18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slava ukrainie, Sadolom slava!!!

swampman • 2023-01-02, 02:40
1 stycznia - dzień urodzin bohatera narodowego ukrainy i częsci sadoli poliniaków, chronionego przez ukraińską konstytucje.

Może po wojnie zaproszą was do wspólnego świetowania nad kacapskim ścierwem na Stadion Miejski im. Romana Szuchewycza przy ul. Bandery 15 w Tarnopolu.
Słuchajcie dalej majaczenia i mokrych snów bartosiaka i nudzisza o nędzymorzu i wspólnej przyszłosci z ukraińcami.
Dwojcie się i trojcie, prześcigajcie się w ukraińskim włazidupstwie, dalej i dalej, nic nie wymagajcie w zamian.

Macie największy "absurd dnia codziennego" który trwa od dekad.
Mało? Proszę, żyd odznacza upowca morderce żydów i Polaków:

"Myrosław Symczycz, były członek OUN-UPA o pseudonimie „Krzywonos”, który miał wydać rozkaz wymordowania ludności polskiej we wsi Pistyń w województwie stanisławowskim, otrzymał od prezydenta Wołodymyra Zełenskiego tytuł Bohatera Ukrainy. 99-letni Symczycz na Ukrainie cieszy się sławą „bohatera” walki narodowowyzwoleńczej. W jednym z miast ma nawet swój pomnik."

Polecam też artykuł w Rzeczpospolitej odnośnie wzrostu pozytywnej oceny upa z 20prc na 40prc, przez okres wojenny.

Tak, tak... wiem. Jestem dla was ruską onucą, która wciąż nie doczekała się przeprosin za rakiete i śmierć 2 obywateli RP na naszym terytorium.


(ciekawe który admin znowu zesra się o sianie ruskiej propagandy)

najlepszego w nowym roku sadole i poliniaki!




swampman

2023-01-02, 22:36
Saw napisał/a:

Jakiś kur*** polskojęzyczny śmieć, będzie tu podnosił ludziom ciśnienie.
Bestialstwo UPA nie brało się z narodowości, tylko ze wschodniej mentalność, stanów umysłu i nacjonalizmów, dziś najbardziej widocznych właśnie w RUSKIM, nazistowskim społeczeństwie. Moja rodzina widziała zbrodnie i bestialstwo ukraińskich nacjonalistów i dobrze mi o nim opowiedziała, więc tym bardziej nie będzie mi taki podludź je*any prawił morałów.
Po tylu ruskich apelach o rozj***niu Polski jeszcze taka larwa będzie wysry*ać tu swoje teksty i mącić.
Bartosiakowi nie jest godzien nawet taki robal butów czyścić! Tfu
W ŻYWOTNYM interesie KAŻDEGO mieszkającego i prowadzącego biznes w Polsce jest to, aby Ukraińcy wpie*rdolili ruskim, aż do ich pełnego rozpadu!
Jedynym zagrożeniem dla mnie, mojej rodziny, przyjaciół, sąsiadów i wszystkich ludzi żyjących i zarabiających w Polsce, bez względu na poglądy polityczne, są takie poNKWDowskie ścierwa i inne jeb*ne ameby intelektualne.



Ej... Zdradzę ci sekret.

Nie zesraj się ukrofilii bo twoi przodkowie się w grobach przewracają jak widzą co piszesz.

dziki161

2023-01-02, 22:44
Racja, szkoda że zjeby o mózgach ameby uczą się jak to nas komuna niszczyła, jak to nas hitlerowcy mordowali, jaki to nazizm i faszyzm jest zły. Tylko pie**olone nieuki nie rozumieją, że nazizm był propagowany nie tylko przez Hitlera a jego skrajne odłamy jak na ukrainie wyrastały jak na drożdżach, ZSRR? czyżby ukraina nie była jego częścią? Wołyń i inne mordy banderowców to było nic? Te zjeby nawet o tym nie wiedzą bo ich wiedza o historii swojego kraju kończy się na książce z podstawówki 4 klasy i opowieściach pato-starych którzy "czytali" te same informacje... Jak w tym kraju ma by dobrze jak tyle ludzi nawet nie interesuje się historią własnej Ojczyzny, wycierając swoje pełne gówna wypowiedzi flagą i patriotyzmem... tfu Już lepiej wypie**alajcie na front ginąć za banderę, ja wole być nazywany przez motłoch i innych zjebów ruską onucą niż dać by choć cień wątpliwości swojemu pradziadkowi czy jego i moim przodkom, którzy ginęli czasem w równie bez sensownych wojnach za wartości, za kraj i za ludzi! nie ziemie jak pie**oleni banderowcy

AbsolutnyBrakKarku

2023-01-02, 22:44
Saw napisał/a:

Jakiś kur*** polskojęzyczny śmieć, będzie tu podnosił ludziom ciśnienie.
Bestialstwo UPA nie brało się z narodowości, tylko ze wschodniej mentalność, stanów umysłu i nacjonalizmów, dziś najbardziej widocznych właśnie w RUSKIM, nazistowskim społeczeństwie. Moja rodzina widziała zbrodnie i bestialstwo ukraińskich nacjonalistów i dobrze mi o nim opowiedziała, więc tym bardziej nie będzie mi taki podludź je*any prawił morałów.
Po tylu ruskich apelach o rozj***niu Polski jeszcze taka larwa będzie wysry*ać tu swoje teksty i mącić.
Bartosiakowi nie jest godzien nawet taki robal butów czyścić! Tfu
W ŻYWOTNYM interesie KAŻDEGO mieszkającego i prowadzącego biznes w Polsce jest to, aby Ukraińcy wpie*rdolili ruskim, aż do ich pełnego rozpadu!
Jedynym zagrożeniem dla mnie, mojej rodziny, przyjaciół, sąsiadów i wszystkich ludzi żyjących i zarabiających w Polsce, bez względu na poglądy polityczne, są takie poNKWDowskie ścierwa i inne jeb*ne ameby intelektualne.



Bartosiaka wyciągasz? To od razu widać, że nie ma z kim dyskutować i skończyłeś edukację na szkole podstawowej. Nosz k***a Bartosiak hahaha to nawet dla gimnazjalisty kumatego jest prosty sponsorowany przygłup któremu się nawet jedna przepowiadania nie sprawdziła hehe. A gdzie mu "nogi wyrastają" i jak zmienia zdanie, a także jak pcha nas w nie swoją wojnę nawet jego przyglupia widownia ostatnio zrozumiała. To już Wolski trochę mądrzejszy, choć też pie**oli oczywistości dla każdego myślącego, a ten mały obrzezaniec jak był covid sp***olił się zabarykadować na Mazury taki bohater, że siedział obsrany w lesie.
Zostań przy oglądaniu jakiegoś lewackiego ścieku, Wojewódzkiego albo obrządzaj swoje świnie bo widać własnego zdania nie masz i musisz jak ciemnota przekaz mieć na czerwonym paski w TVP.
Ruskie apele o rozj***nie Polski zaczęły się dopiero w lutym jak się wpie**olismy w wojnę dwóch obcych nam kulturowo "kacapskich" narodów.

Saw

2023-01-02, 22:55
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Bartosiaka wyciągasz? To od razu widać, że nie ma z kim dyskutować i skończyłeś edukację na szkole podstawowej. Nosz k***a Bartosiak hahaha to nawet dla gimnazjalisty kumatego jest prosty sponsorowany przygłup któremu się nawet jedna przepowiadania nie sprawdziła hehe. A gdzie mu "nogi wyrastają" i jak zmienia zdanie, a także jak pcha nas w nie swoją wojnę nawet jego przyglupia widownia ostatnio zrozumiała. To już Wolski trochę mądrzejszy, choć też pie**oli oczywistości dla każdego myślącego, a ten mały obrzezaniec jak był covid sp***olił się zabarykadować na Mazury taki bohater, że siedział obsrany w lesie.
Zostań przy oglądaniu jakiegoś lewackiego ścieku, Wojewódzkiego albo obrządzaj swoje świnie bo widać własnego zdania nie masz i musisz jak ciemnota przekaz mieć na czerwonym paski w TVP.
Ruskie apele o rozj***nie Polski zaczęły się dopiero w lutym jak się wpie**olismy w wojnę dwóch obcych nam kulturowo "kacapskich" narodów.



Dla ciebie randomie to dr Bartosiaka. Jak dyskredytujesz gościa, to podaj swoje autorytety prymitywie. Od 1772 Polska po raz pierwszy ma szanse wyjść z niemiecko-rosyjskiej strefy zgniotu, a ty coś pie**olisz o "nie naszej wojnie"? W której w dodatku już od dawna jesteśmy i to nie my o tym zadecydowaliśmy.

Ruskie apele o rozj***nie Polski były już na długo przed inwazją, nawet nie będę próbował dyskutować, bo taki mało rozgarnięty przygłup nie jest dla mnie partnerem do rozmowy.

Siriuz

2023-01-02, 22:57
skywalker75 napisał/a:

Dopiero co pie**olileś że ruskie szmaty nie chce atakować Polski a już na pewno nie NATO, że to niewinne aniołki miłujące pokój. Gubisz się już w tym co ci radio Erewań nadaje



Ty się gubisz, i to mimo, że staram się pisać krótkimi zdaniami. Najwyraźniej nie znasz doktryny obronnej Rosji dotyczącej użycia broni atomowej. Nie dziwi mnie to. Wyjaśniam więc. Rosjanie od początku wojny już wielokrotnie przytaczali, że w razie zagrożenia egzystencjalnego Rosji są gotowi użyć broni atomowej. Zacytuje fragment z portalu:

"Doktryna zakłada, że Rosja może użyć broni jądrowej w odpowiedzi nie tylko na atak nuklearny lub z użyciem innej broni masowego rażenia, lecz także na atak z wykorzystaniem broni konwencjonalnej, który zagraża istnieniu państwa lub kraju sojuszniczego.

Rosja będzie gotowa na użycie broni jądrowej także w przypadku ataku na kluczowe dla państwa i wojska cele, których uszkodzenie spowodowałoby zakłócenie zdolności rosyjskich sił jądrowych"

Jednocześnie ani razu nie słyszałem, aby grozili Polsce. A to, że obudzisz się plując krwią to już nie zależy od tego gdzie będziesz. Wszyscy będą chorować. No i co do tych aniołków to przypominam, że jedyne państwo, które dotychczas użyło broni atomowej przeciwko cywilom (i to dwukrotnie) to Amerykanie.

dżonyłojlker

2023-01-02, 23:02
Saw napisał/a:

Ruskie apele o rozj***nie Polski były już na długo przed inwazją



Na długo, to były propozycje podziału upadliny.

swampman

2023-01-02, 23:07
Saw napisał/a:

Dla ciebie randomie to dr Bartosiaka. Jak dyskredytujesz gościa, to podaj swoje autorytety prymitywie. Od 1772 Polska po raz pierwszy ma szanse wyjść z niemiecko-rosyjskiej strefy zgniotu, a ty coś pie**olisz o "nie naszej wojnie"? W której w dodatku już od dawna jesteśmy i to nie my o tym zadecydowaliśmy.
Ruskie apele o rozj***nie Polski były już na długo przed inwazją, nawet nie będę próbował dyskutować, bo taki mało rozgarnięty przygłup nie jest dla mnie partnerem do rozmowy.



E wojnie jesteśmy ale nie w kinetycznej ty skończony deficycie.
Dlatego jako kluczowe dla istnienia Ukrainy państwo wymagamy wdzięczności i szacunku a nie robienia z melnyka banderowcy vce ministra MSZ i udawanie że zabicie 2 polskich obywateli to nic nie ważne wydarzenie bo u nich giną tysiące.
Skończcie włazić w dupę Ukrainie wy k***a lokaje i słudzy.

Polska powinna powiedzieć "albo kończycie cyrki z banderą albo przeprowadzamy pilne remonty lotniska w jasionce i magistrali kolejowej przechodzącej przez naszą granicę."

Wiesz co by się stało? Na pewno chociaż chwila refleksji :lol:
Wiesz gdzie się najlepiej leczy ukrofilie?
Na froncie w bahmucie. Zapraszam.

Siriuz

2023-01-02, 23:18
Saw napisał/a:

Przewertuj sobie wątek
i spie**alaj...



Sam sobie wertuj, nie potrafisz przytoczyć jednego przykładu?

Saw

2023-01-02, 23:42
Siriuz napisał/a:

Sam sobie wertuj, nie potrafisz przytoczyć jednego przykładu?



W ramach edukacji idiotów:

Tu dla Heńka:

Żyrinowski - 2017, wariat, ale odzwierciedla mentalność 70% ruskiego społeczeństwa, to była zresztą jego któraś z kolei wypowiedź, podobne wygłaszał i przed 2014
https://dorzeczy.pl/codzienne-felietony/21811/jak-nas-pisza-na-wschodzie-zyrinowski-znowu-grozi-polsce.html

Podział Ukrainy był i jest pułapką, wie to każdy kto nie jest jeb*ną amebą:
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1513739%2Cgroza-polsce-iv-rozbiorem-i-przekonuja-ze-zelenski-chce-sprzedac-nam

Tu dla Syriuza:

Sołowiow
https://www.wprost.pl/polityka/11025316/czolowy-propagandysta-kremla-grozi-polsce-moge-sobie-z-latwoscia-wyobrazic-jak-wkraczaja-do-warszawy.html

Kadyrow
https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art36727421-kadyrow-znow-grozi-polsce-pierwsza-po-zdobyciu-kijowa

Miedwiediew
https://www.rp.pl/polityka/art37672791-miedwiediew-przewiduje-rozbior-polski-to-moze-sie-wydarzyc-w-2023-roku

Rosyjskie społeczeństwo o ataku na Polskę:
https://wgospodarce.pl/informacje/109216-atak-na-polske-rosjanie-go-popieraja

W ich propagandówce nie ma dnia, aby nie napuszczali na Polskę.

W wątku o wojnie są nagrania z sondy ulicznej (ostatnie 2 tygodnie), głuchemu i ślepemu leniowi w goglach spawalniczych nie będę kur*wa wertował i szukał...

swampman

2023-01-03, 00:16
Saw napisał/a:

W ramach edukacji idiotów:
Żyrinowski - 2017, wariat, ale odzwierciedla mentalność 70% ruskiego społeczeństwa, to była zresztą jego któraś z kolei wypowiedź, podobne wygłaszał i przed 2014
Podział Ukrainy był i jest pułapką, wie to każdy kto nie jest jeb*ną amebą:
Sołowiow
Kadyrow
Miedwiediew
Rosyjskie społeczeństwo o ataku na Polskę:
W ich propagandówce nie ma dnia, aby nie napuszczali na Polskę.
W wątku o wojnie są nagrania z sondy ulicznej (ostatnie 2 tygodnie), głuchemu i ślepemu leniowi w goglach spawalniczych nie będę kur*wa wertował i szukał...



Wojna trwa od 10 miesięcy a od 9,5 wiemy że są ch*ja warci.
Myślisz że wojsko które nie może od miesięcy zdobyć wsi na wschód od j***nego bahmutu może zagrozić Polsce i NATO? Nie żebym jakoś wierzył w solidarność i pomoc Francji i Niemiec ale mimo wszystko :lol:

Nie wiem czy wy się ludzie boicie Rosji bo jest taka duża na mapie czy co? Kacapów jest 140mln, to w sumie tyle ile Francuzów i Niemców...


Ja z telewizji słyszałem że Polska będzie mieć zachodnie zarobki i że będziemy Japonią :lol: nie mogę się doczekać od lat.

Jedyne czego można się bac to rakiet i atomic ale na to żaden sojusz ani liczba żołnierzy nie poradzi. Poza tym ciekawe jest to że wy myślicie że ruskie gówno rwie się do walki i każdy z nich jest ch*jowy. Nawet z tych kompletnych zadupii wiedzą jak się to wszystko kończy i ilu nie wraca. Sondaże poparcia Putina możecie sobie wsadzić w dupy.

Niespodzianka na koniec ukrofile. Jesteście takimi samymi ofiarami propagandy jak ruskie zombie czy banderowcy. Wy jesteście "sługami Ukrainy" :lol:

skywalker75

2023-01-03, 00:24
Siriuz napisał/a:

Sam sobie wertuj, nie potrafisz przytoczyć jednego przykładu?



Lol onuco, nikt z nas sadoli nie jest tu po to, żeby przekonywać ruskiego trola, że kacapia jest terrorystycznym, bandyckim państwem agresywnym wobec sąsiadów. To jest truizm, wie o tym każdy w cywilizowanym świecie . To twoją rola jest przekonywanie nas, że jest inaczej. Więc wertuj tam lepiej, bo słabo ci idzie

swampman napisał/a:

Wojna trwa od 10 miesięcy a od 9,5 wiemy że są ch*ja warci.
Myślisz że wojsko które nie może od miesięcy zdobyć wsi na wschód od j***nego bahmutu może zagrozić Polsce i NATO? Nie żebym jakoś wierzył w solidarność i pomoc Francji i Niemiec ale mimo wszystko
Nie wiem czy wy się ludzie boicie Rosji bo jest taka duża na mapie czy co? Kacapów jest 140mln, to w sumie tyle ile Francuzów i Niemców...
Ja z telewizji słyszałem że Polska będzie mieć zachodnie zarobki i że będziemy Japonią nie mogę się doczekać od lat.
Jedyne czego można się bac to rakiet i atomic ale na to żaden sojusz ani liczba żołnierzy nie poradzi. Poza tym ciekawe jest to że wy myślicie że ruskie gówno rwie się do walki i każdy z nich jest ch*jowy. Nawet z tych kompletnych zadupii wiedzą jak się to wszystko kończy i ilu nie wraca. Sondaże poparcia Putina możecie sobie wsadzić w dupy.
Niespodzianka na koniec ukrofile. Jesteście takimi samymi ofiarami propagandy jak ruskie zombie czy banderowcy. Wy jesteście "sługami Ukrainy"


No , no to jeszcze niech tam Ukry przetrzepią im trochę dupę, przy pomocy naszego sprzętu , wyprowadzą ich z Donbasu i Krymu i będzie spokój na dłużej...

Saw

2023-01-03, 00:40
swampman napisał/a:

Wojna trwa od 10 miesięcy a od 9,5 wiemy że są ch*ja warci.
Myślisz że wojsko które nie może od miesięcy zdobyć wsi na wschód od j***nego bahmutu może zagrozić Polsce i NATO?



Nie chodzi o to czy zagraża dziś, tylko czy zagrozi jutro i nie tylko w wymiarze militarnym, bo nie tak się to dzisiaj liczy. Coś jeszcze wytłumaczyć? Chętnie mogę ci to kur*a rozrysować...

swampman napisał/a:

Ja z telewizji słyszałem że Polska będzie mieć zachodnie zarobki i że będziemy Japonią.



Pomijając kryzys i inflację, która wbrew temu co każdy pierd*li pod swoje poglądy polityczne, jest wypadkową wielu czynników m.in. tych ruskich k***iów. Mnie się tam bardzo dobrze powodzi, ale do tego trzeba chcieć pracować i mieć łeb na karku.

swampman

2023-01-03, 01:03
Saw napisał/a:

Nie chodzi o to czy zagraża dziś, tylko czy zagrozi jutro i nie tylko w wymiarze militarnym, bo nie tak się to dzisiaj liczy. Coś jeszcze wytłumaczyć? Chętnie mogę ci to kur*a rozrysować...
Pomijając kryzys i inflację, która wbrew temu co każdy pierd*li pod swoje poglądy polityczne, jest wypadkową wielu czynników m.in. tych ruskich k***iów. Mnie się tam bardzo dobrze powodzi, ale do tego trzeba chcieć pracować i mieć łeb na karku.



Rozrysujj sobie armię nowego wzoru i federacje polukr według nudzisza :lol: a później jebnij się w łeb bo nasłuchałes się chyba historii realnej i radia wnet :lol:

A po drugie, fajnie że ci się powodzi tylko, że młodzież wypie**ala z pl a na ich miejsca chcą sciągać ukrow. Wiesz co Gowin mówił o przyszłych elitach Polski? Skąd ma być ta elita?
Nie wiem czy zauważyłeś ale jest nas 38mln? Ludzie robią studia, uczą się zawodów i machają na pozegnanie. Rozrysować ci czemu? Chyba nie muszę powtarzać o ukrofilach z PiSu zastraszonych taśmami z Podkarpacia? :lol: przepisy, podatki, nowe lady...

Po trzecie: nie zawracaj mi dupy swoimi idiotyzmami. Chcesz to wplacaj na zbiórki, weź Ukraińców do domu, obwin się w banderowską flagę.. ch*j mnie to interesuje. Nawet polecam, łatwiej będzie takich jak ty kiedyś zidentyfikować.
Dobrej nocy poliniaku mający w poważaniu ciała poległych rodaków leżących gdzieś w ukraińskiej ziemi w masowych mogiłach. Jeśli to ci nie przeszkadza to co ja zrobię? Jedz, zryj i pie**ol głupoty dalej.
Ja od 10 miesięcy czekam na dobre gesty, odrobinę humanitaryzmu z ich strony. Mało tego że ich nie otrzymujemy to dostajemy po pyskach średnio co kilka tygodni jakimś banderowskimi gównem. Dlatego ja nie chcę mieć z banderowską częścią nic wspólnego. W sumie z tymi "normalnymi" też nie bo są bierni...

outline

2023-01-03, 01:06

Kowalski892 napisał/a:

Tylko debile wspierają Ukraińców i myślą ze są lepsi od Ruskich. Obyczaje, religie i język ten sam, bo to ta sama nacja. Powinnismy ich zostawić samych sobie a już na pewno nie wysłać broni Ukraicom.




No z tym niewysyłaniem broni to już k***a chyba cie poj***ło capiąca syfem onuco.

Akurat plany kacapów były wszystkim znane i wiadomo ze po ukrainie w końcu kacapstan przyszedłby do PL, lepiej zeby ukraińcy się wykrwawiali za nas. Zresztą k***a, dawać mnie tu adres tego szczura to się przetłumaczy szmaciarzowi inaczej.

Siriuz

2023-01-03, 01:11
skywalker75 napisał/a:

Lol onuco, nikt z nas sadoli nie jest tu po to, żeby przekonywać ruskiego trola, że kacapia jest terrorystycznym, bandyckim państwem agresywnym wobec sąsiadów. To jest truizm, wie o tym każdy w cywilizowanym świecie . To twoją rola jest przekonywanie nas, że jest inaczej. Więc wertuj tam lepiej, bo słabo ci idzie
No , no to jeszcze niech tam Ukry przetrzepią im trochę dupę, przy pomocy naszego sprzętu , wyprowadzą ich z Donbasu i Krymu i będzie spokój na dłużej...



Jak Ty się bardzo starasz aby identyfikowano Cię jako Polaka, jeszcze to spoufalanie się z sadolami

:rofl: