18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba zepchnięcia z drogi na S7

petru23 • 2023-04-12, 15:13
Jadę dziś rano z córką do Szpitala do Warszawy i takiego jegomościa spotkałem na drodze S7. Sytuacja bardzo podobna do akcji z Arteonem i Seatem z tym, że ja przeglądam sadola i spodziewałem się takiego ruchu z jego strony (próba zepchnięcia w 0:42s, na początku filmu przyhamowanie gwałtowne z ok 120km/h).






Nie odbiłem tylko przygotowałem się na kontakt i wyprowadzanie z ew poślizgu.
korciło dać lekko w prawo ale wiecie - córka, wizyta u lekarza i te sprawy. A może nie chciałem go zabić... nr rej jest informacją publiczną, nie zakrywam.
Nie ma kontekstu, nie spotkaliśmy się wczesniej na drodze, nie zajechałem mu ani nic z tych rzeczy. Puściłem mu kilka razy długimi jak mi zajechał, nic poza tym.
Zwróćcie uwagę na moment przyhamowania mnie i jak choinka zapachowa się zachowywała. A blokowała ją jeszcze jedna zawieszka.

Zgłaszam dziada za próbę zabójstwa mnie i mojej córki oraz stworzenia zagrożenia na drodze/katastrofy lądowej w postaci karambolu na drodze szybkiego ruchu. Jakbym odbił zgodnie z logiką to złapałbym pobocze, barierkę i cholera wie co jeszcze. Jechałem suvem, także spodziewałem się dachowania i walących we mnie pozostałych aut.

Tak, mocowanie kamerki do ogarnięcia bo przenosi bujanie. Materiał własny

Clistwood

2023-04-12, 15:32
Dzięki Bogu, że udało ci się wyhamować .

kinio7777

2023-04-12, 15:33
ch*jem wieje, są takie specjalne portale na takie gnioty..

~Velture

2023-04-12, 15:36
Widzę w małym okienku na sadolowym playerze jak napie**alasz długimi jakbyś z unii dotacje ciągnął.. Brak dźwięku sugeruje, że napie**alałeś w klakson jak głupi. Potem mierzyłeś ch*je jak był na prawym pasie... i to wszystko mając córkę w samochodzie.

Gratuluję.

Samemu często zapie**alam ponad 250 jak jest pusta droga ale jak są inni albo z kimś jadę to myślę o nich a nie k***a o sprawdzaniu który pierwszy wymięknie przy dojeździe do czerwonej wywrotki.

Gość w ML'u totalna p*zda ale no k***a jak z dzieciakiem jedziesz to myśl a nie się siłujesz z typem gdzie wystarczy chwila i któryś wypie**oli się na bok przy waszych konkursach.



dżonyłojlker

2023-04-12, 15:40
Wczoraj też jechałem autem.

Weź to człowieku usuń. Nie rób z siebie frajera i dupy wołowej.

mygyry

2023-04-12, 15:40
~VeIture napisał/a:

Samemu często zapie**alam ponad 250



Na to to cię stać...

~Velture

2023-04-12, 15:43
mygyry napisał/a:

Na to to cię stać...



Mam dojście do taniej benzyny.

petru23

2023-04-12, 15:45
VeIture napisał/a:

Widzę w małym okienku na sadolowym playerze jak napie**alasz długimi jakbyś z unii dotacje ciągnął.. Brak dźwięku sugeruje, że napie**alałeś w klakson jak głupi. Potem mierzyłeś ch*je jak był na prawym pasie... i to wszystko mając córkę w samochodzie.
Gratuluję.
Samemu często zapie**alam ponad 250 jak jest pusta droga ale jak są inni albo z kimś jadę to myślę o nich a nie k***a o sprawdzaniu który pierwszy wymięknie przy dojeździe do czerwonej wywrotki.
Gość w ML'u totalna p*zda ale no k***a jak z dzieciakiem jedziesz to myśl a nie się siłujesz z typem gdzie wystarczy chwila i któryś wypie**oli się na bok przy waszych konkursach.



A gdzie ja się z nim siłuję? Puknąłem się w głowę wymownie jak wyrównałem i jechałem sobie dalej. Było poniżej 130km/h, z córką jechałem.
Długimi napitalam, bo wyjechał w ostatniej chwili. Nie trąbiłem bo nie trąbię, dźwięku nie nagrywam.

BTW, poszedłbyś może na spacer jakiś, bo zaczynasz robić się nieznośny. Rozprostuj nogi, dojdź w życiu do czegoś innego niż bycie internetowym przegrywem :roll:

~Velture

2023-04-12, 15:52
petru23 napisał/a:

A gdzie ja się z nim siłuję? Puknąłem się w głowę wymownie jak wyrównałem i jechałem sobie dalej. Było poniżej 130km/h, z córką jechałem.
Długimi napitalam, bo wyjechał w ostatniej chwili. Nie trąbiłem bo nie trąbię.
BTW, poszedłbyś może na spacer jakiś, bo zaczynasz robić się nieznośny. Rozprostuj nogi, dojdź w życiu do czegoś innego niż bycie internetowym przegrywem



Mów co chcesz ale na filmie widać wszystko a ty jechałeś ze swoim dzieckiem. Wina tego w MLu i ch*j ale co jakby ci k***a wyj***ł przed maskę?
Bo jakby mi wyj***ł bym walił w niego i widział już wypłatę z jego OC ale jakbym miał w samochodzie nawet psa to bym k***a odpuścił bo nie jestem sam w aucie.

Chcesz mi doj***ć o chodzenie to spoko ale dam sobie w tej chwili w ciemno obciąć ch*ja, że dziennie chodzę więcej niż większość osób tutaj.
Możesz mnie cisnąć ile sobie chcesz o moje chodzenie, nogę itp. itd.
Różnica jest taka, że ja mając czyjekolwiek dziecko w samochodzie bym k***a myślał o dziecku i przewidział co się potem stanie jak ci wyj***ł po heblach i potem startował przed wywrotką. Cała sytuacja po jego zmianie pasa na prawy była w ch*j do przewidzenia bez względu na to co się stało albo i nie stało wcześniej.

Masz k***a SWOJE DZIECKO W SAMOCHODZIE i nagranie filmu na kamerce na yt ważniejsze... żeby był materiał.

GRATULUJĘ PO RAZ DRUGI. Wygrałeś ze mną. Ja bym tego nie odj***ł. Masz większego ch*ja i lepsze auto. Daję ci solidne 11/10 w skali męskości.

petru23

2023-04-12, 15:54
VeIture napisał/a:

Mów co chcesz ale na filmie widać wszystko a ty jechałeś ze swoim dzieckiem. Wina tego w MLu i ch*j ale co jakby ci k***a wyj***ł przed maskę?
Bo jakby mi wyj***ł bym walił w niego i widział już wypłatę z jego OC ale jakbym miał w samochodzie nawet psa to bym k***a odpuścił bo nie jestem sam w aucie.
Chcesz mi doj***ć o chodzenie to spoko ale dam sobie w tej chwili w ciemno obciąć ch*ja, że dziennie chodzę więcej niż większość osób tutaj.
Możesz mnie cisnąć ile sobie chcesz o moje chodzenie, nogę itp. itd.
Różnica jest taka, że ja mając czyjekolwiek dziecko w samochodzie bym k***a myślał o dziecku i przewidział co się potem stanie jak ci wyj***ł po heblach i potem startował przed wywrotką. Cała sytuacja po jego zmianie pasa na prawy była w ch*j do przewidzenia bez względu na to co się stało albo i nie stało wcześniej.
Masz k***a SWOJE DZIECKO W SAMOCHODZIE i nagranie filmu na kamerce na yt ważniejsze... żeby był materiał.
GRATULUJĘ PO RAZ DRUGI. Wygrałeś ze mną. Ja bym tego nie odj***ł. Masz większego ch*ja i lepsze auto. Daję ci solidne 11/10 w skali męskości.



Znaczy się co widać? Że jadę? Że zajeżdża mi drogę i zmusza do awaryjnego hamowania? że mrugam długimi na opamiętanie? Że na chwilę wyrównuję z nim i mnie później spycha? Gdzie ta wspomniana walka na drodze i cokolwiek? To, ze masz zj***ne życie to jedno, drugie - nie komplikuj go innym.

A jak nie ma dźwięku to nie dopowiadaj co było :roll: i tak nie dojdziesz do tego.

Skuba

2023-04-12, 15:55
Trochę niepokojący opis - dziwne że jadąc z córką przychodziły Ci różne rzeczy do głowy a nic o zmniejszeniu prędkości i zachowaniu się bezpiecznie na drodze. Ja rozumiem szpital itd. ale trasa to nie miejsce ani czas na potyczki i takie zagrywki.

~Velture

2023-04-12, 15:58
petru23 napisał/a:

Znaczy się co widać? Że jadę? Że zajeżdża mi drogę? Że na chwilę wyrównuję z nim i mnie później spycha? Gdzie ta wspomniana walka na drodze i cokolwiek? To, ze masz zj***ne życie to jedno, drugie - nie komplikuj go innym.



Boże kochany... nie mam a to siły. Myśl co chesz, my widzimy co widzimy. Jechałeś z dzieckiem. Jechałbyś samemu to bym napisał abyś ch*ja rozj***ł manewrem pitstop.
Jeśli dalej nie wiesz o co mi chodzi to sorry ale taki mamy klimat.

petru23

2023-04-12, 15:59
Skuba napisał/a:

Trochę niepokojący opis - dziwne że jadąc z córką przychodziły Ci różne rzeczy do głowy a nic o zmniejszeniu prędkości i zachowaniu się bezpiecznie na drodze. Ja rozumiem szpital itd. ale trasa to nie miejsce ani czas na potyczki i takie zagrywki.



Wszystko w przepisach. Nie mam sobie nic do zarzucenia, może poza tym że nie olałem chama ale przy kotwiczeniu córka odczuła napięcie pasów. Dlatego pokazałem mu stuknięcie w głowę.

druga sprawa, w sumie ciekawe jakie historie jeszcze opowiecie ze zdarzeniem, co było i co się działo. gratuluję wyobraźni.
Z córką jeżdżę co 2-3 miesiące do kliniki. Jeśli uważacie, że nie dbam o jej bezpieczeństwo w drodze to gratuluję - ale nie mierzcie wszystkich swoją miarą.

~Velture

2023-04-12, 16:00
petru23 napisał/a:

Jeśli uważacie, że nie dbam o jej bezpieczeństwo w drodze



Tak uważamy.

Polkos001

2023-04-12, 16:01
Baran jesteś i tyle. A ten w mietku jest na bakier z lusterkami. Odpowiedzialności tez Ci brak.