18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba zepchnięcia z drogi na S7

petru23 • 2023-04-12, 15:13
Jadę dziś rano z córką do Szpitala do Warszawy i takiego jegomościa spotkałem na drodze S7. Sytuacja bardzo podobna do akcji z Arteonem i Seatem z tym, że ja przeglądam sadola i spodziewałem się takiego ruchu z jego strony (próba zepchnięcia w 0:42s, na początku filmu przyhamowanie gwałtowne z ok 120km/h).






Nie odbiłem tylko przygotowałem się na kontakt i wyprowadzanie z ew poślizgu.
korciło dać lekko w prawo ale wiecie - córka, wizyta u lekarza i te sprawy. A może nie chciałem go zabić... nr rej jest informacją publiczną, nie zakrywam.
Nie ma kontekstu, nie spotkaliśmy się wczesniej na drodze, nie zajechałem mu ani nic z tych rzeczy. Puściłem mu kilka razy długimi jak mi zajechał, nic poza tym.
Zwróćcie uwagę na moment przyhamowania mnie i jak choinka zapachowa się zachowywała. A blokowała ją jeszcze jedna zawieszka.

Zgłaszam dziada za próbę zabójstwa mnie i mojej córki oraz stworzenia zagrożenia na drodze/katastrofy lądowej w postaci karambolu na drodze szybkiego ruchu. Jakbym odbił zgodnie z logiką to złapałbym pobocze, barierkę i cholera wie co jeszcze. Jechałem suvem, także spodziewałem się dachowania i walących we mnie pozostałych aut.

Tak, mocowanie kamerki do ogarnięcia bo przenosi bujanie. Materiał własny

~DMT

2023-04-12, 16:08
Ciesz się, że to zginie śmiercia naturalną w sucharach...

Fraglessi

2023-04-12, 16:11
Po jakiego wała takie cos jest tu. Wali mnie z kim jechales. Idz plakac gdzie indziej, napisz do gazety do dzialu trudne sprawy. Won z tym.

~Velture

2023-04-12, 16:14
~DMT napisał/a:

Ciesz się, że to zginie śmiercia naturalną w sucharach...



Jak moje ZNAKOMITE :krejzi: materiały są suszone z głównej to to gówno wejdzie na bank :D
Jak się nic nie zmieniło to 20 piw w 24h aby wejśc na główną jeśli nikt nie ususzy z palca. Więc skoro po godzinie to ma 6 piw to na bank znajdzie się 14 innych osób które to przyklepią i wejdzie na główną.

Siriuz

2023-04-12, 16:15
petru23 napisał/a:

Nie mam sobie nic do zarzucenia



Problem w tym, że zaraz po tym jak "puknąłem się w głowę wymownie jak wyrównałem", zamiast przyśpieszyć i odjechać czaiłeś się na lewym pasie w momencie gdy zbliżaliście się do ciężarówki. Tyle mam do zarzucenia.

Poza tym j***ć debili, którzy nie patrzą w lusterka wpie**alając się na pas - przez te k***y jest najwięcej wypadków, więc akurat długie światła i klakson uważam za uzasadnione. Jaśniepanu spadła korona z głowy i musiał odreagować.

petru23

2023-04-12, 16:17
Siriuz napisał/a:

Problem w tym, że zaraz po tym jak "puknąłem się w głowę wymownie jak wyrównałem", zamiast przyśpieszyć i odjechać czaiłeś się na lewym pasie w momencie gdy zbliżaliście się do ciężarówki. Tyle mam do zarzucenia.
Poza tym j***ć debili, którzy nie patrzą w lusterka wpie**alając się na pas - przez te k***y jest najwięcej wypadków, więc akurat długie światła i klakson uważam za uzasadnione. Jaśniepanu spadła korona z głowy i musiał odreagować.



a właśnie czekałem aż przyspieszy i odjedzie, cokolwiek aby się zorientować w sytuacji, przed tirem trzymałem stałą prędkość jak widać. odpuściłem, nie włączałem się w jego gierkę skoro pomachać palcem nie wolno jaśniepanu.
I nie, nie trąbiłem. Mam wyłączony dźwięk w kamerce.

SkoPio1

2023-04-12, 16:28
Jak się daje ujemne piwa? ;>

~Velture

2023-04-12, 16:31
petru23 napisał/a:

a właśnie czekałem aż przyspieszy i odjedzie.



Czekałeś na LEWYM PASIE aż gość NA PRAWYM PASIE przyśpieszy i ciebie wyprzedzi na drodze ekspresowej?

Ty weź samemu skasuj ten temat jeśli możesz bo brniesz w to tak głęboko, że zaraz do chin się dokopiesz zapierając się.

Sztruks

2023-04-12, 16:38
Z „córka” a chociaż chora była? Bo niby kogo to obchodzi? Jedziesz jak pajac to się nie dziw

turor

2023-04-12, 16:45
~VeIture napisał/a:


Samemu często zapie**alam ponad 250 jak jest pusta droga ....



Głupoty opowiadasz, ktoś musi ci gaz wciskać :D


~Velture

2023-04-12, 16:48
turor napisał/a:

Głupoty opowiadasz, ktoś musi ci gaz wciskać



Nie mam lewej. Gaz jest na prawej. :amused:

alucard321

2023-04-12, 16:55
Wariatów na drodze nie brakuje

Kriski

2023-04-12, 16:58
Czytając komentarze to strach na drogę wyjechać.

Carcano008

2023-04-12, 17:03
Całe szczęście, że zachowałeś zimną krew. Sk***iel powinien znaleźć się na hardzie w filmie jaki prezentują chłopcy z Manaus.

PIs

2023-04-12, 17:08
Na początku normalnie wyprzedza, a ty pewnie panika i hamulec w podłodze jak stara baba w Seicento. To raz. A dwa, na ch*j podjechałeś i pukałeś się w łeb? Trzeba było pojechać normalnie dalej, a nie teraz wylewać żale na sadolu.