18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slava ukrainie, Sadolom slava!!!

swampman • 2023-01-02, 02:40
1 stycznia - dzień urodzin bohatera narodowego ukrainy i częsci sadoli poliniaków, chronionego przez ukraińską konstytucje.

Może po wojnie zaproszą was do wspólnego świetowania nad kacapskim ścierwem na Stadion Miejski im. Romana Szuchewycza przy ul. Bandery 15 w Tarnopolu.
Słuchajcie dalej majaczenia i mokrych snów bartosiaka i nudzisza o nędzymorzu i wspólnej przyszłosci z ukraińcami.
Dwojcie się i trojcie, prześcigajcie się w ukraińskim włazidupstwie, dalej i dalej, nic nie wymagajcie w zamian.

Macie największy "absurd dnia codziennego" który trwa od dekad.
Mało? Proszę, żyd odznacza upowca morderce żydów i Polaków:

"Myrosław Symczycz, były członek OUN-UPA o pseudonimie „Krzywonos”, który miał wydać rozkaz wymordowania ludności polskiej we wsi Pistyń w województwie stanisławowskim, otrzymał od prezydenta Wołodymyra Zełenskiego tytuł Bohatera Ukrainy. 99-letni Symczycz na Ukrainie cieszy się sławą „bohatera” walki narodowowyzwoleńczej. W jednym z miast ma nawet swój pomnik."

Polecam też artykuł w Rzeczpospolitej odnośnie wzrostu pozytywnej oceny upa z 20prc na 40prc, przez okres wojenny.

Tak, tak... wiem. Jestem dla was ruską onucą, która wciąż nie doczekała się przeprosin za rakiete i śmierć 2 obywateli RP na naszym terytorium.


(ciekawe który admin znowu zesra się o sianie ruskiej propagandy)

najlepszego w nowym roku sadole i poliniaki!




Kriski

2023-01-02, 02:46
Stosować 2 x dziennie


swampman

2023-01-02, 02:53
Kriski napisał/a:

Stosować 2 x dziennie



masz, dla ciebie. noś go z dumą poliniaku.




taylorswift

2023-01-02, 02:57
chwała UKRAINIE!!! polacy do pieca!

trytodie

2023-01-02, 03:21
Brawo, zarobiłeś 5 rubli. Nie wiem jak tam u Was inflacja, ale pewnie jeszcze ze 100 i bedzie na cheesburgera w sieci „ Wkusno - i toczka” bo o Mcdonaldzie to możesz już tylko sobie śnić :mrgreen:

Kowalski892

2023-01-02, 04:16
Tylko debile wspierają Ukraińców i myślą ze są lepsi od Ruskich. Obyczaje, religie i język ten sam, bo to ta sama nacja. Powinnismy ich zostawić samych sobie a już na pewno nie wysłać broni Ukraicom.

Yelu

2023-01-02, 04:22
Slava ukrainie, Sadolom slava!!! SALVA ONUCOM!!!

swampman

2023-01-02, 04:50
Kowalski892 napisał/a:

Tylko debile wspierają Ukraińców i myślą ze są lepsi od Ruskich. Obyczaje, religie i język ten sam, bo to ta sama nacja. Powinnismy ich zostawić samych sobie a już na pewno nie wysłać broni Ukraicom.



wspierać trzeba a przede wszystkim trzeba zacząć wymagać.
im wiecej ruskich i banderowców pagibnie tym dla Polski lepiej.

swoją drogą ilość wypranych łbów na tym portalu juz przerasta dobry smak. wolicie ukrów od własnych rodaków. chętnie zobacze tu komentarze.

Halman

2023-01-02, 06:45
swampman napisał/a:

(ciekawe który admin znowu zesra się o sianie ruskiej propagandy)



ja bym to zostawił żeby każdy mógł zobaczy jak sie zesrałeś tylko wyłączył komentarze

:trollencjusz:

swampman

2023-01-02, 06:56
Halman napisał/a:

ja bym to zostawił żeby każdy mógł zobaczy jak sie zesrałeś tylko wyłączył komentarze



ok... nie dissuj mnie tak gieroju



Halman

2023-01-02, 07:03
swampman napisał/a:

ok... nie dissuj mnie tak gieroju



dziwnym trafem na wklejenie całego PW zabrakło komuś odwagi; typ wszedł ze mną w układ "coś za coś" zrobiłem mu przysługę i wybrałem sobie wynagrodzenie. Prosty, uczciwy układ tyle ze typ okazał sie marnym ch*jkiem i się wypruł pod publikę. czegoś jeszcze nie rozumiesz?

Misiek_KRK

2023-01-02, 07:04
Kowalski892 napisał/a:

Tylko debile wspierają Ukraińców i myślą ze są lepsi od Ruskich. Obyczaje, religie i język ten sam, bo to ta sama nacja. Powinnismy ich zostawić samych sobie a już na pewno nie wysłać broni Ukraicom.



Głupi jesteś.
My wspomagamy Ukraińców dla własnej ochrony. Ukry nas nie zaatakowali i nie zaatakują. Jak onuce wygrają z ruskimi to następni będą Polacy.
Trzeba pomagać, ale tak żeby jak najwięcej ukrów i onuc się wybiło. Nam to tylko na rękę.

swampman

2023-01-02, 07:21
Halman napisał/a:

dziwnym trafem na wklejenie całego PW zabrakło komuś odwagi; typ wszedł ze mną w układ "coś za coś" zrobiłem mu przysługę i wybrałem sobie wynagrodzenie. Prosty, uczciwy układ tyle ze typ okazał sie marnym ch*jkiem i się wypruł pod publikę. czegoś jeszcze nie rozumiesz?



edytuj więcej swoje wysrywy :lol:
nie wiem co mu zrobiłeś i jaki miałeś układ. nie dissuj mnie bo nie zasne.
a tak poważnie, nie pogrążaj się i: