18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Slava ukrainie, Sadolom slava!!!

swampman • 2023-01-02, 02:40
1 stycznia - dzień urodzin bohatera narodowego ukrainy i częsci sadoli poliniaków, chronionego przez ukraińską konstytucje.

Może po wojnie zaproszą was do wspólnego świetowania nad kacapskim ścierwem na Stadion Miejski im. Romana Szuchewycza przy ul. Bandery 15 w Tarnopolu.
Słuchajcie dalej majaczenia i mokrych snów bartosiaka i nudzisza o nędzymorzu i wspólnej przyszłosci z ukraińcami.
Dwojcie się i trojcie, prześcigajcie się w ukraińskim włazidupstwie, dalej i dalej, nic nie wymagajcie w zamian.

Macie największy "absurd dnia codziennego" który trwa od dekad.
Mało? Proszę, żyd odznacza upowca morderce żydów i Polaków:

"Myrosław Symczycz, były członek OUN-UPA o pseudonimie „Krzywonos”, który miał wydać rozkaz wymordowania ludności polskiej we wsi Pistyń w województwie stanisławowskim, otrzymał od prezydenta Wołodymyra Zełenskiego tytuł Bohatera Ukrainy. 99-letni Symczycz na Ukrainie cieszy się sławą „bohatera” walki narodowowyzwoleńczej. W jednym z miast ma nawet swój pomnik."

Polecam też artykuł w Rzeczpospolitej odnośnie wzrostu pozytywnej oceny upa z 20prc na 40prc, przez okres wojenny.

Tak, tak... wiem. Jestem dla was ruską onucą, która wciąż nie doczekała się przeprosin za rakiete i śmierć 2 obywateli RP na naszym terytorium.


(ciekawe który admin znowu zesra się o sianie ruskiej propagandy)

najlepszego w nowym roku sadole i poliniaki!




habiTEK

2023-01-03, 01:19
SZANOWNI SADOLE !
widac ruskow tutaj przybywa - a bedzie cos wiecej.
sluchajcie : SRAL ICH PIES.

juz pomijajc to szczucie, to niech ktos sobie pomysli przy okazji ze nasz przemysl zbrojeniowy
ma zwiekszoną produkcje o 300% , wiec i zyski są.
pieniądze ze stanow pomocowe dla Ukrainy - idą w dużej częsci do nas.
ponadto mamy okazje swietnie odswiezyc stany magazynowe oraz unowoczesnic uzbrojenie.

te komentarze albo rusków , albo zwyczajnych idiotów, niestety szkoda że są na naszym portalu,
no ale trudno..

mam znajomka co robi w stalowej woli, mowi ze i lucznik i szereg fabryk nak***ia 3 zmiany.

bardzo dobrze. zmiesc ruskich z powierzchni ziemi.
a ukraincy zobaczycie - przyjdzie czas jak na tym zyskamy. nawet litwini zmieniaja narracje
i stawiaja nas na 1 miejscu.

DOSIEGO ROKU SADOLE !

Saw

2023-01-03, 01:27
swampman napisał/a:

Rozrysujj sobie armię nowego wzoru i federacje polukr według nudzisza a później jebnij się w łeb bo nasłuchałes się chyba historii realnej i radia wnet
A po drugie, fajnie że ci się powodzi tylko, że młodzież wypie**ala z pl a na ich miejsca chcą sciągać ukrow. Wiesz co Gowin mówił o przyszłych elitach Polski? Skąd ma być ta elita?
Nie wiem czy zauważyłeś ale jest nas 38mln? Ludzie robią studia, uczą się zawodów i machają na pozegnanie. Rozrysować ci czemu? Chyba nie muszę powtarzać o ukrofilach z PiSu zastraszonych taśmami z Podkarpacia? przepisy, podatki, nowe lady...
Po trzecie: nie zawracaj mi dupy swoimi idiotyzmami. Chcesz to wplacaj na zbiórki, weź Ukraińców do domu, obwin się w banderowską flagę.. ch*j mnie to interesuje. Nawet polecam, łatwiej będzie takich jak ty kiedyś zidentyfikować.
Dobrej nocy poliniaku mający w poważaniu ciała poległych rodaków leżących gdzieś w ukraińskiej ziemi w masowych mogiłach. Jeśli to ci nie przeszkadza to co ja zrobię? Jedz, zryj i pie**ol głupoty dalej.
Ja od 10 miesięcy czekam na dobre gesty, odrobinę humanitaryzmu z ich strony. Mało tego że ich nie otrzymujemy to dostajemy po pyskach średnio co kilka tygodni jakimś banderowskimi gównem. Dlatego ja nie chcę mieć z banderowską częścią nic wspólnego. W sumie z tymi "normalnymi" też nie bo są bierni...



To ty się tu wpie**oliłeś innym ze swoimi niedorozwojem intelektualnym i próbujesz kogoś przekonywać.

Ludzie wyjeżdżają, bo mają taki kur*a kaprys. Jedni radzą sobie lepiej inni nie. Jedni wracają inni nie, a jeszcze inni chcą zobaczyć świata. Ruski mir z pewnością nie zachęci tutaj nikogo do pozostania w kraju.
Tacy jak ty pie**olą zaś głupoty na forum i walą konia do nagrań jak murzyn obcina drugiemu jaja, nie będąc w stanie zrobić nic z własnym życiem a tym bardziej przedstawić koncepcję na poprawę sytuacji w kraju, nie mówiąc już o jej opracowaniu, bo do tego trzeba mieć specjalistyczną wiedzę a nie być 33 letnim januszem juniorem, mieszkającym z mamą.

swampman napisał/a:

Ja od 10 miesięcy czekam na dobre gesty, odrobinę humanitaryzmu z ich strony.



Jakbyś przestał czytać sputnika i oglądać RT to może wypadłoby ci to gówno z oczu i uszy i dostrzegłbyś jakiś dobry gest.
Może chcesz kolejne linki do "dobrego słowa"?
Mam dalej ośmieszać ciebie i podobnych przygłupów?

swampman napisał/a:

łatwiej będzie takich jak ty kiedyś zidentyfikować.



Oj, żebyś kur*wa wiedział i nie wymodlił godziny W...

Siriuz

2023-01-03, 01:28
Saw napisał/a:

W ramach edukacji idiotów:
Żyrinowski - 2017, wariat, ale odzwierciedla mentalność 70% ruskiego społeczeństwa, to była zresztą jego któraś z kolei wypowiedź, podobne wygłaszał i przed 2014
Podział Ukrainy był i jest pułapką, wie to każdy kto nie jest jeb*ną amebą:
Sołowiow
Kadyrow
Miedwiediew
Rosyjskie społeczeństwo o ataku na Polskę:
W ich propagandówce nie ma dnia, aby nie napuszczali na Polskę.
W wątku o wojnie są nagrania z sondy ulicznej (ostatnie 2 tygodnie), głuchemu i ślepemu leniowi w goglach spawalniczych nie będę kur*wa wertował i szukał...



To tak, może od końca:
"Rosyjskie społeczeństwo o ataku na Polskę" - ankieta przeprowadzona przez firmę ukraińską :)
"Miedwiediew" - przepowiedział, że Polska wraz Czechami, Słowacją, Republiką Kijowska itp utworzą Czwartą Rzeszę i napadną na Francję :) a tymczasem w Stanach wybuchnie wojna secesyjna
"Kadyrow" - tutaj jego wypowiedz: https://www.youtube.com/watch?v=jy0JNExF0Zo, siedzi napruty przy kominku i ledwo powstrzymuje śmiech
i w końcu "Sołowiow" - gwiazda telewizji, nawet nie wiem do kogo go porównać, u nas prawie każdy pie**oli od rzeczy kocopoły

No jeśli oni wywołują Twój niepokój i groźbę wojny

swampman

2023-01-03, 01:54
Saw napisał/a:

To ty się tu wpie**oliłeś innym ze swoimi niedorozwojem intelektualnym i próbujesz kogoś przekonywać.
Ludzie wyjeżdżają, bo mają taki kur*a kaprys. Jedni radzą sobie lepiej inni nie. Jedni wracają inni nie, a jeszcze inni chcą zobaczyć świata. Ruski mir z pewnością nie zachęci tutaj nikogo do pozostania w kraju.
Tacy jak ty pie**olą zaś głupoty na forum i walą konia do nagrań jak murzyn obcina drugiemu jaja, nie będąc w stanie zrobić nic z własnym życiem a tym bardziej przedstawić koncepcję na poprawę sytuacji w kraju, nie mówiąc już o jej opracowaniu, bo do tego trzeba mieć specjalistyczną wiedzę a nie być 33 letnim januszem juniorem, mieszkającym z mamą.
Jakbyś przestał czytać sputnika i oglądać RT to może wypadłoby ci to gówno z oczu i uszy i dostrzegłbyś jakiś dobry gest.
Może chcesz kolejne linki do "dobrego słowa"?
Mam dalej ośmieszać ciebie i podobnych przygłupów?
Oj, żebyś kur*wa wiedział i nie wymodlił godziny W...



zrób sobie screeny tej rozmowy zobaczysz za jakis czas jaki z ciebie deficyt.

no ale... jakie dasz mi przyklady wdziecznosci ukrainy dla nas?

pie**olenie ze dziekuja za sprzet tak jak i wszystkim ktorzy daja? muszą, zwykly pr.
dasz mi linka do wypowiedzi jakiejs swietlany ktora mowi ze jest wdzieczna polakom bo ma wszystko za darmo? no k***a niespodzianka :lol:
w zamian dają nam specjalny status polaka ktory mamy w dupie...?

a z drugiej strony: melnyk, szymczycz, blokowanie tirów i tranzytu kolejowego brak przeprosin za rakiete, nazywanie ulic nazwiskiem banderowcow, mer lwowa biega z jezykiem na wierzchu dumny ze swojego bohatera w jego urodziny :lol:
przyklady moge mnozyc. ch*j mnie obchodzą jednostki, ważne co robi państwo a państwo ma nas w dupie bo jesteśmy sługami.

wez wydupcaj

Saw

2023-01-03, 02:13
Siriuz napisał/a:

To tak, może od końca:
"Rosyjskie społeczeństwo o ataku na Polskę" - ankieta przeprowadzona przez firmę Ukraińską
"Miedwiediew" - przepowiedział, że Polska wraz Czechami, Słowacją, Republiką Kijowska itp utworzą Czwartą Rzeszę i napadną na Francję a tymczasem w Stanach wybuchnie wojna secesyjna
"Kadyrow" - tutaj jego wypowiedz: siedzi napruty przy kominku i ledwo powstrzymuje śmiech
i w końcu "Sołowiow" - gwiazda telewizji, nawet nie wiem do kogo go porównać, u nas prawie każdy pie**oli od rzeczy kocopoły
No jeśli oni wywołują Twój niepokój i groźbę wojny



To oni są wg ciebie problemem? Niepokój to wzbudza przeciętny kacap, który ogląda to gó*no 24/24h. Nie brnij, bo coś poszło nie tak w toku twojego myślenia...

swampman napisał/a:

dasz mi linka do wypowiedzi jakiejs swietlany ktora mowi ze jest wdzieczna polakom bo ma wszystko za darmo?



Załóż błaźnie VPNa to będziesz mógł sobie googlować w zachodnim necie nawet z Rosji.

Proszę bardzo, pierwsze z brzegu (bo sam pamiętam jak go oglądałem), może nie Swietlana ale zwykły Vasyl.

BOOOM!
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=rAuyFyZPnfY

Może nie Swietlana ale Ruslana, pierwszy lepszy link w google...
BOOOM!
https://www.youtube.com/watch?v=BZmeldDfaMg

BOOOM!
Arestowicz o Polsce. Związek Polski z Ukrainą od morza do morza.
https://www.youtube.com/watch?v=qGL3T5Eant0
https://www.youtube.com/watch?v=Djh-hvYaLMQ


a teraz uklęknij i przeproś...

swampman

2023-01-03, 02:28
I co to udowadnia?
A no to co napisałem. Państwo ukraińskie ma nas w dupie.
Wdzięczność płynie od tych którzy dostali lepsze, oby tylko chwilowe lepsze życie niż kiedykolwiek mieli, za darmo w europie.

Umknelo ci poliniaku jak arestowycz mówił że polska zgodziła się zapomnieć o Wołyniu i że chce żeby to Ukraina była liderem regionu?
:lol: i że Wołyń jest dla historyków a nie dla polityków? :lol:

To k***a poczytaj sobie komentarze i popatrz na piwa. Nawet pisowski rząd pisze na Twitterze że to co stało się wczoraj jest nie do przejścia. Antypolski śmieciu :lol: gaszę cię jak peta pod butem. Każdy jeden twój wysryw.
Jesteś idealnym przykładem efektu dunninga krugera.

Wojciech__30

2023-01-03, 02:41
j***ć wszystkie ukraińskie k***y niech ich ruscy dojadą ...

Saw

2023-01-03, 02:49
swampman napisał/a:

I co to udowadnia?
A no to co napisałem. Państwo ukraińskie ma nas w dupie.
Wdzięczność płynie od tych którzy dostali lepsze, oby tylko chwilowe lepsze życie niż kiedykolwiek mieli, za darmo w europie.
Umknelo ci poliniaku jak arestowycz mówił że polska zgodziła się zapomnieć o Wołyniu i że chce żeby to Ukraina była liderem regionu?
i że Wołyń jest dla historyków a nie dla polityków?
To k***a poczytaj sobie komentarze i popatrz na piwa. Nawet pisowski rząd pisze na Twitterze że to co stało się wczoraj jest nie do przejścia. Antypolski śmieciu gaszę cię jak peta pod butem. Każdy jeden twój wysryw.
Jesteś idealnym przykładem efektu dunninga krugera.



Gasisz to ty pożar w majtach po obnażeniu twej głupoty po-ubecka sp***olino.
Przed chwilą prosiłeś o "zwykłych ludzi", dostałeś gonga na ten głupi ryj, to już ch*j tam ze zwykłymi ludźmi...

To, że każdy w tym potencjalnym układzie będzie kręcił pod siebie, to rozumie każdy strateg i polityk amebo
...i wcale nie oznacza, że przyjmiemy wszystko tak, jak sobie wymyślą.
Jednym wrzodem, który może przeszkodzić nowej unii od morza do morza, to agenci Moskwy i szkodniki po obu stronach takie, jak ty, ale k***a niedoczekanie twoje :D

swampman

2023-01-03, 08:39
Saw napisał/a:

Gasisz to ty pożar w majtach po obnażeniu twej głupoty po-ubecka sp***olino.
Przed chwilą prosiłeś o "zwykłych ludzi", dostałeś gonga na ten głupi ryj, to już ch*j tam ze zwykłymi ludźmi...
To, że każdy w tym potencjalnym układzie będzie kręcił pod siebie, to rozumie każdy strateg i polityk amebo
...i wcale nie oznacza, że przyjmiemy wszystko tak, jak sobie wymyślą.
Jednym wrzodem, który może przeszkodzić nowej unii od morza do morza, to agenci Moskwy i szkodniki po obu stronach takie, jak ty, ale k***a niedoczekanie twoje



Ale przecież to ja ci powiedziałem deficycie intelektualny co mi możesz wysłać i to zrobiłeś :lol: nic innego nie ma, każdy to wie i w tym cały problem.
Dałem ci obraz: zwykli nic nie znaczący ludzie vs państwo
ty w ogóle ogarniasz rzeczywistość czy naj***ny jesteś?

Od morza do morza mówisz? Unia?
Czyli Nędzymorze. Z rozj***na na dekady Ukrainą i milionami Ukraińców siedzących u nas bo tam nie będzie co robić? Zapewne bardzo produktywne kobiety z dziećmi i emeryci z emeryturami po 300 500zl.
Wzrost przestępczości który już widać, mafię, szara strefa praca na lewo, tworzenie lokalnych społeczności, domaganie się szczególnych praw jako mniejszość co już przerabialiśmy z żymianami.

Super k***a pomysł. Wróćmy na własne życzenie do lat 90 :lol:


k***a ale bartosiakowa pompiniara z ciebie. Jakie czasy taki Piłsudski :lol:

Pawel.

2023-01-03, 09:46
Ja powiem tyle poziom zj***nia umysłowego propagandą TV osiągnął szczyt, ktoś powie coś złego o ukrach to już ruska onuca a co robili z ludnością Rosyjską na wschodzie Ukrainy to już nie pamiętają, straszą tylko Rosją tylko że pierwsze rakiety spadły na nas z Upadliny i jak ktoś myśli że przez przypadek to niech poczyta jak takie coś działa.

A teraz tak na chłopski rozum po co Putin miałby atakować najbardziej antyrosyjski kraj, miałby ciągle powstania i bunty tak jak to już było w historii

Brsk3169

2023-01-03, 10:39
Ukraincy odbija się jeszcze kiedyś czkawką wszystkim ukrainofilom

dżonyłojlker

2023-01-03, 11:17
Saw napisał/a:

Mnie się tam bardzo dobrze powodzi, ale do tego trzeba chcieć pracować i mieć łeb na karku.



No, pieniądz nie śmierdzi, chociaż nie wiem jak jest z ILS. Ciekawa data założenia konta, artykuły to podsyłają ci z centrali, czy sam musisz szukać?

deWar

2023-01-03, 13:08
Po pierwsze

swampman napisał/a:

Ale przecież to ja...



k***a.... kolejny obłąkany kaznodzieja. Normalnie jedyny Noe wieszczący powódź i ostatnia nadzieja Polski.....
Po pierwsze, to zamknij już ten agresywny, opluty żółcią ryj i ochłoń trochę. Nie jesteś pępkiem świata i rozumów wszystkich nie zjadłeś, wręcz przeciwnie.

Po drugie, używanie takich wytrychów jak "poliniaki", które podłapałeś od jakichś kamratów, braunów czy innych szurów śmierdzących wschodnim bilonem i zdradą, z miejsca dyskwalifikuje cię z nasrania ci na łeb, a co dopiero z cywilizowanej dyskusji.

Po trzecie, w twoim życiu jest w ogóle jakaś przestrzeń na jakieś pozytywy, pozytywne nastawienie? Bo nie bardzo widzę. Za to widzi mi się, że twoim problemem nie są Ukraińcy tylko twoje dzieciństwo i atmosfera rodzinnego domu, w której wychował się taki, k***a, nawet nie wiem jak to nazwać, negatywny, cyniczny agresywny typ, wszędzie widzący tylko negatywy i cynizm u innych, wiecznie sfrustrowany i szukający okazji do wyżycia się. A takich jak ty jest legion i tam skąd pochodzisz jest takich więcej. niestety.

Znalazł se k***a idee fix. Medytację polecam, i ostrą pracę nad sobą, bo inaczej wiecznie będziesz pluł na wszystko i wszystkich, czy to Ukraińcy, czy to jeszcze coś innego. Zabraknie Ukraińców to sobie coś innego znajdziesz. Znam takich jak ty.,

Wiewór

2023-01-03, 14:40
PrawdziwyPolakPatriota napisał/a:


Co ty za kocopoły pie**olisz debilu. Kwasu sie nawpie**alaleś czy juz TVN i TVP ci w głowie namieszlo. Żołnierze wyklęci walczyli z bolszewickim okupantem i zdrajcami narodu. Pewnie twoi zj***ni przodkowie ginęli z ich dłoni. Banderowcy mordowali Polaków na polskiej ziemi. Gdyby lenin nie robił interesów z Niemcami po 1 wś to upadlina by nawet nie istniała. Jestem na 90% pewny ze bandera był opłacany z tych samych pieniędzy które trocki przywiózł od hamrykanckich Żydów. Aż żal patrzeć jak marna jest wasza wiedza na temat faktów historycznych. Mózgi sprane propagandą.
Wróg mojego wroga w tym przypadku dalej jest moim wrogiem. Polsce nigdy nikt nie pomagał i nie pomoże a przez takie scierwo jak ty, wielkimi krokami dążymy do ponownego upadku, naszego pięknego skrawka ziemi, naszej ojcowizny.



Żołnierzy wyklętych była garstka. Większa cześć to byli pospolici przestępcy i zbrodniarze wojenni.
Do reszty nawet się nie odnoszę. Kompletny stek bzdur.
Napisz mi tylko jak kształtowały się relacje polsko rosyjskie w xxi wieku.

Saw napisał/a:

W ramach edukacji idiotów:
Żyrinowski - 2017, wariat, ale odzwierciedla mentalność 70% ruskiego społeczeństwa, to była zresztą jego któraś z kolei wypowiedź, podobne wygłaszał i przed 2014
Podział Ukrainy był i jest pułapką, wie to każdy kto nie jest jeb*ną amebą:
Sołowiow
Kadyrow
Miedwiediew
Rosyjskie społeczeństwo o ataku na Polskę:
W ich propagandówce nie ma dnia, aby nie napuszczali na Polskę.
W wątku o wojnie są nagrania z sondy ulicznej (ostatnie 2 tygodnie), głuchemu i ślepemu leniowi w goglach spawalniczych nie będę kur*wa wertował i szukał...



Jak tak możesz niszczyć marzenia onucek o wielkiej przyjaźni polsko rosyjskiej. Putin to gołąbek pokoju.

:lol:

swampman

2023-01-03, 14:54
deWar napisał/a:

Po pierwsze
k***a.... kolejny obłąkany kaznodzieja. Normalnie jedyny Noe wieszczący powódź i ostatnia nadzieja Polski.....
Po pierwsze, to zamknij już ten agresywny, opluty żółcią ryj i ochłoń trochę. Nie jesteś pępkiem świata i rozumów wszystkich nie zjadłeś, wręcz przeciwnie.
Po drugie, używanie takich wytrychów jak "poliniaki", które podłapałeś od jakichś kamratów, braunów czy innych szurów śmierdzących wschodnim bilonem i zdradą, z miejsca dyskwalifikuje cię z nasrania ci na łeb, a co dopiero z cywilizowanej dyskusji.
Po trzecie, w twoim życiu jest w ogóle jakaś przestrzeń na jakieś pozytywy, pozytywne nastawienie? Bo nie bardzo widzę. Za to widzi mi się, że twoim problemem nie są Ukraińcy tylko twoje dzieciństwo i atmosfera rodzinnego domu, w której wychował się taki, k***a, nawet nie wiem jak to nazwać, negatywny, cyniczny agresywny typ, wszędzie widzący tylko negatywy i cynizm u innych, wiecznie sfrustrowany i szukający okazji do wyżycia się. A takich jak ty jest legion i tam skąd pochodzisz jest takich więcej. niestety.
Znalazł se k***a idee fix. Medytację polecam, i ostrą pracę nad sobą, bo inaczej wiecznie będziesz pluł na wszystko i wszystkich, czy to Ukraińcy, czy to jeszcze coś innego. Zabraknie Ukraińców to sobie coś innego znajdziesz. Znam takich jak ty.,



Poliniak nie jest od kamratów, braunow czy ażurowe tylko od twojego prezydenta Dudy :lol:

Widzę że piecze dupa bo naprodukowales się i nie możesz dać żadnego logicznego argumentu tylko opierasz się na swoich przekonaniach. Ciebie i twoje poglądy zostały zweryfikowane, cząstko upośledzonej mniejszości. To wy robicie najwięcej koło dupy Ukraińcom swoją niedoj***na miłością i chęcią budowania przyszłości na gównianym fundamencie. Tego pewnie nie przemyślałeś domorosły psychoanalityku :lol:

Obłąkanych kaznodziejów to masz w swoim kochanym S&F.
Zapewne k***a kibicujesz też żeby wpie**olic polskie wojsko do wojny co? Żeby "dobić" ruskich :lol:
głąbie bez poparcia, pie**olony romantyku jeden z wielu który pchał Polskę w gówno od setek lat. Romantyzm i martyrologia... Polska Chrystusem narodów