprawa się rozwinie. Otóż zwłaszcza turbopatrioci powinni wiedzieć, że banderowcy napadli na Puźniki w LUTYM 1945. Wtedy we wschodnich województwach II RP stoi już ponownie Armia Czerwona a w okolicy stacjonuje nawet niewielki oddziałek NKWD. Cóż za przypadek, że raport UPA donosi nie o akcji przeciw Polakom, tylko "bolszewickim sługusom". Daję sobie paznokcia obciąć, że celowo zezwolono na ekshumację właśnie tam, żeby potem w najlepszym przypadku tłumaczyć się, że Polacy oberwali niechcący, bo to miał być atak na zaplecze kacapskich oddziałów, że rozpoznanie było złe, że UPA walczyła z komunistami...
* No i dostaliśmy jeszcze podziękowania, poklepywania po plecach, życzenia na Dzień Niepodległości. Fajnie.
Ukraińcy nie muszą nas kochać, ale jako jednemu z liderów w udzielaniu im pomocy powinni się z nami liczyć. Nie jesteśmy niczyimi sługami. Gdy w 1939 Angole nas wystawili do wiatru a potem wspaniałomyślnie pozwolili walczyć u swojego boku o ich kraj, wyprowadzili Armię Andersa do okupowanego przez siebie Iranu, to na bieżąco Rząd na Wychodźstwie płacił Angolom ze Skarbu Narodowego. Niech Ukraińcy za pomoc WYMIERNIE dziękują. Nie mają pieniędzy? Niech dają w zamian za czołgi i broń udziały w przetwórstwie, ropie, kolejach, dzierżawy plaż nad Morzem Czarnym, kamienice we Lwowie, obrazy Malczewskiego, freski Rosena, a po wojnie na każdym uniwersytecie założą polonistykę, zaś we Lwowie wyj***ne w kosmos Centrum Pojednania i Dialogu.
A za każdy taki policzek dyplomatyczny powinno się nagle drzewo zawalić na banderowski pomnik w Polsce (tak, były takie), albo rozpoczynać nagły remont ukraińskiej szkoły w Przemyślu, bo o wstrzymaniu dotacji dla takich instytucji jak Stowarzyszenie Ukraińców Więźniów Politycznych i Represjonowanych w Polsce - nawet nie wspomnę.
Natomiast w naszym żywotnym interesie jest, żeby jak najdłużej się prali gdzieś tam po Donbasach, bo to oznacza nie tylko uwiązaną na Ukrainie Rosję, ale i skompromitowane Niemcy.


Jeden z niewielu dobrych komentarzy w całej tej gównoburzy. Jeśli ktoś z was myśli że Polsce coś się dostanie po wojnie z tortu zwanego UKR to jest w poważnym błędzie. Fanty już dawno są rozdane. Pejsaci z usa, pejsaci nie z usa, frankole i germancy zarobią, a my będziemy w czarnej dupie, zresztą jak zawsze. Nam zostaną ukr k***y z hivem. Dobranoc.

figgin

2023-01-10, 20:57
anubis90 napisał/a:

Najbardziej denerwuje mnie proukraiński ton w telewizji, i w Internecie. Co tylko powiedzą Ukraińcy, to jest zawsze naj;
Wszystko co piszą, jest w tonie anty rosyjskim, a Ukraina jest zawsze naj: największa, najlepsza, najwspanialsza.
Na dodatek w naszych mediach podają tylko straty Rosji, ale nigdy nie podadzą strat Ukrainy w wojnie, a jak już podadzą, to niezgodnie z prawdą.
Widać, że nasza telewizja i media są sprzedane, a podają tylko to, na co zezwala rząd, aby tylko nie urazić USA.
I to ma być wolny kraj, nasza Polska??Tak z miesiąc temu podali, cytując bodaj brytyjski wywiad. Straty, przynajmniej jeśli chodzi o siłę żywą mniej więcej 1:1. Co do reszty się zgadzam. A tak z innej beczki: czy szanowna administracja mogłaby zacząć w końcu banować debili, którzy nawet do filmiku z ustawki z bliskiego wschodu (vide napad Stalina na jubilera) wtrącają komentarze ociekające ukrzą propagandą? Konkretnie chodzi o temat https://www.sadistic.pl/nieoczekiwana-zmiana-stalina-vt568718.htm i użytkownika darek1234 i z dupy wzięty komentarz, cytuję: "Na szczęście dostał wpie**ol należyty, jak jego ruSSkie wszy na Ukrainie"? To już naprawdę zaczyna rodzić obawy o to, czy nie jesteśmy jako społeczność tego portalu celem skoordynowanej operacji ukrzych służb, bo trudno uwierzyć mi w to, że ktoś może być aż tak jebnięty, żeby tą propagandę popychać w zupełnie nieadekwatnych wątkach. Ewentualnie to jakaś kampania trollowania, bo większość postów tego typu osób jest pisana wedle jednego klucza semantycznego, tj. przewijają się te same sformułowania jak: "Twoje zdanie obchodzi mnie tyle, co to, co wczoraj wysrałem/wylałem", "ruSSkie ścierwo", ""ruSSka onuca", a każda krytyka ukrów to z automatu dla tych użytkowników oznaka poparcia dla ruskich, co jest całkowicie oderwane od jakiejkolwiek logiki i rzeczywistości.

PieronJasnySzlag

2023-01-11, 19:57
10 stron naj***ne a w tym może 5% jakiejś merytorycznej argumentacji a reszta to jak zwykle wysryw emocjonalnego bełkotu samozwańczych intelektualistów.
Nawet szkoda czasu żeby wchodzić w kimś w polemike bo to walka z wiatrakami.

Tak dla odmiany może jeden z drugim zainteresowalibyście się tym że za pare dni pewien niemiecki dom aukcyjny będzie licytował miecz Zygmunta III Wazy który to niemcy zapie**olili nam i ch*je nieoddali jak i w ch*j innych skarbów które zamiast oddać to sobie teraz licytują... No ale ważniejszy bandera. Bo sprzedajnego polaczka niemiec przekupił lidlami, kauflandami, audicami, mercedesami, niemieckimi słodyczami a ukr nie dał nic...

swampman

2023-01-11, 23:58
PieronJasnySzlag napisał/a:

10 stron naj***ne a w tym może 5% jakiejś merytorycznej argumentacji a reszta to jak zwykle wysryw emocjonalnego bełkotu samozwańczych intelektualistów.
Nawet szkoda czasu żeby wchodzić w kimś w polemike bo to walka z wiatrakami.
Tak dla odmiany może jeden z drugim zainteresowalibyście się tym że za pare dni pewien niemiecki dom aukcyjny będzie licytował miecz Zygmunta III Wazy który to niemcy zapie**olili nam i ch*je nieoddali jak i w ch*j innych skarbów które zamiast oddać to sobie teraz licytują... No ale ważniejszy bandera. Bo sprzedajnego polaczka niemiec przekupił lidlami, kauflandami, audicami, mercedesami, niemieckimi słodyczami a ukr nie dał nic...Nie będą licytować bo obsraja się jak niedawno z obrazem.

Auta niestety o których mówisz nie są w zasięgu Polaków, chyba ze szczytem luksusu jest 15 letnia maszyna.

Sklepy? No takich mamy poliniakowcw rządzie że w naszych albo przepłacasz albo w ogóle sklepy znikają :lol:

Chcesz argumentacji? Poczytaj sam co się dzieje. Nikt za ciebie lekcji odrabiał nie będzie.

Bandera ważniejszy? Tak bo mają u nas niewyobrażalny dług i to nie tylko finansowy. dla ich i naszego dobra, dobrze by było żeby w końcu k***a zaczęli myśleć a nie srac do własnego gniazda. W sumie to do naszego bo ich mi wisi flakiem